» »

Ptič razbil meglenko.

Ptič razbil meglenko.

Go-ahead ::

Ali se je že komu zgodilo, da bi mu ptica razbila steklo na meglenki ali žarometu. Zdi se mi nemogoče, ker so luči dokaj robustne.

Olórin ::

s kakšno hitrostjo si peljal?

Z zadostno hitrostjo je še majhen kamenček lahko usoden za luč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Go-ahead ::

Za kamenček mi je jasno, ptica, pa je bolj topa zadeva, tako da mi razbitje stekla zaradi trka v njo ne gre skupaj.

pegasus ::

A tko kot Nasi ni blo jasno, kako lahko kos pene naredi luknjo v krilo space shuttla? ;) Ena tona železa in ena tona slame pač tehtata enako. Malo fizike ne škodi ...

BigWhale ::

Ce gres dost hitr ti lahko ze ena sama molekula kisika razbije luc. :>

Invictus ::

Ptiči imajo kljun, ki je precej trden del njihovga telesa.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RejZoR ::

Velika kinetična energija na zelo majhni površini. Pri ptičih je to kljun in če zadane steklo pod ravno pravim kotom je vse možno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

shadeX ::

Go-ahead je izjavil:

Ali se je že komu zgodilo, da bi mu ptica razbila steklo na meglenki ali žarometu. Zdi se mi nemogoče, ker so luči dokaj robustne.


Kako pa veš da je bila ptica?

Olórin ::

shadeX je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Ali se je že komu zgodilo, da bi mu ptica razbila steklo na meglenki ali žarometu. Zdi se mi nemogoče, ker so luči dokaj robustne.


Kako pa veš da je bila ptica?


smatram da jo je pač našel v žarometu? Ali pa je bil imel vsaj čisto krvav žaromet..

Go-ahead ::

shadeX je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Ali se je že komu zgodilo, da bi mu ptica razbila steklo na meglenki ali žarometu. Zdi se mi nemogoče, ker so luči dokaj robustne.


Kako pa veš da je bila ptica?


Saj ne vem! Menim tudi, da je nemogoče. Ker pa se lahko motim bi rad dobil nekoga, ki bi mi lahko potrdil, da je to mogoče. Zato vas prosim za vaše izkušnje.

Vem, da so trki ptic z letali precej pogosti, obstaja tudi nekaj primerov, ko so trčile in poškodovale vetrobransko steklo pilotske kabine.


Za avtomobile pa nisem našel takih primerov.

SeMiNeSanja ::

Zajec + 120km/h => menjava odbijača, popravilo klime - pa samo glavo je dvignil....

shadeX ::

Go-ahead je izjavil:

shadeX je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Ali se je že komu zgodilo, da bi mu ptica razbila steklo na meglenki ali žarometu. Zdi se mi nemogoče, ker so luči dokaj robustne.


Kako pa veš da je bila ptica?


Saj ne vem! Menim tudi, da je nemogoče. Ker pa se lahko motim bi rad dobil nekoga, ki bi mi lahko potrdil, da je to mogoče. Zato vas prosim za vaše izkušnje.

Vem, da so trki ptic z letali precej pogosti, obstaja tudi nekaj primerov, ko so trčile in poškodovale vetrobransko steklo pilotske kabine.


Za avtomobile pa nisem našel takih primerov.



Ti jaz povem da je skoraj nemogoce da je bila krivec za razbito meglenko ptica. Ptice nikoli ne letijo 15cm nad tlemi, vsaj z visoko hitrostjo ne.

Najverjetneje je bila kaksna manjsa gozdna zival.

Tavher ::

Če ne bo plačal ga toži p...

Olórin ::

Go-ahead je izjavil:

shadeX je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Ali se je že komu zgodilo, da bi mu ptica razbila steklo na meglenki ali žarometu. Zdi se mi nemogoče, ker so luči dokaj robustne.


Kako pa veš da je bila ptica?


Saj ne vem! Menim tudi, da je nemogoče.


čakaj. zakaj pa potem praviš da ti je ptič razbil meglenko in sprašuješ če je to možno?! Če neveš niti kdaj se ti je to zgodilo je možno da se ti je vandal spravil nad avto.

Se nič ne spomniš da bi kaj počilo med vožnjo? Veš vsaj ali ti je počilo med vožnjo, ali pa si že s počeno speljal?

Verjetno ti je kamen priletel v avto ali pa vandal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

MaticKregar ::

Glih včeraj na avtocesti sem prehiteval avto in v tem trenutku je s spodnjim delom butnil v kar velikega ptiča. Pri tej hitrosti, pa tak velik ptič, jst bi rekel, da je možno...

shadeX ::

Možno je da ptič lahko razbije eno meglenko. Vprašanje je kako je možno da jo sploh zadane, kajti ptiči ne letijo par cm nad tlemi. Vsaj v življenju nisem še videl nobenega.

Olórin ::

shadeX je izjavil:

kajti ptiči ne letijo par cm nad tlemi. Vsaj v življenju nisem še videl nobenega.


jaz pa sem ga videl. Enostavno je stal ob cesti (verjetno je kaj užitnega tam našel? :D ) in vzletel čez cesto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

GrimReaper ::

Vprašanje je kako je možno da jo sploh zadane, kajti ptiči ne letijo par cm nad tlemi.

Seveda da letijo. Meni je eden letel tako nizko, da sem ga povozil. Pa ne da bi prej stal na cesti, je letel čez.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede dnevnih LED luči pri avtu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12841731 (8203) rogerg
»

Pa kaj je s temi meglenkami?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29268667 (53105) Matako
»

Obvezne rezervne luči v avtomobilu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11831233 (28719) roli
»

Vidljivost ponoči (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7928892 (27194) Engineer_
»

Žarnice H7 in H1 Plasma UltraWhite dovoljene ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6235199 (32023) RejZoR

Več podobnih tem