» »

Spletna trgovina edigital

Spletna trgovina edigital

i33a ::

Pozdravljeni, je že kdo kaj kupoval pri edigital.si?
Je trgovina vredna zaupanja, so kakšni problemi z garancijami?

Lep pozdrav

mat xxl ::

VIŠE OD 100 PROIZVODA NA POPUSTU DO 20%

Jaz sem prvič slišal za to trgovino z polomljeno kvazi slovenščino. Sam ne bi nikoli kupoval tu, razen plačilo ob prevzemu, pa da prej odprem paket in vse preverim.

Sicer vidim, da gre za Madžare tako, da .... naj kdo pove, ki je že kupoval...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

B0rg ::

Morda kaj novega glede te trgovine?

kixs ::

B0rg je izjavil:

Morda kaj novega glede te trgovine?


Mene tudi zanima...

Cene imajo prakticno najnizje v Slo, pa se ne bi rad za_j. 8-O

m0LN4r ::

To je trgovina iz Budimpešte z slovensko spletno stranjo, ki pošiljajo tudi knam oz. majo dostavne točke, recimo v TESCO in od tam ti pripelje dostava.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

johanblond ::

m0LN4r je izjavil:

To je trgovina iz Budimpešte z slovensko spletno stranjo, ki pošiljajo tudi knam oz. majo dostavne točke, recimo v TESCO in od tam ti pripelje dostava.


Kot sem že napisal v oddelki Kaj kupiti

Že leta 2006 (ko sem živel v Bp) sem nakupoval v njihovi fizični trgovini v MOM parku, se pravi da obstajajo vsaj 9 let, pa takrat so bili prva izbira za kaj kupit on-line.

Se pravi, niso neka mala nategunska firma, ampak precej veliki (sigurno precej večji od mimovrste ali pa enaa).

Predvidevam, da je načeloma isto kot mimovrste ali pa enaa, velika večina zadovoljnih kupcev, se pa tudi kdo najde, ki jih totalno spljuva.

rokp ::

Narocil TV za staro mamo (rabi samo DVB-T, pa na daljincu uporablja samo gumbe za vklop, Channel+/-, Volume+/-), vzel najcenejsega moznega (nadomestil je crknjenega katodnega). Naročil na četrtek zvečer, prišlo v torek, plačal dostavni službi (DPD). Edino, kar sem opazil in bi morda koga motilo, je to, da ni bilo slovenskih navodil (ce rabim, itak vedno pogledam angleska, stare mame pa tako ali tako ne zanimajo). Skratka, za to ceno se mi je zdelo OK.

kixs ::

Razmisljam o nakupu za cca 750€. Pri njih je cca 100€ ceneje kot pri drugih nasih trgovcih in samo 20€ drazje kot v DE. Vendar v DE dobis samo 2 leti garancije, tu pa 3. Tako izgleda kot dober nakup, ce se odlocim, seveda.

hojnikb ::

Ni tako slabo, ja. Pa še free shipping majo...
#brezpodpisa

kixs ::

Ja, ravno zaradi zastonj postnine so samo 20EUR drazji od Nemcev.

Jim pa moram poslati vprasanje, kako je z eventuelnim uveljavljanjem garancije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

rokp ::

Kolikor sem videl, imajo tudi za morebitno posiljanje nazaj sklenjeno neko pogodbo z dostavno sluzbo (mislim, da moras ti vseeno placati cca 10 EUR, ampak ti vse oni zorganizirajo)...

m0LN4r ::

kixs si preveril tudi na z cenami na computeruniverse, mindfactory, itd. ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

pa preko idealo ?
#brezpodpisa

kixs ::

Gre za monitor LG 34UM95-P.

Nisem pregledal vsega zivega, vendar na hitro je pri tej trgovini za cca 20€ drazji. Ima pa polno 3-letno garancijo. V DE samo 2 leti.

Trenutno imam 26" 1920x1200 in ni neke nuje menjat. Ce bi bila cena se malo nizja, bi se lazje odlocil ;)

Po drugi strani bi bilo fino pocakat za kaksno verzijo s freesync ali g-sync... potem smo pa spet pri cakanju in zacaranem krogu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

scipascapa ::

zelo dobra cena.

Anze90 ::

Sem naročil dva takšna telefona: http://www.edigital.si/pametni-telefoni... V sredo naj bi dobil, takrat sporočim o moji izkušnji.

Grega_K ::

Prek kratkim sem pri njih kupil grafično kartico.
Vse dela v redu, rad bi samo opozoril, da dajo zraven artiklov le njihovo garancijo in ne od uradnega servisa. To so mi tudi potrdili, ko sem jim poslal email.
Lp

T_F_7 ::

kixs je izjavil:

Razmisljam o nakupu za cca 750€. Pri njih je cca 100€ ceneje kot pri drugih nasih trgovcih in samo 20€ drazje kot v DE. Vendar v DE dobis samo 2 leti garancije, tu pa 3. Tako izgleda kot dober nakup, ce se odlocim, seveda.

Poglej še na moj-tv.com, ker imajo za več televizij identične cene. Jaz sem raje naročil na moj-tv.com, ker so slovenska firma. Bom pa v kratkem naročil router pri edigital. Sicer pa ti ob zdajšnjem nakupu podarijo bon za naslednji nakup, ki ga lahko koristiš v avgustu. Pri ceni nad 500€, dobiš bon 20€.

