» »

Kormoran zimske gume

Kormoran zimske gume

1 2
3
»

jalovec09 ::

To pa odvisno kje živiš in, če potrebuješ avto redno. Ker če hodiš na šiht in moraš bit tam do 6-7 ure ti predlagam menjavo za zimske gume. Sem v hribih doma in brez dobrih zimskih gum NIKOLI več, ne pridem, avto sam koplje in sem imel počas poln ku*ac da s kakšimi starimi zimskimi ni šlo, kaj šele letne, bi se takoj ustavlo.

Buggy ::

jaz bom dal zimske gor takoj ko bo zakon za to potreben, ce sem jih pa prej kupil se ene letne pa jih bom se mesc vozil po mokrem in zrdizastem asfaltu pa ni pnike ker imam itaq letne in zimske na razlicnih platiscih. Jaz sem z "low" guma nexen vec kot zadovoljen!

Miha 333 ::

Malo za šalo, malo zares: Če so za papeža dobre Nexen gume, so pa ja za nas tudi. Dobro poglejte slike.

 Nexen gume na Fičotu

Nexen gume na Fičotu



 Fičo in Nexen gume za papeža

Fičo in Nexen gume za papeža

D3m ::

To pa je reklama. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

Letos sem kupil:

spomladi NEXEN N8000 za ženo 205/55 R16 (C4) 186 EUR (tukaj sem bil opravičen DDV zato taka nizka cena :>)
jeseni NEXEN N8000 za mene 225/45 R17 (Golf mk.5) 240 EUR
jeseni NEXEN SnowG WH.2 za ženo (nov profil) 205/55 R16 (C4) 210 EUR

Slike bom priložil malo pozneje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

Miha 333 je izjavil:

Malo za šalo, malo zares: Če so za papeža dobre Nexen gume, so pa ja za nas tudi. Dobro poglejte slike.

 Nexen gume na Fičotu

Nexen gume na Fičotu



 Fičo in Nexen gume za papeža

Fičo in Nexen gume za papeža



A žegnane so tud? :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Verjetno, da so.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

Evo pripravljeni na zimo.



in pomlad

|HP EliteBook|R5 6650U|

jalovec09 ::

Stestiral danes savske s3 po ovinkih 200km naredil, zelo dobro obnesejo.
Prej sem imel ene čudne gor letnik 2012 nova stala 37 evrov.

D3m ::

Kakšne dimenzije?
|HP EliteBook|R5 6650U|

loadriver ::

Goody je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

:)
Ogromno mate opravit z mano, s čipšit kitajskim drekom od plastike in nevarnostjo, ki jo z njimi predstavljate sebi in drugim pa nič.
Če imate prav, in boste s kitajsko plastiko zaviral bolje od mene, se mi ne boste zalimali v rit in obljubljenih klofut pač ne bo.

Kje je problem?


Problema ni, le smešen si...



driver supports

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: bobby ()

loadriver ::

may be this site wilbe your information driver support

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Blinder ::

Ce varcujete na gumah dejte mal pazit koliko 'trajajo' (velike razlike med gumami) ter koliko goriva porabijo (isto, razlika je lahko tudi par 10 euro goriva na vsako gumo v 50.000 km).

Ve mogoce kaksne gume se kupuje v revnejsih drzavah? Vzhod, J Amerika, Balkan?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

WarpedGone ::

Ve mogoce kaksne gume se kupuje v revnejsih drzavah? Vzhod, J Amerika, Balkan?

Tega *nočeš* vedet.
Praktično karkoli, kjer se še ne vidijo nitke ...
Baloni niso problem.
Zbogom in hvala za vse ribe

theBill ::

Blinder je izjavil:

Ce varcujete na gumah dejte mal pazit koliko 'trajajo' (velike razlike med gumami) ter koliko goriva porabijo (isto, razlika je lahko tudi par 10 euro goriva na vsako gumo v 50.000 km).

Ve mogoce kaksne gume se kupuje v revnejsih drzavah? Vzhod, J Amerika, Balkan?


