» »

Star trek enterprise - Pa pa

Star trek enterprise - Pa pa

1
2
»

iceman3 ::

fosil je izjavil:

Ja zadevo so posnel pred več kot 40 leti in seveda se pozna.

Mi je pa vedno hecno kako potem, ko delajo kasneje novo serijo, ki se dogaja prej, nekako poskušajo dati zadevi starinski videz.
Tako recimo enterprise iz serije enterprise, zgleda kot ena podmornica izpred 30 let, čeprav se dogaja 200 let v prihodnosti. Isto recimo destiny iz SGU, zgleda, kot da bi jo kovač skupaj sklepal.


Jaz sem tudi mislil da bo za SGU Ancient ship dosti lepsega dizajna pa sem se pošteno zmotil.
The knowledge is the only true power!

oemdzi ::

Hehe, ja saj sploh ce gledas najprej enterprise serijo in gres potem na TOS kjer so bolj tehnolosko razviti in nekako pricakujes nadaljevanje enterprisea pa vidis marsikatero stvar ki se ne ujema. Naprimer se tocno spomnim iz TOS ene izmed prvih 5 epizod ko je reku kapitan, da ni navajen na zenske v posadki, da mu je se vedno malo cudno, medtem pa v seriji enterprise 1/3 posadke sestavljajo zenske in to bi se naj dogajalo pred temu TOS :D.

Sej po enih 5 serijah sm se navadu na to starinsko izvedbo, sam je smesno ko pridejo na vrsto posebni efekti (lasersko orozje, teleport itd ) ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

simnov ::

Ali se , da kje kupit Star Trek Enterprise vse sezone z slovenski podnapisi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726916 (22544) Dami
»

Star(i) Trek v HD preobleki

Oddelek: Novice / Ostale najave
334040 (2959) [D]emon
»

Star trek

Oddelek: Sedem umetnosti
232497 (2043) BigWhale
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810676 (9237) nicjasno

Več podobnih tem