» »

Dying Light

Dying Light

oo7 ::

Jst je izjavil:

SPOILER ALERT!!!


>V čem je fora tega konca? Ne razumem, kaj je sploh fora :D Ravno končal btw, težek finale... Parkrat umrl.

Jaz pa nisem niti enkrat umrl med finalom. Izbral sem pa tistega, kjer se žrtvuješ in sprožiš atomsko bombo.



Jaz sem pa izbral drug konec :)

Jst ::

Sem prebral, da. :) Zato sem pa tudi napisal zgornji odgovor.

Lahko malo bolj opišeš, kakšen je bil "tvoj" konec?

A ti postaš sentient Bolter? Kolikor sem razumel, sem vdihaval tisto meglo, deluje počasneje, ampak vseeno postaneš Zombie. Faceless so pa vsi Sentient Bolterji, zato pa nosijo maske? Si tudi ti tako razumel konec?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

SPOILER


Jst je izjavil:

Sem prebral, da. :) Zato sem pa tudi napisal zgornji odgovor.

Lahko malo bolj opišeš, kakšen je bil "tvoj" konec?

A ti postaš sentient Bolter? Kolikor sem razumel, sem vdihaval tisto meglo, deluje počasneje, ampak vseeno postaneš Zombie. Faceless so pa vsi Sentient Bolterji, zato pa nosijo maske? Si tudi ti tako razumel konec?



Moj lik je na koncu postal Volatile, ker je pokazalo roke in je imel kremplje take kot imajo Volatile. Borlerji imajo normalne prste. Vsaj predvidevam tako.

Drugače sta pa oba konca slaba in če bo nadaljevanje dvomim, da se bo nadaljevalo od tukaj naprej čeprav bi bilo zanimivo, ker zdaj je zombi izven Harana :)

Jst ::

No, sej, Volatile, Bolter, same shit different name.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

No, sej, Volatile, Bolter, same shit different name.


A ne sta pa različna zombača :)




Jst ::

Ubiješ jih pa vseeno na enak način. :)

Škoda, da ni kakšne "the walking dead" poteze. Recimo izvijač v glavo. :) Ter na glavi vrezane kakšne črke...

Torej, v The Following smo dobili Buggy-ja in lok (in lokostrel).

Še en DLC bi moral priti, kjer imaš motor in ko se voziš, lahko stegneš orožje in med vožnjo odsekaš glavo, če dobro nacilaš. To bi bilo odbito.

Drugače pa za 10EUR (oz. 20EUR, kolikor je uradna cena) je veliko contenta, nova zgodba, mapa, buggy,... Pri kakšnih DLCjih za 5EUR dobiš pa recimo samo drugo obleko ali kakšno orožje. Tako da mi ni žal, da sem igro kupil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Ja lok in samostrel sta zakon, ker sta tiha razen seveda če ne uporabljaš explozivnih puščic buggy pa ravno tako edino pogrešal sem gps, ki bi narisal pot :)

Kolikor sem zadnjič nekje bral, da tole ni bil zadnji DLC. Zdaj pa samo odvisno ali pripravljajo še enega manjšega kot npr The Borzak horde ali pa še enega ogromnega kot je The Following.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

RutS ::

Zdravo, upam da mi bo lahko kdo pomagal. Končal sem Dying Light, level imam kar močen ker sem dost stranskih misij delal. Sedaj sem inštaliral Dying Light : Following, in ne vem kako bi prenesel svoj karakter v ta expansion. Hvala vam za pomoč, lp

oo7 ::

RutS je izjavil:

Zdravo, upam da mi bo lahko kdo pomagal. Končal sem Dying Light, level imam kar močen ker sem dost stranskih misij delal. Sedaj sem inštaliral Dying Light : Following, in ne vem kako bi prenesel svoj karakter v ta expansion. Hvala vam za pomoč, lp


Če hočeš igrati The Following moraš v meniju izbrati The Foloving in se ti karakter že sam prenese v ta DLC.

