» »

Zadnja verzija Windows nared

Zadnja verzija Windows nared

Slo-Tech - Microsoft je zelo verjetno dokončal Windows 10, čeprav uradno tega niso potrdili. Revizija 10240 je prek programa Windows Insiders že na voljo približno pet milijonom članov programa, ki jo lahko prenesejo prek Windows Update. Microsoft trdi, da verzije uradno še niso krstili kot RTM (release to manufacturing), a več virov pravi, da je to to.

Izginil je tudi vodni žig in nekatere druge značilnosti, ki dajejo slutiti, da je Windows 10 res nared. Trenutno uradno ni mogoče dobiti slike ISO za čisto namestitev, bojda ker Microsoft preverja delovanje storitve Windows Update. Neuradno je ISO mogoče dobiti. Kakorkoli že, Windows 10 je zadnja verzija, kjer bo RTM pomemben, dasi je že tu manj prelomen kot, recimo, pri Windows 95. Razlog je seveda nov način posodabljanja, saj bo Windows postal storitev in ne več zaključen izdelek.

Pisali smo že, da nas bo Microsoft domala prisilil v redno nadgrajevanje. Uporabniki verzije Home sploh ne bodo mogli več preprečiti namestitve popravkov in nadgradenj, kar v teoriji pomeni, da bodo vsi imeli najnovejšo in najbolje zaščiteno verzijo Windows. Uporabniki Windows 10 Pro bodo lahko malo zavlačevali. Uporaba načina CBB (Current Branch for Business) pomeni, da se bodo varnostni popravki nameščali sproti, nove funkcionalnosti in nadgradnje pa z zakasnitvijo do osmih mesecev. Kdor bo okleval dlje, bo izgubil možnost namestitve vseh - tudi varnostnih - popravkov, dokler ne bo prišel na tekoče.

Windows 10 Enterprise bo ostal podoben trenutni implementaciji, saj se bo mogoče prosto odločati, kaj in kdaj namestiti. Microsoft si prizadeva, da bi to verzijo v načinu LTS (Long Term Servicing) uporabniki uporabljali le za sisteme, ki so absolutno kritični, sicer pa bi v poslovnih okoljih raje videl Windows 10 Pro.

In kdaj bo izšla nova verzija, torej Windows 11? Ne bo je. Windows kot storitev pomeni, da se bo operacijski sistem nadgrajeval sproti in inkrementalno, podobno kot na primer aplikacije na mobilnih telefonih. In s tem se končuje eno veliko obdobje računalništva.

Kot je znano, Windows 10 uradno izide 29. julija.

221 komentarjev

«
1
2 3
...
5

kuglvinkl ::

men se dopade.
Your focus determines your reallity

Glugy ::

Men se ne dopade to da te prisiljo v vse posodobitve. Prav tako je pa vprašanje v kakšno smer se bo razvijal. Kaj če se mi enkrat Windows 10 ne bo več dopadil. Legalno iti nazaj na Windows 7 mi bo povzročilo dodatne stroške. Ni nobenga zagotovila kakšen Windows bo v prihodnosti. Kar pomen da nam lahk kr čjo podtaknejo če jim to zapaše. Jz hočm imet nadzor nad Windowsom ne pa da ima Windows nadzor nad mano. To je narobe svet.

Dr_M ::

Glugy je izjavil:

Men se ne dopade to da te prisiljo v vse posodobitve. Prav tako je pa vprašanje v kakšno smer se bo razvijal. Kaj če se mi enkrat Windows 10 ne bo več dopadil. Legalno iti nazaj na Windows 7 mi bo povzročilo dodatne stroške. Ni nobenga zagotovila kakšen Windows bo v prihodnosti. Kar pomen da nam lahk kr čjo podtaknejo če jim to zapaše. Jz hočm imet nadzor nad Windowsom ne pa da ima Windows nadzor nad mano. To je narobe svet.



To, kar opisujes, je android. Z vsako novejso verzijo bolj gnil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zee ::

Ni nobenga zagotovila kakšen Windows bo v prihodnosti.


A zdaj ga pa imas?

Kar pomen da nam lahk kr čjo podtaknejo če jim to zapaše.


Kako ves, da temu ze zdaj ni tako?

Jz hočm imet nadzor nad Windowsom ne pa da ima Windows nadzor nad mano.


A zdaj ga pa imas?

