» »

Evolve

Evolve

«
1
2 3

oo7 ::



Developer:Turtle Rock Studios
Engine:CryEngine
Platform:Microsoft Windows, PlayStation 4 in Xbox One
Release date Q3 2014
Genre: First-person shooter
Mode: Co-op multiplayer

Igro delajo isti, ki so naredili igri Left 4 Dead in Left 4 Dead 2

Igrali bodo 4 igralci v FPS nacinu in en igralec v 3rd načinu in bo upravljal pošast>:D


Monster:Goliat



Name: Markov
Class: Assault
Class Ability: Personal Shield


Name: Griffin
Class: Trapper
Class Ability: Mobile Arena


Name: Hank
Class: Support
Class Ability: Cloaking Device


Name: Val
Class: Medic
Class Ability: Health Burst



http://www.gameinformer.com/p/evolve.as...


Evolve screen show trailer

oo7 ::

Evolve - Trailer


Evolve PS4 gameplay

oo7 ::

Evolve: 4v1 Teaser Trailer

človek zver ::

tole bo super zadeva!

oo7 ::

Evolve Kraken Reveal Announcement

Tr0n ::

oo7 ::

Kot kaže bo imela igra tudi single player z zgodbo:)

m0f0x ::

A ima kdo kak invite odveč?

m0f0x ::

Dobil key za Steam. Preload je že mogoče, igrat pa se začne jutri nekje ob 17. uri, če sem pravilno izračunal (UTC +1).

Xbox One: Thursday, Oct. 30 at 9am PDT / 4pm UTC
PC & PS4: Friday, Oct. 31 at 9am PDT / 4pm UTC

Če bi kdo rad key, jih folk deli na Steamovi Evolve/Discussions strani.

http://steamcommunity.com/app/273350/di...

RejZoR ::

Koncept je zanimiv ampak me prav zanima kako se bo zadeva obnesla na daljši rok. Ker s tem kar ponuja trenutno mi deluje kot zelo omejen koncept in me skrbi, da bo stvar ratala dost nezanimiva zelo hitro. Sploh pa mi ni jasno kaj so bluzili okoli tekmovalnosti. To velja če se udarita dva klana z enako številno ekipo. Tle pa to nesorazmerje podre vse skupaj in bi moral imet klan s 5 ljudmi od katerih bi vedno bil samo 1 beštja. Skratka ne vem... Bom pa sigurno spremljal tole, če cena ne bo zasoljena oz bojo na daljši rok dodajal content zna bit zanimivo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pesimist ::

Mja se bojim da bo hitro postalo dolgocasno. Nic bomo vidli ker ga mam za xboxa.
Mah tekmovalnost lahko isto deluje kot vsepovsod ostali. 1 bestija, nasprotni klan ga hoce ubit. Pac najbolsega igralca zberes. Ceprav ta del mene sploh ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

AngryJoe se tala kljuce, se splaca probat.

RejZoR ::

Recimo NS2:Combat je glede tega dost bolj zanimiv, dve bazi, ena ekipa vojaki, druga ekipa beštje, vsaka stran z uboji dobiva točke in evolva. Od močnejšega oklepa, močnejšega napada, posebne sposobnosti, višje vrste itd. Al pa Killing Floor, kjer boj s Patriarchom do neke mere spominja na tole. En mega boss in par ljudekov, ki ga mora fentat. Sam da je Patriarch pač računalniško voden nasprotnik.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

CODE for PC:
2G9FX-YK42N-RBNFF
2GDBJ-JIZH5-XQ2KX
2GDD9-AKHN9-I03DR
2GEHZ-HMW68-Z09LV

emsi ::

Še moji dodatni big alpha ključi

CODE for PC:
087R3-JEZN0-NYK98
087TW-PY5VR-8R63N
087VI-R0D3L-RAZTA
087WA-82TQP-TNLGH
=

SL-500 ::

QDEY3-7QAYA-5A8QD
QDF73-Y7474-D2ENZ
QDFLD-H7F02-IF03Z
QDFRW-M37LA-T7JN2

oo7 ::

Do kdaj pa velja Alpha?

medenko ::

kje zdownloadaš evolve za pc? origin, uplay, steam?

kdor ima xcom dobi brez code :) downloadam.

http://steamcommunity.com/games/273350/...

If you've already hunted aliens in XCOM on Steam, you can now install Evolve Big Alpha with no registration code required (PC only).

Check your Steam games library to install Evolve, and join the hunt!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

ahac ::

Do kdaj pa velja Alpha?

Samo še danes in jutri.

kje zdownloadaš evolve za pc? origin, uplay, steam?

Steam.

