» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
35 / 35
»
»»

Zvezdica27 ::

Costanza je not!

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Prodigy je čisto zabavna. Boljša od Lower Decks.
Star Trek: Lower Decks @ Wikipedia


Pffffft! To sploh ni res :P

Gregor P ::

Ne vem, katero stoletje oz. tisočletje je že, a še vedno ne znajo poskrbeti za varnost očitno najbolj nevarnega orožja, ki ga premorejo v galaksiji ;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

donvitoc ::

A kdo ve za kakšne reviewe zadnje sezone, kaj v stilu Red letter media?
RLM reviewi Picarda, Discoverja... so neskončno bolj zabavni kot serije, samo so rekli da raje naredijo samomor kot da še gledajo, pa me zanima če je kaj podobnega za zadnjo sezono?

Gregor P ::

Ne bi vedel, meni se še tega zadnjega 8. dela diskota ne da komentirat :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Tody ::

Mah čist ok za možgane na off,pač Hollywood studf, so se slabse serije

Gregor P ::

... ok brez komentarja ... sploh ne vem, zakaj sem šel gledat :))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BigWhale ::

A ni skoda bandwidtha za taksna sporocila? :> A ni skoda tvojega casa za posiljanje taksnih sporocil?

Gregor P ::

Jaz sem s svojim komentarjem dejansko nekaj povedal o kakovosti serije, ti pa s svojim prav ničesar. Kateri komentar je torej brezpredmeten tu in krade čas ostalim ;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BigWhale ::

A zdej se bos pa se neumnega delal? Prav nicesar nisi povedal, resnicno nicesar in ce nimas nicesar pametnega za povedati, potem je bolje, da ne poves nic.

Gregor P ::

Le ti zopet nisi povedal nič. Jaz sem jasno povedal, kako "všeč" mi je bil zadnji del, ali boš sedaj rekel, da si tako neumen, da tega nisi razumel?

In ker me je zmotila praktično celotna vsebina, ni sedaj nekega detajla posebej, ki bi ga rad izpostavil.

Ampak da ne bom samo negativen in da se boš malo bolje počutil, všeč mi pa je (v bistvu ponovno uporabljena) ideja o napredni tehnologiji rudarjenja.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

donvitoc ::

Serija je poden, ni kaj razglabljat. Me zanima kdo to financira?

Ima pa sezona 4 oceno 92% na rotten tomatoes, tudi če pogoglaš reviewe za to sezono so kar pozitivni. Očitno gledajo izključno samo še najbolj zagreti trekiji.

AmokRun ::

LOL ocena na RT je 20%. 92% je BigSnowflake score. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AmokRun ()

BigWhale ::

Zakaj zgubljate cas s shitty serijami? In potem se gnjavite folk po random forumih z vasim nakladanjem? Pa, ko bi vsaj bila kaksna konkretna kritika ampak popolnoma brezpredmetno nakladanje.

AmokRun je izjavil:

LOL ocena na RT je 20%. 92% je BigSnowflake score. :D


Na podlagi cesa pa mislis, da je meni serija vsec? Also, kolk si pa start, da se ti zdi zabavno tko mal se norca delat iz neznancev na internetu? 11.5?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Pithlit ::

Eh dragi moj kit... Sej smo pa ja že dovolj stari da vemo da folk rad sam nabija. Zarad nabijanja samega.
Life is as complicated as we make it...

Gregor P ::

Torej če prav razumem, na forumu je dobrodošla samo pozitivna kritika oz. mnenja; ostalo je prepovedano, ali kako?:|

Pač sprijaznite se s tem, da so na svetu tudi serije, katere morda kakšnemu človeku med 7 milijardami ni všeč. Ali pa da si serije, ki so najprej odlične, potem so pa zanič ipd. (npr. GoT).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Maxlos ::

NE vem, zadnjo sezono sem gledal samo tri dele, potem mi je dojadilo, brezvezne zgodbe... Tako da, verjetno dobre ocene dajejo samo najbolj privrženi. Naj najdejo in ustvarijo novo zgodbo novo vsebino, zaradi mene novo paralelno vesolje, ne pa to mešanje drka od vsebine....

a_borlak ::

Prvih par delov četrte sezone je bilo res dolgočasnih, se je pa zgodba končno začela odvijati vsaj približno po TNG standardih. Pa rešili so se črnobele in jokanja.

BigWhale ::

Gregor P je izjavil:

Torej če prav razumem, na forumu je dobrodošla samo pozitivna kritika oz. mnenja; ostalo je prepovedano, ali kako?:|


O jezus kristus no ...