- - -

Edin pravilno, da so popravki za domace uporabnike obvezni. V preteklosti sem bistveno prevec casa izgubil z namescanjem popravkov, ki bi lahko bili brez skode ze namesceni.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

technolog ::

Da ne govorimo o IE6 fiasku. Avtomatsko posodanljanje je dobra stvar.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Torej, če jaz prav razumem bodo tudi naši vnuki čez 50 let še vedno uporabljali Windows 10, samo da bo čez nameščeno nekaj 1000 popravkov.

hojnikb ::

Čez 50 let nebo več winsov.
#brezpodpisa

Xserces ::

Meni je tudi všeč tale 10. Ampak imam probleme pri photoshopu in pluginih tako da sm prešaltu nazaj na w8.1
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Dr_M ::

hojnikb je izjavil:

Čez 50 let nebo več winsov.


Rabim cifre za naslednji eurojackpot.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

s1m0n ::

Dr_M jaz jih imam le za tistega čez 50 let!

Drugače 10240 dela 1A no saj tudi pri 8/8.1 nisem imel problemov.

Glugy ::

zee je izjavil:

Ni nobenga zagotovila kakšen Windows bo v prihodnosti.


A zdaj ga pa imas?

Kar pomen da nam lahk kr čjo podtaknejo če jim to zapaše.


Kako ves, da temu ze zdaj ni tako?

Jz hočm imet nadzor nad Windowsom ne pa da ima Windows nadzor nad mano.


A zdaj ga pa imas?

- - -

Edin pravilno, da so popravki za domace uporabnike obvezni. V preteklosti sem bistveno prevec casa izgubil z namescanjem popravkov, ki bi lahko bili brez skode ze namesceni.

1. Ja zdej imam zagotovilo kakšen je Windows ker mi ga ni treba posodobit če ga nočem. Po novem bojo pa lahk bilokero kramo dal gor pa bom mogu gladko sprejet to.
2.Že zdej lahko podtaknejo samo se da pa vsaj posodobitev zbrisat če pride do česa tazga kar mi ni všeč. In ne bi bilo prvič ko bi to naredil.
3. Več nadzora imam kot bi ga imel v teoriji pri Windows 10. Vsaj na zdajšnje podatke ki so prišli vn.
4. Časa izgubil z nameščanjem popravkov? Ja ti bogi ti no. To je pa res tako težko in zahtevno. Pa vmes se tud nč ne da nardit da bi se s čim zamotil ane? Jao....

keitai ::

Torej, ostan na win XP, 7, 8 (8.1). Ali šaltaj na Linux ali na maca. Trenutno te nihče ne sili preiti na desetico.

MaCoFaCo ::

Nobenega se ne sili, da gre na Win 10. Lahko uporabljaš trenutne Windowse ali pa celo poskusiš Linux.

Meni osebno je ta nov model všeč.

(hehe, skoraj isti odgovor :D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaCoFaCo ()

Unknown_001 ::

hojnikb je izjavil:

Čez 50 let nebo več winsov.


Ja bodo pa door-si. :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

s1m0n ::

Unknown_001 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Čez 50 let nebo več winsov.


Ja bodo pa door-si. :))


Hm bolje Portals :)

c3p0 ::

>> In kdaj bo izšla nova verzija, torej Windows 11? Ne bo je. Windows kot storitev pomeni, da se bo operacijski sistem nadgrajeval sproti in inkrementalno, podobno kot na primer aplikacije na mobilnih telefonih. In s tem se končuje eno veliko obdobje računalništva.

Trenutno politika pač. Kaj bodo pa uporabniki, ko jim bodo spet uturili grdosijo tipa Metro, oz. kako major spremembo? Prisiljeni v uporabo? Ne vem, če bo to šlo tako zlahka, napaka imenovana Windows 8 jih je drago stala (kot poprej še Windows ME, Windows Vista...).

mtosev ::

Unknown_001 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Čez 50 let nebo več winsov.


Ja bodo pa door-si. :))
ki te. naslednjik windowsov se bo imenoval microsoft skynet:D

-
drugače win 10 mi izgleda kr ok os za zdaj.lajkam
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Unknown_001 ::

8.1 Imam nameščen po novem že 2 tedna. Zadovoljen ZELO, sam start meni sem namestil pa ničesar ne pogrešam. Če bo W10 še kaj novega pa uporabnega prinesel zraven, salutiram pa na vse računalnike namestim.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Rippy ::

Kako je pa s kompatibilnostjo? Je kdo opazil, da mu kateri program ne bi dobro deloval s prehoda win 7 na 10?

borut_p ::

Glugy je izjavil:

