» »

"Nateg" pri nakupu preko bolhe

"Nateg" pri nakupu preko bolhe

1
2
»

amacar ::

To ne moreš vedet, če je on, samo na podlagi usernama.

Se pa poklapa na bolhi 2277 Središče ob Dravi, v imeniku Slovenska cesta 44, Središče ob Dravi, ter ask.fm Središče ob Dravi.

Še domača številka: 02 719 15 53, Trstenjak Franc pa je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

RejZoR ::

Jezst prodajam preko bolhe in tud z odkupnino ker sem pošten (mogoče včasih celo preveč nakoncu tud mal v svojo škodo), medtem ko kupujem pa izključno osebno in stvar prej prečekiram da deluje kot mora.
Lahko sem pussy ampak grem pač na ziher. Samo enkrat sem od nekoga kupil špil Bioshock 2, mislim da sem oglas našel na Slo-Filesharing, sicer sem mal cvikal, ampak sem dobil originalni špil v popolnem stanju in še v original foliji, tko da je bilo vse ok. Tega je že par let zdej...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kavbojc ::

O hvala Vam za odgovore in info. Vidim, da ima ta Franc (možno njegov oče) sp. trgovino, bencinska, bar.
No zdaj mi je odpisal nazaj da naj kr pridemo na njihov teritorij itd.. :) In da kar naj grem na ta naslov, da bom vido kam bom prišu.

RejZoR ::

Zveni bolj kot fotr mulota, ki prinaša okol folk. Si mu omenil, da njegov sinko nateguje folk preko Bolhe?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kavbojc ::

Ne ne to mi je pisal mulc, fotra še nisem poklical.

amacar ::

Pomoje, če se s fotrom pogovoriš boš zadevo rešil. Jaz sem na podoben način rešil zadevo s tem, da mi je foter težil, pa sem se pogovoril z njegovo hčerko, ki je bila takrat istih let kot jaz (19 let) :D No čudežno se je po tem problem rešil.

Kavbojc ::

Ok rešilo se je tako kot ste predlagali, da poklicem stare njegove domov. Zdaj mi bo vrnil. Zdaj pač tudi grozi v stilu da me bo poiskal itd, čeprav men bo tak v veselje če me bo. :)

Furbo ::

Haha, tipično. Skretek mali zdaj tebe krivi za to, kar si je sam zakuhal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

vorantz ::

Kavbojc je izjavil:

Ok rešilo se je tako kot ste predlagali, da poklicem stare njegove domov. Zdaj mi bo vrnil. Zdaj pač tudi grozi v stilu da me bo poiskal itd, čeprav men bo tak v veselje če me bo. :)


Dandanes težko veš v kakšni družbi se mulo giba...

Glugy ::

V bistvu si mel kr srečo da se je najdl telefonsko pa to. Konec dobr vse dobro :)

P.S: Sovražm nategune. Sam kaj k vedno najdejo pot da koga nategnejo.

Kavbojc ::

No denarja vseeno nisem videl in niti se mi ni dalo naprej ukvarjati s tem. Moram Vas pa opozoriti, da niti oglasa ni odstranil z bolhe kot je obljubil. Čaka na naslednjo žrtev...

Furbo ::

Še enkrat poklicati tastare oziroma obvestiti Bolho, da mu skenslajo račun.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Hayabusa ::

oziroma obvestiti Bolho, da mu skenslajo račun.

5 minut in bo odprl novega.
Preventiva, ne kurativa.

Kavbojc ::

Niti mu Bolha ne bo zaprla prvega, ker tega ne počnejo. Glede tega se moraš obrniti na policijo so rekli.

Bolf3nk ::

....ko ti (če) vrne denar, še ga prijavi blizzardu, da mu blokirajo account :)). ker prodaja b.net accounta ni legalna

Hayabusa ::

Take stvari se kupuje osebno, ti njemu denar on tebi kode, da testiraš delovanje na licu mesta !

Blinder ::

Hja te nategune bi treba ubit in njihove potomce tudi, da se njihovi geni ne širijo naprej.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Kavbojc ::

Hayabusa je izjavil:

Take stvari se kupuje osebno, ti njemu denar on tebi kode, da testiraš delovanje na licu mesta !

Se strinjam,vsaka šola nekaj stane. Čeprav, do zdaj nisem imel nikoli problema s kakim nepoštenim na bolhi, zato sem bil nepreviden.

Lightning17 ::

Kavbojc, če ti ni odveč prijavi na policijo... Če drugega ne, bodo malega malo pojebali pa go bodo starši prijeli v svoje roke... Stalo te ne bo nič, le par minut da podaš prijavo in kratek pogovor s policistom... S tem pa boš mogoče naslednji potencialni žrtvi prišparal denar...

