» »

Kormoran zimske gume

Kormoran zimske gume

«
1
2 3

jalovec09 ::

Za normalno vožnjo, zanimajo me vaše izkušnje, ocena od 1-5 ?
Potreboval bi jih samo 1 leto, potem dol in druge.
Vozim se izključno po omejitvah.
13 col

beta1 ::

NE

NE

NE

NE

NE

...

Imel nove gume, 4 leta Kormoran 195/65/15, pa sem jih klel... eh...

Za po suhem je delno zadovoljiva, če se res boš vozit po omejitvah.

Guma je močno pretrda in kljub profilu močno drsi na cesti, da snega ne omenjam.

Pri hiši imamo klanec in ko je bil majhen sneg nisem prišel, pa sem imel najboljši profil. Starša sta imela takrat 2-3 leta stare gume na svojih 2 avtih (sava, pa Fulda se mi zdi), pa sta komot prišla, malo je drselo. Moj avto pa ni prišel nikakor gor.

Ko je bilo slabo vreme, sem si sposodil avto od staršev, ker nisem upal na cesto. Tak zanič so!!!

Komaj čakal, da so šle k vragu. Iz principa kupil Dunlopke 4D. Lansko zimo, hahaha, ko noč in dan razlika. 10000 proti 1.

Daj tistih 7EUR na gumo zraven, pa kupi vsaj SAVO, za pozimi ko bo sneg. Pa naslednji lastik avta te nebo klel, pa še mogoče mu lahko rešiš življenje, lahko ima z kormorankami smrtno prometno.

Moje mnenje.

Oprosti firma Kormoran, ne me klet, samo tak je! Realno povedano.

Relanium ::

Ja in ja
Pri men so se odlično obnesle 165/70 R13 (B)
Pozimi sem se vozil tam, kjer se drugi niso mogli, res pa da je k temu pripomoglo še to, da je bil avto na sprednji osi težek (lahek avto s težko 1.9D mašino).
Sem naslednje spet vzel kormoran, ampak tokrat B2, samo sem kmalu prodal avto.
Tud foter jih je mel na golfu 175/65 R14 (B2) in tud zadovoljen oz. ni nič omenil da bi ble kaj slabe.

Vsekakor boljše kot pa 3 leti stare Sava eskimo po dežju, ker sem imel tudi te na drugih platiščih (175/65 R14), to ti pa garantiram!! Tiste so pa res drsele!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Miha 333 ::

Odsvetujem. Drsi po mokrem. Poglej za Fuldo Kristall Montero 3, ki ni dosti dražja, je pa v primerjavi s Kormoran vrhunska.

dj_uro ::

Kormoranke so cisto ok gume...
Je mislim da podruznica goodyear firme...
Za normalnega uporabnika cist ok guma...

Ne poslusaj kvazi strokovnjakov, ki gledajo samo na teste in kupijo "top" gumo, pa pozimi naredijo max 1000km...
To so nakladaci z narobnim prepricanjem..
vw-klub.si

beta1 ::

Brez komentarja glede na zgoraj napisano.

Vsak zasebe najbolje ve kaj je najboljse. V tem primeru zimske gume.

Jaz teh gum made in srbija, nocem zastojn imet.

Dost mi je povedlo, da samo moj avto ni prisel v hrib. Lol

xda develope ::

Tudi sam se odločam med kormoran in toyo neke snowprox (205/55 R16) razmišljam da bi vzel toyo.

Ps.Med potovanjem med zimo nočem leteti v kak graben.

dj_uro ::

Oprosti beta1, potemtakem pač ne znaš voziti...

Si pa vabljen na test k meni/tebi, jaz z low end gumami(kormorankami), ti pa s svojimi "dobrimi"... pa bova videla kam kdo pride... 1/3 zime preživim na smučiščih.. in do sedaj sem samo 1x natikal verige, vse ostalo so naredile zdaj tretjo sezono stare kormoranke v dim. 205 55 r16..