Men se ne dopade to da te prisiljo v vse posodobitve. Prav tako je pa vprašanje v kakšno smer se bo razvijal. Kaj če se mi enkrat Windows 10 ne bo več dopadil. Legalno iti nazaj na Windows 7 mi bo povzročilo dodatne stroške. Ni nobenga zagotovila kakšen Windows bo v prihodnosti. Kar pomen da nam lahk kr čjo podtaknejo če jim to zapaše. Jz hočm imet nadzor nad Windowsom ne pa da ima Windows nadzor nad mano. To je narobe svet.


zakaj bi imel težave jit nazaj na win 7 - formatiraš, ftakneš original cd/dvd wins7 v rač in to je to. ne vidim dodatnih stroškov razen nekaj € na času

Thuban ::

Rippy je izjavil:

Kako je pa s kompatibilnostjo? Je kdo opazil, da mu kateri program ne bi dobro deloval s prehoda win 7 na 10?


ne, ker vsi uporabljamo windows 8.1.

Prehod iz win 8.1 na win 10 je 100% gladek, nobene napake. Dela odlično.

Xserces je izjavil:

Meni je tudi všeč tale 10. Ampak imam probleme pri photoshopu in pluginih tako da sm prešaltu nazaj na w8.1


nisi "prešaltu" nazaj, ker windows 10 še ni izdan.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Xserces ::

Mislm imel sem win 10 (v10240 ) cca 1 dan ampak se mi je photoshop usuvu zaradi parih pluginov. Deluje zelo tekoče pa tudi izgled mi je všečen. Ampak zaenkrat morm ostat na w8.1
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Glugy ::

borut_p je izjavil:

Glugy je izjavil:

Men se ne dopade to da te prisiljo v vse posodobitve. Prav tako je pa vprašanje v kakšno smer se bo razvijal. Kaj če se mi enkrat Windows 10 ne bo več dopadil. Legalno iti nazaj na Windows 7 mi bo povzročilo dodatne stroške. Ni nobenga zagotovila kakšen Windows bo v prihodnosti. Kar pomen da nam lahk kr čjo podtaknejo če jim to zapaše. Jz hočm imet nadzor nad Windowsom ne pa da ima Windows nadzor nad mano. To je narobe svet.


zakaj bi imel težave jit nazaj na win 7 - formatiraš, ftakneš original cd/dvd wins7 v rač in to je to. ne vidim dodatnih stroškov razen nekaj € na času


Je bilo že prednameščeno tako da nisem dobil zraven original CD-DVD-ja, plus tega pa če naložim Windows 10 bodo verjetno Windows 7 licenco skenslal?

Odgovor ostalim:
Ja ni mi treba Windows 10 naložit in ga po vsem povedanem verjetno tudi ne bom ampak vseeno povem da me manj kontrole nad operacijskim sistemom močno odbija.

konspirator ::

kuglvinkl je izjavil:

men se dopade.

Enovrstičinice so baje na st prepovedane.Argumentirana debata pa to.
Vklopi par tistih možganskih celic in povej kaj več.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Če si moder, ta pravila ne veljajo :)

Sicer pa, bolj zanimiv piece of news je to, da bodo sedaj retail kopije na usb kjučkih.
#brezpodpisa

mtosev ::

hojnikb je izjavil:

Če si moder, ta pravila ne veljajo :)

Sicer pa, bolj zanimiv piece of news je to, da bodo sedaj retail kopije na usb kjučkih.

upam, da bomo lahko z licenco dobili iso download iz official sourca in da bo to vedno na voljo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Oberyn ::

Hm, čudno je to. Kako pa z računalniki, ki niso priključeni na internet? Internet postaja vedno večja kuga (ne samo z vidika nezakonitega kriminala, tudi z nasprotne strani tanke črte, torej zakonitega kriminala) in brez dvoma bodo ljudje želeli imeti med svojimi računalniki tud take, ki nikoli niso bili priključeni. Jaz imam par takih že sedaj. Pa tudi dostop ne spada med osnovne človekove pravice in ga ponekod pač ni. Pa tudi zastonj ni in ga nekateri pač ne morejo imeti. A bo te čudne winse možno uporabljati kompletno offline (vključno z namestitvijo)? Če ne, to pač ni operacijski sistem.

