» »

Dark Souls II

Dark Souls II

1 2
3
4 5

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Tudi jaz raziskujem vse sobe edino The Gutter mi je zoprn za raziskovat. Edino se mi zdi, da je malo Pharaor losckstones in veliko od njih sploh ne naredi nič pametnega.
Najhujša stvar v igri mi je pa Mimika tista skrinja prvič sem mislil, da me bo kap:))


Men je "The Gutter" kar zanimiva lokacija. Na začetku je malo tečno, ker si skoz "zastrupljen", ampak ko se navadiš, da moraš bit ekstra previden, kar gre. Me je pa boss tam j***l, je tam moja običajna taktika za "šefe", totalno odpovedala. Drugi najtežji (za mene)od triindvajsetih do sedaj premaganih...

Lockstonov je premal, moraš kar premislit, kje jih boš uporabu, sem jih tud sam "skuru" nekaj brezveze...
Mimike sem pa pričakoval, jih poznam še iz prvega dela in sem kar vedel, da se jim ne bodo odpovedal >:D

medenko ::

si ti igral 1 že morda?

Berserker ::

Lockstonov ni premalo, ker jih lahko farmaš v Pharros Door.

Če že raziskuješ upam da veš da moraš pred skritim zidom najprej pritisnet A (nevem katera tipka na tipkovnici temu ustreza), potem pa udarit, šele potem se ti odpre skrivni prehod in ne tako kot v enki kjer si vse povprek udarjal.

Tisti ko se rekli da ni zgodbe in ste že končali špil, si tole poglejte (vsebuje SPOILERJE):

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

todman74 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi jaz raziskujem vse sobe edino The Gutter mi je zoprn za raziskovat. Edino se mi zdi, da je malo Pharaor losckstones in veliko od njih sploh ne naredi nič pametnega.
Najhujša stvar v igri mi je pa Mimika tista skrinja prvič sem mislil, da me bo kap:))


Men je "The Gutter" kar zanimiva lokacija. Na začetku je malo tečno, ker si skoz "zastrupljen", ampak ko se navadiš, da moraš bit ekstra previden, kar gre. Me je pa boss tam j***l, je tam moja običajna taktika za "šefe", totalno odpovedala. Drugi najtežji (za mene)od triindvajsetih do sedaj premaganih...

Lockstonov je premal, moraš kar premislit, kje jih boš uporabu, sem jih tud sam "skuru" nekaj brezveze...
Mimike sem pa pričakoval, jih poznam še iz prvega dela in sem kar vedel, da se jim ne bodo odpovedal >:D


Kako pa imaš razporejene točke? Si bolj mečevalec ali čarovnik ali nekaj vmes?

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Lockstonov ni premalo, ker jih lahko farmaš v Pharros Door.

Če že raziskuješ upam da veš da moraš pred skritim zidom najprej pritisnet A (nevem katera tipka na tipkovnici temu ustreza), potem pa udarit, šele potem se ti odpre skrivni prehod in ne tako kot v enki kjer si vse povprek udarjal.

Tisti ko se rekli da ni zgodbe in ste že končali špil, si tole poglejte (vsebuje SPOILERJE):




Ja v Pharros Door je ogromno teh vrat. Npr v Iron Keep sem porabil dva kamna in se je samo napolnila voda pred tistim kamnom nič drugega se ni zgodilo.

Ne morem pa premagat šefa Acient Dragon;(( vse točke sem dajal v mečevanje in nič v faith in inteligence imam slab fire defense in zmaj me v enem šusu ubije brez problema z ognjem.

Sem tudi uporabil soul vesel in zamenjal točke pa mi nikakor ne potegne to čoprništvo. Sem uporabil še en soul vesel in šel nazaj.
Vem, da zmaja ni treba ubiti ampak dobiš 5 dušo in potem je lažje ubiti Vendrika.

No drugače imam takole razdeljene točke:

Vigor : 36
Endurance : 36
Vitality: 24
Atn :4
Strenght : 56
Dex : 18
Adapbility: 36
Inteligence 4
Faith : 7

Berserker ::

Tista voda je btw zdravilna.

Ne rabiš statistike za dober fire protection. Če si naredil Smelther Demona potem boš tudi tega.

Če igraš tanka vzami Gyrm Greatshield, ter prstan za fire defense. Pa v dexterity bi lahko še vlagal.

Faith, Intelegence in Attunament so za mage, sorcererje, hexe in klerike, vidim da igraš melee, zato ti v te ni potrebno vlagat.

todman74 ::

medenko je izjavil:

si ti igral 1 že morda?


Ja.

