» »

Doom III

Doom III

«
1
2

MrX ::

mogoče kdo ve vsaj okvirno kdaj bo Doom3 na trgovinskih policah?

lp

Mr.B ::

Nekako takrat ko bo ven prišel Radeon 400 oz NV35 , dobil ga boš gratis zraven akrtice .
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

msmiha ::

Kolko jaz vem bi naj bil nekje maja junija prihodnje leto.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Microsoft ::

Jst sm slišu, da se bo to dal usak cajt potegnat z neta!

Ziga Dolhar ::

Je že ena tema o Doomu 3.

Iz neta bomo pa potegnili, ko bo demo. ;)

(sic) ::

Upam, da bo imel zelo dobro protipiratsko zaščito! Ker kdo ne bo kupil tega špila je debil!

.smidge. ::

Pirati bodo zmerom 20 korakov pred zascito.. Pa ce se BSA+vidva na zenice postavite >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

Gandalfar ::

(sic): taksno kot Q3 pa RTCW .. key za igranje na njihovih streznikih.. to je najboljsa zascita. Poglej koliko dodatnih izvodov HL se je prodalo zaradi tega.

O patchanih serverjih pa ne bi tukaj. Kvaliteta je pod nivojem.

(sic) ::

Gandalf:

Prav to imam v mislih - saj, če pogledaš Windows XP - dam se stavit, da jim je zaradi aktivacije šla prodaja strmo navzgor (saj so jih menda prodali za 500% več kot Win ME in za 300% več kot 98).

Mene pa zanima na kolkoh DVDjih bo celoten Doom, če gledamo, da 3 stopnje zasedejo 2 GB, v celotnem špilu pa jih bo 32?

BaRtMaN ::

Se ,i zdi, da bo maximalno na 3eh al pa 4ih CDjih, ker je drgač že brezveze, razn če dajo na DVD. Bojo pa stopnje osiromašil. :P

Tr0n ::

Se vprasanje, ce bo imel server cd-key zascito, ker bo tak samo deathmatch v osnovni verziji Dooma III :). Izsel pa naj bi nekje v prvi cetrtini (polovici?) drugega leta.

Mogoce pa ze letos za Bozic ;).

Pa ne verjamem, da bo na vec kot treh CDjih. Saj pa majo zip ;).

Fury ::

sic:

1. Ce bo cez 9k ne kupim ce mi jajca potrgas
2. Veliko textur, modelov... oz. velika vecina se ponavlja in ni za vsako stopnjo nova

madonch ::

sic: Zakaj se pa ti zavzemaš za dobro protipiratsko zaščito? A si ti Doom III napisu? Pa kdo ti brani kupit špil?
Če bo cena poštena (3 jurje), bo tudi dosti poštenga folka se našlo, ki bojo špil kupili, pa četudi bo brez zaščite.
Jaz kupim vsaj 6 glasbenih CD-jev na leto, pa so brez zaščite. Če pa bi stali 8 in več jurjev, ne bi kupu pa nobenega.

Poštenost velja (za obe strani).

Heisenberg ::

to je cisto res !
ce bi bile igre po 3000sit mislim da bi imeli vec zasluzka kot pa da so po toliko kolikor so.....jaz bi potem sigurno kupoval vse v trgovini
pa win xp ne bi smeli stati vec kot 10.000sit potem bi pa lahko kar pozabili na vse pirate .... ker ce gledas koliko denarja zapravijo za to da se borijo proti piratstvu je prav smesno ko pa je resitev tako preprosta....

lp

Soldier ::

Ce bo spil kostal 1100SIT, ga bom se zmerom raj kupu od pirata, zakaj?
-bo 100sit cenejsi>:D :D >:D
-pa ziher ga bom velik prej dobu:\

Soldier ::

SE pa 100% pridruzujem mnenju da bi igre s ceno 3000sit ble manj piratizirane.

