» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
30 / 35
»»

MrNighthawk ::

Tero je izjavil:

Mah malo se mi je Michael zamerila v 3 delu. 'Premalo starfleet' se obnaša. Se posebej ko je v prvi sezoni naučila da ne moreš delat proti pravilom in proti filozofiji starfleet/federacije.

Meni se zdi vredu razvoj karakterja. Otroštvo je preživela med Vulkani in zdej, kot je omenila Georgiou, okusila svobodo.

MrNighthawk ::

A se še komu zdi zanimivo, da imamo v 3. Sezoni The Burn in mame od Michael Burnnham še niso našli?

Phantomeye ::

jaz pa moram, da mi je smer, v katero so šli ZELO všeč.

Gregor P ::

MrNighthawk je izjavil:

Tero je izjavil:

Mah malo se mi je Michael zamerila v 3 delu. 'Premalo starfleet' se obnaša. Se posebej ko je v prvi sezoni naučila da ne moreš delat proti pravilom in proti filozofiji starfleet/federacije.

Meni se zdi vredu razvoj karakterja. Otroštvo je preživela med Vulkani in zdej, kot je omenila Georgiou, okusila svobodo.
Še vedno mi je karakter, ki ga igra preveč naivno lesen. Sedaj ne vem, ali je to bilo tako zamišljeno, ali je to odvisno od igralke?

... v glavnem se čakamo :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Gregor P ::

Gregor P je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Tero je izjavil:

Mah malo se mi je Michael zamerila v 3 delu. 'Premalo starfleet' se obnaša. Se posebej ko je v prvi sezoni naučila da ne moreš delat proti pravilom in proti filozofiji starfleet/federacije.

Meni se zdi vredu razvoj karakterja. Otroštvo je preživela med Vulkani in zdej, kot je omenila Georgiou, okusila svobodo.
Še vedno mi je karakter, ki ga igra preveč naivno lesen. Sedaj ne vem, ali je to bilo tako zamišljeno, ali je to odvisno od igralke?



UPDATE: ... v glavnem se čakamo ali pokomentiramo to najstniško dramo :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BigWhale ::

Dobil smo A story and a B story! <3

Furbo ::

Tale del je bil pa čist brezveze, žrtvovan na oltarju PC kulture. Zeh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jarno ::

"Kulturni bojevniki" stare šole s paro na ušesih ob četrtem delu. :)
Sicer pa je to svojevrsten izziv za objektivno kritiko, oz. bo morda kdo jokicam pritrdil v smislu "tokrat pa imate prav."
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

BigWhale ::

Jaz vse kar vidim v delu je to, da smo koncno dobili dve zgodbi v enem delu. Dobili smo bolj ali manj zakljucen del brez nekega cliffhangerja na koncu in dobili smo serijo, ki lahko starta na novo. Rdeca nit bo iskanje federacije in raziskovanje the burna. Sub plot sezone bo iskanje alternativnega navigatorja za spore drive, vmes jih bodo pa napadali vsi zivi, ko bodo izvedeli za spore drive.

Dobili smo tudi continuity problem, iz DS9, ker takrat je bilo receno, da je selekcija posameznikov na Trillu za simbionta tako rigorozna zaradi tega, ker so v bistvu vsi kompatibilni in je prevec hostov in premalo simbiontov. Zdaj je pa premalo hostov. Ampak v 900 letih se te reci

Zvezdica27 ::

lp,

hja, fantje jaz ne vem... Star trek zavozijo z vsako izdano epizodo...

Sem totalen hater Star wars - ampak pisci tam obvladajo. Zgodbe so top. Predvsem, če kdo še ni gledal, Mandalorian je vrhunski. Fakin top. Disney zna.

Star trek pa... škoda. Meni ni všeč, bom pa seveda lgedal. Še zdaj ne morem verjeti, kako zelo so zajebali vse obete iz 1. sezone. Potem de facto reboot s2 in sedaj spet reboot in zmeda v S3.

Ni dobro, to pomeni, da težko dobiš fane. Še jaz ne sledim...

zz

drvo ::

Če Disney zna, zakaj je zjebal vse SW filme, ki jih je naredil? Razen Rogue One, ki je bil ok in Mandaloriana.

PARTyZAN ::

Meni je bil zadnji del zelo všeč. Glede Mandaloriana in zgodbe pa ... ja, je je za vzorec. Zadnji del bi lahko pozipal na pet minut, če odšteješ fancy CGI. Sej je fun, ampak je cheap fun.

MrNighthawk ::

Furbo je izjavil:

Tale del je bil pa čist brezveze, žrtvovan na oltarju PC kulture. Zeh.

