» »

Bivša punca = ukradena gesla

Bivša punca = ukradena gesla

1
2
3 4

Gray_Warden ::

geslo in mobitel.

brez mobitela se enostavno _ne more_ prijaviti na gmail.

Looooooka ::

Ja ampak takoj po prijavi bo bila povabljena na policijsko postajo.
Tam bo pogovor potekal zelo resno in ji bodo zelo resno povedali kaj vse to prinese za sabo.
Pa tud ce se bojo sli ob krofih krohotat kot 12 letne puncke po tem ko bo zapustila postajo.
Na pogovoru pac ne bo sale.

Mesar ::

To prinese za seboj... kartoteko. Predvidevam, da v zgodnji dvajsetih... nice, ni kaj.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

kaj pa je drezala kamor ni treba.

roginc ::

fora je da nism mel 2 koračnega preverjanja sedaj k je ona vzela račun je dvokoračno in ni šans d pridem not:D

Gray_Warden ::

je geslo elektronske pošte isto?

poizkusi izpolniti to reč:

http://support.google.com/accounts/bin/...

Torej:
klikni na prijavo na gmail, vnesi geslo, ko te vpraša za kodo ki naj bi jo prejel po telefonu pa klikni DA NIMAŠ DOSTOPA DO TELEFONA. nato boš dobil neko formo za izpolnit. izpolni

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Mesar je izjavil:

To prinese za seboj... kartoteko. Predvidevam, da v zgodnji dvajsetih... nice, ni kaj.

Ni nujno.
Ko pride zadeva na sodisce te bo sodnik/sodnica lepo vprasal ce zelis nadaljevati s postopkom.V tem momentu imas moznost vzeti odmor it ven iz dvorane in se lepo zmeniti, da bos preklical zadevo ce ti vrne vse podatke.
Pa ce ze gre tok zravn mej odvetnika sabo pa naj se to zapise.Ona se resi kartoteke...ti mas pa svoje podatke.
Ampak again...ce bo slo tok dalec ma IQ nizji od 90 plus dokazala bo, da je taka pr....., da si dejansko zasluzi kazen in kartoteko.
Ko to pisem predvidevam, da nisi naredil nic takega, da bi si zasluzil tako reakcijo :)

Looooooka ::

kdo pa punci ne pusti dostopa do svojih gesel? A kaj skrivate pred puncam al kaj?

je pa treba imeti 2 koračno preverjanje, valda.

Vsak, ki ma mal mozganov bi bil moj zelo resen odgovor. Vprasaj se kaj si pripravljen narediti ti, ko te nekdo zajebe oz imas ti obcutek da te je...no potem to pomnozi z ene 30x in si prisel do odgovora kaj vse je sposobna narediti jezna zenska :)

Gray_Warden ::

verjamem, vendar tudi če hoče nevem kaj narediti pač ne more ker imaš 2- koračno preverjanje.



sicer pa če mene prašaš je stvar taka da tudi če vrne geslo, ni nujno da bodo podatki še vendo gor. Lahko da bo izbrisano vse in bo prekinjeno vse kar je možno. wow račun, mogoče celo fb račun, včlanjenost na xy raličnih lokacij... pač vse kar je povezano s tem e-mailon:D

vsekakor je moral tip nekaj resno zajebati da si je zaslužil takšno kazen. To, ali pa je ženska enostavno zblojena.

Mesar ::

ZZaboljenih je ogromno pa sadistk tak da se je treba pazit pa svojo zasebnost.Jaz bi najprej pridobit svoje podatke nazaj pol pa na sodišče, kazni morajo bizi vzgojne!
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

če dobi podatke nazaj enostavno ne bo imel dokaza da se je karkoli zgodilo.


dooooooooooooooooooooh.....

Mesar ::

Kako ne? Prijave iz IP naslovov ki so tisto sekundo pripadali računalniku od punce? Ne smeši se prosim.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

ona lahko povsem enostavno reče da je takrat se prijavljal iz njenega računalnika, kot je to počel 13120398190238x pred tem.

njen telefon pa je uporabil zato, ker svojega ni mogel.

nato sta šla narazn in jo hoče na vsak možen način zajebavati, zato jo je zdej spravil pred sodišče.

pa naj tip dokaže da to ni res....IMPOSIBRU!!:D

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Ona je obtožena, naj ona dokaže da je bil tam.
Your turn to burn!