Žal kontriraš napačnemu človeku, ki se posredno s tem(avtomobilizem) tudi ukvarja... ;)

Xda... vzami toyo.. jih imam na 250KM passatu... čisto ok guma za normalno vožnjo..
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

Dr_M ::

Pri komroankah grejo kritike predvsem na racun obnasanja za mokri cesti, na snegu niti naj nebi bilo veliko problemov. Sem sel gledat teste in komentarje in vecinoma grajajo oprijem na mokri cesti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dj_uro ::

drži... kolegu je uspelo na golfu 7 4motion (haldex sklopka, po potrebi 4 pogon) v 3! prestavi s 1.6tdi obrniti vse štiri na Dunajski v LJ...
Nikjer ni zapisano, da je kormoran guma najboljša, d best ipd... je pa za povprečnega Janezka povsem dovolj...

zdaj pa a kdo to zastopi ali ne... me prav malo briga... mi gre pa na m.sp.organ, ko te gume šimfajo večinoma ''teoretiki'' = beri ljudje, ki se zanašajo na teste, snega ali mokrega po navadi niti ne vidijo, vozijo se pod omejitvami in jih v življenju niso imeli... zakaj le, če so slabe...

ne želim nikogar prepričati, da je kormoran guma top... ampak slaba pa tudi ni tako, kot jo želite nekateri prikazati ;)
vw-klub.si

beta1 ::

Dj uro,

Ko bo stisnila huda zima na Pohorju in ko zimska sluzba bolj poredko sipala pesek in sol, te povabim da prides do mene na enega kuhancka ali pa caj z rumom. Bova speljevala v zasnezen klanec in dam roko v ogenj, da se bodo ti pogonska kolesa vrtela tako kot pri lokomotivi, ko ima pretezek tovor, v prazno.

Aja, pa iz smucisca si primesi ali izposodi ene smuci ali sanke, ker bos samo tak prisel v dolino in to ti garantiram.

Avtorju te teme pa svetujem, da naj kupi taksne gume, ki mu bodo cenovno in glede na samo voznjo ustrezale. Kormoran gume vsaj za moje pojme so samo za ustrezanje prometne zakonodaje in za voznjo v lepem vremenu.

Lp

dj_uro ::

hahaha... no ravno na Pohorju (leva stran, SG oz. smučišče na Kopah) sem čez zimo vsaj en mesec (po navadi februarja)...

in ne seri... ker se boš opekel...
vw-klub.si

Miha 333 ::

dj_uro je izjavil:

... je pa za povprečnega Janezka povsem dovolj...

Tudi povprečen Janezek mora kdaj zavreti, če mu kaj (ali kdo) skoči pred avto. V takšnih situacijah rabiš dobre gume in takrat so vredne vsakega evra.

Ne razumem tega šparanja, še posebej, ker je pri avtorjevi dimenziji razlika v ceni med Kormoran in po ADAC testih priporočljivo gumo manj kot 8 EUR/kos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

theBill ::

jalovec09 je izjavil:

Za normalno vožnjo, zanimajo me vaše izkušnje, ocena od 1-5 ?
Potreboval bi jih samo 1 leto, potem dol in druge.
Vozim se izključno po omejitvah.
13 col

Povej točno dimenzijo, pa ceno teh kormorank, in ti bomo kakšno boljšo in ne dosti dražjo mid range gumo našli.


Miha 333 je izjavil:

dj_uro je izjavil:

... je pa za povprečnega Janezka povsem dovolj...

Ne razumem tega šparanja, še posebej, ker je pri avtorjevi dimenziji razlika v ceni med Kormoran in po ADAC testih priporočljivo gumo manj kot 10 €/kos.