Če že raziskuješ upam da veš da moraš pred skritim zidom najprej pritisnet A (nevem katera tipka na tipkovnici temu ustreza), potem pa udarit, šele potem se ti odpre skrivni prehod in ne tako kot v enki kjer si vse povprek udarjal.


Ja itak..."enter" ustreza...

No drugače imam takole razdeljene točke:

Vigor : 36
Endurance : 36
Vitality: 24
Atn :4
Strenght : 56
Dex : 18
Adapbility: 36
Inteligence 4
Faith : 7


Precej podobno...strenght imam malo nižji, pa dex malo višji...adapbility pa zaenkrat samo 10, bom očitno moral malo delat na tem, ker sem imel hude težave s "šefico" v prostoru, ki je bil cel napoljnjen s strupom...

Bom šel pa sigurno igrat še kot sorcerer, pa morda pozneje pyromancerja...

oo7 ::

todman74 je izjavil:

medenko je izjavil:

si ti igral 1 že morda?


Ja.

Če že raziskuješ upam da veš da moraš pred skritim zidom najprej pritisnet A (nevem katera tipka na tipkovnici temu ustreza), potem pa udarit, šele potem se ti odpre skrivni prehod in ne tako kot v enki kjer si vse povprek udarjal.


Ja itak..."enter" ustreza...

No drugače imam takole razdeljene točke:

Vigor : 36
Endurance : 36
Vitality: 24
Atn :4
Strenght : 56
Dex : 18
Adapbility: 36
Inteligence 4
Faith : 7


Precej podobno...strenght imam malo nižji, pa dex malo višji...adapbility pa zaenkrat samo 10, bom očitno moral malo delat na tem, ker sem imel hude težave s "šefico" v prostoru, ki je bil cel napoljnjen s strupom...

Bom šel pa sigurno igrat še kot sorcerer, pa morda pozneje pyromancerja...


Če misliš to tisto šefico, ki je podobna meduzi se lahko znebiš strupa samo ne vem ali je to spoiler ali ne SPOILER: zažgati moraš eno veliko leseno kolo, ko se približas kolesu ti napiše in kolo zagori in v celem temu levelu zgine ves strup.


Mogoče veš kakšne sposobnosti moraš imeti za upravljanje pyro roke?















Berserker je izjavil:

Lockstonov ni premalo, ker jih lahko farmaš v Pharros Door.

Če že raziskuješ upam da veš da moraš pred skritim zidom najprej pritisnet A (nevem katera tipka na tipkovnici temu ustreza), potem pa udarit, šele potem se ti odpre skrivni prehod in ne tako kot v enki kjer si vse povprek udarjal.

Tisti ko se rekli da ni zgodbe in ste že končali špil, si tole poglejte (vsebuje SPOILERJE):




Super video tukaj je pa še nadaljevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

OK zdaj sem kar končal igro8-O

Ker mi ni uspelo ubiti Acient Dragon-a in King Vendrika sem šel v Dragnelic castle skozi vrata, ki ga odpre samo kraljevi prstan. Tam sta bila 2 lahka šefa nato pa še kraljica Nashandra njo mi je uspelo ubiti v 6 poiskusu in potem končni filmček in napisi kdo je sodeloval pri igri in konec. Potem me je pa spet vrnilo v igro.
Kot kaže je zgodbe konec samo ostali so še tisti šefi, ki jih ubiješ ali pa ne?


Kar se pa tiče igre pa moram rečt, da jo bom še preigraval in, da me ni, do zdaj še nobena igra tako zasvojila kot Dark Souls 2. Definitivno ena najboljših in najtežjih iger kar sem jih kdaj igral:) kapo dol 10/10


Evo še parkrat smo se slikali:P

Tukaj sem osvojil prestol>:D


Drangleic Castle


Jaz in moja mačeta in lep razgled>:D

Berserker ::

Prvo sliko odstrani ker spoilaš morebitnim bralcem teme. Trije bosi so. Old Dragon, Vendrick ter skriti bos Darklurker.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Prvo sliko odstrani ker spoilaš morebitnim bralcem teme. Trije bosi so. Old Dragon, Vendrick ter skriti bos Darklurker.


Ne morem več popravljat, ker je že toliko časa nazaj.


Sem pa našel en zelo dober video:D

Here’s what you need to do to confuse invaders in Dark Souls 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Berserker ::

Jaz čakam da se pojavi naslednik Giant Dad. Ti priporočam da si ogledaš kanal od onlyAfro.

