» »

Evolve

Evolve

1
2
3

ZaphodBB ::

Insan3Lik3 je izjavil:

jst mislm če igraš kot the monster je še kr kul, ampak useen rata boring po nekaj igrah

Igraš?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Insan3Lik3 ::

ne
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

BorutK-73 ::

ZaphodBB je izjavil:

Metacritic kaže 78? To je čisto spodobna ocena.

Ne gledat metacritic, glej tisto kar šteje, komentarje.

ZaphodBB ::

V glavnem jaz ga igram že cel večer in moram rečt, da se že dolgo nisem tako zabaval.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Insan3Lik3 ::

ZaphodBB je izjavil:

V glavnem jaz ga igram že cel večer in moram rečt, da se že dolgo nisem tako zabaval.


se strinjam da je na začetku zelo zabavna ampak se boš hitro naveliču
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Seba22 ::

Zanič špil...škoda dnara raje kupite punci darilo za valentinovo hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Tr0n ::

Saj to, da igra nima ravno nekih dolgih nog, se je videlo ze iz beta testov. Morda nabavimo, ce bo res kak visok popust/akcija.

ZaphodBB ::

se strinjam da je na začetku zelo zabavna ampak se boš hitro naveliču

Kako to veš, če ne igraš? Wtf?

Zaenkrat imajo hunterji probleme, ker mislijo da igrajo COD. Ko bodo začeli delat na taktikah bo hudičevo zanimivo. Do takrat bom pa zbiral glave na polički.

Saj to, da igra nima ravno nekih dolgih nog, se je videlo ze iz beta testov. Morda nabavimo, ce bo res kak visok popust/akcija.

Lol, kaj ima pa DOTA ali pa LOL? Eno samo samcato mapo. Boooring.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Tr0n ::

Hja, ni fora v mapi, ampak v stevilu herotov (100+), kjer lahko vsakega na razlicne nacine zbuildas (order skillov, itemi, pozicija) in tako lahko en hero prevzame razlicne vloge. Seveda to ne velja toliko za LoL, bolj ta Doto, kjer ni vedno isti character v mid. :)

Fuzbal igrisce je tudi samo eno. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Lol, kaj ima pa DOTA ali pa LOL? Eno samo samcato mapo. Boooring.

Ampak tudi ne staneta 60€.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ZaphodBB ::

ahac je izjavil:

Lol, kaj ima pa DOTA ali pa LOL? Eno samo samcato mapo. Boooring.

Ampak tudi ne staneta 60€.

Sej Evolve tudi ne. Facepalm.

Tr0n je izjavil:

Hja, ni fora v mapi, ampak v stevilu herotov (100+), kjer lahko vsakega na razlicne nacine zbuildas (order skillov, itemi, pozicija) in tako lahko en hero prevzame razlicne vloge. Seveda to ne velja toliko za LoL, bolj ta Doto, kjer ni vedno isti character v mid. :)

L4D ima tudi pletoro likov. Zadeva je komaj prišla ven. Danes je četrti dan za božjo voljo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Tr0n ::

Saj L4D je tudi hitro postal boring. :)

ZaphodBB ::

Tr0n je izjavil:

Saj L4D je tudi hitro postal boring. :)

V glavnem meni je kul, da nisem odvisen od četice trapastih soigralcev in jih lahko poownam na najrazličnejše načine. Dokler bo še kak hunter za pojest, se ne sekiram kaj dosti. :D
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

človek zver ::

Men je špil super..... če gdo igra na ps4 me lahk doda da bomo skup lovil8-) clovek_zver

bajsibajsi ::

Tr0n je izjavil:

Saj to, da igra nima ravno nekih dolgih nog, se je videlo ze iz beta testov. Morda nabavimo, ce bo res kak visok popust/akcija.


Zanimivo stalisce, ki ga mnogokrat opazim na medmrezju.

Osebno mi je pogosto skoraj vseeno, ko/ce "taksna" igra postane cenejsa. Ce mi Evolve - iz tega ali onega razloga - ni vsec, je ne bom kupil niti za tretjino trenutne cene; saj mi enostavno ni zanimiva. Ce gledam samo s stalisca gaminga - skoda za cas, ki bi ga porabil za igranje neke (slabe) igre, ce je zunaj toliko boljsih.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

ZaphodBB je izjavil:

ahac je izjavil:

Lol, kaj ima pa DOTA ali pa LOL? Eno samo samcato mapo. Boooring.

Ampak tudi ne staneta 60€.

Sej Evolve tudi ne. Facepalm.

Dobr, pa 50€ (ali manj od resellerjev potencialno ukradenih keyev).

Pač normalna cena AAA igre, kar pomeni, da pričakuješ dovolj contenta in ne samo nekaj na kar bodo nalagal DLC.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ZaphodBB ::



Pač normalna cena AAA igre, kar pomeni, da pričakuješ dovolj contenta in ne samo nekaj na kar bodo nalagal DLC.