Tukaj si lahko pogledaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

No jaz igram sedaj osnovno igro. Sem jo iz jeze trikrat zbrisal in ponovno inštaliral, ker sem bil na hard težavnosti vsakih pet minut mrtev, nakar se mi je počasi začelo svitati, da na začetku lahko samo bežiš, potem pa postane vedno lažja, Sedaj, ko sem obvladal ognjene throwing stars, brco in zaleta ter mečkanje glave pod stopalom mi kar laufa, farmanje zombijev na avtocesti s strehe kakega avta mi je postalo glavni način nabiranja resursov. Si pa še ne upam dosti vandrati ponoči, oziroma plesati z volatili, morda, ko bom imel orožje s 150+ damage-a. In zanimivo kako me sedaj prav vleče igra, ki niti zdaleč ni moj žanr. Prvoosebni melee mi ponavadi nspolh ne paše.

theBill ::

yayo je izjavil:

No jaz igram sedaj osnovno igro. Sem jo iz jeze trikrat zbrisal in ponovno inštaliral, ker sem bil na hard težavnosti vsakih pet minut mrtev, nakar se mi je počasi začelo svitati, da na začetku lahko samo bežiš, potem pa postane vedno lažja, Sedaj, ko sem obvladal ognjene throwing stars, brco in zaleta ter mečkanje glave pod stopalom mi kar laufa, farmanje zombijev na avtocesti s strehe kakega avta mi je postalo glavni način nabiranja resursov. Si pa še ne upam dosti vandrati ponoči, oziroma plesati z volatili, morda, ko bom imel orožje s 150+ damage-a. In zanimivo kako me sedaj prav vleče igra, ki niti zdaleč ni moj žanr. Prvoosebni melee mi ponavadi nspolh ne paše.

Za Volatile dotolčt v enem zamahu rabiš 2000+ damage, tako da ti tisto orožje s 150 damage ne bo kaj dosti pomagalo.

Raje beži pred njimi, do odprtih bojev z Volatile ti še kar precej manjka, šele na čisto zadnjih XP nivojih dobiš orožja s 1000+ damage, ki jih moraš še nadgradit z res močnimi upgrejdi in blueprinti, da pridejo čez 2000 damage. Sam sem imel na koncu na max. experience level oranžno premium Katano z 2500 damage, s tistim jih pa kosiš da je veselje. Samo je itak brezveze in čisto prepozno, ker novih XP za ubijanje Volatilov ne dobivaš več, niti jih ne potrebuješ.

oo7 ::

Tole orožje sem jaz uporabljal za Volatile



Orožje z 150 damage boš na Volatile prej skrhal kot pa ga ubil :)

Jst ::

Če/Ko se hočeš boriti z Volatile, moraš prvo dobro premisliti, kaj boš naredil (lokacija), ker moraš paziti na druge zombije, ki pridejo zraven. Ko imaš enkrat vse premišljeno, ga ubiješ z lahkoto, brez da bi ti drugi kaj težili. Je bilo pri meni pa tudi nekaj žalostnih koncev...:)

Sicer pa glede zgodbe, nič posebnega. Ampak prvič sem tako "mešanico" igral in mi je bila mehanika igranja zelo dobra. Ajde v Following je tudi zgodba malo bolj zanimiva.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

yayo ::

oo7 je izjavil:

Tole orožje sem jaz uporabljal za Volatile


O

Orožje z 150 damage boš na Volatile prej skrhal kot pa ga ubil :)



čitno sem razmišljal preveč optimistično haha. Nimam pojma kakšen level sem trenutno, ampak damage pri mojem orožju komaj doseže 100,

theBill ::

oo7 je izjavil:

Tole orožje sem jaz uporabljal za Volatile



Orožje z 150 damage boš na Volatile prej skrhal kot pa ga ubil :)


No pa še moje, če že merimo dolžine >:D




Survivor level moraš gledati, večji kot je boljša in močnejša orožja lahko kupuješ. Pa še nasvet glede fajtov z Volatile - zelo primeren za to je safehouse, ki je na karti zahodno od bloka, kjer igro začneš - malo naprej od igrišča s kamionom, v katerem je zdravnik. Če ti zagusti komot skočiš čez ograjo v safehouse, prespiš in ti napolni health, tudi ko si pred safehouse ti volatile čisto pred vrata ne bo prišel zaradi UV svetilk. Zvabiš ga zadosti blizu in na eni točki obstane. Te pa še vedno precej dobro udari, če ga ne potolčeš v enem zamahu.