Predator ::

tisti ki resno mislite z igrami po 3000sit ugasnite računalnik in se pojdite ven igrat v peskovnik... to in lopatka je vse kar boste dobili za 3k >:D

zresnite se folk, za razvijat igro ( sploh nekaj novega ne nova 3d streljačina, ki uporabi licenčen pogon ) je treba kar nekaj časa... in s tem ko ti on igro proda podjetje ni zaslužilo za 1 teden ampak za par mesecev skupaj... in z razliko od nekih kvazi pevcev ( aka audio cd-ji ) oni ne morejo okrog ravno koncertov delat in s tem zaslužit, da ne pozabimo da rabiš kar dosti bolj izobražene ljudi ...

je pa res da so pa igre/določen software v sloveniji predrage GLEDE na naš standard, pač go linux and have phun.... pokažite ms-u da se ne strinjate z njegovimi cenami in ne da uporabljate piratski software... :\

Fury ::

pomoje ma vecina raj piratsko kot da se z linuxom jebe k je itak neuporabn za igrce igrt

_Mortal_ ::

Predator: Kaj pa misliš kok filma stanejo za narest 40-100 miljonov $ pa vseeno vstopnica v koloseju ne stane 13k
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tr0n ::

Se strinjam, samo jaz kupim vse id Software igre, ne glede na ceno :).

Ziga Dolhar ::

Film...

Ura in pol.
Široko občestvo.
Film je odlično sredstvo reklamiranja.

What else needs to be said?

_Mortal_ ::

Ja igre na svetu pa kupuje samo 5k ljudi ane. Oni bi komot vsaj za pol znižal cene. Lep primer tega je X-Box. Micro$oft je rekel da je 399$ oz. 299$(nism glih ziher) najnižja cena po kateri bojo oni prodajal X-Box. Poglej zdej ceno v ameriki in v evropi
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Soldier ::

Predator: CE bi bile igre3000sit....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Soldier ()

_Mortal_ ::

Jz bi vsen kupu od pirata ker bi me cenej prišlo
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

San ::

Res, tema zahaja, sam me mika da bi kaj še sam dodal.

Recimo, da so cene pač prillagojene razvitemu svetu (beri USA,GB in EU, JAP), ne pa nam, ''slovakom'', ki imamo plačo 500eur povprečje. Da pa bi bile cene postavljene glede na povprečno plačo v državi, kjer se prodaja pa seveda ne gre. Žal, kruta resnica kapitalizma.

In brez dileme - za naš standard SO predrage, enako velja za MS izdelke.

p.s.: (sic), ne trapej, kdo je debil in kdo ne. Ker po mojem je klele veliko ''debilov'', ki si lahko komaj privošči z svojim denarjem tako stvar. O.K.?
Če ti ni všeč, pa ne piski, ampak reč raj to svojmu očku in mamici, pa ti bota dala z zlato žličko in svileno rokavičko sigurno VSE kar boš si zaželel.

Zdej pa dost o tem.

Tr0n ::

Pozabljate, da na eni igri dela ponavadi velika skupina ljudi, da ne omenjamo zaloznikov, marketinga etc,...

_Mortal_ ::

Pri enmu filmu,konzoli dela samo pet stričkov in nimajo nič reklam
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Ziga Dolhar ::

James Bond vozi BMWja.

NekKošarkaš pije Coca Colo.

Tam se nekdo spektakularno zavihti na Harley Davidson motorju.

--

Očitno nekdo išče napis "oglasi" :-)

(sic) ::

Cene za igro so normalne. Mogoče ne za naš standard, vendar si avtorji izdelka zaslužijo vsak cekin od tistih 10.000.
Kolko plačaš za film v kinu (1000 ?) - pogledaš ga enkrat, če je dober potem celo uživaš ob gledanju... Igro kupiš za 10 kino vstopnic in jo lahko igraš kolikokrat hočeš + prej seveda igraš demo, da vidiš če ti je všeč... Tak kot je Predator rekel - za 3000 se pojdite v peskovnik igrat...

Doom III dela 20 ljudi že več kot 3 leta, ki so delu popolnoma predani in so se pošteno namučili, da si jo vi lahko privoščite za 1.000 pri piratu. Do sedaj je bilo v razvoj Dooma vloženih že več kot 10 mil. $, od dobička seveda pobere svoje založnik (Activision). In na koncu razvijalec le ne dobi toliko kot se enim zdi.

