» »

extreme digital spletna trgovina

extreme digital spletna trgovina

««
2 / 10
»»

Blazz ::

jaz sm ti dal samo primer, če čš ti dam tud kakega LGja al pa celo kaj drugega (ne tv)... nekam veliko izdelkov je ceneje kot kjerkoli drugje...

http://geizhals.de/samsung-ht-e355-schw...
http://www.edigital.si/hini-kino-p44880...

več kot 2x manj? :) ok bom nehal, ti očitno veš več, ali pa imaš nek zanimiv motiv, da jih tako zelo zagovarjaš.

DarwiN ::

Blazz je izjavil:


http://geizhals.de/samsung-ht-e355-schw...
http://www.edigital.si/hini-kino-p44880...


Cena tega izdelka je bila 140 leta 2013, danes pa se umika iz prodaje in ga "nobena" nemška trgovina več ne prodaja, nima na zalogi in ne želi prodati. Zato neumna cena. Realna vrednost je torej nekje 100-140..

Naslednji primer, prosim! :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Blazz ::

vsi samsung tvji 2015 so ti lep primer, nato vsi LGtvji... pa ne glej historya, ker pozabljaš da je euro izgubil 25 % vrednosti glede na dolar, vsa elektronika se dila v dolarjih. Tako da je tvoj argument pri samsung tv ceni povsem napačen. Cena je šla gor zaradi padca evra. Več pa kot sem že rekel ne bom gledal, meni so preveč sumljivi. Nisi pa še odgovoril zakaj jih tako zagovarjaš...

DarwiN ::

Kasiram procente od vsake prodaje. :) Eh, BMK za edigital. Dejansko samo gasim tvojo paranojo, ki zna koga prikrajšat za nakup TVja po razumni ceni. Ampak si ne daš dopovedat in sem obupal nad tabo.

Poglej kako je šele ebay sumljiv.. 611€, medtem ko ima edigital ceno 677. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOASTER ::

no pa so se zgleda koncale akcije na www.edigital.si/ kar se tiče TV-jov. Na moj-tv.com so pa malo padle cene...

dezzi ::

ali je potem kdo kupil to tablico: http://www.edigital.si/wifi-tablice/sam... v tej spletni trgovini?

Kaj ::

i7-4790k imajo za 342eur, v slo je takoj cez 380, v hardwareversand pa 358.

Plus zastonj postnina?

Je pri elektroniki še tko, da je lahko slabše izdelave če pride iz vzhodnega trga? Včasih vem da so strašili, da so izdelki iz bigbanga bolj kvarljivi, ker dobavljajo nekje iz vzhoda...

Kurzweil ::

Kaj je izjavil:

i7-4790k imajo za 342eur, v slo je takoj cez 380, v hardwareversand pa 358.

Plus zastonj postnina?

Je pri elektroniki še tko, da je lahko slabše izdelave če pride iz vzhodnega trga? Včasih vem da so strašili, da so izdelki iz bigbanga bolj kvarljivi, ker dobavljajo nekje iz vzhoda...


Kar se poštnine tiče:

"Vrnitev prejetega blaga v 14-ih dneh po prejetju brez predhodnega pisnega obvestila! Nudimo brezplačno dostavo za vse nakupe nad 50 Eurov!"

Anze90 ::

Dobil dva telefona Lenovo brez problema (LINK). Dostava je preko DPD trajala zaradi praznika v četrtek en dan več. Stanje dostave se lahko spremlja. Priloženi račun je v slovenščini, z nekaj slovničnimi napakami. Mogoče je bilo malo slabše zapakirano, ker sta škatli od telefona bili na robovih malce zmečkani, vendar nič kaj bolj resnega.

SloBiscuit ::

Kupil telefon pri njih brez problema.
neznanec555

mrTwelveTrees ::

kupil SSD brez problema.....

SloBiscuit ::

Sumljivo nizko cene bi bile če bi koštal vsaj 60€ manj kot drugod po sloveniji ^^
neznanec555

denis9 ::

Kupil Monitor brez problema, super so monitorja ga še ni bilo na slovenski strani in sem jim pisal če ga lahko vseeno kupim in mi po 1 uri odgovorijo, da so ga dodali v slovensko ponudbo in je dejansko cenejši kot na madžarskem ko sem preračuno iz forintov naj omenim še, da so mi odgovoril ob uri ki piše, da ne delajo več pač pisal sem bol pozno.