Trije monsterji. Dvanajst Hunterjev. Dvanajst map. Trije game modi. Ogromno perkov za kustomizacijo likov. Cutom game modi.

Contenta ogromno. Ne vsega verjet kar pišejo haterji na netu.

Kar se DLCjev tiče - ne rabiš nobenega DLC-ja, ker z osnovno verzijo dobiš vse kar v igri obstaja. Za DLC-je se pa sploh še ne ve kdaj bo prvi na voljo.

Pa za skoraj izključno multiplayer igro, je ogromno lora, ter vmesnih animacij.

Itak so pa glavni content - soigralci.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

bajsibajsi ::

@ZaphodBB
Si ti Evolve sploh igral? Dasiravno igra v resnici ni slaba... Haterji na netu? Preko 2000 od 5000 Steam uporabnikov je haterjev? Najbrz si igral kaksno drugo igro kot mi ostali.

ZaphodBB ::

Igral sem Open Beto prejšnji mesec - cca 15ur, trenutno pa igram kolikor lahko - cca 10 ur game timea. Zaenkrat igram pretežno monsterja - pa sem komaj prišel do Krakena. Mape so velike in jih še zdaleč ne poznam dovolj - tudi še nisem dobil vseh.

Meni se ne zdi (pre) malo contenta. Nič manj kot kak BF ob izidu.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

kratos ::

Igra NI vredna polne cene, bila bi vredna če bi vsebovala season pass z vsemi DLC-ji ki so in bodo prišli. Contenta je res premalo za tako igro, sem igral beto oba game moda in če nebi igral z kolegom bi jo kmal izbrisal, igra je vsekakor zabavna in inovativna vendar z toliko contenta kolikor ga ima postane repetitive. Več gamemodov, več pošasti, več orožji, več hunterjev, več map,... vsega potrebuje najmanj 3x več da bi delovala kot celotna igra in ne kot da je neka demo verzija.

Spura ::

ZaphodBB ::

Ta je huda ja. :)
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Tr0n ::

Zgodba z DLCji je krepko pretirana. Razen hunter pass-a, ki ti samo casovno prej odklene dolocene zadeve, so vse ostalo samo graficni skini.

ZaphodBB ::

Seveda je, ampak to nikogar ne zanima - ker je cel internet poln folka, ki je mogoče igral tri ure v beti in so pametni u 3pm, kako je igra slabo zbalansirana. Kako je premalo contenta. Neke zgodbe o D1 DLC (katerega sploh ni) itd. itd.

Mimogrede tukaj imamo en super thread, skoraj brez trolanja o tem kako zjebat Wraitha oz. kateregakoli drugega monsterja:
http://www.reddit.com/r/EvolveGame/comm...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

m0f0x ::

EDIT: Zbrisal video:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Looooooka ::

Precej overrated špil. Sem že mislil, da bo zabaven pa se neverjetno hitro naveličaš. Mape NE pomagajo.

ZaphodBB ::

Ni za vsakega. Ima strmo učno krivuljo in če nisi pripravljen vložiti truda, verjamem da hitro postane dolgočasno. Tako kot šah recimo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

m0f0x ::

Yeah, right. Zelo strmo učno krivuljo ima :))!



A brez vloženega truda postane dolgočasno, praviš? 8-) Vidim, da si se potrudil, da si samega sebe prepričal, da je igra vredna vsakega €.

Raje bi šli po poti CS:GO, kjer je basic igra cheap, določeni skini pa svinjsko dragi.

ZaphodBB ::

m0f0x je izjavil:

Yeah, right. Zelo strmo učno krivuljo ima :))!



A brez vloženega truda postane dolgočasno, praviš? 8-) Vidim, da si se potrudil, da si samega sebe prepričal, da je igra vredna vsakega €.

Raje bi šli po poti CS:GO, kjer je basic igra cheap, določeni skini pa svinjsko dragi.

Važno, da ima CS, COD ali pa Battlefield več "vsebine".

Facepalm.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

m0f0x ::

CS:GO ima velikooooooooooooooo več vsebine. Malo si poglej workshop od CS:GO in od Evolve. Aja, Evolve ga nima.
Facepalm.

ZaphodBB ::

Ja jaz sem bumbar, ker kot content razumem koliko je igre - ne pa koliko je klobukov. Facepalm.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

m0f0x ::

Saj kul. Razumi igro po svoje. Ne rabiš pa ostalim vsiljevat svojega prepričanja. Alpho sem preigral verjetno 2x toliko kot ti in mi je bila všeč. Ni pa mi bila toliko všeč, da bi v tem trenutku dal 30-50€. Mogoče kupim, ko bo v kakem humble bundlu :) ali summer sale-u.

