» »

ArcheAge

ArcheAge

«
1
2

tt2 ::

A je dobil kdo klujč za testiranje te igre? Grafično je res neverjetna, me pa zanima kako je kaj gameplay?

shadeX ::

Po tem gameplay-u zgleda špil po mojem mnenju zelo lesen. Da okolju ne govorim. Deluje mi kot MMORPG iz leta 2006.

connel ::

Raje si kakšen stream v dobri kakovosti oglej, precej bolje zgleda, sploh voda je fenomenalna.
Oziroma lahko brez problema igraš rusko verzijo, če ti je 135€ preveč za ameriški paket.

tt2 ::

A bo igra f2p, če sem prav prebral? Drgače pa ja, pogon je ut3, tako da je prav tako lesen kot vse ostale igra narejene na tem pogonu. :D

connel ::

F2P bo ja oz. je, za resno igranje bo pa kar treba naročnino plačevat.

Sc0ut ::

Od 13:15 naprej - to pošast so potegnili iz Starship troopers? :) :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Guzzy ::

Sc0ut je izjavil:

Od 13:15 naprej - to pošast so potegnili iz Starship troopers? :) :)


Hah ne, to pošast so potegnili iz narave :) (bogomolka)
je pa precej podobna tistim alienom, se strinjam.

yoco ::

Upam, da dobim kakšn beta invajt kdaj, bi jo rad sprobal :D

yoco ::

yoco je izjavil:

Upam, da dobim kakšn beta invajt kdaj, bi jo rad sprobal :D

Ima kdo kakšn inavjt viška? :D

connel ::

Malo pogle po igričarskih straneh oz. pogoglaj, za ta event so jih dali ven ogromno (1mil+), če že niso vseh razdelili seveda.

yoco ::

Zgleda sem povsod zamudil :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

connel ::

Če kdo hoče preizkusit beto - http://na.alienwarearena.com/giveaways/...

Priporočam da čimprej vzamete key, gredo hitro ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

ShinseiYama ::

Takole lahko prihranite pri nakupu igre: http://www.bushi.si/news.php?extend.22

G2A trgovinca, jst sem kar precej prihranu neki pa daroval otrokom.
www.bushi.si

yoco ::

Kdaj po našem času se beta začne?

connel ::

Okrog 16. ure če se ne motim.

phantompoop ::

Sicer ma špil svoje slabosti, ampak je trenutno eden od najbolših (sandpark) MMOjev na marketu, imo.

Source: sm igral do max levela v ruski beti

yoco ::

connel je izjavil:

Okrog 16. ure če se ne motim.

Meni piše da je Offline! :|

ShinseiYama ::

19:00 ZGLEDA .
www.bushi.si

Geekoo ::

Evo sem dobil key, probal in moram rečt, da je špil res fenomenalen. A obstaja v slo kakšen fanpage aktivnih (oz. bodočih) igralcev?

Wizard ::

ArcheAge Closed Beta Event 4: Conflict & Conquest

"ArcheAge's fourth Closed Beta Event begins this week, starting Friday, August 22 at 10:00 AM PDT (GMT-7) and running until the same time on Wednesday, August 27"


"New with this event, you can to choose to play ArcheAge in English, French, or German on any server! If you've played in a previous Closed Beta Event, your character will be waiting for you - in whatever language you choose. Your timers on crops and taxes are set to pick up right where they left off at the end of the last event. (To change the language in ArcheAge, just log in to your Glyph Client, go to "Settings", click on "General", and select the language that you would like.)"


http://www.archeagegame.com/en/news/201...

phantompoop ::

Sam se bom izogibal CB eventov, nekak nima smisla levelat, če ti bodo na konc itak wajpal vse characterje. Sploh pa ArcheAge je zlo long-term špil (ker je crafting tok RNG), in niti nauš kej dost dosegel v tem cajtu.

connel ::

To ti misliš, ko niti preizkusil nisi :D Samo toliko, precej je že oseb, ki so že v zadnjem ranku pri craftanju. Če veš kaj delaš, s podporo guilda, z lp, kakšen xp bonus potion gre pa levelanje presneto hitro. Tko da tisti ki imajo možnost igranja v vseh beta eventih, kar lepo začet igrat.

