» »

Assassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity

1
2
»

medenko ::

AngelOfDeath ::

Že downlodam da vidim kaka je :)

Sam uplay server pa je polno zabasan :/
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Oh ta Ubisoft. Zdej vem zakaj so forcal review embargo celo več ur po releasu igre. Zadeva je totalno polomljena in bugasta. Well done Ubi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

m0LN4r ::

Če koga zanima primerjava: http://www.computerbase.de/2014-11/assa...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

AngelOfDeath ::

Po 2 urah igranja lahko rečem da je teh glitchev nekaj. Enkrat mi je igra zastekala za kaksno minuto, vendar je potem delovala dalje.
Zaenkrat cesa hujsega ni, pa vendar upam da bo to cimprej popravljeno...
edit: Slovnica

oo7 ::

AngelOfDeath je izjavil:

Po 2 urah igranja lahko rečem da je teh glitchev nekaj. Enkrat mi je igra zastekala za kaksno minuto, vendar je potem delovala dalje.
Zaenkrat cesa hujsega ni, pa vendar upam da bo to cimprej popravljeno...


Se splača kupit ali ne?

AngelOfDeath ::

Jaz sem dal za unity in fc4 oba limited edition 65€ :)

men se je obrnilo.

Evo je ze prvi update v velikosti 800MB veni.
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Moje Grafične bi že zmagale tole gnat na high ali very high pri spodobnih 50-60fps ampak kaj ko mi 2700k 4.9ghz bremza igro na okrog 40fps. Sem porajtal kako porazno dela če izklopim vsynck dropa pod 30fps ter gpu usage ne gre čez 55% en bug očitno.

vaščan ::

Čist sm notr padu v to igro. AC1 Ter AC2 sem obrnil. Sedaj me je spet unity navdušil.
Sprehajanje po parizu v tej igri je res užitek tudi naloge ter štorija mi je všeč. Grafika je zares dobra idini problem je pomoje res tole ko pravijo draw calls per frame.
DirectX 11 can only handle "7,000 - 10,000 peak draw calls." Unity apparently is "pushing in excess of 50,000 draw calls per frame" and thus is putting more pressure on the PC that it can handle, even with high end CPU.

Sej ne rečem igra deluje ok nad 30fps je še vedno zadovoljivo ampak žalost je gledat ko ti grafične na ultra zmorejo 60fps potem pa delujejo nekje na 75-85%. Procesor bremza. V tej igri bi mantle api prišel do izraza.

Še par screenov za poslastico.








Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

AngelOfDeath ::

Kako si si vklopil tiste podatke v levem zgornjem kotu ?
edit: Slovnica

fireX88 ::

to jeprogram
msi afterburner. naloži si ga in po nastavitvah programa poglej kako vklopiš te stvari, ali pa poglej kakšen tutorial na youtubu.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

medenko ::

Assassins Creed Unity Offer FAQ

Am I eligible to receive the Dead Kings DLC for free?
Yes! Anyone that purchases Assassin's Creed Unity on PS4, Xbox One or PC will be eligible.

Am I eligible to receive a free Ubisoft game?
If you purchased the Season Pass or Assassin's Creed Unity Gold Edition (which includes the Season Pass), you are eligible to choose one free game from among a select list of Ubisoft titles.* These are:

The Crew
Far Cry 4
Watch Dogs
Assassin's Creed Black Flag
Rayman Legends
Just Dance 2015

We are currently setting up the system to process this offer. We will provide an update on how to claim your free game soon.

What about the other content from the Season Pass?
Season Pass holders will continue to have access to a variety of additional content, including Assassin's Creed Chronicles: China.

Is the Season Pass still available for sale?
We are discontinuing sales of the Season Pass.

Jst ::

Eno vprašanje, če se komu da odpisati.

Nikoli nisem igral Assasin Creed, nobene.

V decembru bo veliko iger poceni in Black Flag, štirica, prejšnji del, ki je je sedal 23$, bo sigurno še znižana ali pa v kakšnem paketu. Vsaj če bo letos enak postopek založnikov, kot prejšnja leta.

Kakšen je špil, glede na Unity?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

Igraste še kaj?

Jst: Black Flag je zelo hvaljen.

oo7 ::

Bklack Flag je super

andrazoo ::

Zakaj je pri Unity tako slaba izostritev na razdaljo (zamegljene/kockaste stavbe)na high grafičnih nastavitvah ??

vaščan ::

Vrjetno vso geometrijo riše cpu in če bi bla preveč v detajle bi imel 10fpsjev. Predvidevam

Za zamegljena drevesa ter nasplošno za zameglejno ozadje pomaga če izklopiš kakršenkoli AA pri tej igri tudi MSAA precej zablura sliko pri drugih igrah tega efekta nisem opazil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

andrazoo ::

hvala za odgovor

vaščan ::

Sem naložil patch 1.4. Isto sranje kot prej. Meni ta igra deluje isto že od samega izida pa lahko dam grafiko maxout ali low isto fpsjev je ves čas s tem da grafični počivata zraven te igre.
Nevem ali crossfire kaj mori da ne spusti višjih fpsjev skoz. Ker ena kartica je pa prešvoh za max nastavitve. V vsakem primeru je bl en drek.
Odlična igra če bi bila optimizirana. Tole bi mogu amd s mantlom sponzorirat to bi blo pa top.