Ampak, če Riker to naredi je pa kul?
https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Th...
Ali pa, če Dax ne ve kaj bi rada, no v bistvu je vedla kaj hoče ;) tudi Ferengije :))
https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Re...

Go, melt.

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

hja, fantje jaz ne vem... Star trek zavozijo z vsako izdano epizodo...

Sem totalen hater Star wars - ampak pisci tam obvladajo. Zgodbe so top. Predvsem, če kdo še ni gledal, Mandalorian je vrhunski. Fakin top. Disney zna.

Star trek pa... škoda. Meni ni všeč, bom pa seveda lgedal. Še zdaj ne morem verjeti, kako zelo so zajebali vse obete iz 1. sezone. Potem de facto reboot s2 in sedaj spet reboot in zmeda v S3.

Ni dobro, to pomeni, da težko dobiš fane. Še jaz ne sledim...

zz


Disney zna? Zajebat trilogijo in zjebat vse ostalo? Še prequel filmi so bili bolj gledljivi. Mandalorian je svetla izjema, počakaj še nekaj let ali pa desetletje, da lahko rečeš "disney zna".

A si siguren, da je trolaš?
Ni ti všeč, ampak boš gledal? A zato, da boš lažje trolal?

Jarno je izjavil:

"Kulturni bojevniki" stare šole s paro na ušesih ob četrtem delu. :)
Sicer pa je to svojevrsten izziv za objektivno kritiko, oz. bo morda kdo jokicam pritrdil v smislu "tokrat pa imate prav."


Če je pa kdo lahko true LGBTQ so pa to Trill :))

Zgodovina sprememb…

Zvezdica27 ::

gledam zato, ker je koncept ST veliko boljši kot SW. Ampak potem pridejo podrobnosti.

Meni ni noben SW dober, a zgodba je ponarodela. Potem so pa na to navlekli vs eživo in tu samo respect Disney. Mandalorian ti to pokaže, pa sploh ni mainstream.

No zdaj pa skok v ST, ki še sam ne ve, kaj hoče biti, razen odskočna deska za dobre igralce, za zgodbo pa je že vsak pozabil, kaj sploh je zadaj (jaz se recimo danes niti ne spomnim več kaj je bila fora signalov, controla in prihodnosti). Medtem ko recimo Mandalorianu sledi tudi moja 9 letna hči. Razvoj likov je v zadnjih sodobnih ST katastrofa.

Samo to pravim; gledal pa seveda bom, kot sem še čisto vse ST razen TOS.

zz

Lonsarg ::

Jaz sem TOS zdrzal 6 delov :)

Furbo ::

MrNighthawk je izjavil:

Furbo je izjavil:

Tale del je bil pa čist brezveze, žrtvovan na oltarju PC kulture. Zeh.

Ampak, če Riker to naredi je pa kul?
https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Th...
Ali pa, če Dax ne ve kaj bi rada, no v bistvu je vedla kaj hoče ;) tudi Ferengije :))
https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Re...

Go, melt.

Nič se ne razburjam, samo zavijem z očmi ob takih neumnostih, ki nikomur ne koristijo, seriji pa samo škodijo.
Verjamem, pa da vernikom paše. Ostalim nam je pa to tako zanimivo, kot enemu ateistu radio ognjišče.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Men se zdi pa identiteta in osebnost nekoga, ki gre skozi svoje zivljenje skozi vec razlicnih teles in s tem tudi vec spolov, precej zanimiv koncept in odpira vrsto debat na temo o tem kaj je identiteta nasploh, spolna identiteta in privlacnost. Kaksnega spola so simbionti? A sploh imajo spol? A morjo bit nujno zdruzeni s hostom enakega spola? Kako razmislja oseba kjer je simbiont drugacnega spola od hosta?

Tle gre za en kup filozofskih vprasanj in razmisljanja, ki ga skozi Sci-Fi lahko odlicno prikazes. Ampak ja, tebi se bo vse skupaj najbrz zdel nek 'PC bullshit', po mojem je boljs, da gledas Transformers re-runs. :>

Kaksna je pa spolna identiteta igralcev v sami seriji je popolnoma nepomembno.

e-marko ::

Tudi meni ni bil preveč všeč ta del. Pa tudi prejšnja mi nista bila ne vem kaj. Pa ne zaradi iskanja spola/LGBT/karkoli... Tega smo že vajeni tu. Ne vem, no. Mogoče bo pa res šlo bolj v smeri Voyager. Tam so tudi bili celi paketi delov booring za vraga. Določeni pa super. Mi je pa zanimivo, da bo imela ladja neko svojo identiteto in to bodo verjetno še kar izkoristili, ko bodo v škripcih...
Transformerjev pa ne maram. Kaj pa sedaj? Se bo našla verjetno kakšna druga Bay franšiza s katero se bo dalo drugače misleče ponižati?