Truga ::

Jaz tud cakam na release, pol bom pa mogoc igral ce bojo moji kolegi kej resni. Verjetno ne, ker itak vsi skos gw2 igramo se vedno.

Wizard ::

Kateri server/faction ste?

phantompoop ::

connel je izjavil:

To ti misliš, ko niti preizkusil nisi :D Samo toliko, precej je že oseb, ki so že v zadnjem ranku pri craftanju. Če veš kaj delaš, s podporo guilda, z lp, kakšen xp bonus potion gre pa levelanje presneto hitro. Tko da tisti ki imajo možnost igranja v vseh beta eventih, kar lepo začet igrat.


Rusko beto sem igral kar nekaj cajta. Zadnji rank v craftanju ne pomeni kaj dosti, ko pa rabš še ne vem kok materiala, cajta in potrplenja da skreftaš najbolši gear prek vsega tega ekstremnega RNGja. Predpostavlam da kakšen dve leti večina folka ne bo niti pomisnla na najbolši možn crafting gear - zatorej long-term.

Kolk se splača v betah grindat je pa itak vaša odločitev. Men se zdi nesmiselno zapravlat lajf v betah, ki jih bodo wajpal pred releasom, te so dobre le za to da greš mal špil preizkusit in vidiš, a boš vzel premium ob releasu al boš sploh igral itd.

Zgodovina sprememb…

tosson ::

Uspel mi je do levela 22, levelanje je dolgocasno tako kot v ostalih mmojih - razen gw2. Craftanje bo pay to win - folk k si lahko privošči zapraviti veliko količine denarja na mesec bojo kupili labor potione v cash shopu in si ustvarili veliko prednost. Od 120 kombinacij klas imaš enih 10-15 op, ostale so veliko slabše. Grafika je top, cry engine 3 poskrbi za vrhunsko vzdušje. Engine ni do konca optimiziran, pojavljajo se manjše zakasnitve. Drugače pa za ljudi ki niso tako "competitive" in ki iščejo f2p mmo, navalite! ne pričakujte pa da se boste kosali s p2p folkom.

Truga ::

A niso rekli da v evropski verziji ne bo labor potsov?

phantompoop ::

Truga je izjavil:

A niso rekli da v evropski verziji ne bo labor potsov?


Ne vem če so to res rekl, me pa osebno zlo motjo, kljub temu, da bom subscriber. Ne vem kva morjo cash shop še zravn turit, če že majo premium opcijo...

ShinseiYama ::

Če je gdo na Naima - East serverju se lahko pridruži nam: http://www.bushi.si/ ,na strani je ip za ts3 da lahko skočte na ts3 če želite za pogovor.

Danes se začne beta in nekateri bomo igrali celo noč... XD.

Smo na Ameriškem serverju in bomo tud v izidu igre.
www.bushi.si

yoco ::

Se še komu zdi glupo da mors prvi hitat moba da se ti šteje kot kill? :|

Truga ::

Dobrodošli v "Nismo Cehovske Vojne 2".

Wizard ::

Open beta bo od 4 do 8 septembra

Head Start začne 12 septembra

Release Date je 16 septembra.

http://www.archeagegame.com/en/news/201...

ShinseiYama ::

Še par dni pa akcija.
www.bushi.si

Geekoo ::

A se kej igra? A je že naval? :)

connel ::

Če sodim po mojem serverju, proste zemlje ni več. Slabe tri dni pa je vse polno in to ob kupu težav s serverji, questi, ddos napadi,...

Truga ::

Line Simulator 2014 :D

yoco ::

WTF?? A to je ker ne morjo vsi na enkrat kliknit na npc oz. object?

Geekoo ::

connel je izjavil:

Če sodim po mojem serverju, proste zemlje ni več. Slabe tri dni pa je vse polno in to ob kupu težav s serverji, questi, ddos napadi,...


Se pravi, da so spet izkoristili head start za open beto :(

tt2 ::

Truga je izjavil:

Line Simulator 2014 :D



To me spominja na L2, ko so odprli nov server in se je folk v kolono postavljal. Samo tam, si jih poleg, da si se vrinil v vrsto, tudi vse spoklal. :D Ne vem kk je pri tem.

