» »

Prvi avto

Prvi avto

akasa ::

Pa notr dau olje k je blo najcenejše in pomožnosti kaka kopija pa je lahko zaribal ja.. ker če se avto vzdržuje pravilno ni hudič da nebi zdržo 300k km

gamer12345 ::

Tist ford focus ko ga je edn predlago ni slab.

m0LN4r ::

akasa je izjavil:

Nism nekakš poznavauc bwm-ja.. sam če ti pr realnih 160k crkne mašina more bit pa napaka v vozniki oz. pr tistem k avto vzdržuje ;)

E vidiš, točno tu prišparaš z ološ avtom. Vliješ not spar budget olje pa bo delal, bmw bo pa pač crknil če ni super gold premium.
Že cel cajt govorimo o tem, da so stroški popvravila vzdrževanja registacije in vse to velik dražje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

heero ::

samo kaj ce kupi clio se nebo mogu pokazat pred babami heheh z bmw bo pa vsako drugo pobral hhee

mogu sem :)

m0LN4r ::

heero je izjavil:

samo kaj ce kupi clio se nebo mogu pokazat pred babami heheh z bmw bo pa vsako drugo pobral hhee

mogu sem :)

Za babe rabš vsaj 2010+ letnik :D

Dovolj offtopica. Jaz avtorju predlagam naj se pri zav. agentu pozanima o zavarovanju za mlade voznike pa do kolko moči gre nižja cenovna.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gamer12345 ::

Če je meu tist bmw realnih 160k km sm js tut papež.

theBill ::

Piggykiller je izjavil:

Kolega si je za prvi avto kupil Bmw.ja 318 bencinara,L:2000, 160k prevozenih in ga je imel 1 leto pa je motor crkno, tolko o vzdržljivosti.


Induktivno sklepanje (iz posameznega na splošno) je vzrok premnogih zablod, da ne rečem pokazatelj neumnosti, sploh ko je takole napačno uporabljeno.

Piggykiller ::

Zakaj iščete izgovore za bmw-je, Renault pa je potem avtomatkso krš?

heero ::

piggykiller @ odgovor je da

Piggykiller ::

Malo tak vprašanje, že imaš izpit?

theBill ::

Piggykiller je izjavil:

Zakaj iščete izgovore za bmw-je, Renault pa je potem avtomatkso krš?


Ker statistika to potrjuje.

Piggykiller ::

Daj mi kakšen link od te statistike prosim.

heero ::

Piggykiller je izjavil:

Malo tak vprašanje, že imaš izpit?


da zakaj?
moja najvecja napaka je bila enkrat ko sem kupil clio 3 sem ga cim hitreje prodal naprej da ne banrotiram

akasa ::

Določene mašine na clioti so čist dobre.. je pa tut ene par k so čist sfalene (1,5dci, če se nemotim, grejo olnični ležaji pr neki čez 100k km)

heero ::

in pa pri katerem se avtu ko menjas antifriz ali vodno crpalko moras odzracevat sistem nobena znamka kot renault in peuguot nevem za citroen

akasa ::

Neki je odvisno tut od sreče, vzdrževanja....

D3m ::

Nekaj pa tudi od katerega proizvajalca je pumpa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

theBill ::

akasa je izjavil:

Določene mašine na clioti so čist dobre.. je pa tut ene par k so čist sfalene (1,5dci, če se nemotim, grejo olnični ležaji pr neki čez 100k km)



No, vsaj na prvo stran pa pred Alfo je pa Renault le prilezel... :))

heero ::

D3m je izjavil:

Nekaj pa tudi od katerega proizvajalca je pumpa.

nima veze pumpa.vazen je sistem hladilnega sistema od dolocene znamke

Piggykiller ::

vaš opevan Bmw je pa tudi proti koncu tabele.

gamer12345 ::

Nič ne piše kakšne okvare na kulk km itd.

Honda pa itak zmaga. Jeremy Clarkson once said "if it is Honda it will last longer than your mother."

heero ::

te tabele so bolj tako daewoo da je visje kot vw audi mercedes smart pa ki ne zdrzi 100 000 mu crkne cel menjalnik pride tako visoko pred luksuzne znamke.ha nevem

gamer12345 ::

pol pa če ti je doug cajt greš pa tole mal probavat. Zabava za vso družino.

akasa ::

Hja tut men se zdi mal smešno vse skup... kia dvoim da bi bla tuk visok (dost problemou z turbinam), saab je tut znan kot zanesliu avto a je bol na podni.. sicer se pa nevem kak so te napake sploh gledane ne kuk km, kuk star avto...

Hayabusa ::

gamer12345
Pojdi raje nazaj v klet, nabijat nfs.

menjalnik ::

Stari/prvi 1.5 DCIji so meli probleme! Novejši 2004+ jih nimajo več in so v redu motorčki z res nizko porabo, čeprav se tudi tam kaj pokvari, saj pri kerem avtu pa nič ne crkne?

gamer12345 ::



S cliotom tega ne moreš haha =D mal heca

Aja pa če bi tole z cliotom delo bi motor zaribo v 1 tednu.