Aphanisis ::

Račun izda slovensko ali madžarsko podjetje? Ker če je madžarsko potem se ne aplicira slovenska zakonodaja o spletni / kataloški prodajo in so lahko zato težave z vračanjem izdelka in zahtevanjem kupnine nazaj (mrtvi piksli press).

kixs ::

T_F_7 je izjavil:

kixs je izjavil:

Razmisljam o nakupu za cca 750€. Pri njih je cca 100€ ceneje kot pri drugih nasih trgovcih in samo 20€ drazje kot v DE. Vendar v DE dobis samo 2 leti garancije, tu pa 3. Tako izgleda kot dober nakup, ce se odlocim, seveda.

Poglej še na moj-tv.com, ker imajo za več televizij identične cene. Jaz sem raje naročil na moj-tv.com, ker so slovenska firma. Bom pa v kratkem naročil router pri edigital. Sicer pa ti ob zdajšnjem nakupu podarijo bon za naslednji nakup, ki ga lahko koristiš v avgustu. Pri ceni nad 500€, dobiš bon 20€.


Kar bi kupil, ni TV.

ProfAlen ::

Kaj nivega glede edigitala? Rad bi si kupil komponente in nevem, kje je najboljši naslov za to:)

opeter ::

edigital je čisto v redu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

fosil ::

Sem naročil telefon in dobil brez problemov.
Bi pa skritiziral njihovo pakiranje, če lahko temu sploh tako rečemo.
Njihova emalaža je bila namreč samo vrečka z nalepkami, telefon je tako ščitila samo originalna emalaža.
Tako je!

ProfAlen ::

Sam bi naročil procesor, v kolikih dneh si pa dobil?

fosil ::

Kot je pisalo, mislim da v 3 dneh. So pa imeli na zalogi.
Tako je!

ProfAlen ::

Narocil sem rame, pročsor ter naoajalnik, vse na zalogi...bom videl ce dobim in javim

ProfAlen ::

Danes po priblizno enem tednu je prisla roba, nic poskodovanega, lepo čuvano iz budimpešte vse do mojega doma, tako da brez skrbi ;)

urosj ::

Kupil od njih HDD,ki je imel bad sektorje.Jih povprasal po mailu kaj narediti.

Dobil nazaj sporocilo:
Naročili smo kurirsko službo na naslov, ki vas bo pred prihodom kontaktirala in prevzela izdelek.Prosimo vas, da izdelek vrnete v originalni embalaži, z vsemi pripadajočimi deli, garancijo in kopijo računa in vse skupaj zapakirate v vrečko.

Seveda uposteval ta njihova navodila z vrecko in se zavil v casopisni papir.

Potem pa dobim cez nekaj dni po meilu to sporocilo:
Poštovani
servis Vam je odbio jamstvo, jer je uređaj poslan fizički oštećen. Pregledali su ga i ustanovili da se ne isplati popravljati ga, te smo Vam ga stoga poslali nazad.
PRIJEVOD TEKSTA OD SERVISA:
"Servis je pregledom HDD-a ustanovio da je uređaj mehanički oštećen, a mehanička oštećenja ne pokriva garancija proizvođača, tako ni Extreme Digital garancija,
te se popravak izvan garancije ne preporučuje. Slike šaljemo u privitku."

Seveda sem jim pisal nazaj tole:
Sodeč po fotografijah, ki ste mi jih poslali, je prišlo do poškodbe med transportom do servisa. HDD je bil pred prevzemom kurirske službe v nepoškodovanem stanju. Ker ste organizirali transport vi in ne jaz, je odgovornost za to poškodbo na vaši strani. Prosim za zamenjavo artikla z novo enoto ali povračilo nakupnih stroškov.

In dobil tole nazaj:
Poštovani,
o ovom problemu ćete morati obavijestiti DPD kurirsku službu. Vaš uređaj je na naš servis stigao zapakiran u novinski papir u stanju kakve su zabilježene na slikama.
Naravno, ukoliko svoju reklamaciju nećete moći riješiti s DPD Slovenija, uvijek se možete žaliti Udruzi za zaštitu potrošača, koja će u Vaše ime pokrenuti za Vas besplatan sudski
spor.

Mogoce kdo ve kaksne so moje pravice ,kajti drzal sem se njihovih navodil glede oddaje diska in smatram da so oni odgovorni glede kurirske sluzbe saj so
oni organizirali transport in ne jaz.Nimam pa energije ,da se jaz ukvarjam z kurirsko sluzbo,ker jih nisem narocil jaz ampak trgovina edigital.
Mogoce je imel se kdo taksno izkusnjo in prosim za predlog kaj storiti

SuperVeloce ::

Koliko ste povprečno čakali na izdajo predračuna v tej trgovini? Naročil sem dac/amp za slušalke v četrtek in takoj dobil email o naročilu (s številko naročila), nikjer pa kakršnega koli TTR ali reference...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

trr dobiš afaik takrat, ko dobijo na zalogo
#brezpodpisa

SuperVeloce ::

aha dobro, bolje tako. Praktično povsod, kjer sem naročeval, se plača takoj in morebitne nedobavljive komponente kasneje rešuje
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SuperVeloce ::

Hvala. Sicer plačeval ne bom na takšen način... ali počakam, da mi sami pošljejo TRR ali pa spremenim na plačilo po povzetju (verjetno paketa ne bom prevzel jaz, zato mi je to malo bolj tečno)
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181087 (5802) tikitoki
»

Kateri televizor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5117710 (7443) Mirkokovačec
»

Izkušnje s trgovino moj-tv.com

Oddelek: Zvok in slika
155389 (2040) buttcrack
»

Hofer-> Medion-> Garancija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
42289262 (46395) joze67
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718384 (11014) Šimpanz

Več podobnih tem