» »

original? ure

original? ure

Bizkit45 ::

živjo, zanima me če bi kdo mogoče/slučajno lahko potrdil ali je ura na ebay original ali ne?
hvala

EBAY cena 220€
http://www.ebay.com/itm/Sector-No-Limit...

SLOWATCH cena 440€
http://slowatch.si/spletna_trgovina/ure...

fantasycamp ::

piše da je potrjen prodajalec, verjetnost velika je da je!

Top-rated seller
ng-group (22502 ) About ng-group
99,9% Positive feedback

Consistently receives highest buyers' ratings
Ships items quickly
Has earned a track record of excellent service

Bizkit45 ::

res je..to sm opazu, ampak zakaj takšna razlika v ceni? a misliš, če bi šel do slowatch, da bi lahko s tem kej ceno zbil? si že slišal za kaj takšnega? :) ker bi rajši v slo vzel, kot iz italije, sam nebi pa rad x2 plačal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

shadeX ::

263 USD = 190€ + 20€ poštnina. Če naročiš od tam moraš štet še DDV stroške kar te potem pride 251€. :D

M-XXXX ::

Bizkit45 je izjavil:

res je..to sm opazu, ampak zakaj takšna razlika v ceni? a misliš, če bi šel do slowatch, da bi lahko s tem kej ceno zbil? si že slišal za kaj takšnega? :) ker bi rajši v slo vzel, kot iz italije, sam nebi pa rad x2 plačal..

Ker slovenski trgovci nategujejo kot prvi razlog.

mgermo ::

shadeX je izjavil:

263 USD = 190€ + 20€ poštnina. Če naročiš od tam moraš štet še DDV stroške kar te potem pride 251€. :D


O kakem ddvju ti sanjaš?

theBill ::

Bizkit45 je izjavil:

res je..to sm opazu, ampak zakaj takšna razlika v ceni? a misliš, če bi šel do slowatch, da bi lahko s tem kej ceno zbil? si že slišal za kaj takšnega? :) ker bi rajši v slo vzel, kot iz italije, sam nebi pa rad x2 plačal..

Ni sans, da ti Slowach spusti ceno na tak nacin, sej pa ja nisi na arabski trznici :D

Mogoce ti dajo par procentov popusta na gotovino, pa vcasih so imeli ob dolocenih dnevih v mesecu popust, ce si ob nakupu prinesel eno staro rocno uro s sabo, to je pa to.

RejZoR ::

mgermo je izjavil:

shadeX je izjavil:

263 USD = 190€ + 20€ poštnina. Če naročiš od tam moraš štet še DDV stroške kar te potem pride 251€. :D


O kakem ddvju ti sanjaš?


O takem, ki ti ga zaračunajo pri uvozu izdelkov izven EU dražjih od 22 EUR...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bizkit45 ::

to glede DDVja tud mene zanima? ali mi bojo težil na carini ali bo to šlo čist normalno čez na moj naslov?

p.s. : kako bodo sploh vedeli, da sem jst to plačal 200+? a bo pisalo na paketu?

p.p.s: to ni izven EU :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

RejZoR ::

Drži, ker je lokacija izdelka v Italiji. Torej samo izdelek + poštnjina + nek nov fantomski strošek preljube pošte slovenije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mgermo ::

RejZoR je izjavil:

mgermo je izjavil:

shadeX je izjavil:

263 USD = 190€ + 20€ poštnina. Če naročiš od tam moraš štet še DDV stroške kar te potem pride 251€. :D


O kakem ddvju ti sanjaš?


O takem, ki ti ga zaračunajo pri uvozu izdelkov izven EU dražjih od 22 EUR...


No, si že ugotovil da je Italija v EU.

Bizkit45 ::

in kaj oz. koliko je ta fantomski strošek pošte slovenije?

sej to bo po pošta poslana na moj naslov, katera je bila že vnaprej plačana? ne vidim razloga da mi uvalijo nek DDV, če sploh ne vedo za kakšno ceno se gre?! ali se jaz motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

mgermo ::

Ne sekiri se. Ni ddvja, ni carine.