Tr0n ::

I like it. Samo da mi na server verzijah pustijo update nastavitve, drugje pa naj bodo avtomatske in obvezne.

jest10 ::

So na voljo že pogoji uporabe? Me zanima kar se tiče zasebnosti, če bo tudi tukaj ms uradno(neuradno itak bo) nadziral kaj se dogaja na računalniku, kot v testnih različicah

destroyer2k ::

Glugy je izjavil:


Ja ni mi treba Windows 10 naložit in ga po vsem povedanem verjetno tudi ne bom ampak vseeno povem da me manj kontrole nad operacijskim sistemom močno odbija.


Torej je za tebe enterprise edition in smo rešili cel problem. Je pa res da tvoja želja ima večjo ceno od navadne verzije.

PrimozR ::

Izi je izjavil:

Torej, če jaz prav razumem bodo tudi naši vnuki čez 50 let še vedno uporabljali Windows 10, samo da bo čez nameščeno nekaj 1000 popravkov.

Jap, namestil boš build 10240, potem pa nekaj mesecev čakal, da se naložijo vsi popravki.

Geezus, pač bo nekoč z nekim updejtom prišel tudi nov kernel in tako dalje. Pa vsake toliko se bo updejtal inštalacijski medij. Tako nekako, kot to poteka z OS X. Ime bo pač Windows 10 oz. čez nekaj let morda kaj drugega, ko se bo marketingu zdelo primerno, itak je samo ime. Windows 10 je tako ali tako podoben Win8.1, Win8, Win7, itd. itd. Vse skupaj je v veji NT ena sama evolucija, nobena od verzij ni bila clean sheet redesign. Kar je smiselno, vedno vzameš stvari, ki delujejo, nato pa na njih gradiš.

mtosev je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Če si moder, ta pravila ne veljajo :)

Sicer pa, bolj zanimiv piece of news je to, da bodo sedaj retail kopije na usb kjučkih.

upam, da bomo lahko z licenco dobili iso download iz official sourca in da bo to vedno na voljo

Pa saj to funkcionira že zdaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

mtosev ::

tole so pol pred kratkim dodali, ker pred letom al dvemi tega še ni bilo. fajn, da ms sledi časom. za win 7 si pred leti uporabil 7 enterprise al unofficial download
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

andromedar ::

v mašini z 10240 sem menjal CPU, pa v System Properties še vedno kaže starega (očitno bug).

CPU-Z najde pravega.

Control panela sta še vedno dva.
WTF?
Eh?

Crimson_Shadow ::

In kako naj sam upgradem iz 8.1 če mi win update ne dela?

Eh, še enkrat nameščat 8.1 samo da bom upgradel na 10, mi je malo mimo.

Bom moral res počakat, da 10-tka izide, da vidim, če se bo dalo "claimt" upgrade tudi z direktnim nameščanjem 10-tke?
We create worlds

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

Ikone so še vedno divje mešane iz W7 in W10.
App store ne dela ( Ob poskusu instalacije programa javi: Poskusite kasneje. Nekaj se je zgodilo na našem koncu.)

Sistem je daleč od finalnega, razen če je pravkar postalo OK, da se napol delujoč/bugast sistem releasa kot final. (v novici piše, da naj bi bilo to to).

Je pa res, da tisto kar deluje, deluje zelo hitro. To pa vsaka čast.
Eh?

ciki57 ::

Sem si namestil v virtualko in zgleda super. Točno to kar bi že 8/8.1 morala biti.
Bom pa še par mesec počakal preden si namestim kot primarni OS. Vidi se da vse še ni čisto spolirano. Ampak zgleda zelo obetavno. Thumbs up MS.

gus5 ::

Win10 zadnja verzija? Kako bo MS v prihodnosti koval dobičke? Zaračunaval bo posodobitve in nadgradnje...

Microsoft will determine the device lifetime -- and thus the support stretch -- by "customer type".

Although details remain skimpy on the upgrade lifetimes Microsoft plans for Windows 10, the two-to-four-year span was the first time the firm named their lengths.

Microsoft has repeatedly said that the free updates and upgrades for Windows 10 would be tied to what it has called the "supported lifetime of the device".

