» »

Nova oblika

Nova oblika

nuclear ::

Ka bi že lahk enkrat lepšo obliko slo-techa naredl???:\
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
  • polepsal: alien-w ()

V-i-p ::

Potrpljenje...:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

frenk ::

sj lepši ne more bit:D

Gandalfar ::

NUCLEAR: imas kaksen konstruktiven predlog?

(sic) ::

Edino kar bi jaz tule spremenil - malo bolj svetel tekst. Tule na forumu je malo težko brati, če je na črnem ozadju siv tekst...

Fuck you all!!!

smilyxx ::

(sic) Uporabljaj kak drugi stil. Jst mam belega pa se vse lepo razločno prebere.

Lp
Save water.
drink beer.

monster-x ::

NUCLEAR: kaj trenutna ni ok al kako? ker men osebno je čist kul. drgač pa je za novo potrebno polno dela...

Zgodovina sprememb…

nuclear ::

poglej pr slo-situ kok en človek naredi!! predlagam pa barvo drugačno, kako oranžkasto-rdečo...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

IR Babun ::

Pa res je ta stil (sivo-moder) najhujsi, nasploh je vse tko kul, da ne bi smel nc spreminjat.
Men je pa ful dobr to k je tekst siv, lazji se bere (ne seva tok velik)
SCREW THE GOVERNMENT

c3R4R ::

@NUCLEAR
poglej pr slo-situ kok en človek naredi!! predlagam pa barvo drugačno, kako oranžkasto-rdečo...

A bi si rad oči pokvaru... Rdeč sajt... Come on!!!

goku :) ::

No jst pa moram vseeno, kljub temu da mi je ta stil zelo vredu, ponoviti že povedano, namreč tudi mene malce moti siva na sivo, potrebno bi bilo samo kakšen otenek svetlejšo barvo.

Gandalfar ::

vsak ima proste roke pri tem, da naredi lastno .css barvno shemo za Slo-Tech. Ce nam bo vsec jo bomo dodali na seznam.

Tr0n ::

Yup, kak bolj futuristicen stil bi se prilegel. Malo bolj liquid/soft kinda stil.

darh ::

TrOn.. dj mal poglej source in vidu boš kako si omejen s temle f***ed up designom.:\
Excuses are useless! Results are priceless!

Arkadij ::

Jst sem se pa že tok navadu na ta dizajn, da mi je prav všeč...

goku :) ::

Pa kaj ste to eni... Mi smo samo rekli če se da mogoče pisavo za čisto malo bolj svetlo nares.

sash ::

bi dodal en predlog, vendar ne glede oblike strani ampak funkcijonalnost, npr. če v neki temi označim da se me obvešča na mail in v primeru ko je več odgovorov je tud več mailov, in če je označenih več tem je temu primerno tud več mailov in ko grem potem na forum (ne preko linka ki je v mailu) bi bilo dobro da ko se prijavim v forum da bi bile teme v katerih imam označeno sprejemanje mailov nekako DODATNO označene (druga barva, nek dodatek ali pač karkoli), da bi jih človek prej prepoznal

upam da nisem preveč zakomliciral :\
--------------------
Think different...
TOROiD Group

CaqKa ::

začni uporabljat moje teme... pa pri vseh onih katere dobiš imejle označi na moje teme in odznači za obveščanje preko imejla. tak sem jaz naredil.

nuclear ::

nova ideja: naredte sami!!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016866 (11145) Tody
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815100 (9577) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744063 (25929) Ziga Dolhar
»

Zakaj je Slo-Tech bel?

Oddelek: Novice / Obvestila
482262 (2262) pavl
»

Kaj samo mene moti ?

Oddelek: Slo-Tech
121706 (1570) luni

Več podobnih tem