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

Gregor P ::

e-marko je izjavil:

Mi je pa zanimivo, da bo imela ladja neko svojo identiteto in to bodo verjetno še kar izkoristili, ko bodo v škripcih...
Zadnjič se ji očitno ni zdelo vredno pomagati, ko so bili zataknjeni v parazitskem ledu, ali pa ko so streljali na njih; je pa poskrbela za ta "čustven del" >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

e-marko ::

Itak! Gre v smeri trenutne politike, hehe.

Lp
...somebody, somewhere...

MisterM ::

BigWhale je izjavil:

Men se zdi pa identiteta in osebnost nekoga, ki gre skozi svoje zivljenje skozi vec razlicnih teles in s tem tudi vec spolov, precej zanimiv koncept in odpira vrsto debat na temo o tem kaj je identiteta nasploh, spolna identiteta in privlacnost. Kaksnega spola so simbionti? A sploh imajo spol? A morjo bit nujno zdruzeni s hostom enakega spola? Kako razmislja oseba kjer je simbiont drugacnega spola od hosta?

Tle gre za en kup filozofskih vprasanj in razmisljanja, ki ga skozi Sci-Fi lahko odlicno prikazes. Ampak ja, tebi se bo vse skupaj najbrz zdel nek 'PC bullshit', po mojem je boljs, da gledas Transformers re-runs. :>

Kaksna je pa spolna identiteta igralcev v sami seriji je popolnoma nepomembno.


Meni se je to dopadlo že v DS9. Jadzia in Ezri sta bili obe precej ženstveni, se je pa zelo očitno preneslo na naslednjega gostitelja, kdo "jim" je bil privlačen. Kakšno komponento pri tem igra telesna privlačnost je težko reči, saj so bili vsi Daxovi ljubimci, ki smo jih videli (torej Lenara Khan, Worf in Bashir), vizualno precej privlačni. Sodeč po epizodi Rejoined, trenutni spol gostitelja pri tem niti ni imel vloge, a čisto možno je, da je to odvisno od preferenc gostitelja. Menim, da če je trenutni gostitelj zelo proti istospolnim odnosom ali pa je bolj "odprte" narave, se bo to poznalo pri združitvi. Lahko pa, da so Trilli tudi te stvari upoštevali, ko so izbirali novega gostitelja.

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

razen odskočna deska za dobre igralce

No dejmo vse naštet.
1. Patrick Stewart
2.
3.
.
.
Smo imeli solidne igralce v ST ampak za nikogar bi bila ravno odskočna deska :))

MrNighthawk ::

MisterM je izjavil:

saj so bili vsi Daxovi ljubimci, ki smo jih videli (torej Lenara Khan, Worf in Bashir), vizualno precej privlačni.

To so bili te, ki so bili na ekranu. Dax je imela razmerje s Ferengiji iz z Gallamitom.

Menim, da če je trenutni gostitelj zelo proti istospolnim odnosom ali pa je bolj "odprte" narave, se bo to poznalo pri združitvi. Lahko pa, da so Trilli tudi te stvari upoštevali, ko so izbirali novega gostitelja.

Načeloma je bilo intimno druženje prepovedano s prejšnjimi partnerji. Ne vem pa zakaj si lahko potem še vedno prijateljeval, tako kot Sisko in Dax. Mal so se lovil pisatelji.

MisterM ::

Lol, saj res, čisto sem pozabil na kapitana Bodaya. No, morda so bili kljub prozornim lobanjam privlačni, vsaj omenjeni kapitan. Si ziher, da je Jadzia ljubimkala s kakšnim Ferengijem? Kolikor mi je znano, se je z njimi le družila in igrala Tongo.

Glede prijateljevanja/ljubimkanja pa se mi zdi, da je bilo za Trille prepovedano nadaljevanje intimnih zvez le, kadar imata v tej oba gostitelja simbiote. Zato bi menda lahko tudi Ezri nadaljevala zvezo z Worfom, ko sta se po brodolomu končno kresnila. Poanta naj bi sicer bila, da simbiot odkriva nove stvari, a načeloma bo partner, ki nima simbiota itak prej ali slej umrl, partner s simbiotom pa bo (idealno, ko bo že precej star) dobil novega, mladega gostitelja.