Točno to!

dj_uro ::

to po tistih ADAC testih, katere so (mislim da) 2 sezoni nazaj dobili pri škandalu??
ko so podkupovali na veliko za višje uvrstitve??
aha, OK, res merodostojen podatek tale ADAC test...
vw-klub.si

prozax ::

Avto v garažo in z javnim prevozom, če ni za dobre gume!!!
I always tell the truth, even when i lie. Pacino @ Scarface

dj_uro ::

ali še bolje... z javnim prevozom, če ni za dober avto!!!!
torej 95% preb. Slo z javnim prevozom... ali s kolesom... jypetu v čast...

zakaj morejo biti dobre gume, če ni dober avto?
na top avto bom dal top gume...
na dober avto bom dal dobre gume...
na vso ostalo šaro pa bom dal vso ostalo šaro...
a naj ne bi šlo po tem zaporedju, vi teoretiki? ;)
vw-klub.si

beta1 ::

Ej, da se nebos s sankami vozil ?

Lp

Dr_M ::

Ce bi za dober avto, gume ne smejo bit dobre? Krasno.
Pejt v rusijo zivet, tam imajo uboge avte in se bolj uboge gume. Bos srecen do konca zivljenja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

theBill ::

dj_uro je izjavil:

to po tistih ADAC testih, katere so (mislim da) 2 sezoni nazaj dobili pri škandalu??
ko so podkupovali na veliko za višje uvrstitve??
aha, OK, res merodostojen podatek tale ADAC test...

Najlažje je na pamet lapat.

Na ADAC testu ni noben podkupoval, določeni proizvajalci so vedeli, kje bodo vzeli gume za teste in tja dostavili "izboljšane gume", ki s serijskimi niso imele kaj dosti veze.
To je bil primer lani ob testu letnih gum, zato so celotne ADAC teste ponavljali in so prišli z enomesečno zamudo.

Posledično je Michelin Energy Saver+ padla na sredino lestvice, ker po testih je bila prejšnja leta vedno Top, uporabniki pa so poročali o slabem obnašanju na mokrem, ki se je v naslednjih sezonah še drastično poslabšalo.

dj_uro ::

beta1 je izjavil:

Ej, da se nebos s sankami vozil ?

ja če se pa s kormorankami ne smem...

Dr_M je izjavil:

Ce bi za dober avto, gume ne smejo bit dobre? Krasno.
Pejt v rusijo zivet, tam imajo uboge avte in se bolj uboge gume. Bos srecen do konca zivljenja.


ne vem a to name leti??
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

dj_uro ::

pa še ogovor za theBilla...
Poleg tega, da so ''podstavili'' ne-serijske oz. izboljšane pnevmatike, se vse vrti okoli denarja. Zagotovo, ampak res zagotovo če ena XY firma nameni XY denarnih sredstev, s katerimi ima ali vpliv ali kakršno koli vezo z ''ocenjevalci'' pristane na vrhu lestvice... morda bereš, morda ne... tale škandal VWja, kateri pa se na žalost ali na srečo ne dotika le VAG grupe ampak praktično vseh avtomobilističnih proizvajalcev na svetu dokazuje, da je denar sveta vladar... in tu ga ni junaka, ki bi lahko dokazal drugače... tako je tudi pri testih gum, pralnih strojev, laptopov, ipd itd...

in zdaj TI dokaži, da ''kao kapo di banda'' ocenjevalci ne favorizirajo parih proizvajalcev gum...(od katerih najbrž imajo denarne prilive tako ali drugače)

pa še nekaj za vas forumske teoretike...
če bi bile gume vse mogočne, se formula (ena?) nikoli ne bi zavrtela v dežju... ker tam pa res baje uporabljajo TOP materiale... baje pa za to, ker tudi tam šparajo na vsem mogočem na žalost...
vw-klub.si

theBill ::

dj_uro je izjavil:

pa še ogovor za theBilla...
Poleg tega, da so ''podstavili'' ne-serijske oz. izboljšane pnevmatike, se vse vrti okoli denarja. Zagotovo, ampak res zagotovo če ena XY firma nameni XY denarnih sredstev, s katerimi ima ali vpliv ali kakršno koli vezo z ''ocenjevalci'' pristane na vrhu lestvice... morda bereš, morda ne... tale škandal VWja, kateri pa se na žalost ali na srečo ne dotika le VAG grupe ampak praktično vseh avtomobilističnih proizvajalcev na svetu dokazuje, da je denar sveta vladar... in tu ga ni junaka, ki bi lahko dokazal drugače... tako je tudi pri testih gum, pralnih strojev, laptopov, ipd itd...