Monitor dela brez problema nobenga mrtvega pixla, pa še najcenejši IPS panel monitor z HDMI priključkom (sem ga hoto ker sta mi VGA in DVI bla v napoto ker mata prevlke connectorje ) kar sem ga najdo v EU trgovinah ki pošiljajo v Slovenijo.

Ocena za enkrat 5/5

TOASTER ::

nizke cene so pri npr. samsungovih TV-jih zaradi tega ker so za madzarsko trzisce,
npr.: za nemški trg samsung ue65ju7500TXZG in za mađarsko je pa oznaka samsung ue65ju7500LXXH
in zaradi tega tudi nekolike nizje cene
l.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOASTER ()

Daniel ::

Je kakšna razlika v kvaliteti, da mora imeti isti model drugo ime?

JackOdpirac ::

Samsung se je vsaj včasih kar precej posluževal tega. Zdaj pa ne vem kako je

TOASTER ::

jah nemški modeli ponujajo več funkcij kot mađarski...

DarwiN ::

TOASTER je izjavil:

jah nemški modeli ponujajo več funkcij kot mađarski...

Tole pa si potegnil direkt iz riti.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

StajercSSS ::

Kupil SSD 128GB, matično ploščo in procesor. Dobil na dogovorjen rok, 14.7. Je pa DPD tracker kazal, da gre roba z Madžarske. Tudi račun je dvojezični (SLO/HUN).
Torej dobil sem poceni, brez zamude ali kakih drugih problemov. Zaenkrat še roba dela. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

TOASTER ::

DarwiN je izjavil:

TOASTER je izjavil:

jah nemški modeli ponujajo več funkcij kot mađarski...

Tole pa si potegnil direkt iz riti.



vsaj tako trdijo nekateri prodajalci tv-jev...

knesz ::

TOASTER je izjavil:

DarwiN je izjavil:

TOASTER je izjavil:

jah nemški modeli ponujajo več funkcij kot mađarski...

Tole pa si potegnil direkt iz riti.



vsaj tako trdijo nekateri prodajalci tv-jev...

Verjetno nemških. Medtem ko verjetno madžarski pravijo da je popolnoma isto.

Tomas71 ::

mitkos je izjavil:

Ime podjetja:
Extreme Digital Zrt.

Davčna številka:
SI25026208

Matična številka:
01-10-045869

Naslov:
Szentendrei út. 89-95 1033 Budimpešta, Madžarska


Jutri pričakujem pošiljko od Extreme digital zrt. Ker je bil izdelek kar cenejši od ostalih ponudnikov na spletu sem se odločil, da ga vzamem na stroške podjetja. Tukaj pa se zgodba začne. Če blago pride iz EU je račun brez DDV-ja, kar sem v mailu jih tudi opozoril. V odgovoru so mi zatrdili, da je blago iz Madžarske z našo davčno številko, tako da plačam račun z davkom, ki ga potem v SLO dobim nazaj.

Vprašanje je tu naslednje: kako lahko podjetje na Madžarskem izda račun z slovensko davčno številko?
Odgovor moje računovodje je : "če tuje podjetje ustvari v drugi državi več kot 10.000 EUr prometa, dobi kot v našem primeru za nadaljnjo prodajo na slovenskem trgu, slovensko davčno številko!!!" Računovodja pravi da je vse OK.

PA DA VIDIMO RAČUN , ki bo prispel z paketom, če je tam vse OK bom tudi plačal drugače ga bom zavrnil!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomas71 ()

SloBiscuit ::

Če blago pride iz EU je račun brez DDV-ja...
V odgovoru so mi zatrdili, da je blago iz Madžarske z našo davčno številko, tako da plačam račun z davkom, ki ga potem v SLO dobim nazaj.


Kva? Od kdaj pa to? Vedno se plača DDV... Mar ne? Pa nima veze od kje je pošiljka. Nevem zakaj bi dubu v SLO DDV nazaj...
neznanec555

knesz ::

Tomas71 je izjavil:

mitkos je izjavil:

Ime podjetja:
Extreme Digital Zrt.

Davčna številka:
SI25026208

Matična številka:
01-10-045869

Naslov:
Szentendrei út. 89-95 1033 Budimpešta, Madžarska


Jutri pričakujem pošiljko od Extreme digital zrt. Ker je bil izdelek kar cenejši od ostalih ponudnikov na spletu sem se odločil, da ga vzamem na stroške podjetja. Tukaj pa se zgodba začne. Če blago pride iz EU je račun brez DDV-ja, kar sem v mailu jih tudi opozoril. V odgovoru so mi zatrdili, da je blago iz Madžarske z našo davčno številko, tako da plačam račun z davkom, ki ga potem v SLO dobim nazaj.