MrNighthawk ::

MisterM je izjavil:

Lol, saj res, čisto sem pozabil na kapitana Bodaya. No, morda so bili kljub prozornim lobanjam privlačni, vsaj omenjeni kapitan. Si ziher, da je Jadzia ljubimkala s kakšnim Ferengijem? Kolikor mi je znano, se je z njimi le družila in igrala Tongo.


Pred kratkim sem gledal mislim, da 1. del The Maquie.

In ji Kira reče "I am not the one who is dating Ferengies." Dax ji pa pove, da po 7ih "življenjih" je bolj odprta.

Zvezdica27 ::

lp,

cel kup igralcev v ST je dobivalo dobre, a ne čisto glavne, vloge v filmih. V Discoveryju recimo una ta stara in tečna inženirka ž8tolk je beden lik, da niti imena ne vem) igra v denimo Lucy in the sky. Skoz jih videvam.

V glavnem... v 3. delu smo pozabili na vse potencialne zaplete v smislu Fallouta, nove svetove in raziskovanja ko so padli iz črvine in dve epizodi vržemo v nič in gremo na vrat na nos na zemljo. Točno tega sem se bal, nobenega arca, v teh jebenih 10 delih bodo rešili kakroli že, namesto, da bi bilo to večletna zadeva. To je to, kar je škoda. Jaz bi bil pa vesel ene DS9 ali Voyagerja...

zz

Furbo ::

Upam, da zdaj, ko so se poklonili verskim fanatikom, lahko začnejo štepati kakšne zanimive dele spet.

A je kaj drugega zanimivega scifi zunaj?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

cel kup igralcev v ST je dobivalo dobre, a ne čisto glavne, vloge v filmih.

No dej mal naštej te "ne čisto glavne vloge". Poslušaj kda podcast Delta Flyers od Garret Wang in Duncan McNeill (režiser po tanovem), malo obrazložita življenje Hollywooda.

V glavnem... v 3. delu smo pozabili na vse potencialne zaplete v smislu Fallouta, nove svetove in raziskovanja ko so padli iz črvine in dve epizodi vržemo v nič

Ja kaj bi zdaj? Arc al raziskovanje in zaplete? Format serije je drugačen kot DS9, sezona ima max 15 delov.

Res ne vem zakaj gledaš in samo piz**š :)) preveč časa imaš.

Zvezdica27 ::

mogoče. It's a free world, y'know.

zz

BigWhale ::

Zvezdica27 je izjavil:

cel kup igralcev v ST je dobivalo dobre, a ne čisto glavne, vloge v filmih.


Ok, resno ... kolk dobrih vlog, ki so jih dobivali igralci iz ST lahko nastejes? :>

Zvezdica27 je izjavil:


V glavnem... v 3. delu smo pozabili na vse potencialne zaplete v smislu Fallouta, nove svetove in raziskovanja ko so padli iz črvine in dve epizodi vržemo v nič in gremo na vrat na nos na zemljo


Mam feeling, da si ti gledal neki drucga k jaz.

Na Zemljo so sli, ker so iskali federation, nakar so ugotovili, da federacije tam vec ni in da jo bo treba poiskat drugje. Kak zaplet bi pa se rad? Zgodil se je to kar se je zgodil v prvih dveh epizodah Voyagerja. :D

Phantomeye ::

Ne vem zakaj so v najnovejši epizodi imeli tisto nadležno piskanje na ladji (projektor), meni je skoraj razneslo ušesa.

Nikec3 ::

Tale zadnja epizoda je bila zelo dobra. Character driven v dobrem smislu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Okapi ::

No, meni je bila pa popoln zeh.
Sicer zelo v slogu oldskool startreka (pač neka odprava na neznani "planet", da rešijo nek problem in dokažejo plemenitost Federacije oziroma zvezdne flote), ampak vseeno zeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

BigWhale ::

Ja, pa spet smo imel A/B story in tko naprej. Men je bla vsec, pac taka zlo tipicna S-T epizoda. Ampak,ja in general pa nic posebnega. Iskanje vzrokov za Burn se nadaljuje.

MrNighthawk ::

Se pridružujem mnenju. Vredu epizoda, res bolj old school. Saru se je pa zasidral kot kapitan.
Se pravi rebuild federacije in raziskovanje Burna bosta glavni zgodbi. Še enkrat upam, da ne bo Discovery oz Michael in skakanje skozi čas etc krivi za Burn.

Gregor P ::

... in bodo potem spet morali iti nazaj, da rešijo to.