Truga ::

yoco je izjavil:

WTF?? A to je ker ne morjo vsi na enkrat kliknit na npc oz. object?

Res je.

Mislm da bom jaz kr na gw2 ostal. Kokr ma problemov, v vrsti res ne mislim cakat. :D

yoco ::

Truga je izjavil:

yoco je izjavil:

WTF?? A to je ker ne morjo vsi na enkrat kliknit na npc oz. object?

Res je.

Mislm da bom jaz kr na gw2 ostal. Kokr ma problemov, v vrsti res ne mislim cakat. :D

Za mene so take stvari za mmo v letu 2014 res zaostale! Prav zanima me, kaj gre glavnim po glavi ko take odločitve sprejemajo.
In imaš prav, bom kar GW2 ostal, kljub temu da tudi ta ni popolna!

connel ::

Kakorkoli mi je bila igra všeč (igral od začetka alphe) in sem še resno mislil izkoristit head start, pa meh, en quest mi je vzel, hja, 2-3 ure. Res da nisem bil ves čas tam ker bi se bi mi zmešalo, sem šel raje spat pa potem nadaljeval naslednji dan. No to mi je uspel naredit, potem pa ddos napad, pa je šla sobota, pa še ostale težave s serverji. Pa je samo head start sedaj, kaj bo potem ko bo tole šlo public si niti ne upam predstavljati. Trion niti približno ne bi smel biti publisher za to igro, niso dorasli izzivu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

Markokoz ::

connel je izjavil:

Kakorkoli mi je bila igra všeč (igral od začetka alphe) in sem še resno mislil izkoristit head start, pa meh, en quest mi je vzel, hja, 2-3 ure. Res da nisem bil ves čas tam ker bi se bi mi zmešalo, sem šel raje spat pa potem nadaljeval naslednji dan. No to mi je uspel naredit, potem pa ddos napad, pa je šla sobota, pa še ostale težave s serverji. Pa je samo head start sedaj, kaj bo potem ko bo tole šlo public si niti ne upam predstavljati. Trion niti približno ne bi smel biti publisher za to igro, niso dorasli izzivu.


Tist quest je bil res tolk carski na začetku, 200 folka čakalo, da klikne en item, ki se spawna vsake 30sec :D Potem so šli celo tako daleč da se je naredila vrsta in so se premikali proti temu itemu, vrsta dolga nenormalno :D Neverjetno da je folk dejansko upošteval vrsto. Preigral sem beto in ugotovil da bo ta quest problem, zato sem ob štartu rushal samo story line da sem vse prehitel in naredil ta quest in dobil 15 gilda stars in šel kupit land in postavit hišo/farm. To sem naredil v 1h potem pa lepo levelat :D

Za mene je bil najbolj uspešen launch, če pogledam Wildstar, diablo, wow, guild wars 2 itd. vsi so še imeli slabše. Mene ni niti enkrat DC-jalo igral vsak dan in sem trenutno level 44 :D slišal sem da so jih zabavali login serverji par ur v soboto/nedeljo, moja rešitev je bila, da nisem šel iz igre :D

Overall, problemi kot jih ima vsak mmo prvi teden. Nič posebnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Markokoz ()

yoco ::

Na katerem EU serverju špilate?

djready ::

Tam kjer je prazno, včeraj sem špilu na NA danes na EU Orchidna
Asus M5A97 R2.0, Fx 6300 4.4Ghz, XFX 280x OC BE, 8GB Ram, XFX 550w, Win7

yoco ::

lol, zakaj majo tko mal serverjev za EU? Sploh v igro ne morem pridt, ker je povsod najdaljsi queue :|

phantompoop ::

V Rusiji so mel dost več serverjev pa smo vseen po 7 ur čakal v vrsti :D

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

A ma kdo kak dober archer build? :D
- End of the Post ->

phantompoop ::

Lih sm si tole naredu za mojga Primevala (en od bolj pogostih/bolših klasov): http://arche-base.com/builds/generator#...

Geekoo ::

Na katerem eu serverju kej špilate?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107230609 (9514) mi345
»

Neverwinter MMO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11317932 (7183) Lizzy
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713708 (7018) r3tro
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461169 (23464) Meizu
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333668 (3108) bdoxx

Več podobnih tem