Zgodovina sprememb…

theBill ::

Piggykiller je izjavil:

vaš opevan Bmw je pa tudi proti koncu tabele.


Kdo pa opeva BMW-ja? Vozniki BMW-jev so povečini ena najbolj osebnostno zahojenih bitij, pa malo kompenzirajo. Tudi precejšen delež voznikov Audi-jev jim je zelo blizu.

menjalnik :: danes, 21:16:31
Stari/prvi 1.5 DCIji so meli probleme! Novejši 2004+ jih nimajo več in so v redu motorčki z res nizko porabo, čeprav se tudi tam kaj pokvari, saj pri kerem avtu pa nič ne crkne?

Noben ni 100%, ampak pri določenih znamkah v povprečju crkne več stvari kot pri drugih. Fact.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

Utk ::

No, tist filmček lepo prikaži kje si car z 10 let starim bmwjem. Na balkanu. Če že kupiš starega bmwja, glej da dobiš zlato ketno zraven, ti pripada!

heero ::

vidis tudi tu je prednost bmw ima ketno za razliko od clio-ta to je ze strosek manj

gamer12345 ::

No čudno da se potem vsi veljaki, politiki, slavne osebnosti ne vozijo v tvojem 1.5 dci cliotu??

m0LN4r ::

Ja pazi, tisto je druga fora. Treba je pod stroške napisat čimdražji, normalen avto. Da na koncu leta pade večja številka za potrebo po novi rundi keša.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Utk ::

gamer12345 je izjavil:

No čudno da se potem vsi veljaki, politiki, slavne osebnosti ne vozijo v tvojem 1.5 dci cliotu??

Oni se vozijo v novih bmwjih, ne pa starih kantah. V starih kantah se vozijo vaški frajeri na balkanu. S ketnami okoli vratu.
Pa ni problem v 10 let starem bmwju, problem je če ga kupiš ko ima 10 let. Sploh če nimaš niti za poštenega cliota. In zakaj me to moti? Ker se vsak dan vozim za takimi idioti in diham njihov kancerogen črn dim, čez tehničnega pa niti ne vem kako pridejo...tako da zrihtajo mašino, če se to sploh da, sigurno ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gamer12345 ::

Lej tut bosanci vozjo cliote, puntote, še voze imajo.

10 let star bmw zgleda bolje kot 4 leta mlajši clio. DEJSTVO.

http://www.bmwheaven.com/database/show....
https://www.google.si/search?q=bmw+5+e3...

http://www.netcarshow.com/renault/2004-...

Utk ::

Ta tvoj bmw zgleda kot oldtimer. DEJSTVO.
So pa potem novejši dosti lepši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gamer12345 ::

Ni vohaš svoj črn dim, ko avto nikamor negre pa te lastn dim prehiteva. Bencinar ne bo kadiu, prej kak dizl, pa ni važn kere znamke. TESLO.

Utk ::

Aha, pardon, sem pozabil, da mu ti predlagaš 12 let starega bmwja za 3 jurje za 30 km v službo vsak dan, in to bencinarja s 6 cilindri in 2500 kubiki. Sori, res sem JAZ tist, ki je teslo.

Formula 1 ::

Dejtvo je da se jaz ne strinjam s teboj. Meni je Clio II ph2 precej lepši od tega starega e39 ki izgleda kot da je iz kvadrov sestavljen.
Pa novejši dizli ne smrdijo nič kaj bolj od bencinarjev, medtem ko 15 let star BMW.... ;)

Dober dan ::

Bmw pri naši hiši je 2001 letnik in ima 370k kilometrov, pa ti garantiram, da za njim ni nič črnega ali smrdečega+ohranjen je kot se reče. Je pa res, da se na servisih ne špara in da smo lastniki od leta 2003... drugo je, če si avto lastijo šponarji, ki ne vejo da je treba na 15 oz pri bmwju na 20k delat servis, pa ne cvička tankat..

gamer12345 ::

Do da pije sm js tut sam povedo. Sam clio mi pa deluje ko taka japka. Brat se vozi 30 km na eno stran z bencinarjem 523, strošek goriva pride 150-180 EUR. Nima pa drugih problemov. Pa potem ko greš avto prodajat na bmw ne izgupiš veliko, cliotu pa cena pade.

