» »

kateri terenec do 5-6k eur diesel ?

kateri terenec do 5-6k eur diesel ?

«
1
2

#000000 ::

Bom fasu živčnega počasi, na avto netu in bolhi smo švercarji ki jih spoznaš da so ravno menjali pol avta :)

Ok rabim za brata en terenec, pač je malo višji in zato bolj varen verjetno, plus kdaj bo zapel kamp prikolo, živi na takem območju kjer ne splužijo cest tok hitro, pa kako stvar je treba kdaj dam privlečt tudi.

jest sem prdlagal Jeep Grand Cherokee 2.7 CDRi ampak so tako redki + večinoma jih prodajajo švercarji

je še kak alternativa katero bi priporočali ?

Unknown_001 ::

Suzuki Grand vitara, Hyundai Tucson, suzuki sx4 suzuki Jimmy,...

Pa toyota rav 4 je tudi za pogledat. Dobra zadeva, lušno za peljat, močni motorji,...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

mogoče skoda yeti

#000000 ::

Grand Vitara je všečna

dočim tuscon zgleda kot da bi se ga en zmislu med malico

suzuki pa je precej premajhen

škoda je kr ok, ampak presega budget

Pravi terenec je itak samo Jepp ali Lada NIVA, samo niva je premejhna tako da bo najverjetneje jepp

samo 3.1 motorji so vsi v riti, 2.7 pa jih skor ni za dobit, če bi jest kupoval bi garant vzel 4.7 5.2 bencinarja + LPG ampak ne kupujem jaz :)

pegasus ::

Subaru Forester, ti bo nebivedu razložil kako in kaj ;)

#000000 ::

Ja forester bi bil kr primerna izbira, samo težko dobit dobrega.

ma kolega bencinca z mislim da 300+ konji gre k raketa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

-valvoline- ::

ssangyong rexton 2.7cdi, mercedes motor in pogon4x4.
Al pa gres do IT po enga touarega 2.5tdi, tam so od 4-5k pr nas so predragi.
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Tuareg bi bil zelo zaželjen, sam italijani delajo z avti kot svina z mehom, sem živel tam skor dve leti, in vem iz prve roke, to samo gonijo in ne jebejo žive sile glede servisov, ok prve dve leti ja pol pa sam gas.

Sem gledal ogromno je teh 3.1 jeepov naprodaj za skor smešne denarje, ampak vsi do zadnjega imajo stenstane glave ali zaribane mašine, pač VM motori agregat ki je v bistvu nareje za delovne stroje :) čeprav ni malo eu in usa vozil ki ga majo vgrajenega, recimo UPS van oz stari klasični USA kombiji z drsnimi vrati imajo tak motor, potem še cel kup EU znamk, Alfa R in podobni.

#000000 ::

Jest sem precej vozil (mel v firmi) skor 15 let nazaj Nissan patrol 160 3.3 d, ma ta avto bi kupu sam jih ni, novejši so pa bolj tko tko

zadeva je vlekla kolut zajle na prikolci čez Ljubelj ko nič cca 1 tona +

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Unknown_001 ::

Poglej še za Mitsubishi Pajero
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Siddh ::



krneki0001 ::

pegasus je izjavil:

Subaru Forester, ti bo nebivedu razložil kako in kaj ;)


Forester dizel je šele od leta 2008 naprej, prej so bili samo bencinarji. Bencinar je v redu, če se lahko spopadaš s porabo od 8 do 9 litrov bencina (ob vleki prikolice še več).
Ni pa to terenec in ni tako ojačan kot terenec, tako da ...
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

#000000 ::

Ha ha, vsi trgovci s katerimi govorim, mi probajo na vsak način uturit ML 320 benc ali ML 400, dosti pa tudi GC wj 3.1 d, čeprav sem omenil da me ravno ta ne zanima.

Itak pa bo tamali kupil avto samo še od Pravne osebe, nikol več noben pri bajti ne bo kupil avta od fizične persone, adino če osebno poznaš lastnika in je prvi, ker ne mislm bosanit z švercarji ki takoj ko odšteješ keš postanejo nedosegljivi za ene par mesecev. Pri trgovcu je res dražje in tudi oni nategujejo, ampak vsaj veš kam it fizično opisat kaj je težava :)

Kaj od tega bi bila ok izbira ?