SunTrace:
p.s.: (sic), ne trapej, kdo je debil in kdo ne. Ker po mojem je klele veliko ''debilov'', ki si lahko komaj privošči z svojim denarjem tako stvar. O.K.?
Torej, če si kaj ne moreš privoščiti, jo ukradeš?
Če ti ni všeč, pa ne piski, ampak reč raj to svojmu očku in mamici, pa ti bota dala z zlato žličko in svileno rokavičko sigurno VSE kar boš si zaželel.
Če ne veš kaj govoriš, raje bodi tiho...

Zaradi "ljudi" kot so SunTrace upam, da bo v prihodnosti software bolje zaščiten proti piratstvu.

Heisenberg ::

mislim da ne bodo nikoli naredili povsem zascitenega cdja
ker se bo vedno nasel nekdo ki ga bo lahko skrekal
ce ne drug tisti ki ga je zascitil....... za vsak strup moras imeti tudi antistrup

Tr0n ::

id Software ponuja delo pri izdelavi D3. Ce ste sound inzenir ;).

Kar je zanimivo pri Xian .planu je pa tole:

The length of the contract may last upwards of six months, and may run longer
if required.

Hint glede izida D3?

Predator ::

sam da ne bojo vsi zreli za penzijo preden špil izide >:D

(sic) ::

Jaz pa sem misli, da vse zvoke dela Trent.

San ::

Dragi moj (sic), če na enem večjih lan partyih (je bil članek nedolgo tega na slo-comp) nabijajo CS ravno zaradi previsokih cen iger, je to VELIK znak da SO predrage za večino ''normalnih'' ljudi.
Nihče ne pravi, da je ok, vendar pa je razumljivo da je taka situacija glede piratstva. Enako je glede glede kapitala: eni imajo veliko in še preveč, je pa ogromna večina, ki nima in ne more imeti, pa ne po lastni krivdi. Pa si to potem tudi zaslužijo? Ne.Tista peščica bogatih, pa bi rada imela vse zase.To si ti (sic).

Pa ne da v igrah najdeš kup sponzorjev - da športnih iger ina avtomobilskih ne omenjam, do filmov, ki jih po igri tudi posnamejo in obratno. poleg tega je recimo proc. od amd okoli 20k sit, pa je v njem mnogo več znanja in razvoja kot v eni igri. Poleg tega igro povprečno preigram samo 1*.

(sic) sam si izzval s svojimi ''debilizmi''.Če ti ne veš o čem govoriš, ko zagovarjaš lobije potem raje bodi tiho že od začetka. In ne zmerji folka, če nisi v njihovi koži.

San ::

Pa še to: imam tudi nekaj originalnega SW, ki ga imam RAD, ga CENIM in si je ZASLUŽIL moj PRIGARAN denar.

(sic) ::

...sam si izzval s svojimi ''debilizmi''...

Jaz bi bil debil, če bi nadaljeval tale "pogovor".

Predator ::

sic: pametno

za ostale: tema se je očitno sprevrgla v medsebojno žaljenje;
od sedaj bojo brisani vsi odgovori ki ne sodijo v okvir teme in ta je doom3

Tr0n ::

(sic): Trent dela na soundtracku. On je tudi za E3 verzijo naredil zvoke, samo zgleda rabijo se enega ;).

(sic) ::

TrOn:

Trent baje hudo dela (kot vsi pri id). Mislim, da Carmack v enem intervjuju omeni, da je že naredil veliko soundov, vendar se mu niso zdeli v redu zato zdaj dela druge...
Če delaš pri id software moraš veliko prostega časa žrtvovati.

Jure2k ::

Doom 3 demo men ni hotu delat;(( Pa sm ga sam iz ferbca hotu pogledat,... nič. Sej vseen itak je bil to en pre alfa release.>:D
(sic), men se zdi, da ti nekam preveč navijaš za visoke cene špilov, a si založnik, razvijalc, prodajalc,... al si pa n.....n?
>:D Cene so za slovenske razmere predrage!Enako je tudi s strojno opremo.

