» »

Nateg preko bolhe.

Nateg preko bolhe.

1
2
»

hojnikb ::

Še ena rdeča zastavica :)
#brezpodpisa

jan_g ::

No, nima veze z opisanim problem, ampak meni je policaj na postaji direktno rekel, da če je 'škoda' manjša od 500EUR, se šteje za krajo manjše vrednosti. Če bodo v teku kakšne druge preiskave ukradeno našli, mi bojo sporočili, sicer pa se s tem posebej ne bojo ukvarjali. Šlo je za skoraj nov telefon, cca. 5 let nazaj. Ni hotel niti slišati o kakšnem sledenju s pomočjo mobilnega operaterja ali kaj podobnega. No, jaz tudi nisem kaj posebej vztrajal in če je več takšnih kot sem jaz, potem policaji pametno ravnajo, ko v takih primerih odslovijo ljudi, ker imajo s tem manj dela.

oemdzi ::

Jerry000 je izjavil:

zablujenc007 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Še ena rdeča zastavca....


ko kupuješ oz. prodajaš in-game račune se nikoli ne razkrije uporabniških imen pred nakupom oz. prodajo.


Zakaj pa ne? Js ti kamot dam moj username zdaj tukaj javno...ne bo ti nič koristil brez passworda ;). Username že lahko daš, username + password je pa druga zgodba


Zato, ker če te dokaze posreduješ Riotu in če tudi oni ugotovijo, da prodaja račun, mu ga brez pardona ukinejo, ker je prodaja acc-ja seveda proti njihovim pravilom. Če pa ti tukaj samo objaviš ime... Je pa res vprašanje kaj bi bilo, če bi nekdo nekomu namerno podtikal in "prodajal" tuj acc. , samo zato, da mu ga banajo :D
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Izak ::

Njegov skype IP lahko dobiš preko raznih online toolov, recimo: mostwantedhf.info. Če je bil za proxijem ali vpn povezavo, si seveda nič ne moreš pomagat. Že s pravim IP naslovom si boš bolj malo pomagal, nekaj pa vseeno je, če se boš malo znašel.

Smrekar1 ::

oemdzi je izjavil:


Zato, ker če te dokaze posreduješ Riotu in če tudi oni ugotovijo, da prodaja račun, mu ga brez pardona ukinejo, ker je prodaja acc-ja seveda proti njihovim pravilom. Če pa ti tukaj samo objaviš ime... Je pa res vprašanje kaj bi bilo, če bi nekdo nekomu namerno podtikal in "prodajal" tuj acc. , samo zato, da mu ga banajo :D


Načeloma Riot games lahko ugotovi kdo je kupoval s katerim Paysafom, kajne?

Sporoči zgodbico Riot-u, morda mu ukinejo račun in vsaj ne bo imel nič od tega :)

oemdzi ::

Mislim, da me nisi dobro razumel, saj sodeč po tvojem prvem stavku (ali pa te jaz nisem). Če Riot vidi "prepričljiv dokaz", da se acc prodaja (ebay screenshot accounta kjer se vidi ime) ga bana, ga niti ni treba prodat. Nevem pa kako ravnajo v primeru, ki sem ga sam opisal...Se pa pomoje zagotovo dogajajo, sploh če poznaš LOL community :D
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

zablujenc007 ::

Okey, imam odlične novice.. na temu naslovu, ki mi ga je mulec dal, res živi družina z priimkom, ki mi ga je dal, nimajo svoje telefonske številke oz. jih ni v tisu-u zato sem predvideval, da je naslov oz. priimer ter ime lažen.. do te ugotovitve sem prišel sam ko sem opravil nekaj klicev..

Zdaj me pa zanima vaše mnenje, se bi splačalo zapeljati iz dolenjske do kopra in potrkati na vrata te družine oz. mislite, da bi se dalo pogovoriti z njegovomi starši? Na izbiro bi jim dal dve rešitve, vrnitev denarja, ki mi ga je spulil in vračilo denarja za stroške, druga opcija bi bila direkten kontakt policije.