1 GC 2.7 cdi
2 ML 270 cdi
3 Nissan Terrano Wagon

krneki0001 ::

Nissan terrano, pathfinder in patrol, toyota landcruiser, mitsubishi pajero bi bili vsi bolj primerni od GC ali ML. ML270 je premalo za vleko prikolice. Komaj sebe vleče. GC je pa bolj tako tako. Sam ga za vleko prikolice nebi vzel.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

#000000 ::

Ne ? Hm nisem še peljal GC niti ML-a tako da ne vem, za patrola vem da gre k za šalo.

Šit pol treba malo priredit seznam :)

aja pa v bistvu se bi za vleko nucal dvakrat letno za na dopust in mogoče priložnostno ko pač kej kupiš kak pralni stroj ali materijal za kej pri bajti narest.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

krneki0001 ::

ML 270 je res premalo. 320 je v redu, samo cena ni primerna. Za po snegu bo s subarujem bolj zadovoljen kot s terencem (vsaj jaz pa še nekaj ljudi smo, pa smo vsi imeli terence in subaruje in ni primerjave, je subarujev pogon mnogo boljši). In v snegu se bo večkrat peljal kot pa prikolico vlekel. Recimo kak legacy dizel. V prtljažnik gre pralni stroj brez problemov, prikolico pa dizel vleče tudi brez problemov. Ni pa dost od tal, samo ni panike. S svojim sem brez problema ril po 70cm pršiča in po 20 do 25cm mokrega snega.

Če pa res hoče terenca, da bo orenk od tal, bi pa sam gledal za toyoto landcruiser ali nissan patrola, mogoče še nissan pathfinderja. Samo za to ceno je težko dobiti dobrega.

Imaš pa še eno drugo varinato. Kia Sorento. Ni slab avto, prikolica mu ne dela težav, pa tudi cene za dobro opremljene niso hude.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

#000000 ::

Ja gledam te korejce in moram priznat da imajo precej več opreme kot EU znamke, v bistvu enako opremo kot USA znamke, ke največ opreme je v USA avtih (večinoma)

Sem poslal kolegu v it naj zbrska kakega ugodnega VW Tuarega 2.5 d, ma je najdu nekaj ampak občutno prdaleč, napoli oz. salerno, je pa tam tok GC 3.1 d da te srat prime, ampak vsi do zadnjega imajo zanič motor :)

krneki0001 ::

Pri starem Američanu bo tiste opreme vedno manj, ker bo vsako leto par dodatnih stvari crknilo. Na žalost je večina narejena zelo nekvalitetno in hitro crkujejo zadeve.

Kaj pa navaden cherokee z 2.8 crd mašino. Za 5k dobiš že dobrega.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

-valvoline- ::

http://www.subito.it/auto/volkswagen-to...
Pr nas se ne splaca nakup terenca, vse je vsaj enkrat drazje kot v IT.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Kaj pa recimo Kia Sorento? Ni glih Land Rover, ampak vseeno ni švoh (še test)... Noter je tudi zelo prostoren.

Edit: aha vidim, da je že omenjen

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Ja glih gledam in čezdalje bolj ugotavljam da izpod 8k ni kej pametnega za dobit :)

Vikking ::

Hyundai tucson, kakšna honda crv hrv. V bistvu potem neke izbire ni (za tak dnar čim novejši letnik), razen če greš potem na kakšne bencinarje ala subaru (sam cena takoj skoči).

Kakor pa začneš gledat kakšne ne prestare toyote rav4 pa vedi da so večina problematične. Pred pairmi leti sem jih šel gledat 5 komadov in so vse bile adijo pamet (so imele pa fancy pragove, pa krom dodatke,, sam kaj ko niti listka kdaj je bilo nazadnje olje mmenjajno ni bilo, da ne govorimo da ni seveda servisna knjigasploh obstojola) se pa dobijo za tak dnar sam kdo bi pa tvegu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

#000000 ::

Ja sej ravno tege se hočem izognit, avto bomo itak uporabljali vsi po malem, največ brat, a po potrebi tudi ostali krog familije, itak ne bo edini avto niti tam niti pri nas, zato se ne smem nasrat, ker ta avto potem ne bo šel več od bajte, in ne mislm jih poslušat, ja pa si reku da je ta ok evo zdej pa jajca crkujejo vsakodnevno :)

Sem gledal svašta in sem res mal že utrujen, ker enostavno te vsak klukec hoče nategnit, ali glede cene ali pa je avto v totalni buli, in kupit jajca na katera se bo zmetalo še enkrat tolko kot se je plačalo zanj v par letih si ne smem več dovolit, je blo dost dvakrat, a v tretje se pa ne bom zajebal, pa magar ga iščem celo leto, tako da meni (nam) se ne mudi pretirano, in zna bit da bom mel srečo, sem pa opazil da se cene kr počasi sšpuščajo pri trgovcih za te primerke :) pač ker dosti kličem in se malo informiram, čez dva dnio pa evo 200-300 celo 500 eur nižja cena za isti avto, kar je zlo nevarno po mojem, je totalen klump.