Vprašanje je tu naslednje: kako lahko podjetje na Madžarskem izda račun z slovensko davčno številko?
Odgovor moje računovodje je : "če tuje podjetje ustvari v drugi državi več kot 10.000 EUr prometa, dobi kot v našem primeru za nadaljnjo prodajo na slovenskem trgu, slovensko davčno številko!!!" Računovodja pravi da je vse OK.

PA DA VIDIMO RAČUN , ki bo prispel z paketom, če je tam vse OK bom tudi plačal drugače ga bom zavrnil!!!

Saj je pravilno napisano. Če ima podjetje slovenski id. št. za ddv in je to navedeno na računu, potem se davek obračuna, ti ga pa odbijaš pri plačilu ddv, če si zavezanec. Če bi bila na računu madžarska št. za ddv, mora biti račun brez DDV (samoobdavčitev).

X-digital ::

Kupil sem monitor, deloval je 3 ure, tu se zacne drama, nobenega odgovora xtreme digital, nobenega telefona-niti na madzarskem (samo avtomatska tajnica v lj), paktico si prepuscen samemu sebi in moras popraviti vse na svoje stroske, nobene garancije, vracilo ni mozno!
Odsvetujem kakesnikoli nakup pri edigital!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

mitja73 ::

X-digital je izjavil:

Kupil sem Monitor,deloval je 3 ure,tu se zacne drama,nobenega odgovora xtreme digital,nobenega telefona-niti na Madzarskem (samo avtomatska tajnica v LJ),paktico si prepuscen samemu sebi in moras popraviti vse na svoje stroske,nobene garancije,vracilo ni mozno!!
ODSVETUJEM KAKESNIKOLI NAKUP PRI EDIGITAL!!!!


.... je pa pocen ;-) Pojdi na ZPS, pokliči inšpektorja, .....

matej_jack ::

X-digital je izjavil:

Kupil sem Monitor,deloval je 3 ure,tu se zacne drama,nobenega odgovora xtreme digital,nobenega telefona-niti na Madzarskem (samo avtomatska tajnica v LJ),paktico si prepuscen samemu sebi in moras popraviti vse na svoje stroske,nobene garancije,vracilo ni mozno!!
ODSVETUJEM KAKESNIKOLI NAKUP PRI EDIGITAL!!!!

Jaz sem z njihovim supportom zelo zadovoljen (shop@...). Redno odgovarjajo na sporočila, prav tako so tudi problem, ki je nastal pri enem izmed naročil, rešili v mojo korist.

veqlargh ::

Haha, resno. Tud meni so odgovorili ekspresno hitro. Še vrnili so mi kupnino instantno (so imeli napačno barvo na zalogi).

vorantz ::

X-digital je izjavil:

Kupil sem Monitor,deloval je 3 ure,tu se zacne drama,nobenega odgovora xtreme digital,nobenega telefona-niti na Madzarskem (samo avtomatska tajnica v LJ),paktico si prepuscen samemu sebi in moras popraviti vse na svoje stroske,nobene garancije,vracilo ni mozno!!
ODSVETUJEM KAKESNIKOLI NAKUP PRI EDIGITAL!!!!


Ja ob sedmih zjutri zihr ne delajo...

DarwiN ::

Sej ga je že hojnik razkrinkal...

- Monitor deloval zgolj 3 ure - prvi random.
- Nihče ne dvigne telefona v Slo - drugi random
- Nihče ne dvigne telefona na Madžarskem - tretji random
- Nihče ne odgovarja na mail - četrti random
- Nobene garancije, vračilo ni možno? - od kod mu ta info, ko pa mu nihče ne odgovarja?
- Fantek se danes registriral na slo-tech - peti random.

Enostavno je pretiraval :)

P.s. - Naslov nitke bi lahko en moderator spremenil.. Mislim da ni več nobenega suma o cenah. Pač ugodni so, ker so veliki.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

hojnikb ::

Pač pride konkurenca in se tamalim z slabimi cenami hlače tresejo. Jebat ga.
Adapt or die :)
#brezpodpisa

Zelnick ::

matej_jack je izjavil:

X-digital je izjavil:

Kupil sem Monitor,deloval je 3 ure,tu se zacne drama,nobenega odgovora xtreme digital,nobenega telefona-niti na Madzarskem (samo avtomatska tajnica v LJ),paktico si prepuscen samemu sebi in moras popraviti vse na svoje stroske,nobene garancije,vracilo ni mozno!!
ODSVETUJEM KAKESNIKOLI NAKUP PRI EDIGITAL!!!!