AndrejS ::

Hoče ti samo povedat da manj igerce igraj in se več njej posvečaj. Če pa ji to ni všeč , pa bodi ded pa porihtaj zadeve

Gray_Warden ::

mesar, on pa naj dokaže da ni bil.

simple as that.

ps.....pojdi prodajat tvoje celerone ki so boljši od i5. :D

Mesar ::

Zakaj bi on dokazoval da ni bil pri njej? WTF? Kvečemu mora ona dokazat da je bil tam.

PS: Kupiš kakega mam 2 na zalogi 300A pa 700 Coppermine III, top roba.
Your turn to burn!

Gray_Warden ::

zakaj bi moral dokazovat da ni bil pri njej?

kako pa naj dokaže da mu je res ukradla račun? saj veš....podatek, na podlagi katerega sploh lahko toži.

drugače jaz lahko rečem da si mi ti ukradel avto...kar tako ker si bil na istem parkingu kot jaz.


pač samo tako...v razmislek...tožba ni ravno najboljša izbira verjetno....glede na to da se je pri njej prijavljal na gmail DOOOLGO časa. In da je preko nejnega računalnika igral igrice....Kako naj torej dokaže da je to sploh 100% njegov wow račun recimo? (edino če je vnesel resnične podatke).

pač..sam je kriv da ni instantno zamenjal _vseh_ gesel in vklopil 2-koračnega preverjanja.

Zgodovina sprememb…

mirancar ::

to je pa ena orenk baba (meni se sliš huda, več takih rabmo!)
a imaš kake slike?

pa tole z sodišči upam da se hecate ;(( vsaj dokler ni denar iz banke ukraden, kar pa itak ne more kr tko
teži googlu, če imaš kej opcij

gendale ::

ja res rabimo več psihopatk

in zakaj ne sodišče?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

mirancar ::

ker pol si ti psihopat in ne ona

jaz sem tudi geek pa vem kako je ko ti od lineage2 accaunta spizdijo 3 leta farmane iteme, sam da bi šel z tem na sodišče je pa tud smeh

Mehmed ::

Jah najbolje da pocaka, da poslje par grozilnih mailov obami pa jansi v njegovem imenu.

Kar se v tej temi vztrajno nabira iz posta v post so njeni prekrski pa neumnosti. Njemu ni treba nic dokazovat, ce se ne bo spametovala, pove policiji kako je s tem in bojo oni prevzeli naprej. Po vsem opisanem sodec mocno dvomim, da bi sla zakrivat sledi za seboj. Ker ji je itak namen da on ve da ga ona jebe v glavo.
Also, sej ona ne ve, da je zbrisu smsje. Tako da jih lahko se vedno uporabi, ko jo skusa spametovat.

Sicer ne pravim, da pejt prijavljat na vsak nacin. Samo skrbi me v kaj se lahko stopnjuje, ker ze te drobnarije, ki jih je ze izcrpala, niso povsem nedolzne. Ne daje pa vtisa, da bi se navelicala, prej da se zabava.
Tko da sam najbolje ves kok skode ti lahko s tvojim mailom naredi.

Phantomeye ::

Neki za v razmislek. Praviš, da je na svojem računalniku imela keyloggerja?

Zakaj bi si nekdo na svoj računalnik naložil keyloggerja? To pomeni, da je ona zadevo že vnaprej načrtovala. Kao backup plan, če bi šla vajina zveza v penis.

A štekaš. Keylogger je bil inštaliran zate. Sem skor 100%.

Mehmed ::

Ni nujno backup, loh je samo sprotna kontrola.
Sem pa ze videl s keyloggerjem resevat ko niso znali autosave v wordu nastavit. :D

Phantomeye ::

Mehmed je izjavil:

Ni nujno backup, loh je samo sprotna kontrola.
Sem pa ze videl s keyloggerjem resevat ko niso znali autosave v wordu nastavit. :D


omg, toj dost kul ideja... ne morm verjet, da se tega nism nikol spomnu :P

samo v takem primeru bi bilo fer, da bi mu ona to povedala. saj jaz bi svoji punci...

lambda ::

Da bi te prej nadzorovala bi še razumel, ampak da te pa sedaj je** s tem, da ti je pobrala accounte, ko je že konec ... sočustvujem s tabo, ti je uspelo staknit eno resno umsko prizadeto bitje.