Aja pa ko bom dejansko šel v nakup, bom kupcu dal 200 eur več kot hoče, ampak ga vzamem samo pod pogojem da se izmeri kompresija in slika cilindre, mam že dogovorjeno na servisu kar me bo stalo nekje 100 eur baje.

francek1 ::

Vprašal si za alternativo. OK, predlagal ti bom eno, ki se lepše pelje kot vsi terenci skupaj, poraba je pa krepko nižja. Pa pride povsod. To je to.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mitja73 ::

Za ta denar kot iščeš so vsi terenci zgonjeni, drugega enostavno sploh ne smeš pričakovat. Pravega terenca 4x4 za ta denar kupiš samo če ga znaš sam vzdrževat.
Nov bencin duster za pod 15 je velik boljša izbira za tako uporabo kot jo iščeš, poglej malo v italijanske Dolomite, tam jih je polno in tist folk nima predsodkov, samo uporablja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mitja73 ()

Unknown_001 ::

@francek
Bravo, :D ti si naš

Ampak je pa to majka za vozit. Visoka lega, pelje se skor ko avto, praktičen zelo, pa prostora maš bale, kaka prikoljic neki, ko pa zice vn rukneš pa daš tovor not, zavaruješ pa vozi miško. In si ko gospod :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

francek1 ::

Unknown_001 je izjavil:

@francek
Bravo, :D ti si naš

Ampak je pa to majka za vozit. Visoka lega, pelje se skor ko avto, praktičen zelo, pa prostora maš bale, kaka prikoljic neki, ko pa zice vn rukneš pa daš tovor not, zavaruješ pa vozi miško. In si ko gospod :D

Sem dal že marsikaj pod rit, pa ga čez tega zagotovo ni. Predvsem pa dela. Pa deli so poceni. Trenutno imam na svojem s takim motorjem 330.000, pa razen krtačk na alternatorju in rednih servisov (long life na 30.000) nisem še nič menjal. ML je za vozit proti temu šajtrga, da o vožnji po snegu ne zgubljam besed.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

#000000 ::

Transporter je ok ampak predrag, pa tudi ni terenc, je pa defintivno Ok to pa ja, ma en znanc in se še ni pritožil čezenj, drugi ima MB vito in enako pravi da ne menja, ampak to ni to na žalost, pa še budget ne dopušča.

Aja pe še en fuk je, zadeva ne gre v garažo, da bi pa jo poviševali pa ne pride v poštev :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

francek1 ::

Potem pa Duster ali pa kaki Qashquai. Vse drugo bo povezano z visokimi stroški vzdrževanja!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

krneki0001 ::

francek1 je izjavil:

Potem pa Duster. Vse drugo bo povezano z visokimi stroški vzdrževanja!


Dej nehaj že nakladat. Visoki stroški so samo za take kot si ti, ko ne znajo enega vijaka odtegnit. Ostali, ki kaj znamo narest, vemo, da so stroški dovolj nizki, da se da živet tudi s starim subarujem s katerim delaš 60k km na leto.

@#000000, Ti takole predlagam. Kupiš terenca za do 3k evrov, tiste dodatne 3k pa vloži v obnovo pri dobrem mehaniku, ki ti bo avto res obnovil tako kot se zagre. Mislim da boš s takim izkupičkom najbolj vesel. Točno boš vedel, pri čem si in avto bo generalno obnovljen, da bo lahko ostal še dolgo časa pri hiši. Ko boš pa nabavljal, me pa lahko kontaktiraš, pa grem lahko s tabo težit prodajalcu.