Kaj menite?

Btw, po besedah stanovalcev bloka živi družina z istim priimkom, ki mi ga je mulec dal, mati, oče, ter dva sinova. On mi je rekel, da je star 17 let.

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

Upaj, da ni preveč "deep thinker". Jaz sicer ne vem, če bi koga imel namen nategnit, zakaj bi dajal pravi naslov oziroma kakršenkoli osebni podatek. Če bi že kaj dal, bi dal od nekoga na katerega želim zvaliti krivdo.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

zablujenc007 ::

Osebek je star 17 let.. mogoče je preprosto neumen, kot si sam rekel.. Če je dal pa podatke nekoga drugega oz. od osebe katere mu ni ljuba, bo pa že le ta oseba znala dati kake konkretne informacije o njemu oz. o osebi, ki me je nategnila. Ne vem no, to je moje mišljenje.

chucki ::

Najdi nekoga, ki je iz Kopra in se naj pozanima, če sploh obsataja kakšen osebek, ki je star 17 let na tem naslovu, da ne boš zastonj hodil....
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

zablujenc007 ::

chucki je izjavil:

Najdi nekoga, ki je iz Kopra in se naj pozanima, če sploh obsataja kakšen osebek, ki je star 17 let na tem naslovu, da ne boš zastonj hodil....



Odlična ideja, žal imam samo enega dobrega priajtelja iz primorske in še ta se mi ne javi.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Jaz zagovarjam pristop brez nasilja. Ker ko gre za mulce se ponavadi preserejo že ko jim prideš domov.

Pri meni en mulc ni prevzel pošiljke pa sem ga klical na telefon in nikol se mi ni javil. Nato ga pokličem na stacionarca, pa mi odgovorijo da ga ni doma (on se je javljal).

Potem mi dosadi pa rečem da hočem pogovor z njegovimi starši (pa on v strahu), da zakaj itd. Potem povem da ni prevzel pošiljke in samo hočem da jo.

Prevzel jo je še isti dan :)

NLight ::

zablujenc007 je izjavil:

Okey, imam odlične novice.. na temu naslovu, ki mi ga je mulec dal, res živi družina z priimkom, ki mi ga je dal, nimajo svoje telefonske številke oz. jih ni v tisu-u zato sem predvideval, da je naslov oz. priimer ter ime lažen.. do te ugotovitve sem prišel sam ko sem opravil nekaj klicev..

Zdaj me pa zanima vaše mnenje, se bi splačalo zapeljati iz dolenjske do kopra in potrkati na vrata te družine oz. mislite, da bi se dalo pogovoriti z njegovomi starši? Na izbiro bi jim dal dve rešitve, vrnitev denarja, ki mi ga je spulil in vračilo denarja za stroške, druga opcija bi bila direkten kontakt policije.

Kaj menite?

Btw, po besedah stanovalcev bloka živi družina z istim priimkom, ki mi ga je mulec dal, mati, oče, ter dva sinova. On mi je rekel, da je star 17 let.


Izdajanje z lažno oz. tujo identiteto je v Sloveniji kaznivo dejanje... Če imaš čas in voljo se zapelji do tja... Vožnja lahko obrodi sadove, lahko pa da je dal kar nek naslov... Kar pa je konec koncev kot sem že povedal kaznivo dejanje... Če drugega ne ga lahko prijaviš za krajo identitete - predstavlja se kot nek član te družine...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

bluefish ::

NLight je izjavil:

Izdajanje z lažno oz. tujo identiteto je v Sloveniji kaznivo dejanje...
Ja? V resnici je pa tako, da se lahko mimoidočemu predstavim kot Janez Novak.

chucki ::

Pa kje vi živite, za računalniki očitno. Jaz in še drugi so vam dali življenje primere, ko so se policaji smejali zaradi različnih ovadb. In ti misliš, da bo prijava kraje indentitete rodila sadove :D Treba je preverit, če je to ta oseba na tem naslovu in it osebno do njega.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

zablujenc007 ::

News update.