A ti res ne vidis razlike med vsaj priblizno konkretno napisano kritiko in tvojim egocentricnim:

... ok brez komentarja ... sploh ne vem, zakaj sem šel gledat :))


To, da ti ne ves zakaj si ti sel gledat in da o te ne znas nic pametnejsega povedati, je izkljucno tvoja stvar, ki v bistvu ne zanima nikogar. Napisi ZAKAJ se ti zdi, da je serija zanic. Podaj kritiko, ne pa internetno bruhanje na nivoju 15.5 letnika, ki se cuti dolznega, sa nekaj napise, vseeno kaj, samo da nekaj je.

Tvoj prispevek je popolnoma brez uporabne vrednosti. V tem je problem. Ne v tem, da tebi serija ni vsec.

Gregor P ::

... ti se še vedno pri tem; stvari so se medtem že premaknile naprej. Predlagam, da pustiš mojo povsem upravičeno kritiko za seboj in greš z življenjem naprej;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

a_borlak ::

Opa, prehod v novo galaksijo, iz enega mehurčka v drugega :D.

Pithlit ::

a_borlak je izjavil:

Opa, prehod v novo galaksijo, iz enega mehurčka v drugega :D.

Mislim, ok, ta 'galactic barrier' so res iz ne vem kje ven povlekli.

Ni prehod v novo galaksijo. Sam v prostor med galaksijami. Tko kot naš voyager ni v drugem osončju sam zato k je našega zapustil (in to ne one bubble at a time).
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Ta galactic barrier je res kr hud bullshit. :D Pa ful mi gre na zivce, ker stranski karakterji dobivajo tolk screen time-a. Sej background story Tarke je zanimiv, sam v stirih letih si se imen bridge crew-a nisem zapomnil. :| Ta del je bil spet razvlecen kot creva in ne vem kaj bodo se sest delov raztegovali vse skupaj.

Po eni strani si zelim, da bi bli species 10-C Borgi, ki so koncno uspel narest omega molecule, po drugi strani mam borgov ze mal dost, po tretji strani bi blo pa res bedno, ce bo se en species k je ful bolj napreden kot vsi ostali.

Furbo ::

Jaz ne morem gledati te nove serije, vsi zasanjani, kako delajo dobre reči, PC bullshit, vsi imajo neke pshihične probleme.. trenutno raje berem star trek knjige.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pithlit ::

Furbo je izjavil:

Jaz ne morem gledati te nove serije, vsi zasanjani, kako delajo dobre reči, PC bullshit, vsi imajo neke pshihične probleme.. trenutno raje berem star trek knjige.

Pol pač ne gledat. Simpl. Kje je kakršnakoli teža tvojega komentarja pa js, pri najboljši volji, ne vem.
Life is as complicated as we make it...

Zvezdica27 ::

lp,

vse je res woke... ampak tale s4 je zaenkrat boljša. Ni toliko bam bam akcije. Ampak počakjmo, sem šele pri e7

zz

Gregor P ::

... kako vedo, da je to kar so našli na tem planetu točno ta rasa, s katero želijo navezati prvi stik? Kaj pa če je to rasa, ki so jo slednji izbrisali iz planeta oz. pustili tam izumreti?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikonja ::

Prve dve sezoni niti niso bile tako slabe, 3 je bla tko tko, amapk ta trenutna četrta je pa res obup - fak kot da gledam Santa Barabaro v vesolju, od 50 min nadaljevanke je 40min jokcanja, 5 min akcije in 5 min vesolja. Ne vem zakaj ne preimenujejo to v Space Barbara - telenovela.

Jaz sem obupal pri 6 delu te sezone in po ocenah vidim da nisem naredil napako...

judoka ::

Vprasanje je kaksni dialogi. Ce se gre za useless, prisiljeno dramo, potem je akcija vseeno boljsa. Se mi zdi da "filling mode" vklopijo prav na silo, ko
sploh ne pase v kontekst.

Gregor P ::

... v tej seriji vsi ves čas zgledajo na robu živčnega zloma; kar bi dejansko lahko ustrezalo realnosti glede na to, kaj vse so že preživeli ... tako da bi jih v bistvu morali dati vse na daljši zasluženi počitek:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Z velikansko zamudo sem začel gledat 4. sezono. Takoj vem, zakaj je Strange New Words bolje sprejeta od STD. Karakterji! Čisto vsi v Discoveryju, z izjemo Saruja, so nadležni. Najbolj od vseh pa Burnham in Tilly.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tody ::

Nikec ti pač nisi woke in si nestrpen in rasističen in nisi metoo :) hec hec ampak ja se kar pozna politika v serijah

Nikec3 ::

Tody je izjavil:

Nikec ti pač nisi woke in si nestrpen in rasističen in nisi metoo :) hec hec ampak ja se kar pozna politika v serijah

Vseeno mi je za woke in meeto. Nima moje mnenje nobene veze s tem. Drugače pa lahko že enkrat nehamo s tem "woke" sranjem? Star Trek TOS je bila prva "woke" serija v zgodovini, Star Trek MORA bit woke. drugače ni Star Trek.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Pogledal sezono do konca. Koncept precej dober, realizacija malo slaba. Tole z nekimi bitji, ki celo ne izgledajo kot ljudje, pa tudi koncepta posameznika ne poznajo, se mi je zdelo precej dobro.