Ampak tale Michael, skoz skače v besedo in ne pokaže nobenega spoštovanja do nadrejenih ... vendar bi lahko bila kapitanka, ki bi dejansko se lahko sama odločala in ji ne bilo treba več skakat v besedo, a zgleda da se rajši vmešava iz ozadja.:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MisterM ::

Najbrž je težko izkazovati spoštovanje admiralu in drugim nadrejenim, ki so več kot 900 let mlajši od tebe :D

Furbo ::

Ne vem, morda sem enostavno videl preveč serij in vsega, ampak vse je postalo predvidljivo in postano.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zvezdica27 ::

jah, tale zadnja dva dela sta bolj klasičen ST, všečno. Samo malo prehitro zaključujejo, ni muti-episode archev, liki so šibki in jih pre-počasi razvijajo, pojavljajo se novi liki, zdaj bo še sphere očitno lik. Dobro upam, da bo ta Book prišel nazaj in postal večji karakter.

Torej, upanje je...

zz

BigWhale ::

Jezus no ... Najprej je vse narobe, ker je show serializiran. Potem pa rata precej manj serializiran pa je kar naenkrat problem, da ni vec multi-episode story arcs. :D

Sej ne morjo vsega stlacit v prvih pet delov ene sezone, no. :>

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

Men je bil del zlo vsec. Zdej se bom pa psihicno pripravljal na boomer trekkije k bodo itak spluval vse. :>


Oh dear BW.
Sedaj si mi vse povedal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Furbo ::

Boomer trekiji smo gledali pionirske prve dele, ki so res tudi porivali zadeve na levo.
In nismo imeli problema s tem.
Problem imamo zdaj, ko vrtijo kompas tako daleč v levo, da so že na skrajni desni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

vostok_1 ::

Predvsem so na skrajni neumnosti.
Ja, tudi levo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zvezdica27 ::

ja, priznam, prvi dve sezoni mi nista všeč, too fast, too action, tudi začetek tretje ni obetal, a sedaj zgleda zelo ST tole. Da vidimo. Liki mi sicer niso simpatični razen Saru, Michael in sedaj Booka, ampak kaj čmo. Po moje tudi premalo gradijo na Empress, ampak se mi zdi, da se bo to spremenilo. Novi SF HQ je tudi šansa za kaj več - sam 2 lika do zdaj uvedli. A veš, smo v 6. delu zdaj in v SF-less vesolju nimamo umazanih trgovcev? (Ferengi?) - pač razumem da kao ni dilitija. Zemljo smo videli in hitro šli. Upam, da ne bo na koncu sezone konec tega - tu imajo robe za par sezon pa naj garajo, da se ne-zgodi ta prihodnost.

Če hočem gledati razpaljotko, bom gledal transformerje (saj ne da so dobri, saj razumete). Zdaj je OK, za moja pričakovanja, klasičen ST, zgodbe sicer niso vrhunske, a zanič tudi ne.

zz

Phantomeye ::

Jaz mislim, glede na prejšnji zaključek, da so za burn krivi ljudje iz mirror universa. Namreč čisto preveč referenc na to, v tisti epizodi plus to da je empress v odspredju suddenly, z nekimi spomini.

BigWhale ::

Glede na to, da je v pripravi serija o Section 31, ki jo ze snemajo (se mi zdi...), bo Georgiou morala se nekak nazaj priti. Kam tocno, je pa vprasanje. Pravijo pa, da bomo vsi preseneceni. :))

Phantomeye ::

Realno, mene ta igralka ful ne prepriča. Preveč je flat. Nobenega zaresnega motiva, da je taka.

BigWhale ::

The plot thickens oziroma vesoljski "Gremo mi po svoje." :))

Nikec3 ::

Tale zadnja epizoda mi je bila tudi dobra. Zgodbovno je tale sezona manj ambiciozna od prve in druge, ampak so se precej popravili v character developmentu. Če so mi šli od začetka vsi liki na živce (razen Saru), pa mi je sedaj všeč tale novi admiral, pa Stammets je kul in celo (ne morem verjet) Tilly mi gre manj na živce, kot mi je šla. Se pa mi spet zdi, da je tole tak klasičen sci-fi problem, da scenaristi slabše pišejo ženske like, kot moške. Michael je v osnovi narejena kot glavni karakter serije, ampak jaz je nikakor ne morem sprejet kot osnovo vsega. Ne vem, morda je kriva tudi igralka, ker nima neke karizme, ozorima igranje zgleda preveč šolsko (vem, bluzim).

@vostoka vidim, da spet moti neka politika... A je sploh kaj tako zelo progresivnega v tej seriji? Waw, imamo en gej par, a to je tak problem?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
««
30 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553825 (3349) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861865 (7408) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726921 (22549) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529677 (7737) simnov

Več podobnih tem