Zgodovina sprememb…

heero ::

tu pa zdej preidemo na politicno nestrpnost ali versko nevem kako se rece temu torej ce si bosanc si kupi bmw ce si slovenc pa clio eee ljudje.. v bosni imajo avte novejse in boljse kot tu po sloveniji niso to stari casi ko je vask drug imel golf 2 zdej se jih bolj tezko vidi na cesti zdej se vozijo novejsi passati in audi a6 ta novejsi model. ni kot je bilo prej. tako da ni vazno kaj sem in gdo sem jaz bom vozil tisto kar je meni vsec in ne bom gledal kaj vozijo albanci , bosanci , srbi ali slovenci
jaz se reje vozim v starem bmw kot novem clio-tu

theBill ::

heero je izjavil:

tu pa zdej preidemo na politicno nestrpnost ali versko nevem kako se rece temu torej ce si bosanc si kupi bmw ce si slovenc pa clio eee ljudje.. v bosni imajo avte novejse in boljse kot tu po sloveniji niso to stari casi ko je vask drug imel golf 2 zdej se jih bolj tezko vidi na cesti zdej se vozijo novejsi passati in audi a6 ta novejsi model. ni kot je bilo prej. tako da ni vazno kaj sem in gdo sem jaz bom vozil tisto kar je meni vsec in ne bom gledal kaj vozijo albanci , bosanci , srbi ali slovenci
jaz se reje vozim v starem bmw kot novem clio-tu


A si ti že sploh bil v Bosni?

heero ::

da veckrat v letu grem

lovro535 ::

Audi A3 1,6 al pa 1,8 dobiš za manj kot 2000€ 1,6 ima okoli 100KM 1,8 pa 125 je pa prostornejši od vw polota in pa ima tudi boljšo opremo.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

BorutK-73 ::

Pa kaj vaju dva tako moti CLIO!? Gamer je itak sam povedal da nima izkušenj in izpita, tako da njega lahko vsi ignoriramo, heero je pač imel smolo pri cliotu ali je pa kak globji problem? Kupta si nemca in uživajta v trdih avtih in visoko porabo. Bosta vsaj glavna na vasi, čeprav bosta bankrotirala.
OP je pa itak povedal že svoje in tole kar je zdaj je samo preseravanje.

gamer12345 ::

Pa js sm mu dal predlog, da za tak denar ne dobiš bolj opremljenega avta kot bmw e39, nism ga pa buzeriro da je to top, pa nič drugega. Odločitev je itak njegova.

Če pogledaš kako opremo ma clio. Volan, gas, pa 4 smrdljive sedeže. Mogoč avtomatska klima.

Formula 1 ::

lovro535 je izjavil:

Audi A3 1,6 al pa 1,8 dobiš za manj kot 2000€ 1,6 ima okoli 100KM 1,8 pa 125 je pa prostornejši od vw polota in pa ima tudi boljšo opremo.

Bolje potem da kupi Golfa IV, bo dobil več avta za svoj denar.
Herro: s tem da bi raje imel starega BMWja kot novega Clia si vse povedal. Še en brezupen primerek.

gamer12345 ::

Ja zej če nimam izpita pol je za mene avto tist ko ma 4 kolesa??

Einstein je tut ugotovil, da je prostor v vesolju ukrivljen, pa ni nikol biu v vesolju.

HAAHA Golf je najbolj precenjen avto kulk se ga da dobit.

Zgodovina sprememb…

šernk ::

A vam je sploh jasno ob primernem vzdrževanju motorja kaj bo najprej crknilo?

preden pametujete najprej malce razdelite način vožnje:
BMW, audi: kupuje se večinoma za daljše relacije
clio, punto itd.: kupuje se večinoma za krajše relacije.

dizel vs bencin ti dve stvari se v sami osnovi toliko razlikujeta a ponovno dizel se kupuje za daljše relacije, bencin za krajše, večinoma predvsem zaradi porabe, ki je pa s prihodom turbobencinarjev že skoraj tam tam.

sedaj pa preštudirajte kako so motorji narejeni in kaj pri njih najprej crkne? Naj najde nekdo najpogostejše vzroke za odpoved motorja. Naj vam pa sporočim to da se motor ki dnevno dela do 15km obrablja praktično enako kot tisti ki dnevno dela 200km, razlog je pa predvsem v tem, da ko olje pride na svojo delovno temperaturo ustvari praktično v vseh pomembnih motornih delih hidrodinamično mazanje.

in doslej še vedno nisem slišal za zariban motor, ki bi zaribal sam od sebe. vsi po vrsti so bili zaribani večinoma zaradi krivde lastnikov. Pa verjemte da ko se motor razdre se točno vidi vzrok ribata, pa lahko lastnik govori kar hoče.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

heero ::

gamer12345 @ ma lej golf je dober avto in ni precenjen ce ti imas taksno mnenje tvoj problem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

študentski avto, kateri modeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913604 (11266) spirit
»

BMW Serije 3 ali VW Polo 6? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10423783 (21283) sandmat
»

Iscem avto do 2500€

Oddelek: Na cesti
317108 (6400) IvoJan
»

Nakup prvega rabljenga avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10020421 (16395) vorantz
»

Rabljena neupadljiva raketa(hiter avto) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20048299 (38550) MKC00

Več podobnih tem