Jst ::

Vsepovsod so dobre lokacije, v The Following je kul, ker imaš avto in jih lahko precej lažje pobiješ. Si moraš pa tudi v The Following zapomniti, kje so dobre lokacije, da/ko se ustaviš.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

RutS ::

Super, hvala ti za odgovor... fora je ker sem prvo dying light igral piratsko, the following sem pa kupil,ker mi je igra všeč, tako da ne vem kako spravit karakterja sem. nekaj sem kopiral save game pa nič ne pomaga ....

oo7 je izjavil:

RutS je izjavil:

Zdravo, upam da mi bo lahko kdo pomagal. Končal sem Dying Light, level imam kar močen ker sem dost stranskih misij delal. Sedaj sem inštaliral Dying Light : Following, in ne vem kako bi prenesel svoj karakter v ta expansion. Hvala vam za pomoč, lp


Če hočeš igrati The Following moraš v meniju izbrati The Foloving in se ti karakter že sam prenese v ta DLC.

Tukaj si lahko pogledaš

yayo ::

@RutS
sem imel isti problem. Preden sem igro kupil sem "stestiral" travniško verzijo in potem sem se mučil najti in prekopirati sejve v Steam. Mi pa je ratalo, fora je le v temu, da ko prvič zaženeš original igro s prekopiranimi sejvi v osnovnem menuju ne smeš izbrati CONTINUE ampak GAME, potem izbereš CAMPAIGN in boš dobil izbiro ali nadaljevati iz kopiranega sejva ali začeti novo igro. Ko boš naslednjič štartal bo dovolj da klikneš CONTINUE v glavnem meniju. Tole velja, če sta obe verziji, travniška in original na Steam platformi. Dvomim, da so sejvi med GOG in Steam verzijo kompatibilni.

Jst ::

Ja, treba je izpostaviti, da je The Following treba začeti z karakterjem, s katerim se konča original igro. Drugače ne vem, kako težka je igra, si pa mislim, da preveč.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Ta The Following je priporočljivo, da imaš karakter vsaj na level 18 kolikor se spomnim.

cico999 ::

Zivjo

Igram dying light the following na ps4, pa me zanima, ce se kdo od forumasov igra, da se mal povezemo, ker night hunter je kr mocn.
Lp

Jst ::

PCjaš tule. Meni je bil Dying Light prelahek. Mogoče, če bi igral na gamepad, da bi bile stopnje "ravno prav", ampak z miško, sem pa 99.999999999& zombijem odsekal glavo ali kakšni kritični hit.

The following sem prvo hotel igrati z gamepadom in nekaj časa mi je še šlo, a ko so se pojavili močnejši zombiji.... hja, sem pač tipkovnica + miš generacija in gamepad, čeprav bi se se ga ZELO ZELO rad naučil dobro uporabljati iz večih razlogov, mi ne gre. (ps: imam Xbox 360 in Logitechov gamepad, ki je skoraj enak Xbox 360.)

Tudi v dirkačinah, ki niso simulacije, mi ne gre. Mogoče je kakšna fora, ampak jaz recimo ne morem zvoziti 3 kroge z istim (+/- par desetink) časom.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Dying Light - Official Zombiefest #2 Community Bounty

Jst ::

Interesting. Samo kaj ko trenutno ne morem igrati. Grrr.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Full Eye-Tracking Support in Dying Light

Jst ::

Že videno, a se v preteklosti ni obneslo. Izdelek bi moral biti transparenten za vse igre, a ne vidim, kako bi to lahko dosegli. Če bi "zvezal" targeting namesto miši, bi vse First person shooter igre postale prelahke.

Dvomim pa, da bodo developerji iger začeli z eye tracking integracijo, dokler ta tehnologija ne bo na nivoju standardnega APIja (kot je Dx12,...). A tudi če se zmenijo za skupno knjižnico, sem skeptičen.

Še Occolus & ostale VR "čelade", ki so že prisotne nekaj let, nimajo "all across the board" podpore.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Bo treba spet v kratkem še enkrat preigeat to igro :)

Dying Light getting ten pieces of free DLC over the next year


At an event during E3 2017, Techland have announced that Dying Light will be getting ten new pieces of free DLC in the next 12 months. Some will even include extra story content, and the first will be "available soon" adding new enemies to fight against.


https://www.pcgamesn.com/dying-light/dy...

scipascapa ::

jaz je nikoli nisem, je ok? pa v co-op?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

jaz je nikoli nisem, je ok? pa v co-op?


Zalo dobra :)
co-op pa ne vem jaz sem igral samo solo.

ales85 ::

scipascapa je izjavil:

jaz je nikoli nisem, je ok? pa v co-op?