Še 3 keyi:
GXG9T-5F7Y5-QHD5A
GXGC2-5RAH9-JX730
GXGCA-70TN9-FQ9AG
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

logit ::

CODE for PC:
HWQW2-3AGP3-KQG3M
HWQW6-JAEHA-Y587P
HWQX8-WFK50-XMPGX
HWQXC-FAQHJ-J7MDI

Klemzz ::

HWQXC-FAQHJ-J7MDI porabljena.

m0f0x ::

V glavnem, monster je op :) vsaj meni se tako zdi

kratos ::

Je špil polizdelek ? in se zgovarjajo na dodajanje contenta v prihodnosti ?

Nekako to pričakujem za ta špil, premalo contenta, monsterjev, klas, itd... In se bodo zaradi tega zgovorili na dlc-je.

HighBane ::

RejZoR je izjavil:

Koncept je zanimiv ampak me prav zanima kako se bo zadeva obnesla na daljši rok. Ker s tem kar ponuja trenutno mi deluje kot zelo omejen koncept in me skrbi, da bo stvar ratala dost nezanimiva zelo hitro. Sploh pa mi ni jasno kaj so bluzili okoli tekmovalnosti. To velja če se udarita dva klana z enako številno ekipo. Tle pa to nesorazmerje podre vse skupaj in bi moral imet klan s 5 ljudmi od katerih bi vedno bil samo 1 beštja. Skratka ne vem... Bom pa sigurno spremljal tole, če cena ne bo zasoljena oz bojo na daljši rok dodajal content zna bit zanimivo.


Tudi to meni ni jasno. Govorili so, da imajo velike načrte za e-sport. Veliko novih pošasti in novih lovcev. Samo v trenutni obliki to pomeni, da bodo v eni ekipe 4 igralci kot lovci na drugi strani pa bo en igral pošast in njegovi trije soigralci ne bodo nič delali. Morda bodo dodali kakšne zelo šibke pošasti, ki bodo večinoma samo za "scouting".

SL-500 ::

folk to je alpha... ne vem kaj ste pričakoval..

še zmeri je dost bolš kot nekateri končani špili

m0f0x ::

SL-500 je izjavil:

folk to je alpha... ne vem kaj ste pričakoval..

še zmeri je dost bolš kot nekateri končani špili


Res je. Za alpho dela zelo dobro, čeprav so bili problemi na začetku in so naredili 2 patcha.

oo7 ::

Kako se odstrani alfo? Na Steamu je ni pod igrami sem pa odstranil iz programi ampak ikona je še vedno na namizju tako, da najbrž nisem vse zbrisal?

ahac ::

oo7 je izjavil:

Kako se odstrani alfo? Na Steamu je ni pod igrami sem pa odstranil iz programi ampak ikona je še vedno na namizju tako, da najbrž nisem vse zbrisal?

Ja, cela inštalacija (15 giga) ostane na disku (v Steam/steamapps direktoriju)... :|
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kako se odstrani alfo? Na Steamu je ni pod igrami sem pa odstranil iz programi ampak ikona je še vedno na namizju tako, da najbrž nisem vse zbrisal?

Ja, cela inštalacija (15 giga) ostane na disku (v Steam/steamapps direktoriju)... :|


Sem zbrisal pod dokumenti. Zdaj pa če pritisnem na ikono v namizju mi pa, da Steam stran in piše, da imam Evolve v Steam Library čeprav je ni nikjer. V mapi Steam pa je Evolve skoraj 15gb kaj lahko zbrišem to mapo in ikono na namizju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BorutK-73 ::

Jaz sem vse zbrisal od Evolve, itak sem dobil free alpho ker imam 2 igre od Xcom.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

Včer sem gledal stream in se mi je po 3 rundah zdela zadeva nenormalno ponavljajoča. Sem igral kar nekaj špilov kjer se koncept ne spreminja bistveno, npr Killing Floor, ampak je bilo vedno tolk spremenljivk, da so bile vse runde noro zanimive in se mi je rahlo zameril šele po nekje 2 letih igranja. Evolve mi je ratal boring po 3 rundah. Something's not right here. Al zato ker so ga hypal do onemoglosti al pa je kje drugje finta.

Tud ni mi jasno kako špil dela balance glede na izkušnje folka. Kakor sem videl lahko v igro uleti nekdo, ki je grindal Evolve že par dni proti folku, ki je ravno začel. Itaq da jih povozi na celi črti. Ima zadeva sploh kakšen balancing sistem, kjer ne dovoli, da se rundi pridruži nekdo, ki ima drastično višji XP.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Sem igral alfa verzijo pa me igra ni prepričala.

kratos ::

Sva z kolegom igrala čez vikend tole beto in je prav zabaven špil, vendar pri špilu je nuja teamplay, sem mislil da bo postal ponavljujoč vendar v teh nekaj dneh igranja mi ni in je še vedno fun to play, tako da me je to kar presenetilo in ima "potencial".
That being said, igra definitivno ni vredna 60EUR oz. 60$ danes, toliko bi bila vredna z vključenim doživljenskim season passom prek katerega bi najmanj enkrat na mesec dobil večji DLC (da nebi postala monotona), igra kot zdaj je vredna 30EUR in niti centa več.