in zdaj TI dokaži, da ''kao kapo di banda'' ocenjevalci ne favorizirajo parih proizvajalcev gum...(od katerih najbrž imajo denarne prilive tako ali drugače)

pa še nekaj za vas forumske teoretike...
če bi bile gume vse mogočne, se formula (ena?) nikoli ne bi zavrtela v dežju... ker tam pa res baje uporabljajo TOP materiale... baje pa za to, ker tudi tam šparajo na vsem mogočem na žalost...

Ti si res smešen, zdaj bom jaz tebi dokazoval, da teorije zarote iz tvoje glave ne držijo :)) Pa kaj ti misliš, da nimam pametnejšega dela v življenju?

Zadeve so merljive, gre za eksaktno znanost, navedli smo znana dejstva, reviewi uporabnikov govorijo svoje, za tvoja natolcevanja tu pač ni prostora. Kar pa ne pomeni, da se hipotetično podkupovanje ne more zgoditi in se ne dogaja. Ampak to so zgolj in samo prazna ugibanja, dokler ni dokazov.

Nobena guma pač ne more proti fizikalnim zakonom, še vlak ki je na tračnicah iztiri, če gre prehitro v ovinek.

Ti kar lepo uživaj na svojih ugodnih Nankang ali Stonerock gumah, gre za tvoj avto in tvoje življenje, samo ne trosi svojih milorečeno smešnih "argumentov" naokoli kot suho zlato.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

dj_uro ::

samo še tole ti dopišem...
večina vas je tu gor teoretikov, ki berete kvazi teste in s tem mislite, da ste popili celo znanost...
Jaz pa se, kot sem že prej omenil, posredno s tem ukvarjam (so-delujem v svetu VAG grupe) in poznam ter sodelujem s kopico ljudi, ki so tapravi majstri, ne internetni...
in kot je bilo že zavedeno, je kormoran guma čist ok za normalnega uporabnika...

isti ste kot na avtomobilizmu.com, kjer so itak vsi tapravi znalci že davno davno šli dol z otročjega foruma...

To, da pa ti enačiš Nankang in Stonerock? - a to sploh obstaja ?? gumo s Kormoranko pa govori o tvojem znanju in kredibilnosti...

s tem sem končal, ker steni kaj v glavo vbit je.. imbecilno
vw-klub.si

Unknown_001 ::

Kupiš Michelin Alpin 5 pa je mir.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Dr_M ::

Jaz pa se, kot sem že prej omenil, posredno s tem ukvarjam (so-delujem v svetu VAG grupe) in poznam ter sodelujem s kopico ljudi, ki so tapravi majstri, ne internetni...


In tole ti pomaga tocno koliko?
Kaj pa ce ti jest povem, da imam zveze s proizvajalci gum in ti povem, da nimas pojma? Koliko ti to pomeni?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Unknown_001 ::

Dr_M je izjavil:

Jaz pa se, kot sem že prej omenil, posredno s tem ukvarjam (so-delujem v svetu VAG grupe) in poznam ter sodelujem s kopico ljudi, ki so tapravi majstri, ne internetni...


In tole ti pomaga tocno koliko?
Kaj pa ce ti jest povem, da imam zveze s proizvajalci gum in ti povem, da nimas pojma? Koliko ti to pomeni?