Jutri se ne bom odpravil na naslov, ki mi ga je mulec dal, namreč po pogovoru z enim od (mnogih) sostanovalcev (naslov je blok), mi je potrdil, da v bloku živi družina Mahić in me Mahnić ( priimek mulca), vsaj dva druga sostanovalca sta zatrdila, da Mahnićevi živijo v bloku, ampak so se motili, sam mi je ta stanovalec bloka povedal vsa imena ter starosti družine Mahić in se žal nič ne ujema s podatki, ki mi jih je dal.

Jutri bom z vsemi dokazi, ki jih imam, odšel na policijo, zahteval da naj od Bolhe pridobijo IP naslov le tega porabnika in ga izsledijo. Izpostavil bom, da je ta nategovalec profesionalec in da morda govorimo o ukradenih 1000EUR evrih, ter da je velika možnost, da uporablja lažno inditeto (mogoče jim bo to dalo kaj zagona)

Tukaj bom zapisal vse podatke, ki jih imam o tem človeku, že zato, da ne bo nategnil še koga, če kdo tega človeka pozna oz. ima kakšne oprejemljive podatke, če kdaj naletite na kako podobno osebo me prosim obvestite na ZS, ali podatke objavite tukaj!! Hvaležen bom vsake pomoči in uporabne podatke tudi primerno nagradil!

Njegovi podatki:

Miha Mahnić (mehki ć)
13.3.1997
Cesta na markovec 19
6000 Koper
Email: miha.mahni@hotmail.com
Skype: live:miha.mahni
Uporabniško ime na Bolhi: mm_industries
Link njegovega oglasa: http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

zablujenc007 je izjavil:

Izpostavil bom, da je ta nategovalec profesionalec in da morda govorimo o ukradenih 1000€ evrih, ter da je velika možnost, da uporablja lažno inditeto (mogoče jim bo to dalo kaj zagona)
Ti se raje drži dejstev. Pravljice jih prav nič ne bodo spodbudile.

NLight ::

Eni se, drugi ne... Poznam različne primere, je pa v večini tako, da nič ne zrihtajo... Meni so vlomili v hišo, pobrali kartice in brez pina pobrali za 3500EUR z računa (4 kartice, med njimi tudi kreditne - VISA, kjer limit znaša krepko čez 1000EUR)... Dobili so posnetke iz bankomatov, a se ni nič zgodilo... Pred leti ravno tako ukradli telefon, od policije pa nič... Medtem ko vem za primer kjer je ena IZGUBILA mobitel na neki zabavi in nato na policijo prijavila do so ji ga ukradli... Pa so potem težili najditelju, ker telefona ni vrnil (baterija je bila prazna, telefon pa bolj kot ne razbit)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

Aston_11 ::

Mahnič (trdi) je dokaj pogost primorski (kraševski) priimek. Mimogrede, kako pa da ni mogoče izsledit, kam je denar šel, saj gre po elektronski poti iz TRR na TRR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

oemdzi ::

Samo zdaj prodaja za 250 eur ?
Sicer pa:
League of Legends Challenger 1(cena ni fiksna)(515 skinou)
challenger in 515 skinov lol, 250 eur je drobiž potem... Zdaj najverjetneje sploh nikoli ni challenger, sicer pa mislim, da se bi dalo izslediti za kateri acc gre (če je to screenshot pravega) challengerjev ni tako veliko in samo gledaš top played champione (singed, heca..mundo) in da je v vseh treh tekmovanjih challenger. Samo težko verjamem, da oseba, ki pride tako daleč nateguje ljudi okrog, ko pa bi komot lahko streamal, ker gledalcev mu ne bi primanjkovalo.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

zablujenc007 ::

Plačal sem mu preko Paysafecard. Preveril sem dobroimetje le teh in je 0 €. Zapravil je pa vse skupaj za nakup dobrin igre LoL.