Rias Gremory ::

Uporabniki verzije Home sploh ne bodo mogli več preprečiti namestitve popravkov in nadgradenj

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

čuhalev ::

Sedaj ne bo več pomembno, kateri Windows imaš, temveč kateri Service Pack. :P

konspirator ::

andromedar
Deluje hitreje kot w8.1 ?

noraguta ::

Tam sp2 je ponavad že kar vse pošlihtan. Zdej se bo temu reklo torta.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Qushaak ::

Iz tehničnega stališča vidim več plusov kot minusov za seamless nadgradnje. Težava so res bolj samo mission critical sistemi, ampak za take zadeve bo še vedno Enterprise. Na tak način MS tudi sili, da se morda tako stare in kritične programe prepisuje v objektne jezike. Za stranko je to sicer samo velik strošek, ampak nekje se to mora začeti.
MS pa si je s tem manevrom kupil tudi precej več svobode pri zaračunavanju. Tle sem bolj v skrbeh kaj bo. Ne bojim se kaj dosti, da bi na "client računalniku" kar nehalo kaj delat, če so notri komponente proizvajalcev, ki praviloma izdajo dobre gonilnike.
Po drugi strani pa so že od mislim da leta 2011 nadgradnje za OS X brezplačne. Sicer dela sistem počasneje (ranvo obraten trend kot pri Windows-ih od 8-ke naprej), ampak kljub temu, da Apple kupci imajo denar je to brezplačno. Konec koncev, končnih kupcev MS ne morem prisiliti. Ali bodo šli stran ali pa bo že kako spiratizirano za neko obdobje. Lahko pa računa na dobre denarje s strani podjetij, ki pa morajo imeti original. Tam pa že na leta dobro stiska denar iz njih (Windows Server DataCenter, SQL Enterprise, Office,...).

Ne strinjam se tudi, da je treba pri Windows-ih še vedno čakati do SP2. Od Windows 7 sem že v štartu nameščal sisteme praktično tako ko so ven prišli in zelo malo težav je bilo. Pri Visti je bila zgodba še popolnoma drugačna. Isto XP-jih. Zdej, če komu ni všeč GUI, še ne pomeni, da sistem ni hiter in stabilen. Samo večina folka kar to enači s tem.

PrimozR ::

Pri Applu je sicer razlika, ker oni tudi preko HW dobijo denar. V primeru Windows je to sicer simpl, pač imaš na laptop vezano licenco, zatakne se pa potem pri domačih buildih. Tam bi bilo najbolj smiselno imeti neko letno licenčnino ranga 10 €, mogoče 20. Office je pravzaprav že na tems istemu (v OneDrive naročnino povežeš še licenco za Windows in to je to).

mtosev ::

jaz mislim, da so automatic updati posebej za home userje zelo dobra ideja. sn že preveč krat vido licenčne ose in gor noben SP namesčen in outdated različica IEja za bonus
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MrStein ::

ciki57 je izjavil:

Sem si namestil v virtualko in zgleda super.

Tole iz novice?
Potrebuje kake ključe ali dela "direkt".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Dela "direkt", brez ključa.

Eh, malo pretiravajo:

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zmaugy ::

Najnovejši poskus ožemanja uporabnikov. Dolgoročno še ena napačna poteza za M$ in voda na mlin za Linux.

greatdrakon ::

zmaugy je izjavil:

Najnovejši poskus ožemanja uporabnikov. Dolgoročno še ena napačna poteza za M$ in voda na mlin za Linux.


daj se že enkrat sprijazni, da linux ne bo nikol za mase v takšni obliki kot je sedaj. tudi če microsoftov model propade, bodo ljudje šli rajši na apple ali obliko linuxa-, ki bo pa spet tako zaprt da tebi spet ne bo všeč. 98% ljudi se ne da ukvarjat z napol delujočimi in slabo podprtimi produkti.

Thuban ::

zmaugy je izjavil:

Najnovejši poskus ožemanja uporabnikov. Dolgoročno še ena napačna poteza za M$ in voda na mlin za Linux.


ne, ne bo. Windows 10 je epsko dober. Najboljše, kar ponujajo linuxi je morda nekje na nivoju windows xp in nič boljše. Samo v bistvu ni, je dosti slabše.
Tako da linux fanboyi prosim sprijaznite se da linux pač nikoli ne bo prišel blizu MS in Mac OS.

Kar se toče 100% obveznih posodobitev za domače uporabnike pa HVALA BOGU. Dovolj je bilo uničenih windowsov ker so bili uporabniki bolj pametni od pametnih. Kdor želi sam odločat o tem pa naj kupi enterprise verzijo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70191296529 (3204) MIHAc27
»

Windows 10 je tu! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
262101020 (79803) MrStein
»

Z novimi posodobitvami tudi Windows 7 in 8 razgaljata uporabnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13148795 (40298) tor2
»

Windows 10 bo zastonj, očala HoloLens za navidezno resničnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15560846 (49325) SimplyMiha

Več podobnih tem