ZaphodBB ::

Jaz ne smem povedat, da mi je igra ena najzabavnejših v zadnjih par letih in da mi po 50 urah multiplayer gampelaya še vedno nabije adrenalin u 3pm, da sploh ne morem igrat več kot dve igri zapored brez pavze? Ne smem povedat, da v resnici ni nobenega "day 1 DLC-ja" (kar ponavadi pomeni dejanski "content" - mape, igralni načini, liki, zgodba, itd... ne klobukov) in da se mi kljub previsoki ceni in failanemu marketingu še vedno zdi odlična igra iz katere bom nedvomno izpulil svojih 50€ vrednosti.

Ti pa lahko utrujaš s klobuki in FUD-om zato ker si ohern? Kdo komu kaj vsiljuje? Napadel si me samo zato, ker čisto kulturno izražam svoje mnenje in ker sem ene par likov vprašal, če so sploh igrali igro?

In da ti povem še enkrat, dejansko se mi 50€ zdi preveč za takle špil. Ampak nič bolj kot za BF ali pa COD. Sploh v primerjavi s špili kot je recimo Starcraft 2 ali pa Dragon Age. To je moja glavna poanta.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ahac ::

Angry Joe se strinja, da ni dovolj contenta: :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

m0f0x ::

ZaphodBB je izjavil:

In da ti povem še enkrat, dejansko se mi 50€ zdi preveč za takle špil. Ampak nič bolj kot za BF ali pa COD..


Tukaj pa se strinjam s tabo.

ZaphodBB ::

m0f0x je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

In da ti povem še enkrat, dejansko se mi 50€ zdi preveč za takle špil. Ampak nič bolj kot za BF ali pa COD..


Tukaj pa se strinjam s tabo.

Me veseli, da sva prišla skupaj.

@Ahac: ja, žal ne on, niti TotalBiscuit nista prišla do levelov, kjer se resnično začne razvijati metagame. Ampak seveda to nima nobene veze s priporočilom gamer-joe-averagu. V tem okviru si igra ne zasluži 90+% (če gremo po Jokerjevi lestvici, kar jo postavi v obmojče "instant klasike"). V resnici si zasluži nekje okrog 70% (fina igra za fane žanra).

In res v tem špilu ni dovolj contenta za premostitev. Ni contenta, ki bi ti počasi razkril globino in širino igre. Hudiča, še soigralcev ne moreš dodajat. Ni replayev, in manjka še sto drugih malenkosti.

Dobra novica je, da je mnogo teh malenkosti na poti. Slaba novica je, da so te malenkosti in retardiran marketing pokopali to igro in nejbolj verjetno je, da bo špil počasi umrl. Kar je škoda.

Kljub vsemu je pa samo jedro špila kakovostno in upam, da bomo videli nadaljevanja/posnemovalce.

Ali povedano drugače - škoda, da tega špila ni zalagal Blizzard. :D
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

oo7 ::

Evolve Week-One Stats:

Nearly 6 million matches played--5,989,905 to be exact.
Longest match: 43 minutes.
Shortest match: 60 seconds.
Average match length: 9:46 minutes.
Total combined time played: 108 years.
133.7 million minutes watch on Twitch.
Most popular Assault Hunter character (among level-20+ players): Hyde.
Most popular Trapper Hunter character (among level-20+ players): Abe.
Most popular Medic Hunter character (among level-20+ players): Lazarus.
Most popular Support Hunter character (among level-20+ players): Cabot.
Most popular Monster (among level-20+ players): Goliath.
Monsters won 51.9 percent of matches.

m0f0x ::

Zgleda, da je kar dober balance. Bi pričakoval, da je monter OP.

oo7 ::

Evolve - Jack DLC Trailer

ahac ::

We're making Evolve free on PC.

Beta starting on July 7

https://talk.turtlerockstudios.com/t/a-...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Beto sem igral še pred izidom pa me ni prepričala bom zdaj še enkrat probal.

ZaphodBB ::

Menda so kar fajn prevetrili cel špil... Jaz bi bil zelo vesel, če bi se tokrat prijel.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ahac ::

Evolve Stage 2 Launch Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

m0f0x ::

Opaaa, zdaj pa se bom spet malo poigral s tem :D

oo7 ::

Na steamu že piše Free to play

yoco ::

Igra je F2P, kok stvari je treba plačat al se vse lahk unlocka?

m0f0x ::

Vse se da unlockat s silver keyi 8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

yoco ::

Igra je kar zabavna, še posebi, če dobiš Hunterje ki vedo kaj morajo delat!

m0f0x ::

Ja, jaz včeraj nisem imel te sreče. 3 ali 4 runde izgubili. Ko pa sem bil sam 1 rundo monster, pa so bili nasprotniki prava ekipa, z že unlockanimi osebki in verjetno boljšimi perki. Monster damage output: minimal 8-O

oo7 ::

Evolve Stage 2- Deepest Dark Launch Trailer [ESRB]
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26242909 (1249) oo7
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374049 (7088) ZiedRieke
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488259527 (23393) D3m
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30344930 (7769) oo7
»

Batman: Arkham Origins

Oddelek: Igre
151501 (811) Sssaga

Več podobnih tem