Nekaj karakterjev je do konca dejansko ok. Vance, T'Rina, predsednica. Zgodba je v bistvu en deus ex machina za drugim, kar pač plot potrebuje. Ampak v glavnem na koncu še kr ok.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:

Pogledal sezono do konca. Koncept precej dober, realizacija malo slaba. Tole z nekimi bitji, ki celo ne izgledajo kot ljudje, pa tudi koncepta posameznika ne poznajo, se mi je zdelo precej dobro.

Nekaj karakterjev je do konca dejansko ok. Vance, T'Rina, predsednica. Zgodba je v bistvu en deus ex machina za drugim, kar pač plot potrebuje. Ampak v glavnem na koncu še kr ok.


Se strinjam. Koncept je bil awesome. So pa šli po poti Discoverija. Vsako sezono imajo novi karakterji bolj vidno vlogo kot bridge crew. V 10ih delih jim dajo 5 minut konkretnega screen time in se tolčejo po prsih. DS9 s 25 deli na sezono si je lahko privoščil in vrhunsko izpeljal vse karakterje, Disco si tega pač ne more.

oo7 ::

Star Trek: Discovery Will End With Season 5
The final season will arrive in early 2024.

https://www.ign.com/articles/star-trek-...

delavec44 ::

Končno. Potem ostane le še Strange New Worlds pa še ta ima po moje omejeno trajanje. Pogrešam kakšen film, po možnosti z borgi.

svecka ::

Nikec3 je izjavil:

Z velikansko zamudo sem začel gledat 4. sezono. Takoj vem, zakaj je Strange New Words bolje sprejeta od STD. Karakterji! Čisto vsi v Discoveryju, z izjemo Saruja, so nadležni. Najbolj od vseh pa Burnham in Tilly.


Točno tako....po 2 sezoni je šlo navzdol tako močno, da so pokukali na drugi strani zemlje in se izsterelili v vesolje. Tok cringe serije še nisem videl.

Strange new worlds je miljonkrat boljši.

Še Piccard je boljši, kar ti da mnogo povedati.

BigWhale ::

delavec44 je izjavil:

Končno. Potem ostane le še Strange New Worlds pa še ta ima po moje omejeno trajanje. Pogrešam kakšen film, po možnosti z borgi.


Ker filmov in zapletov z Borgi pa se ni blo dovolj al kaj? :> Itak so zdej Borgi prjatli s Federacijo. :>

Zanimivo bi blo videt film s prspektive Borgov. Ampak to ni zanimivo za hollywood.

delavec44 ::

Vprašanje, če je Picard canon. Ali pa pač drug timeline (Kelvin).

Drugače pa se v novih filmih in serijah Borgov ne spomnim. V starih so pa točno v enem filmu. Če je to zate preveč.

BigWhale ::

Glede na to, da so ga nardil zlo priblizno isti ljudje in produkcijske hise, ki so delali ostale stvari ne vem zakaj neb bil canon. :)

Gregor P ::

Borgi so bili super toliko desetletij nazaj; zdaj bi bil pa že počasi čas, da se domislijo novega sovražnika - no, ali pa naredijo dobro zgodbo z dosedanjimi rasami; ni povsem nemogoče:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Recimo na nivoju novejših TV serij (torej ZF pošasti višjega ranga kot npr. Alien izključene), so bili dobre sovražne rase:

- Wraith, Stargate: Atlantis
- Reaver, Firefly
- "Demons", The Orvillle: Shadow Realms
- idr.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Bezukhoff ::

Hallowed are the Ori.

Gregor P ::

Ravno gledam in vidim, da so že začeli s 5. sezono.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PARTyZAN ::

Wow, a trip down memory lane. Self sealing stem bolts, soong, pa pro***. Nice.

Also SkyShowtime v letu 2024 še ni slišal za resolucijo večjo od HD. HDR so pobožne želje.
Zakaj so na travnikih 2 epizodi?


Eh. :)

delavec44 ::

Ampak je pa smešno, ko ji očitno bombo vržejo pred noge, pa se samo gledajo in čakajo :D

Gregor P ::

Ja zgleda niso imeli obveznega služenja vojaškega roka:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
35 / 35
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554577 (4101) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39862026 (7569) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726975 (22603) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529689 (7749) simnov

Več podobnih tem