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

Sem pisal na bolho, dal link na ST, ne bodo ukrepali ;((.

Lightning17 ::

Pa če še dodam svojo anekdoto ispred 10 dni... Prodajam račune na bolhi od neke igrice in se neki mulc zainteresira za moj račun... Po 2 urah pogovora in prepričevanja, da mi "njegov brat" ne zaupa in da moram jaz prvi dat informacije od računa, nato pa denar preko PayPal... In seveda jaz v dobri veri, da Slovenci so pa le pošteni, sem mu dal podatke od računa... Vse je zamenjal in me blokiral na skype... V igiric sem ga kontaktiral in ni hotel odgovorit nazaj, dokler mu nisem zagrozil s policijo... Namreč pustil je svoj IP na skype računu, pustil je svoj gmail na katerega je prav tako vezan IP, in svoje ime in priimek... Jaz sem bil pripravljen obiskati policijo... Ni mi toliko do denarja, ki bi ga izgubil (račun je vreden cca 100EUR), bolj me boli to, da nekdo izkoristi moje zaupanje v svojo korist... Froc se je ustrašil in mi hitro vrnil račun nazaj...

Zgodovina sprememb…

Lightning17 ::

Se opravičujem, nisem opazil da ti je tudi njegov oče grozil... V tem primeru bi pa še z večjim užitkom prijavil zadevo na policijo... Pa omenil grožnje, maile in podobno...

Kavbojc ::

S temi računi je tako, da najboljše če nekoga poznaš in se zmenita. Če pa te možnosti ni, je pa še vedno bolje, če kak tvoj kolega pozna koga, ki prodaja. Tako sem se zmenil zdaj in nisem imel nobenih problemov. Pravzaprav mu še sploh nisem plačal, ker še nismo prišli skupaj, račun imam pa že vseeno. Itak, da mu v najkrajšem možnem času plačam. Je pa sam reku, da se ne mudi, da ko se vidimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kavbojc ()

JanezH ::

Definitivno prijava na policijo, nimaš kaj izgubiti...

Kavbojc ::

Lightning17 je izjavil:

Se opravičujem, nisem opazil da ti je tudi njegov oče grozil... V tem primeru bi pa še z večjim užitkom prijavil zadevo na policijo... Pa omenil grožnje, maile in podobno...


Ne, njegov oče mi ni grozil, niti mi ni grozil noben od njegove familije. Grozil je samo on mulc sam. Starši so bili po telefonu OK in so ga takoj naterali, da mi naj vrne. Zato je tudi bil jezen kot ris. Sam sem vedel, da bo spet sam obljubljal, zato sem mu nazadnje rekel naj samo oglas izbriše pa je zadeva rešena. Rekel je, da ga še isti dan zbriše, pa sem ga naslednji dan zopet videl na bolhi. Potem se mi pa nekak ni bilo več ukvarjati z njim.

Lightning17 ::

Pokliči starše še enkrat in jim povej, da ti ni vrnil denarja in da še vedno ima aktiven oglas in čaka da še koga nategne...

Kavbojc ::

Mislim, da naslednjič ne bo mel take sreče. Kdo drug ga zna še res kje nabutat :). Itak pa, če mene vprašaš ima vse podatke vidne. Ne vem ali je butast tolk ali kak? To je tak kot, da bi šel ropar v banki kazat osebno na okencu :) .

Kavbojc ::

No tako, zdaj nima več oglasa na bolhi, tako da je OK zdaj.

klemenSLO ::

Morda bo bolje :) --> sigenca

http://www.bolha.com/koristno/pomoc-in-...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

delfinus ::

hvala za info klemen! Sem se ravno preveril, ce sem pravi ;).

amacar ::

Škoda da niso omogočili še za ostale certifikate (KLIK, itd...), ker samo zaradi tega si SIGENCE ne bom šel delat.

shadeX ::

jaz sem si jo naredil.. in vzame ti nič več kot skok do občine in 2 minuti časa tam.

bauci ::

Na občini ne moreš narediti nič. Moraš na upravno enoto!

shadeX ::

Pardon. Upravno enoto sem imel v mislih. Tam sem tudi sam naredil ta certifikat.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334100268 (6002) predi
»

Tip z bolhe lagal o prenosniku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8212792 (8581) shadeX
»

Nateg preko bolhe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38382235 (25682) budnost
»

Nateg preko bolhe. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9416249 (12152) Blum
»

Prevare na Bolha.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8822100 (16981) ratkob65

Več podobnih tem