_Mortal_ ::

Radeon 9500 PRO pride v ameriki,japonski,evropi v srednji level cene, v slo pa v High če samo navadna verzija tuki stane 60k v avstriji pa PRO 45k
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Heisenberg ::

.....res je, se za tiste ki ne verjamejo LINK

Mr.B ::

Normalno. Sedaj so še stare zaloge , tisto kar se da dobiti na novo , saj v takem prednovoletnem povpraševanju , pa je prinas itak drago. Sej morajo tam pri kakšnem AGT-ju tudi služiti. Kr počalajte kakne bodo cene po novem letu , tam v drugi polovici januarja , šele takrat pridejo nove zaloge in nove cene. Sedaj pa se kar borite za tistih 5% , zato da prodajalec zasluži pri zadevi ki bi morala biti itak 15% ceneje , samo 10% , sej so prazniki pa se bo že kak ata izprsil za zadnjo plato ali karkoli , da bo sinček vesel za novo leto.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

_Mortal_ ::

Kaj a v evropi in v ameriki pa ni prednovoletnega povpraševanja
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Mr.B ::

_Mortal_ , sej či bi kdaj primerjal , skozi celo leto , cene SLovenija proti Evropi , kar tudi si , bi ugotovil neko zanimivo povezavo ! , saj tisti ki so kdaj šli gledat kake cenike v Avstrijskih ali Italjanskih trgovin , bi nekaj opazil , ampak ti pač moraš trobiti v dobro slovenske trgovine.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jure2k ::

He he, redkokatero stvar še kupim v Sloveniji. Iz Amerike me pride z davkom vred cenej. Primer plata v ameriki košta 199$ v Sloveniji 80 jurjev. če zraven nabaviš še kvaliteten RAM, napajalnik Antec 480W za manj ko 15 jurjev in še kaj dodatnega materiala,... Zdej se pa malo zamislite, preden sem pogledal cene nisem vedel, da so Slovenske štacune tako drage. Cene so približno take, kot da bi vsak izdelek pripeljali s FedExom posebej.;(( Isto lahko nardim tudi sam! PA manj keša stran vržem;(( . Komej čakam EU, s temi preprodajalci bojo na hitro obračunal, se že veselim konkurence.

Heisenberg ::

noja jaz sem bil vedno zaprisezen kupovalec v avstriji, se predvsem zato ker mi je za cetrtino poti do LJ blizje A
opazam pa da se ne splaca vec toliko kupovati v A
predvsem manjse drobnarije (miske,tipkovnice,cd-r mediji in snemalci, osnovne plosce,ram.....ipd)
recimo monitorje predvsem LCD se pa splaca in tudi recimo sestavljene PCje...


recimo:kupoval sem 128MB smart media kartico ki stane v A 99evrov
v slo pa 18000sit.... razlika je za skoraj 5000sit ! v prid SLO

Tr0n ::

Ne rabite najnovejsega ATIja. Kak GF4 in XP1600 pa bo spricalo sto na uro ;).

Caboose ::

nevem zakaj vsi, ki so igrali alpha (!!!) verzijo dooma3 ocenjujejo finalno razlicico po njej... ? Da ima igra 2-3gb bo postalo standard, doom pa nebo smel biti kaj preveč velik.

alpha vam lepo pove da je še v ZGONJEM stanju testiranja, kar pomeni da je teba se VELIKO postoriti. Zatorej nehajte ocenjevat inu špekulirat kakšen bo final doom. Mislim da bo to tudi moj prvi originalen spil. Ko bom kupil nov racunalnik that is... >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Heisenberg ::

jah res zalostno toda res, po mojem bo folk (beri mlada mladina z bogatimi ocki) na veliko kupovala posasti PCje samo za DOOM III.......pa tudi kaksen starejsi zagreti doomaš.... jaz bi tut>:D pa ne znese financno :'(
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mastercard številke

Oddelek: Loža
86281 (5241) St235
»

nemščina

Oddelek: Šola
374335 (2691) klihk
»

Nov HI-end PC

Oddelek: Kaj kupiti
331658 (1658) AapocalypseE
»

eBay - prosim za pravni nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5210602 (8768) mn
»

kdaj lahko pričakujemo doom 3?

Oddelek: Igre
101357 (1153) Tr0n

Več podobnih tem