Imam foresterja letnik 1998, ker ga sam servisiram, me pride redni servis na 15k kilometrov 55 evrov. Crkne kakšen zadnji ležaj kdaj pa kdaj, ampak to ni nek strošek, drugače pa zadeva deluje odlično. Imel sem kar nekaj terencev in tudi športnih avtomobilov, pa stroški vzdrževanja niso prav visoki, če le nimaš dveh levih rok in kaj tudi sam narediš.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

francek1 ::

Subaru NI terenec! Se pa s tem strinjam. Kako pa lahko ocenjuješ moje sposobnosti na daljavo, mi pa ni jasno. Vem pa, da imaš predolg gobec
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

-valvoline- ::

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Tole je tudi zanimivo, imajo mitsubishijev motor,menjalnik in podvozje 4x4.

francek1 ::

Super avto, ja...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

krneki0001 ::

francek1 je izjavil:

Subaru NI terenec! Se pa s tem strinjam. Kako pa lahko ocenjuješ moje sposobnosti na daljavo, mi pa ni jasno. Vem pa, da imaš predolg gobec


Ja, subaru ni terenec, to sem jasno in glasno povedal že v svojem prvem postu. Je pa subaru za po zasneženih cestah in cestah v klance veliko boljša izbira kot katerikoli terenec ali drug osebni 4x4 avto. Sprobano že premnogokrat, ko se subaru z letnimi gumami odpelje v zasnežen klanec, ostala 4x4 vozila pa počakajo pod klancem. Z dobrimi zimskimi gumami ga pa ustavi samo preveč snega.

francek1 je izjavil:

Kako pa lahko ocenjuješ moje sposobnosti na daljavo, mi pa ni jasno. Vem pa, da imaš predolg gobec


Gobec imam predolg, se strinjam. In to upam tudi priznati, me ni sram tega.

Da pa ne znaš ravno šraufat in nimaš baš veliko pojma pa vidim iz tega ker predlagaš renaulta z DCI motorjem (tako dacia, kot qashquai sta dizla z dci motorjema), ki je nekaj, kar moraš res redno servisirat in plačuješ za to vzdrževanje previsoke zneske denarja. In to človeku, ki bo avto rabil in ga vozil v snegu. Renaultov DCI odpove ravno takrat ko ga najbolje rabiš.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

-valvoline- ::

Se kar solidno je prestal trk. Poglej ksen crash test recimo za ford f150 ki je najbolj prodajan SUV vseh casov v ZDA. Komedija.

Men se zdijo ssangyong rexton 2.7cdi in shuanghuan ceo na plin best buy.

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

da jih damo malo na kup, npr:

Jeep Cherokee 2.8 CRD
Mitsubishi Pajero 3.2 DID
Nissan Patrol GR 3.0 Di
Ssangyong Kyron 2.7L XDi
Toyota Land Cruiser 3.0 D

V izbor bi spadal še LandRover Defender in Mercedesbenz G ali Puch, v Slo jih ne dobiš za pametno ceno.

Mislim da z nobenim od teh nebi falil, vse to so težko kategorniki sposobni trpinčenja do onemoglosti, seveda moraš najti primerno ohranjenega in servisiranega za pravo ceno. Salonskih terencev ne bi metal v isti koš, tisto je le šminkeraj.

francek1 ::

DCI odpoveduje tistim, ki ne znajo vozit dizla. Je pač malo bolj nežno konstruiran in zahteva pravilno uporabo. Za to se ti zahvali z res nizko porabo( Megane 4.2 l, Duster 6 l).Je imela moja draga Megana in je pri 260.000 predel kot mucek.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

-valvoline- ::

krneki0001 ::

francek1 je izjavil:

DCI odpoveduje tistim, ki ne znajo vozit dizla. Je pač malo bolj nežno konstruiran in zahteva pravilno uporabo. Je imela moja draga Megana in je pri 260.000 predel kot mucek.


A ti res ne razumeš, da to ne bo avto, ki se bo samo lepo vozil po cestah? To bo avto za v sneg, za v klance in za vleko prikolice. Ne moreš od enega dci-ja z 1.5 motorjem, da bo to počel. Ne bo zdržal. Preverjeno ne bo zdržal "zlorabe". Ja za v cliota ali megana ni problema, ker se to vozi samo po cestah. Ampak za v 4x4 avto je pa ta mašina zanič.

dzinks63 - ena tema o patrolu
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi...

Dober avto, samo tist, ki ima poštimanega, ga za male pare ne bo dal, prodajajo se pa taki, ki so zjebani.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

francek1 ::

Ker je Duster zanič je čakalna doba v Nemčiji zanj 8 mesecev, a? Malo skoči ven iz švabske scene! TEST
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

solatko ::

Delo krepa človeka

francek1 ::

solatko je izjavil:

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=...

Ta bo zadostil nebivedu, ja...