Bizkit45 ::

kull. Tnx ;)

Bizkit45 ::

zdej jo imam v košarici in samo še klik stran ;) ampak ali mi lahko še kdo pove kako je pa z garancijo? ali je potrebno nazaj pošiljat v ITA ali se lahko kako bliže kaj naredi v primeru da crkne? piše pa takole : Warranty type Manufacturer 2 years warranty description..

korenje3 ::

v sloveniji so tudi 100% marže. tako da je vse možno. recimo v podjetju vidim za primer firme empor. vse prodajajo 100% dražje kot za podjetja.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

shadeX ::

Ups. Nisem opazil da je lokacija ure v Italiji. Glede na to da je cena v USD sem avtomatsko sklepal da se nahaja izven EU. My Bad. V tem primeru ni DDV-ja.

Blazz ::

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B...

tudi na amazonu jo imaš za 232 eur. je pa ta model ženska ura ;)

Furbo ::

Težko je potrjevati pristnost ure na podlagi generične slike...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Master_X ::

Čist en tak mimogrede komentar... prepričaj se katero uro naročaš. Ker namreč 3273934025, je kot je nekdo zgoraj linkal, ženska 34 mm ura, 3273934015 je pa moška 44 mm. In na tej italijanski z ebay.com imaš oznako za žensko uro, v opisu in na sliki je pa moška. Saj verjetno je samo napaka v naslovu oglasa, samo da ne boš napačne ure dobil.

RejZoR ::

Drugače ženske ali moške, to nima veze če ti je všeč. Sam si lastim dve ženski uri (Baby-G in Casio Futurist), pa me to nič ne moti. Pač sta mal manjših dimenzij, ampak na prvi uč pa ne moreš rečt, da so ravno ženske. Tko da če mu je všeč, zakaj pa ne. Vsekakor pa mora pazit zaradi dimenzije, da slučajno ne bo naročil manjše (ženska), če si želi večjo (moška).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bizkit45 ::

to sm se tud jst spraševal. na sliki je ta ura k jo hočem, oznaka v naslovu je za drugo uro (verjetno napaka), ampak oznaka pod "details" je pa prava. mal me moti ker je tolk poceni. U bistu je na Sektor strani ura 440EUR, a to ni več tako da je najceneje točno v proizvodnji oz njihovi direktni prodajalni? Ne razumem kako bi jaz lahko imel cenejše hruške (primer:trgovina), kot nekdo ki ima nasad in jih prodaja meni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

bluefish ::

Bizkit45 je izjavil:

U bistu je na Sektor strani ura 440EUR, a to ni več tako da je najceneje točno v proizvodnji oz njihovi direktni prodajalni?
Imajo spletno trgovino in je ta cena navedena tam ali pa se gre za priporočeno maloprodajno ceno?

Bizkit45 ::

evo, sam oceni :) jst sm zgubljen

http://www.sectornolimits.com/shop/ss_e...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

Bizkit45 ::

ali ime še kdo kakšno mnenje? se vam zdi original?

Furbo ::

Primerjaš identični sliki.. seveda se nam zdi original.

Številka modela pa napačna.. pomojem se boš opekel.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Okapi ::

Ne razumem kako bi jaz lahko imel cenejše hruške (primer:trgovina), kot nekdo ki ima nasad in jih prodaja meni
Za popuste in razprodaje si kdaj slišal? Pri marsikateri znamki ur je podobno kot s konfekcijo - 50% popusti na priporočene cene niso nič neobičajnega.

In razprodaja je lahko pri x trgovcu, proizvajalec pa običajno vedno drži priporočeno ceno, med drugim zato, da vsem drugim prodajalcem (in posledično sebi) ne zbija cene po nepotrebnem. Ker če proizvajalec uradno spusti ceno, potem ne moreš več nikogar premamit s 50% popustom.

O.

Bizkit45 ::

z vztrajnim spamanjem sem le izvedel katera ura se prodaja. ŽENSKA ura je. napačne informacije so dali gor. tista koda v naslovu je pravilna (3273934025), kar pa ni tista ura ki je na sliki. tolk da vas obvestim :) hvala ker ste mi pomagali. lp

p.s. : z italijani se kej zmenit je skoraj nemogoče, al se delajo budale k vejo da ni prava ura al pa res nč ne razumejo anglešk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6732986 (1774) Nesta
»

Paket iz amazona

Oddelek: Kaj kupiti
485683 (3919) ahonen
»

Carinska pošta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34498776 (53637) Mare2
»

Se plača carina pri naročilu

Oddelek: Kaj kupiti
152109 (1723) St235

CARINA ebay (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27093524 (70389) Tilen

Več podobnih tem