» »

Bivša punca = ukradena gesla

Bivša punca = ukradena gesla

1 2 3
4
»

St235 ::

mikic007 je izjavil:

Ampak, a si predstavljate, da prides na sodisce jokat, da ti je nekdo spi*dil WOW acc.?? Ko sodnik (koncno) izve, da je to igrica se po moje userje od smeha :))


V bistvu sodniku dol visi al mu je ukradla ključe od kolesa, geslo od igre al pa copate. Kraja je kraja neodvisno od tega kakšno je osebno menje sodnika do zadeve.

Gray_Warden ::

kraja wow accounta je kraja nečesar kar je fant plačal.

to je isto kot če bi ti nekdo ukradel mobitel. Na wow lahko v nedogljed kupuje reči, na telefonu pa lahko naredi račun s klicanjem in uporabo interneta.

punca mu je ukradla wow, leage of legends (al nekaj takega je prej napisal), gmail, omenjal je facebook. Skratka celotno internetno identiteto.

Zgodovina sprememb…

mikic007 ::

Jasno, se zavedam (ceprav mi je tuje placevati neke spile, se manj, da bi imel nek odprt acc, ki bi lahko delal skodo mojim financam). Ampak, vsekakor bi to bil naval smeha za na policiji, vsaj kolikor jih poznam.

Seveda pa gre za krajo in zdaj me predvsem zanima, ce ji je ze predocil mozne posledice in tezo dejanja ter kaksen je bil odgovor. Pocasi bo treba kaj naredit okoli tega, ne samo lomit jajca na forumu ...

smash ::

da se neb slučajno pobotala pa bi admin moral zapret tole hecno temo :(

mihec87 ::

mikic007 je izjavil:

Jasno, se zavedam (ceprav mi je tuje placevati neke spile, se manj, da bi imel nek odprt acc, ki bi lahko delal skodo mojim financam). Ampak, vsekakor bi to bil naval smeha za na policiji, vsaj kolikor jih poznam.


Na naši policiji je tako vse naval smeha..pa če je ukraden kolo,mobitel pri avtu mnda mal trepnejo z trepalnico..
Nima veze, če se frkla ne zna obvladat ji je treba pomagat do streznitve...

Keyser Soze ::

Dejansko se tipu zdi smešno/zabavno/sprejemljivo, da mu nekdo izmakne uveljavljeno(?) spletno identiteto?

Ne vem no, a se folk zaveda, da iz tega lahko pridejo hude pizdarije in nevščečnosti za njih, al jim dejansko visi dol za vse te težave, ki jih lahko doletijo.

Računi so povezani s prometnimi podatkih zadnjih par mesecev (je Matthai povedal koliko časa se hranijo), kar pomeni, da če dečva pošlje eno mal bolj grozno sporočilo nekomu tretjemu, dostopa online do kakšnega čudnega materiala (pedofilija, ker je že tako popularna), skratka naredi eno resno pizdarijo, bo naš dragi roginc kaj kmalu pogruntal, da je finančna škoda še najbolj postranski učinek kraje gesel, ker bodo kakšni organi pregona kaj hitro lahko pozvonili na njegova vrata.

Ne se zajebavat fant, pojdi do policije oz. čimprej razreši zadevo. Odpiranje novih računov ni rešitev. A če ti ukradejo kreditno kartico, greš po novo, staro pa pustiš aktivno?
OM, F, G!

jype ::

Keyser Soze> Ne vem no, a se folk zaveda, da iz tega lahko pridejo hude pizdarije in nevščečnosti za njih, al jim dejansko visi dol za vse te težave, ki jih lahko doletijo.

Vsekakor je videti, da še ni polnoleten.

Gray_Warden ::

jype....vsekakor je videti da tudi ona ni, glede na to da mu je šla gmail uničiti. To dela mularija.

jype ::

Tako je.

Oba za ušesa, pa bo.

drzni86 ::

Če je roginc v resnici res njegova bivša bejba potem ji dajete zlo dobre ideje kako nej mu povzroča sive lase.

Ramon dekers ::

ona igra zdej wow, jexe se ne njej za roginca!

Gandalfar ::

dovolj bo.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukraden telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5912225 (5652) Lightning17
»

Ugrabitev identitete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212395 (9664) St235
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420016 (18773) Joze_K
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237205 (6004) St235
»

ukradeno geslo na gmailu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6835179 (33522) Trololololo1

Več podobnih tem