» »

extreme digital spletna trgovina

extreme digital spletna trgovina

««
10 / 10
»
»»

MrStein ::

Po novem zakonu je nekaj sprememb glede tega ali se pošlje prodajalcu ali servisu.
Bom preveril...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mat xxl ::

Preveri na našem Electrolux servisu , ali popravljajo, ali ne v tujini kupljene aparate. Zavisi ali imajo pri nas pooblaščen servis ali, ga ima samo naš uvoznik in ni uradni Elektrolux servis.

bciciban ::

Bi rekel da je servis na Hrvaškem.

https://www.electrolux.si/support/conta...

Jaz ponavadi belo tehniko najraje kupim pri nas, da vrnem kar v trgovino in se ne ubadam s tem kam na servis. Tu imate pa uredite.

Bostjan_321 ::

So mi odgovorili, da naj odprem zahtevek za uveljavljanje garancije pri njih in da mi bodo potem poslali GLS da prevzame izdelek.

So mi še napisali da ima sicer evropsko garancijo ampak da v Sloveniji ni Electrolux servisa. Očitno smo res tazadnja vukojebina ;((

dr.Akula ::

Zgleda da se edigital za Slovenijo zapira. Še do sredine meseca se lahko oddajajo naročila.

ni podatka

m0LN4r ::

Saj to je usoda teh, k zrastejo na dezju. 16.okt game over. Mogoce se pojavijo pod drugim imenom.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pithlit ::

m0LN4r je izjavil:

Saj to je usoda teh, k zrastejo na dezju. 16.okt game over. Mogoce se pojavijo pod drugim imenom.

Ti pa si špasen. 2001 je *zrasla po dežju"?. Pa glih tolk, v info. Extreme Digital ne obratuje več. Kako leto nazaj so se združili z emag in postali neke sorte madžarski Amazon. Skratka marketplace.
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

Molnar itak nabija na pamet, samo da se pofočka v temi

CyberPunk ::

Jaz sem tudi danes dobil mail. Samo "slovenska" se zapira ali komplet?

_Denny_ ::

Madžarskega je zgleda kupil romunski eMAG, ker se domena preusmeri tja. Je pa to že kar stara trgovina...za bivšo (ko je bila čez poletje doma) sem tam naročal PC komponente že davnega leta 2007.

Verjetno jim je Allegro (Mimovrste) bil prevelika konkurenca in posledično razlog za zaprtje namesto preimenovanja v "emag.si".
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

CyberPunk ::

_Denny_ je izjavil:

Verjetno jim je Allegro (Mimovrste) bil prevelika konkurenca in posledično razlog za zaprtje namesto preimenovanja v "emag.si".

Tole je sarkazem? :D

_Denny_ ::

Ne, pomojem bi dejansko dobili tega trgovca, če ne bi imeli že tu enega velikega igralca. Na našem trgu so že bili kar nekaj časa, tako, da bi jim bil edini večji strošek nova si domena in pa prevod obstoječega eMAG template-a. Ni to majhen trgovec...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

m0LN4r ::

Pithlit je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Saj to je usoda teh, k zrastejo na dezju. 16.okt game over. Mogoce se pojavijo pod drugim imenom.

Ti pa si špasen. 2001 je *zrasla po dežju"?. Pa glih tolk, v info. Extreme Digital ne obratuje več. Kako leto nazaj so se združili z emag in postali neke sorte madžarski Amazon. Skratka marketplace.

2001 v Sloveniji?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pithlit ::

m0LN4r je izjavil:

Pithlit je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Saj to je usoda teh, k zrastejo na dezju. 16.okt game over. Mogoce se pojavijo pod drugim imenom.

Ti pa si špasen. 2001 je *zrasla po dežju"?. Pa glih tolk, v info. Extreme Digital ne obratuje več. Kako leto nazaj so se združili z emag in postali neke sorte madžarski Amazon. Skratka marketplace.

2001 v Sloveniji?

Aja. Tko ti to. Amazon pol, seveda, ne obstaja. Pa še marsikaj. Glih tko, da ti mogoče kapne kolk ga dejansko biksaš.
Life is as complicated as we make it...

opeter ::

Ravnokar prejel mail:

 edigital.si se zapira

edigital.si se zapira

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen88 ::

dobro jutro :)

tikitoki ::

Skoda, nekatere izdelke so dobavljali ceneje in lazje, k da si se zajebaval s tem, a ti bo nemec poslal, al ne, in kolk bo za to racunal.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452853316 (1823) srus
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751549 (17746) V-i-p
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473441 (14427) scipascapa
»

Spletna trgovina edigital

Oddelek: Kaj kupiti
329872 (5295) SuperVeloce
»

Mimovrste oddano naročilo/spreminjanje cene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411754 (9479) Mare2

Več podobnih tem