» »

Mimovrste zaračuna osebni prevzem

Mimovrste zaračuna osebni prevzem

««
7 / 7
»
»»

Hemi426 ::

DarwiN je izjavil:

Sem nenadejano odkril bug, s katerim ne rabiš doplačat 90c za plačilo z gotovino ob prevzemu. Še vedno plačaš 90c za osebni prevzem, ampak ne pa še dodatnih 90c za plačilo z gotovino.

1. Izbereš takojšnje plačilo s kreditno kartico
2. Vneseš neveljavno kartico; plačilo bo seveda zavrnjeno
3. Greš pod urejanje nakupa/plačila
4. Zgoraj desno klikneš "spremeni na plačilo ob prevzemu"

To je to.. Cena ob prevzemu z gotovino tako ostane enaka kot bi plačal vnaprej s kartico. :)

Naj nekdo testira to metodo ob priliki. Ker jaz pravzaprav nisem vnesel neveljavne kartice, ampak je bilo plačilo zavrnjeno, ker nimam omogočenega varnostnega sms-a ali whatever... Predvidevam, da lahko tudi vneseš neveljavno izmišljeno kartico in bo učinek enak..


Sem že pred časom poskusil.
Ne dobiš potrditvenega E-maila, pa še pod način plačila še kar piše Upay, edino če so sedaj kaj spremenili...

DarwiN ::

Stvar zagotovo deluje, ker sem danes tako prevzel paket in plačal z gotovino.

Sem pravkar še enkrat testiral in bug funkcionira.. Pravzaprav sploh ni treba kartice vnest.

1. Napolniš košaro, izbereš plačilo z visa/master kartico in zaključiš nakup, nakar te usmeri na to stran za plačilo:


2. To stran za plačilo preprosto zapreš in greš ponovno na mimovrste.com, pod "moja naročila", klikneš na to našo novo naročilo, nakar prideš na to stran:


Preprosto klikneš "Spremeniti na plačilo ob prevzemu"... To je to.. In imaš gratis plačilo z gotovino ob prevzemu.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Hemi426 ::

Evo Darwin, sem naročil nek kabel, kjer bi 0.90 centov predstavljalo tretjino cene izdelka.
Da vidimo kako bo!

Malcolm_Y ::

Mogoče kdo ve - če naročim, dobim obvestilo, da me čaka, in ne dvignem, je kaj narobe?

Furbo ::

Po 7 dneh ali nekaj takega skenslajo, brez skrbi, so navajeni neresnih balkancev, ne bo problema.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Malcolm_Y ::

Hvala za informacijo.

Da ti ne bojo kaki neresni balkanci zamerili take izjave. :)

Stellungnah ::

Hemi426 je izjavil:

Evo Darwin, sem naročil nek kabel, kjer bi 0.90 centov predstavljalo tretjino cene izdelka.
Da vidimo kako bo!


A posopek, ki ga je napisal Darwin deluje?

Mimovrste še vedno kdaj zaračuna osebni prevzem?

Furbo ::

Vedno ga zaračuna.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

V-i-p ::

Ni res. "Osebni prevzem vaših naročil je BREZPLAČEN v vseh naših prevzemnih mestih!"
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

user4683 ::

Ker so jim inšpektorji rekli, da tega ne smejo več početi:
https://n1info.si/novice/gospodarstvo/i...

janezvalva ::

hihi.
ker je 0.9€ prevzem plus 0.9€ plačilo ob prevzemu. in je potem 1.8€ kar tako.
hvala bogu je tega konec
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Furbo ::

V-i-p je izjavil:

Ni res. "Osebni prevzem vaših naročil je BREZPLAČEN v vseh naših prevzemnih mestih!"

Aja ok, potem je to nekaj novega, meni so zaračunali to tudi, ko sem kupil tv za 1.600€ :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

V-i-p ::

Furbo: saj to je po novem ja, prej sem tudi jaz pizdil nad 0,90EUR za prevzem pri njih in 0,90EUR za provizijo za prevzem pri njih :))). Je pa žalostno, da človeku za TV, ki stane 1,6k sploh kaj od tega računajo. Zdaj je to mimo, zaenkrat.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

6bt9hmDwY ::

Ja, hvala lepa, da ste to, uredili, zaenkrat.

Mi smo se jim sicer preveč smilili in so nam pripeljali brezplačno, včasih pa je bilo potrebno prevzeti osebno.

Furbo ::

Saj jaz imam tudi 'vip', samo kaj ko to pomeni kak teden kasnejšo dostavo. Grem raje kar tja.
Lahko bi imeli pa vipovci vsaj zastonj osebni prevzem, ko ga spet uvedejo.
Ne vem kako nesposoben folk imajo tam, da to nobenemu ne pade na pamet in raje zastonj pošiljajo z dostavnimi službami.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

6bt9hmDwY ::

Furbo je izjavil:

to pomeni kak teden kasnejšo dostavo.

Mi to stoično prenašamo, smo vajeni hudega... Večkrat pride celo prav, ponedeljek in petek sta pri nas bolj mobilna dneva, takrat osebno prevzamemo, če se mudi in se tako odloči, dostikrat ne pomaga. Se strinjam, da bi lahko strošek dostave 'kompenzirali' pri osebnem plačilu in prevzemu.

Mare2 ::

Furbo je izjavil:

Saj jaz imam tudi 'vip', samo kaj ko to pomeni kak teden kasnejšo dostavo. Grem raje kar tja.
Lahko bi imeli pa vipovci vsaj zastonj osebni prevzem, ko ga spet uvedejo.
Ne vem kako nesposoben folk imajo tam, da to nobenemu ne pade na pamet in raje zastonj pošiljajo z dostavnimi službami.


Kolikor vem, letos ni treba nič plačat. Ne vem, zakaj še vedno nabijate.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

V-i-p ::

Kaj eni nič ne berete, bom zalajal:
OSEBNI PREVZEM ZA VSE ARTIKLE DO STO KILOGRAMOV JE ZASTONJ (FREE, GRATIS) NA VSEH PREVZEMNIH MESTIH.

Joj no :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452854107 (2614) srus
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349524 (30346) PoStrah
»

Tekočine za avto, kje najceneje

Oddelek: Na cesti
366934 (5258) B-Stard
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029390 (20716) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170582 (155412) zoot

Več podobnih tem