Jst ::

[delete]
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Assassin's Creed Unity - Dead Kings DLC Trailer


DLC naj bi bil zastonj zaradi tega, ker jei imel Unity take težave.
Kako je zdaj z igro so jo popravili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pesimist ::

se splaca za 26$ nabavit? Trenutno spilam black flag kateri je baje dosti bolsi kot unity.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

vaščan ::

Sem naložil black flag in ga igral nekaj časa malo upgrejdam ladjo in se pojam po otokih ampak me to piratstvo ne potegne. Mi je unity boljši zaradi mesta samo če bi ta igra delovala kot je treba te kar malo mine.

Pesimist ::

Ja jaz se tudi navelicam pocasi piratsva. Zato sledim se samo main misiji. Ampak sevedno pise da sem smao 50% skoz tak da nevem. Zgoba pa deluje kot da je ze pri koncu.

Pesimist ::

Ma ta igra sploh kaki normalni multiplayer mode kjer se sablas kot v singleplayeru? Vse kaj sem dozdaj probal je totalni drek. Samo hidden 1 button killi.

Jaz hocem na gladiator nacin igrati razne mode kot DM, CTF ne pa to hidden šrot sranje. govorim sicer za BF trenutno samo nekak dvomim da je v Unity kaj drugace.

Likalnik ::

Katerga priporocate...za ps 4...igral nisem se nobenga AC, trenutno izbiram med black flag ali unity...bf me pritegne, ker se lahko updata ladja, rekrutas lahko vojsko...na open world....tega se na unity ne da al kako?
Unity je pa novejsi in verjetno bolj izpopolnen...kaj priporocate

oo7 ::

Black Flag sem igral in mi je bila dobra igra.
Unity pa še nisem igral.

Dami ::

Jaz pred unity nisem igral še nobenega AC in sem bil navdušen. K temu je tudi pomagalo, da sem bil 2 mesca prej v Parizu in sem ga konkretno obhodil, tako da je občutek ko se pol v igri sprehajaš po mestu fenomenalen. Komaj čakam London :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Sem začel igrati Unity lepa grafika in lepo mesto Pariz ampak igra je bugasta in tudi gameplay je malo drugačen kot v prejšnih Assasinih.

Ali se za nadgradnjo lika dobi tiste točke samo z narejenimi glavnimi misijami ali še kako drugače?

vaščan ::

Dobil deal za 9eur in kupil sem danes pognal še vedno mi je super igra no sedaj mi zadeva dobro dela nevem kaj so popatchali ampak stvar dela zelo vredu zaenkrat.
Je pa bolan cpu usage i7 proc na 100% pomoje idina igra kjer sem do sedaj videl tako dober izkoristek cpuja. Še slikico da boste vrjel



Pri veliko igrah zadnje cajte vidim da i7 proc pride v poštev.

oo7 ::

Igra je trenutno zastonj na Ubiplayu ampak ne bo dolgo. Tako, da kdor je nima ima sedaj priložnost.

BorutO ::

En teden bo brezplačna, ker so rekli na Ubisoftu, da lahko v tej igri igralci občutijo kako je v tej katedrali.

drzni86 ::

Lepa gesta...

Hočem speljat nakup za 0€ :), ampak mi v zadnjem koraku vrne napako... Ko kliknem na checkout mi vrže napako, da stran ne obstaja. Je komu uspelo speljat?

Lojzze ::

prek Uplay klienta je šlo brez problema

yayo ::

Uplay dela, po mojem je poanta akcije, da ga inštaliraš.

Izi ::

yayo je izjavil:

Uplay dela, po mojem je poanta akcije, da ga inštaliraš.

Poanta akcije je pogorela Notre Damska cerkev, ki je v igri digitalizirana praktično do zadnje podrobnosti. Menda so rabili celi dve leti, da so jo v popolnosti prenesli v igro in naj bi bila tako podrobna, da bodo celo restavratorji cerkve uporabljali igro Unity pri obnovi.
Ubisoft je poleg tega, da je dal igro za en teden zastonj, daroval tudi pol milijona Evrov za obnovo te znamenitosti. Ubisoft so Francozi in zato zelo ponosni na to njihovo znamenitost, ki je na UNESCO-vem seznamu svetovne dediščine.

branc ::

Bo pa v majskem humblebundlu. Slin! :)

oo7 ::

Assassin's Creed Unity Remastered | Xbox Series X Graphics with DirectX Ray Tracing Technology

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741495 (6728) Kvinta
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37152630 (23343) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914549 (6324) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218962 (7090) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018573 (7780) scipascapa

Več podobnih tem