Mehmed ::

Mja sej to, ce je tvoj comp lahko pozabis. Ampak sej kako prides do gesel ni lih kljucno, tudi ce bi on listek z njimi na hladilniku pustu to ni izgovor.

Letalec ::

Niti ni rečeno, da je mela keylogerja. Veliko, ampak res VELIKO ljudi uporablja opcijo v brskalniku ki se ji reče zapomni si moje geslo. Ta shranjena gesla se da enostavno videti če greste v vašem brskalniku pod nastavitve->zasebnost->shranjena gesla->pokaži shranjena gesla. In vidite praktično spisek gesel za strani na katerih ste izbrali opcijo pomnenja. Če poznate še malo človeške narave, veste da ljudje na veliko uporabljajo/mo univerzalna gesla (eno geslo za vse). Tako je možno enostavno vdreti v e-meil račun, že samo če ste izbrali opcijo za shranjevanje gesla na neki random strani ala "porednemuce.neki".

Tko da ni nujno da je punca že vse načrtovala, priznat je pa treba da je malo hax :)

PS. Kaj pa je baba po poklicu/študira?

Mehmed ::

Ampak to samo pri tabednih browserjih kot ff pa chrome, opera ne dela tega. :D

St235 ::

Dokazno breme je VEDENO na tožniku, torej bo moral on njej dokazat, da je kriva in ne ona njemu da je endolžana.

Tako, da prva stvar, ki jo je dobro naredit je da pridobiš kak pisen dokaz o kraji gesele, kot ti je bilo že večkart svetovano. Pa ne samo zato, ker bo dokazni postopek lažji, ampak tisto sekundo, ko ti bo začela postavljat pogoje, kako prit do gesel ne gre samo za krajo identitete ampak tudi izsiljevanje. Na omembe vredno odškodnino lahko takoj pozabiš, ker nekateri si tukaj domišljajo da smo v ZDA in bodo nalagali zgodbice o domnevnih poslih in krizi, ker si bil brez WOW. Sanja prase kukuruz.

Velika verjetnost, je da bo že po informativnem razgovoru vrnila vsa gesla, takrat pa lahkoto ti mirno sporočiš na policijo in lahko zaključijo zadevo.

BigWhale ::

Jaz bi stvar uredil tako, da bi ji se nekajkrat poslal SMS in jo prosil naj ti vrne gesla. SMS sporocil pa nikar ne brisi. :) Ce tega ne bi naredila, bi ji dal se zadnje opozorilo in ji rekel, da bos sel z vsem skupaj na policijo.

Ce gesel ne bi dobil, bi se odpravil na policijo.

Tako kot pravi Lakotnik, verjetno bi ti gesla po prvem informativnem pogovoru na policiji kar sama vrnila. Potem pa lahko postopek tudi ustavis.

Kraje gesel in identitete so resne zadeve in jih je treba tudi resno obravnavati. Pa ceprav se nekdo tega loti samo zato, da bo nekoga mal zafrkaval.

_IKE_ ::

hm.... v tej zvezi je moralo biti pa precej zanimivo, definitivno pa je punca vedla kaj se pripravlja( košarica z strani roginca ) ali pa je en control freak

Dokaz ?

Namestila je Key logger!

Me pa nekaj zanima : kako odkriti če je kdo namestil ta key logger na tvoj računalnik?

amigo_no1 ::

Mehmed je izjavil:

Ni nujno backup, loh je samo sprotna kontrola.
Sem pa ze videl s keyloggerjem resevat ko niso znali autosave v wordu nastavit. :D

Če ne znaš autosave v wordu nastaviti potem tudi ne veš da keylogersploh sploh obstaja kaj šeel da bi ga šel nameščati !
Tvoje ex-ženšče je zelo paranoično (da ne rečem še kaj drugega).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

poweroff ::

Mesar je izjavil:

Matthai: A ni tako, da more po zakonu 2 leti hranit?

Ne me j***. Kolk mal se vam prime novo znanje.