Kar se tiče pa samega contenta v špilu je pa porazno, premalo map, premalo karakterjev, premalo zgodbe, premalo orožja, skratka vsega vsaj za 70% premalo.

Aja nekdo je omenil balanciranje, vključen je v nek tak sistem da ekipi ki zgublja oz. nasprotna ekipa prevladuje doda neke bonus stvari v igro(recimo neki robotki ki ti pomagajo uloviti monsterja, portali ki te teleportajo na sredino mape, dodaten AI igralec, vesoljska ladja ki z laserji strelja na monsterja... Monsterju pa doda neke mutirane živali ki so 3x bolj hranljive, neke speed bonuse,...) v glavnem zanimiv autobalance vendar če dobiš 2 nesposobna v team nimaš šanse.

Ne prednaročajte špila in ne kupujte ob releasu, ker bo cena precej hitro padla. Zaenkrat je špil malenkost okrepljena demo verzija in nič več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

ahac ::

Meni se zdi, da bi še kakšen F2P špil imel več odklenjenega contenta na začetku + možnost unlocka characterjev z ingame valuto.
Evolve moraš pa kupit po polni ceni pa vseeno je večina characterjev in skinov zaklenjena in moraš dodatno plačat za njih. No, thanks...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

človek zver ::

Jest sem mel res pomisleke glede tega špila......tko da sm igrov beto zle ta vikend ene 10+ ur pa morm rečt d je zelo dobr zamišljeno vse skupej. Niti ena runda ni ista, sploh če se vloge menjajo. Škoda k je bil na voljo samo hunt, mogoče je zato ratal kkšnmu preveč dolgcajt. Kar se nisem uspel naučit dobr igrat je pošast. Je pa bil špil od začetka zgrajen tako da bo velik DLC-jov. Na tej strani majo kr ugodno ceno:

http://www.zavvi.com/games-ps4/evolve-i...

Če bo še gdo tole igrov na ps4 nej mi javi :D

kratos ::

@Človek zver, ni bil na voljo samo hunt, bil je tudi evacuation mode v katerem si imel 5 misij ki so se skupaj vezale in so se stopnjevale (če v eni misiji nisi uspel uničiti vseh jajc, je imel naslednjo rundo monster pomoč monsterjev ki so se hatchali iz tistih jajc).

53€ je še vedno overpriced in ni pogojev da ga kupim dokler ne ponudijo bundla z season pass za normalno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

človek zver ::

Na ps4 je bil samo hunt na voljo :(

oo7 ::

Evolve is taking a lot of stick right now for its perceived greed. The game is happily charging for cosmetic content on day one and has a pre-order and DLC system so ridiculously convoluted it has long overshadowed any goodwill players had for the makers of Left4Dead.

http://www.vg247.com/2015/02/11/evolves...

AapocalypseE ::

Gledam mnenja o tej igri in je razočaranje.

Nima zgodbe. Igra se vedno 4 na 1 ali 1 na 4.

Bad od igre...

BorutK-73 ::

Prevelik hype je za to igro. Mesec dni po izidu bo večina pozabila na Evolve, podobno kot Titanfall.

bajsibajsi ::

S tem, da je Titanfall vseeno bolj spodobna igra kot Evolve.

Guzzy ::

Titanfall je podcenjena igra :8)

oo7 ::

Ign je dal igri oceno 9:|
http://www.ign.com/articles/2015/02/12/...

Je kdo že igral? Si res zasluži tako oceno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bajsibajsi ::

Jaz sem jo igral. Po mojem mnenju si ne zasluzi. Dolgocasen, brez vsebinski, predrag DLC fest.

BorutK-73 ::

M-Power - poglej si ocene na steamu pa ti bo pa jasno zakaj je 9 zelo previsoka ocena.
http://store.steampowered.com/app/27335...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

a še sploh kdo resno jemlje ign ?
#brezpodpisa

Insan3Lik3 ::



hahahahha 2:40 "Evol versus E"
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

oo7 je izjavil:

Ign je dal igri oceno 9:|
http://www.ign.com/articles/2015/02/12/...

Je kdo že igral? Si res zasluži tako oceno?

Ja!!!

M-Power - poglej si ocene na steamu pa ti bo pa jasno zakaj je 9 zelo previsoka ocena.

Metacritic kaže 78? To je čisto spodobna ocena.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Insan3Lik3 ::

jst mislm če igraš kot the monster je še kr kul, ampak useen rata boring po nekaj igrah
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26242910 (1250) oo7
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374052 (7091) ZiedRieke
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488259534 (23400) D3m
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30344939 (7778) oo7
»

Batman: Arkham Origins

Oddelek: Igre
151501 (811) Sssaga

Več podobnih tem