IL_DIAVOLO ::

Če ga bo policija izsledila, mi prosim sporoči njegov naslov, da mu grem osebno čestitat...majster obvlada >:D

Hahaha ker nateg :))

Phantomeye ::

zablujenc007 je izjavil:

News update.

Jutri se ne bom odpravil na naslov, ki mi ga je mulec dal, namreč po pogovoru z enim od (mnogih) sostanovalcev (naslov je blok), mi je potrdil, da v bloku živi družina Mahić in me Mahnić ( priimek mulca), vsaj dva druga sostanovalca sta zatrdila, da Mahnićevi živijo v bloku, ampak so se motili, sam mi je ta stanovalec bloka povedal vsa imena ter starosti družine Mahić in se žal nič ne ujema s podatki, ki mi jih je dal.

Jutri bom z vsemi dokazi, ki jih imam, odšel na policijo, zahteval da naj od Bolhe pridobijo IP naslov le tega porabnika in ga izsledijo. Izpostavil bom, da je ta nategovalec profesionalec in da morda govorimo o ukradenih 1000EUR evrih, ter da je velika možnost, da uporablja lažno inditeto (mogoče jim bo to dalo kaj zagona)

Tukaj bom zapisal vse podatke, ki jih imam o tem človeku, že zato, da ne bo nategnil še koga, če kdo tega človeka pozna oz. ima kakšne oprejemljive podatke, če kdaj naletite na kako podobno osebo me prosim obvestite na ZS, ali podatke objavite tukaj!! Hvaležen bom vsake pomoči in uporabne podatke tudi primerno nagradil!

Njegovi podatki:

Miha Mahnić (mehki ć)
13.3.1997
Cesta na markovec 19
6000 Koper
Email: miha.mahni@hotmail.com
Skype: live:miha.mahni
Uporabniško ime na Bolhi: mm_industries
Link njegovega oglasa: http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...


Človek, ki te je nategnil ti je rekel, da je star 17 let. Se boš res zanašal na to informacijo???

Blum ::

Njegova telefonska št. se konča z 51, če komu pomaga.

Aston_11 ::

Če veš zadnje 2, veš vse?

zablujenc007 ::

Blum je izjavil:

Njegova telefonska št. se konča z 51, če komu pomaga.


Smem zvedeti kje si dobil te informacije, oz. nam lahko poveš kaj več?

Blum ::

https://www.facebook.com/miha.mahnic - verjetno njegov FB*

*glede njegovih prijateljev, ki so povečini iz primorske ter tega vrže če vpišeš njegov mail v fb.

kriko07 ::

Lep pozdrav
Na internetu prodajam avto,katerega ni skoraj še noben klical,nakar sem dobil sporočilo na gmail

Je to mogoče res,ali je to spet nateg.?
Sem skoraj sigurn da je nateg.

marvin42 ::

kriko07: zakaj si pa prikril izmišljene osebne podatke? :)
Mostly Harmless

kriko07 ::

Ker so mogoče pravi ali kaj podobnega :)

hojnikb ::

100% nateg. Google translate slovenščina..
#brezpodpisa

kriko07 ::

To sem videl kako ima pohableno slovenščino.Ampak sem premišljeval da je mogoče res arabec in da bi znal mogoče slovensko..Nevem,mislem da je to defenitivno nateg.

Smrekar1 ::

kriko07 je izjavil:

To sem videl kako ima pohableno slovenščino.Ampak sem premišljeval da je mogoče res arabec in da bi znal mogoče slovensko..Nevem,mislem da je to defenitivno nateg.


Tole je očiten 419, sicer bolj znan po Nigerijskih naftarjih.

zablujenc007 je izjavil:


Link njegovega oglasa: http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...