Ej ne boste verjel. En moj praded je baje vulkanizacijo izumil. Step aside, lol :P (sarkazem - za tiste ki ne kontajo)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Miptrip ::

jalovec09 je izjavil:

Za normalno vožnjo, zanimajo me vaše izkušnje, ocena od 1-5 ?
Potreboval bi jih samo 1 leto, potem dol in druge.
Vozim se izključno po omejitvah.
13 col


Jaz sem kormoran gume 175/65-R14 imel 8 sezon gor se pravi so stare 8 let. na dan naredim minimalno 50km in vozim kvazi "dinamično" se pravi veliko pospeševanja in zaviranja. Doma sem na vrhu hriba gor pridem tudi pozimi ko nič ne plužijo brez problema. Letos sem začel opažat slab oprijem na mokrem cestišču, kar je za pričakovat glede na samo starost materiala in zlizanost profila tako, da sem jih zamenjal. Glede mojih izkušenj so to solidne gume in nisem imel nikakršnih težav z njimi.

Scorpia ::

Moje izkusnje, ko sem se imel avto s 13col gumami. Naj bojo tolk vrhunske, drsele bojo po mokrem in tudi na suhem, na gladkem asfaltu. Sem ze probaval od save do good year, pirelli itn... pac zarad narave dela, gume v enem letu ponucamo. Avto ki ga imam sam z 16colami, npr ko sem pri obeh imel sava s3, je bila voznja kot noc in dan, sploh po dezju. Ce je mozno, obut avto 14ke, priporocam. Ker pa avtor gleda na najcenejse, pol pa naj vzame kar ce.
////

BCSman ::

Lani sem se odločal med kormoranom snowpro za 31eur in baruumom polaris za 36. Pa sem raje vzel baruum, ker so imele dokaj dobro oceno na amzs testu, kormoran pa katastrofalno. Raje teh 20eur več, kot ovirat promet s polžjo vožnjo skozi ovinke, ko je mokro.

MIHAc27 ::

Jaz sem imel na mojem prvem avtu Kormoran gume (to je 10 let nazaj) in ja, če je bilo MALO vlažno ali malce zlizana cesta... so drsele in si moral speljat kot po jajcih.

Tako da jih odsvetujem. Se mi pa zdi, da so bile letne, ne zimske.

WarpedGone ::

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

PacificBlue ::

dj_uro je izjavil:

hahaha... no ravno na Pohorju (leva stran, SG oz. smučišče na Kopah) sem čez zimo vsaj en mesec (po navadi februarja)...

in ne seri... ker se boš opekel...


Tista cesta na Kope je itak katastrofalna, že v suhem stanju. Pozimi je vsaj bolj ravna, potem ko jo splužijo in posujejo:)

xda develope ::

Včeraj sem šel do špana in sem vzel kar tele.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Če jih maš gor samo eno sezono, verjetno nobena zimska guma ni ravno katastrofa. Sicer kupim michelinke in jih menjam na 5 let, od takih poceni, pa sem mel tudi te Toyo (so me glih tko pri španu prepričal) in sem bil na začetku zadovoljen, ampak samo 2 sezoni, so postale pretrde in sem jih menjal
Edit: mel sem letne 205/55 r15, za zimske ne vem, da te ne spravim v slabo voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

fosil ::

WarpedGone je izjavil:

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.

Ti pa kazensko ovadbo in odškodninsko tožbo.
Tako je!

WarpedGone ::

So be it.
Bolečinam za svojo neumnost se izognil vseeno ne boš.
Kvečjemu boš fasal še dodatno tožbo za zavestno ogrožanje moje varnosti, pa še kaj zraven.

Neki je rinjenje v skrajnost maximalne cene, neki druzga pa v skrajnost minimalne cene.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

PacificBlue ::

fosil je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.

Ti pa kazensko ovadbo in odškodninsko tožbo.


Ded ti bo še tehničnega naredil na licu mesta. :D

Je pa res, da nekateri izzivajo usodo s slabimi gumami.

Goody ::

WarpedGone je izjavil:

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.


;), takšni ste pogumni navadno zgolj prek tastature...