Sam sem lani, v začetku novembra, stare Dunlop 3D 205/55 16 s 6-7 mm profila, leto izdelave 2005, katere sem dobil na avtu ob nakupu, dal za foro po simbolični ceni na avto.net - ker gor pač folk prodaja čudo starih gum po nerealnih cenah. Prodal sem jih v enem dnevu, po njih sta prišla dva srba, ki sta jih odpeljala s sabo v Srbijo. Važno jima je bilo, da ima guma še dosti profila, ceno sta zaradi starega letnika zglihala iz nastavljenih 40EUR na 30EUR, meni se je pa kar smejalo in sem si mislil, ti samo pelji.

Tako da, stare gume, če le niso čisto zlizane, na avto.net po neki simbolični ceni 10 EUR ali manj na gumo, odvisno od DOT in globine profila. Raje to kot da pustite stare gume z več kot pol profila pri vulkanizerju - kaj mislite, od kje in čigave rabljene gume prodajajo vulkanizerji na veliko na avto.net po smešno nizkih cenah? Drugo je, če guma nima več profila, takrat ti vulkanizer dejansko naredi uslugo s tem, ko jih lahko pustiš pri njemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

radoha62 ::

Slovenski pametnjakoviči ste pa res eni butli. Kot prvo Kormoran ni srbska ampak polska guma, z licenco Michelin. Jaz osebno jih uporabljam na treh avtih že 10 let in lahko rečen da je guma zelo dobra. Imam pa tri vozila - JEEP Cherokee, BMW 740 in Audi A6 karavan. Če se guma obnese na teh treh avtih v vsakem vremenu, se bo tudi pri ostalih avtih. Pa ne govorit na pamet. Guma je čisto OK.

koyotee ::

Vse gume so OK, samo ene bolj ene manj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hojnikb ::

radoha62 je izjavil:

Slovenski pametnjakoviči ste pa res eni butli. Kot prvo Kormoran ni srbska ampak polska guma, z licenco Michelin. Jaz osebno jih uporabljam na treh avtih že 10 let in lahko rečen da je guma zelo dobra. Imam pa tri vozila - JEEP Cherokee, BMW 740 in Audi A6 karavan. Če se guma obnese na teh treh avtih v vsakem vremenu, se bo tudi pri ostalih avtih. Pa ne govorit na pamet. Guma je čisto OK.


Seveda se ti obnese, ce pa nisi probal nicesar boljsega. Bi rad videl enga 3-4 sezone vozenga kormorana na mokrem....
#brezpodpisa

val46 ::

Iz katere riti si pa ti zdej prilezel???po skoraj petih letih obujaš temo? V tem času se je tolk spremenilo pri samih sestavah gum, da je vse kar je gor napisanega brez predmetno...

WarpedGone ::

JEEP Cherokee, BMW 740 in Audi A6 karavan

Le zakaj gume kormoran niso bile original monitirane na ta vozila, ko so bila nova?
Firme bi ful pršparale, profit!
Zbogom in hvala za vse ribe

Pezdicek ::

Še bolj smešno je to, da si folk kupi ne vem kakšne badass vozičke, pol pa špara na gumah. Samo da je BMW/AUDI/VW... potem pa kitajca obut za 50EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

Utk ::

val46 je izjavil:

Iz katere riti si pa ti zdej prilezel???po skoraj petih letih obujaš temo? V tem času se je tolk spremenilo pri samih sestavah gum, da je vse kar je gor napisanega brez predmetno...

Hotel je samo zelo subtilno povedat katere 3 avte ima. Me pa zanima če je kater od teh treh mladoleten...

starfotr ::

Pezdicek je izjavil:

Še bolj smešno je to, da si folk kupi ne vem kakšne badass vozičke, pol pa špara na gumah. Samo da je BMW/AUDI/VW... potem pa kitajca obut za 50EUR


Saj se tudi osnovne opreme in lizinga/kredita ne vidi. Vidi se pa značka in sama karjola.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3158486933 (18230) Leko
»

Pnevmatike (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9719158 (4057) Morison
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28777846 (48628) slemarko
»

2015 Testi letnih pnevmatik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38297726 (70139) gruntfürmich
»

Razlika med pnevmatiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9123607 (21172) denabiker

Več podobnih tem