Mene je pozitivno presenetila, čeprav ponavadi ne igram iger z zombiji. Bo pa zanimivo ponovno igrati s temi DLC-ji, predvsem novimi sovražniki. Trenutno so namreč le 4 vrste, če se prav spomnim.
EDIT: Več kot 4 so, se že spomnim :) Samo, da so tisti ostali na tapeti bolj poredko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

scipascapa ::

kako pa je to z co-op, je to summonanje ali moraš imeti skupino?

Jst ::

Če naletiš na dobre so-igralce je zakon.

Če pa naletiš na kakšne kretenske mulce, ki zanalašč mečejo petarde točno tebi pod noge, da se zombiji obrnejo in napadejo tebe... (to me je tako razpi*dilo, da mi je vizualno ostalo v spominu)

Ampak jaz sem imel večinoma dobre izkušnje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Dying Light New Enemies Teaser Trailer

Jst ::

Mogoče se motim....

Spet se ponavlja "stara zgodba"... Narediš dober "framework" za špil, ki je ob izdaji "nekaj novega, izvirnega", potem pa... "milk the cow, milk the cow, for our pharaoh!!!".


:)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Mogoče se motim....

Spet se ponavlja "stara zgodba"... Narediš dober "framework" za špil, ki je ob izdaji "nekaj novega, izvirnega", potem pa... "milk the cow, milk the cow, for our pharaoh!!!".


:)



Ja naj bi bilo vse zastonj :)

scipascapa ::

Jst: je pri COD in BF ala Ubisoft, EA kaj drugače?

Igra je manj kot 20€€ nova na base.....z ogromno vsebine + tile novi DLC bodo gratis.

oo7 ::

Half a million people are still playing Dying Light every week, so it's getting 10 free DLC drops over the next 12 months

oo7 ::

DYING LIGHT - New Enemies New Content Gameplay Trailer




Bo treba spet malo začet igrat :)

Jst ::

To je igra, od katere sem malo pričakoval, a me je presenetila s svojim "parkour" gamestyle dinamiko in sem preigral mnogo mnogo ur v multiplayerju.

Moram jo spet inštalirati; imam jo lepo shranjeno v Steam knjižnici in tudi vsi dosežki so zraven. (Upam; vsaj ko je tisto nadaljevanje z Buggyjem ven prišlo, se je tudi moj karakter z vsemi orožji in skilli prenesel.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Nadaljevanja še niso najavili ali rekli kakšne besede ampak grem stavit, da ga že pridno delajo medtem pa bodo poskrbeli, da bo do takrat prvi del ostal živ pametno ;)

oo7 ::

Sem spet začel igrati tole igro :)

Ena redkih iger, ki orng segreje moj GPU ampak dela pa brez težav.

Jst ::

Ko enkrat pogruntaš, kako ponoči tiste zveri, ki te lovijo, komot ubiješ, ni več zanimivo. Pred tem pa RUN, RUN FOR YOUR LIFE. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Ko enkrat pogruntaš, kako ponoči tiste zveri, ki te lovijo, komot ubiješ, ni več zanimivo. Pred tem pa RUN, RUN FOR YOUR LIFE. :)


Če ti drugi igralec vdre v igro kot night hunter ponoči ne moreš ravno pogruntat kako lovijo, ker ima vsak svojo taktiko >:D

scipascapa ::

aja? kako pa jih fentaš sploh?

oo7 ::

Takole zgleda če igraš Night hunterja



Drugi igralec v človeški obliki se mora pa obraniti in uničiti gnezda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Techland Announces Dying Light: Bad Blood, PvP Expansion Due in 2018




Our aim is both to satisfy players' demands for competitive PvP gameplay and to explore new directions for Dying Light's multiplayer experience. Since Bad Blood was inspired by fan requests, we want player feedback to be an integral part of our development. That's why we're inviting Dying Light fans to take part in our Global Playtest. They can play the expansion early and share their thoughts, knowing their feedback will have a major influence on Bad Blood's development.

oo7 ::

Dying Light Content Drop #2 - Gun Silencer

oo7 ::

Thank You For 3 Awesome Years of Dying Light



This February marks the 3rd anniversary of Dying Light - 3 awesome years that wouldn't have been possible without our incredible community.

oo7 ::

Dying Light Prison Heist Gameplay Trailer (Free DLC)

oo7 ::

DYING LIGHT - New Free DLC Trailer (2018)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18323926 (811) yayo
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864063 (9904) Pithlit
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
414893 (499) ahac
»

Dead island (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5812320 (7833) Sssaga
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522374 (15345) yayo

Več podobnih tem