In Screenshota se lahko ugotovi kdo je. Imaš tri most played champions, pri vsakem vsaj nekaj podatkov kolikokrat je igral proti njim. To je kar selektivno, verjetno jih ni veliko, ki bi imeli te tri številke enake. No in to dodaš s podatki Paysafa in Riot mu lahko ukini račun :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

kriko07 ::

smrekar1
Kaj pomeni 419?.

hojnikb ::

#brezpodpisa

St235 ::

Smrekar1 je izjavil:

kriko07 je izjavil:

To sem videl kako ima pohableno slovenščino.Ampak sem premišljeval da je mogoče res arabec in da bi znal mogoče slovensko..Nevem,mislem da je to defenitivno nateg.


Tole je očiten 419, sicer bolj znan po Nigerijskih naftarjih.

zablujenc007 je izjavil:


Link njegovega oglasa: http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...


In Screenshota se lahko ugotovi kdo je. Imaš tri most played champions, pri vsakem vsaj nekaj podatkov kolikokrat je igral proti njim. To je kar selektivno, verjetno jih ni veliko, ki bi imeli te tri številke enake. No in to dodaš s podatki Paysafa in Riot mu lahko ukini račun :)


screen shot je 100% fake tako kot vse ostalo. Če tip ponovno objavlja oglas je to samo še dodaten argument, da bo policija odreagirala.

oemdzi ::

Za tak denar je tudi vsakemu vsaj malce resnejšemu LOL playerju jasno, da ti niče ne proda acc s +500 champ skini, in 3x challenger division ;((

Če si kupoval tega in to za 130 eur, ti bi že takrat skorajda moralo biti jasno, da tukaj nekaj močno smrdi, ker to bi bil "deal stoletja", za tak denar bi ga osebno v trenutku kupil in preprodal recimo na ebay, ker to je skorajda free money.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

GTX970 ::

Če je poceni še ne pomeni da je nateg, eni se selijo v tujino, potrebujejo denar ali kaj tretjega.

oemdzi ::

Account res nima 1000kg, ali pa je kakorkoli omejen glede lokacije, razen če gre v USA pa bi mu preveč pingalo na EU serverjih... Ampak še vedno, četudi bi se selil na drug konec sveta, stvari, ki jo realno prodaš (kjerkoli) za 100 enot denarja, ne bi prodajal za 20 enot ali celo manj. Zgornja meja vrednosti accounta je seveda stvar kupca koliko ponudi, ampak mislim, da tak account bi v najslabšem primeru gladko prodal za 400 eur v nekaj dneh, 130 eur pa je enostavno predobra cena, da bi bila realna. Saj nevem če veš koliko stane 500skinov, igram že dolgo, nekaj skinov sem tudi kupil, ampak še vedno jih 500 niti ocenit ne znam, tako na hitro je pa definitivno dal na stotine evrov... Koliko so pa vredne 3x challenger divizije ufff... To je čista pravljica za 130 eur ali pa tudi za 250 (cena po kateri prodaja sedaj).
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

kriko07 ::

250€ mislim da so samo skini,sedaj odvisno kdaj jih je kupoval,ko so bili 50%,ali ima ultimate skine ali kaj podobnega.

Blinder ::

Zgleda da je popularen ta paysafecard za natege. Meni je neka punca na fb ponuajala razne usluge, plačilo pa bi bilo seveda vnaprej preko paysafecard.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

NLight ::

Blinder je izjavil:

Zgleda da je popularen ta paysafecard za natege. Meni je neka punca na fb ponuajala razne usluge, plačilo pa bi bilo seveda vnaprej preko paysafecard.


Kakšne usluge?

Blinder ::

Kakšne usluge pa ti lahko ponuja punca? :) Prostitucija in te fore.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

điz, so šle iz mobi kartic na paysafe :))
#brezpodpisa

Blum ::

Paypal ali nič. V prihodnje.

Popravek: ali keš na roke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334100499 (6233) predi
»

Nateg preko bolhe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38382359 (25806) budnost
»

nateg na bolhi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10420780 (15673) St235
»

"Nateg" pri nakupu preko bolhe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8315401 (11288) shadeX

Bivša punca = ukradena gesla (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16123744 (19295) Gandalfar

Več podobnih tem