Hranijo se PROMETNI PODATKI (kdo, kdaj je komu poslal SMS). Vsebina se NE HRANI. Po zakonu se se prometnih podatki na področju telefonije hranijo na 14 mesecev, hramba internetnih prometnih podatkov pa je določena na 8 mesecev.

In ja, tukaj ne gre za krajo identitete

Zloraba osebnih podatkov

143. člen
(4) Kdor prevzame identiteto druge osebe in pod njenim imenom izkorišča njene pravice, si na njen račun pridobiva premoženjsko korist ali prizadene njeno osebno dostojanstvo, se kaznuje z zaporom od treh mesecev do treh let.


Se je njegova bivša predstavljala za njega morda?

Mislim, da gre tukaj bolj za tole:

Napad na informacijski sistem

221. člen
(2) Kdor podatke v informacijskem sistemu neupravičeno uporabi, spremeni, preslika, prenaša, uniči ali v informacijski sistem neupravičeno vnese kakšen podatek, ovira prenos podatkov ali delovanje informacijskega sistema, se kaznuje za zaporom do dveh let.
sudo poweroff

St235 ::

Ravno tako lahko govorimo še o kršitvi 213. člena.

Sam v bistvu za prijavo na policijo niti ni tolk bistveno za katero od naštetih kaznjivih dejanj gre. To bo že razčistila policijaoziroma tožilstvo v kolikor bo šla zadeva naprej.

GBX ::

No, jaz pa se ne strinjam s tem, da je najpametneje takoj na policijo in se par let pravdat. Če sta šla narazen je mogoče najbolje obrniti list. Če ti na računih ni spremenila sekundarnih mailov, pojdi lepo po procedurah "izgubil sem geslo" in počakaj na povezave za reset. Ko imaš mail greš še resetirat gesla ostalih servisov, ki so vezana na ta mail.

Tožiti bivšo punco? Reši trenutni problem in pojdi naprej.

Če rabiš pomoč, pojdi na varninainternetu.si in klikni "Prijavi prevaro".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GBX ()

St235 ::

Če ti na računih ni spremenila sekundarnih mailov, pojdi lepo po procedurah "izgubil sem geslo" in počakaj na povezave za reset.


Če bi blo tako enoastavno potem bi blo verjetno že rešeno?

poweroff ::

Heh, on je izgubil samo gesla. Ona je pa izgubila tipa! How to handle that? :))
sudo poweroff

mikic007 ::

Uh, ljudje, niste uspeli opaziti, da sprasuje v bistvu tale hax punca. Saj menda ne mislite, da bi ukradla vsa nepomembna gesla, ST pa pustila. Ce pa slucajno ne, pol pa to itak bere :-).

Ce pa je roginc avtenticen, pol pa se malo heca (saj temu je tema namenja mar ne?). Leta uporabljas njen comp, vse gor shranjujes, ji povsem zaupas, zdaj pa ze imas novo punco in je stara pra*ica, ki ti unicuje lajf. Za spile motit policijo je zelo mimo, za mejl jo pa lepo prosi in slej ko prej bos dobil nazaj. Naslednjic pa malo premisli, kako naj zveza laufa. Ne mores zamenjat punce samo zato, ker ima boljsi comp od prejsnje :D

drzni86 ::

uploadaj/razpošlji vajin homemade pr0n video pa si bosta kvit :)

mojsterleo ::

Email dostop (gmail, yahoo) se pomoje da dobit nazaj, če si vnesel veliko svojih podatkov ko si ga uporabljal, ali pa polinkal na drug email account/telefonsko številko/facebook/twitter. Vsaka sprememba podatka ima revizijske sledi, in če jim ti daš prošnjo za pridobitev dostopa in navedeš čimveč podatkov, bodo videli da si ti res originalni lastnik accounta in ti ga bojo dali nazaj (ne dajem nobenih obljub, samo vem da je možno).
Lahko pa probaš iskati rešitev problema pri svoji bivši... kot so ti omenili drugi. Samo ne grozit s policijo, raje kako drugače od začetka.

kr1ženska ::

Vrjemi mi, da je ona že preštudirala vse možnosti, preden se je lotila tega podviga, tako da jo s policijo ne boš prestrašil oziroma za policijo ima že pripravljeno svojo back up zgodbico.
Če je v njej samo malo igralske žilice, nedovžna punčka, big eyes, ti kar pozabi na policijo.