Jaz sem z njihovim supportom zelo zadovoljen (shop@...). Redno odgovarjajo na sporočila, prav tako so tudi problem, ki je nastal pri enem izmed naročil, rešili v mojo korist.


Meni so tudi v 2urah odgovorili iz shop@. So še kurirja vmes naročili, da pri meni disk pobere :)
Zaenkrat zadovoljen
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

TehDucky ::

Jaz pa kupujem GoPro Hero 4 black in je tukaj kar poceni, 450€. Najceneje sem našel nekje v Nemčiji za 420€+10€ poštnine. Zanima me, kako je z davkom tukaj? Kupujem na firmo in enostavno nikjer ne piše cena brez davka.
http://www.edigital.si/portna-kamera-p4...
Vse kar piše je 451.76€ pa spodaj še "redna cena" to je pa to. Šele ko grem čisto do konca naročila mi napiše neko neto 370€ pa 22% 81€. Pa še skupno bruto 451€.

Zdej me pa zanima, a imajo način kot tuje spletne strani, da ti davek takoj odbijejo in ga ne plačuješ ali je tako kot v sloveniji, da plačaš polno ceno z davkom vred?

Ales ::

Malo višje zgoraj je omenjeno, so registrirani za DDV v Sloveniji. Plačaš torej polno ceno z davkom in si ga poračunaš, isto kot v kaki slovenski trgovini.

ProfAlen ::

Namervama kupit komponente na edigitalu. Zanima me, če obstaja še kaka bolj primerna etrgovina...al pa bo edigital kar vredu? Kako dolgo priblizno traja, da pride roba? Kupil bi kr vse..od procesorja, grafe, itd

themre ::

je pa tudi tako, da je potrebno vedeti, da obstajajo modeli za vzhodni in zahodni trg. npr. tistega modela televizije ne dobim v italiji (Samsung UE55JU6670SXXH), dobim pa tega, ki se mi na hitro zdi enak:
http://www.mediaworld.it/mw/samsung-ue5... (999 €). pri nas ni nobenega od teh dveh :) in kar se mene tice, raje kupim v ITA kot v SLO ali kje v drugih vzhodnih drzavah, ker ni primerjave v kvaliteti. sem kupil ze par laptopov v SLO in so se skoraj vsi izneverili po par letih, tisti iz ITA mi se danes dela brez problema.

opeter ::

themre je izjavil:

sem kupil ze par laptopov v SLO in so se skoraj vsi izneverili po par letih, tisti iz ITA mi se danes dela brez problema.


To nima nobene zveze, kje kupiš robo.

Lahko kupim npr. jabolčni računalnik v Sloveniji in npr. Belgiji, pa mi bo en prej crknil kot drugi (čeprav sta oba iz iste serije in istim letnikom). Potem pa naj rečem, da je to zato, ker sem kupil npr. pri nas in tukaj prodajajo škart robo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

themre ::

@opeter: mogoce nima, ampak jaz sem ze imel vec slabih izkusenj s trgovinami v SLO, pa par kolegov tudi. zato pac ni nic cudnega, ce se clovek odloci drugje kupovat na podlagi slabih izkusenj. in o razlikah v blagu so znane ze vec casa, od hrane pa do elektronike. ce pa neka firma drugje dobavlja robo, pa ne mores vedet. sicer pa vse naprave crkujejo, ja.
kar se pa tice odbijanja davka... a ni zdaj tako, da z drzavami znotraj EU se ne odbiva vec davka, razen ce si podjetje. ce si firma, potem ti dajo blago brez davka (ce se tako zmenis, vsaj pri nas so dali povsod brez davka v tujini). ampak je potem pa tako, da moras imet stvar pripravljeno za inspektorje v primeru zglasitve :)

m0LN4r ::

slovenija spada pod isti trg, kot madžarska kar se ekranov tiče, tisti ko reče nasprotno je slovenski trgovec
Poglej od kod so večina izdelkov v šparu, lidlu, hofru in zakaj piše gor samo cro,slo,hun.