WarpedGone ::

Preveri v živo.
Zbogom in hvala za vse ribe

AC_DC ::

WarpedGone je izjavil:

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.

Tole bi rad videl 8-):

Unknown_001 ::

AC_DC je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.

Tole bi rad videl 8-):


To s ti? Al kaj je point?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

AC_DC ::

There's always someone bigger and badder than you.

Lahko je tudi manjši, vendar ima s seboj baseball palico.

Je vredno zaradi tega iskati težave ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

tomaz- ::

Sam osebno se nikoli in nikdar ne bi spustil tako "nizko", da bi šel koga "na kepo" udarit zato, ker se mi je nalimal v rit avta... Pa ne glede na kakršnokoli dejstvo.. Če ima zanič gume, jih pač ima, njegova odločitev, za katero bo plačal.. Ampak da bi ga "na kepo"?! Ahh, Warped, precej dvomim, da bi se tudi ti spustil tako nizko.. Ali pač? Glede na ostale tvoje komentarje tega ne bi pričakoval, te imam zapisanega nekako "višje", kot prepucavanje na osebni ravni, sploh pa, ker bi kar sam strokovno ugotavljal vzroke nesreče in jemal zakon v svoje roke..

fosil ::

WarpedGone je izjavil:

So be it.
Bolečinam za svojo neumnost se izognil vseeno ne boš.
Kvečjemu boš fasal še dodatno tožbo za zavestno ogrožanje moje varnosti, pa še kaj zraven.
Neki je rinjenje v skrajnost maximalne cene, neki druzga pa v skrajnost minimalne cene.

Če imaš avto opremljen po predpisih nimaš kaj praskat s tožbami za ogrožanje varnosti.
Če se gume prodajajo in imajo vse predpisane teste in certifikate ravno tako ne.
Drugače pa toži državo če misliš da so predpisi na tem področju neustrezni.

Sicer pa so daleč najbolj nevarni tisti vozniki ki mislijo, da če kupijo določeno znamko gum, da potem lahko po snegu vozijo enako kot na sončen poletni dan.
Tako je!

Miptrip ::

WarpedGone je izjavil:

Sem že parkrat zapisal... tip ki se mi bo zalimal v rit s klump gumami (po moji presoji) bo fasal dve krepki okrog kepe.


Idiotizem prve clase, kar na kraju nesreče boš ti določal kaj je klump guma, ker si tak strokovnjak na tem področja right? S takimi izjavami sam svojo inteligenco kažeš.

D3m ::

Komaj čakam, da parkiram v zadek avta od WarpedOne z mojimi Dunlopkami. Vsaj ne bom tepen.

P.S.
Naslednjo sezono pa Nexen ;(( že čutim udarce.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

WarpedGone ::

:)
Ogromno mate opravit z mano, s čipšit kitajskim drekom od plastike in nevarnostjo, ki jo z njimi predstavljate sebi in drugim pa nič.
Če imate prav, in boste s kitajsko plastiko zaviral bolje od mene, se mi ne boste zalimali v rit in obljubljenih klofut pač ne bo.

Kje je problem?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

D3m ::

Če so Dunlopke ne bo klofut si sam napisal. Torej?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Goody ::

WarpedGone je izjavil:

:)
Ogromno mate opravit z mano, s čipšit kitajskim drekom od plastike in nevarnostjo, ki jo z njimi predstavljate sebi in drugim pa nič.
Če imate prav, in boste s kitajsko plastiko zaviral bolje od mene, se mi ne boste zalimali v rit in obljubljenih klofut pač ne bo.

Kje je problem?


Problema ni, le smešen si...
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3158482896 (14193) Leko
»

Pnevmatike (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9719029 (3928) Morison
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28777452 (48234) slemarko
»

2015 Testi letnih pnevmatik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38297259 (69672) gruntfürmich
»

Razlika med pnevmatiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9123507 (21072) denabiker

Več podobnih tem