Ko sem naredila v svojem študenu žur za vse študente Kardeljeve in je prišla policija, sva se z njihovim kolegom na koncu zmenila, da sem mu dala facebook on mi pa ni napisal kazni. Glede na vse kršitve bi bila kazen lahko do 2500€.


Sem pa 100% prepričana, da ona spremlja tale forum. Čeprav otročja pozabljaš dejstvo, da je zelo pametna.

Mislim, da boš največ dosegel, če boš res fuul težil njenim tastarim. Če bi jo rad res jezil, pa ne naredi ničesar. Ona te namreč želi videt kako jo boš prosil za podatke.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Gladi ::

kr1ženska je izjavil:


Ko sem naredila v svojem študenu žur za vse študente Kardeljeve in je prišla policija, sva se z njihovim kolegom na koncu zmenila, da sem mu dala facebook on mi pa ni napisal kazni. Glede na vse kršitve bi bila kazen lahko do 2500€.

In to te naredi kaj, hinavsko kur*o?:))

Sicer pa glede na to da se ob prijavi mora sprožiti postopek katerega pa ni moč opustiti na *lepe oči* dvomim da kej takega zaleže.

Ramon dekers ::

In to te naredi kaj, hinavsko kur*o?


zamenjaj vprašaj s klicajem. Fino bi bilo če bi imel kakšne veze v policiji.

Gladi ::

Ramon dekers je izjavil:


Fino bi bilo če bi imel kakšne veze v policiji.

Ker?

kr1ženska ::

ko se gre za tako kazen, mislim da bi bil tudi ti hinavsak k... Sploh ko nekaj delaš za 400 folka zastonj, ko vse odgovornosti on celotna organizacija pade nate, na koncu bi moral pa ti še iz lastnega žepa plačat kazen.

S tem želim povedat sam to, da se s policaji da nevrjetno manipulirat.

"Sicer pa glede na to da se ob prijavi mora sprožiti postopek katerega pa ni moč opustiti na *lepe oči* dvomim da kej takega zaleže."

Ona ima že svojo zgodbico sestavljeno. Če bo dovolj prepričljiva ni majhna vrjetnost, da ji bodo nasedli.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Mipe ::

Kraja identitete ni kar tako!

St235 ::

Normalno, ker mulci dan danes imajo policaje v malem prstu in so v nulo zverzirani, kako se ravna ko te policija pokliče, ko preizkuje KRAZNJIVO DEJANJE.

ahac ::

Kako naj torej dokaže da je to sploh 100% njegov wow račun recimo? (edino če je vnesel resnične podatke).

Če ima škatlo in cdkey... brez problema. Pa verjetno je tudi vnesu prave podatke... zakaj bi tam lagal?
Za mail in ostalo se verjetno tudi lahko ugotovi, da je njegov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

_IKE_ ::

kr1ženska je izjavil:

ko se gre za tako kazen, mislim da bi bil tudi ti hinavsak k... Sploh ko nekaj delaš za 400 folka zastonj, ko vse odgovornosti on celotna organizacija pade nate, na koncu bi moral pa ti še iz lastnega žepa plačat kazen.

S tem želim povedat sam to, da se s policaji da nevrjetno manipulirat.

"Sicer pa glede na to da se ob prijavi mora sprožiti postopek katerega pa ni moč opustiti na *lepe oči* dvomim da kej takega zaleže."

Ona ima že svojo zgodbico sestavljeno. Če bo dovolj prepričljiva ni majhna vrjetnost, da ji bodo nasedli.





tistemu policaju si bila všeč, ...bi brez kazni ušel tudi pob  na tvojem mestu ?


Dovolj off topica ...



Kot običajno, konec zveze je ponavadi grd, žal je vtem primeru tudi tako....



Je pa ostalo ostalo moje prejšnje vprašanje : Kako odkriti da je na računalniku key logger ....brez odgovora. Dvomim da se vidi pod start/programi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukraden telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5912225 (5652) Lightning17
»

Ugrabitev identitete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212395 (9664) St235
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420016 (18773) Joze_K
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237204 (6003) St235
»

ukradeno geslo na gmailu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6835179 (33522) Trololololo1

Več podobnih tem