Ta bo pravi za vleko!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

krneki0001 ::

francek1 je izjavil:

Ker je Duster zanič je čakalna doba v Nemčiji zanj 8 mesecev, a? Malo skoči ven iz švabske scene! TEST


Lej, duster ni zanič avto. Tega noben ni rekel, jaz trdim, da za vleko prikolice ni ravno dober duster z DCI motorjem. Je 1.5 motor premalo. Drugače se pa z dusterjem tudi offroad vozi. In na HARD offroadu je med prvimi 10-imi v nemčiji.

Pa ni čakalna doba 8 mesecev, ampak do 30 dni, tako kot povsod po evropi. Sej ga je madmax (iz tega foruma) kupil par tednov nazaj.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

#000000 ::

Ja madona ne zdej se žalit zaradi te teme, sej lahko vsak predlaga kar mu paše in misli da je najbolje.

-valvoline- ::

Duster 4x4 je super mini terenc. Ampak rabljenih ni za 5-6k vsaj zaenkrat se ne.

#000000 ::

aja 1.5 d ne pride niti v poštev

-valvoline- ::

krneki0001 je izjavil:

francek1 je izjavil:

Ker je Duster zanič je čakalna doba v Nemčiji zanj 8 mesecev, a? Malo skoči ven iz švabske scene! TEST


Lej, duster ni zanič avto. Tega noben ni rekel, jaz trdim, da za vleko prikolice ni ravno dober duster z DCI motorjem. Je 1.5 motor premalo. Drugače se pa z dusterjem tudi offroad vozi. In na HARD offroadu je med prvimi 10-imi v nemčiji.

Pa ni čakalna doba 8 mesecev, ampak do 30 dni, tako kot povsod po evropi. Sej ga je madmax (iz tega foruma) kupil par tednov nazaj.

Ta 1.5dci je prav en najboljsih renojevih agregatov. ceprav je 1.5 ima ogromno navora in 110 konjev, kar pa je za tak avto vec kot dovolj. Nekateri terenci starejsih letnikov kljub vecji prostornini imajo manj navora in moc ko tole. Sploh pa japonci.

krneki0001 ::

-valvoline- je izjavil:

Ta 1.5dci je prav en najboljsih renojevih agregatov. ceprav je 1.5 ima ogromno navora in 110 konjev, kar pa je za tak avto vec kot dovolj. Nekateri terenci starejsih letnikov kljub vecji prostornini imajo manj navora in moc ko tole. Sploh pa japonci.


Ja prav. In zato se na 80.000km menja ležaje na glavni gredi serijsko, ker je najboljši renaultov agregat.

Če je to res najboljši renaultov agregat, je renault še bolj u P*** kot sem si mislil.


Recimo puch ali mercedes G s 3.0 dizel mašino (brez turbine) ima samo 80KM, pa verjemi, da noben DCI ne bo delal toliko časa kot bo še delala že sedaj 20 let stara mašina v takem avtu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

krneki0001 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Ta 1.5dci je prav en najboljsih renojevih agregatov. ceprav je 1.5 ima ogromno navora in 110 konjev, kar pa je za tak avto vec kot dovolj. Nekateri terenci starejsih letnikov kljub vecji prostornini imajo manj navora in moc ko tole. Sploh pa japonci.


Ja prav. In zato se na 80.000km menja ležaje na glavni gredi serijsko, ker je najboljši renaultov agregat.

Če je to res najboljši renaultov agregat, je renault še bolj u P*** kot sem si mislil.

lezaji se kvarijo-menjajo samo na 1.9 dci in to do l.2006-7. Novejsi nimajo teh tezav. 1.5 je buletproof.
Tolk so izboljsal dci motorje da celo v mercedesih se jih vgrajuje.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Ja prav, sej 1.5 dci je najboljši.

Samo ne vem zakaj so na domačem (mama ga ima) cliotu potem že 2x menjal ojnične ležaje, če je pa buletproof.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chip-Tuning ... kam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7429739 (14769) OChack
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14525891 (21693) krneki0001
»

Mnenje o Renault Megane Grandtour, 1.5 dci, 63kw (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6519285 (12272) MeGreat
»

Zakaj sploh bencinarja? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Na cesti
743186026 (151039) Spajky
»

Bencinerji: Audi A4 vs. BMW 3 vs. Mercedes C vs. VW Passat

Oddelek: Loža
227003 (6584) IvoJan

Več podobnih tem