Stare slovenske nokie so imele recimo baterijo "made in hungary" avstrijske pa ne. Potem tudi jezike so imele malo drugač. V osnovi pa je izdelek enak.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

premat ::

S spletno trgovino Extreme digital sem bil zelo zadovoljen, čeprav sem bil na začetku precej skeptičen. Naročil sem mobilni telefon Samsung Grand Neo, pri Debitel redna cena 170 €, mimovrste 140€, extreme digital akcija 116€ (poštnina gratis), dobava v dveh dneh preko DPD. Cena, rok dobave, embalaža... za pet.

youPlonker ::

Zelo zadovoljen s to trgovino. Do sedaj 2x naročil, dostavljalec mi je robo pripeljal na dom. Od klika do dostave prvič čakal 4 dni, drugič 7 dni.

opeter ::

Lahko napišem mojo prvo izkušnjo z Edigital. V ponedeljek, 28. septembra naročil grafično kartico, še isti dan plačal z nakazilom preko banke, danes mi je DPD kartico dostavil (še prej dobil avtomatiziran SMS, kurir pa me je še dodatno poklical).

Kartico sem prejel v originalni škatli z vsem, kar sodi zraven, drugače pa je bila "zašvasana" v veliko sivkasto vrečko, ki se uporablja za pošiljanje. Podobno kot jo imajo Kitajci.

Prejel sem večjezični garancijski list s štampiljko in podpisom.

Je pa zanimivo, da je na spletni strani v mojem profilu še vedno prikazan spodnji status:
 Status

Status



Sem zdaj pogledal in se je status spremenil. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

m0LN4r ::

Grafična dela?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

tsatthoggua ::

Zelo zadovoljen s trgovino. Naročil sem RAM in je prišel v 4 delovnih dneh. Plačilo po povzetju. RAM deluje in je bil originalno zapakiran. Nad 50€ imajo zastonj poštnino :)

Lahko samo pošinfam njihovo spletno trgovino. Kako prideš do mišk recimo?
Levi meni - Računalništvo - Periferija - odprejo se ti leve ikone kjer ni mišk nikjer!
Potem pa vpišeš logitech v iskalnik in najdeš kako miško - klik nanjo. Zgoraj dobiš link : Domov - Računalništvo - Periferija in dodatki - Egér, pozícionáló - Žične miške. Torej en del je v madžarčšini in ga verjetno zato ne najde.... Torej workaround je, vseeno se mi pa ni dalo potem brskat po strani prek searcha.

Ales ::

tsatthoggua je izjavil:

Zelo zadovoljen s trgovino. Naročil sem RAM in je prišel v 4 delovnih dneh. Plačilo po povzetju. RAM deluje in je bil originalno zapakiran. Nad 50€ imajo zastonj poštnino :)

Lahko samo pošinfam njihovo spletno trgovino. Kako prideš do mišk recimo?
Levi meni - Računalništvo - Periferija - odprejo se ti leve ikone kjer ni mišk nikjer!
Potem pa vpišeš logitech v iskalnik in najdeš kako miško - klik nanjo. Zgoraj dobiš link : Domov - Računalništvo - Periferija in dodatki - Egér, pozícionáló - Žične miške. Torej en del je v madžarčšini in ga verjetno zato ne najde.... Torej workaround je, vseeno se mi pa ni dalo potem brskat po strani prek searcha.
Pošlji pripombo njim na mail, da se bodo zavedali težave.

Katarina2 ::

Hey! Odločam se za nakup pri omenjeni trgovini in sicer za tale telefon
http://www.edigital.si/pametni-telefoni...

tisti ki imate izkušnje, me zanima če deluje ne glede na operaterja? glede na to da pri nekaterih zravne piše odklenjen?

hojnikb ::

dela..
#brezpodpisa

Insan3Lik3 ::

je mogoce narociti preko trajnika pri edigital? oz. katerokoli obliko obročnega plačevanja

anyone?

anyone?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Zgodovina sprememb…

loveJDM ::

Naročil bi Lumio 640 ker je tam najceneje(147€).Moram bit na kaj pozoren,ali ima kdo slabe izkušnje glede fonov pri njih?

Heisenberg ::

Jaz imam SLABE, ZELO SLABE izkušnje z njimi!

Plačal, blago ni nikoli prispelo!!!


Stran od teh nategunov!
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4433845280 (56) 8Bit
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751013 (17210) V-i-p
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473209 (14195) scipascapa
»

Spletna trgovina edigital

Oddelek: Kaj kupiti
329841 (5264) SuperVeloce
»

Mimovrste oddano naročilo/spreminjanje cene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411632 (9357) Mare2

Več podobnih tem