Zgodovina sprememb…

todman74 ::

oo7 je izjavil:

OK zdaj sem kar končal igro8-O

Ker mi ni uspelo ubiti Acient Dragon-a in King Vendrika sem šel v Dragnelic castle skozi vrata, ki ga odpre samo kraljevi prstan. Tam sta bila 2 lahka šefa nato pa še kraljica Nashandra njo mi je uspelo ubiti v 6 poiskusu in potem končni filmček in napisi kdo je sodeloval pri igri in konec. Potem me je pa spet vrnilo v igro.
Kot kaže je zgodbe konec samo ostali so še tisti šefi, ki jih ubiješ ali pa ne?


Kar se pa tiče igre pa moram rečt, da jo bom še preigraval in, da me ni, do zdaj še nobena igra tako zasvojila kot Dark Souls 2. Definitivno ena najboljših in najtežjih iger kar sem jih kdaj igral:) kapo dol 10/10


8-O isto....nisem bral tole, zato sem bil kar malo presenečen, ko je bilo igre konec po Nashandri. Z Vendrikom in zmajem, se pa sploh nisem nič boril.....sicer vem, kje sta locirana...
Igra je narejena za večkratno preigravanje, skoraj ne moreš ugotovit (najdit) vsega v prvem "poizkusu", če le ne visiš skoz na netu...

Ko se tole naveličaš, ti priporočam še Dark Souls 1- Prepare to Die edition...sicer bo potrebno nekaj popravkov, da bo PC verzija igralna, ampak se splača.

todman74 ::

Evo padel še Vendrick v drugem poizkusu, zmaja sem pa očitno že prej ubil. Sicer odlična igra, ampak tile finalni bossi so pa kar majhno razočaranje glede na DS 1.Je pa res, da sem lvl 152, enko pa sem zaključil z okoli lvl 85, če se prav spomnim.

oo7 ::

todman74 je izjavil:

Evo padel še Vendrick v drugem poizkusu, zmaja sem pa očitno že prej ubil. Sicer odlična igra, ampak tile finalni bossi so pa kar majhno razočaranje glede na DS 1.Je pa res, da sem lvl 152, enko pa sem zaključil z okoli lvl 85, če se prav spomnim.



Sta dva zmaja. Guardian Dragon in Acient Dragon prvi je lahek drugi pa težak. Samo enkrat te dobi z ognjem in je po tebi.
Vendricka mi pa še ni uspelo ubiti. Koliko časa pa si se boril z njem koliko duš si imel?

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Sta dva zmaja. Guardian Dragon in Acient Dragon prvi je lahek drugi pa težak. Samo enkrat te dobi z ognjem in je po tebi.
Vendricka mi pa še ni uspelo ubiti. Koliko časa pa si se boril z njem koliko duš si imel?


Vem da sta dva, ampak meni se noben ni zdel pretirano težak, zato sem pozabil, da sem ga sploh ubil. Sem moral pogledat v inventar, kjer imam shranjenih 28 duš od šefov...eno dvojno, 5 x great (rumeane), 3 sive, ostalo navadne...

Moja taktika za omenjena bossa...ne vem, a je to SPOILER al ne (kdor noče naj ne bere)

Ancient dragon: grym shield in ring za fire defense (obvezna oprema, kot je že berserker omenil), lock na zmaja ..če spusti ognjeno kroglo, blokiraš direktno s sčitom, ko bruha ogenj se umikaš desno ali levo, nikakor ne blokiraš direkt, ker ti pobere vso stamino in te scvre...ko se spusti na tla, šprint do njega, lock, gibanje v desno, ko te fali z gobcem ali taco, ga pokneš enkrat ali dvakrat, odvisno kolk težko orožje uporabljaš, veš čas paziš, da ti ostane nekaj stamine...

Vendrick: full Havel set + great club (raw 10+) ali raw claymore...lock na bossa, gibanje proti njemu, ko se pripravlja, da te mahne, gibanje polno v desno ali levo (po želji)...ko te fali in si mu za hrbtom, ga udariš samo enkrat, spustiš sčit, da se ti nafila stamina in to ponavljaš kakšnih 15 minut....

To je to!

XsenO ::

Meh za Vendrika pa res ne rabiš Havelja. Samo se navadiš na njegov lazy swing in se, da komot rollat. Za orožje pa raje sentier spear
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

todman74 ::

XsenO je izjavil:

Meh za Vendrika pa res ne rabiš Havelja. Samo se navadiš na njegov lazy swing in se, da komot rollat. Za orožje pa raje sentier spear


Sicer vsak igra verjetno po svoje, ampak "rollanje" je tukaj nepotrebna izguba stamine....
Možno, da tale "sentier spear" v dotičnem primeru naredi več škode, univerzalno pa je sigurno slabše od omenjenih dveh.

Lonsarg ::

Rolanje je lahko čisto imba. Jaz sem imel v Dark Souls 1 agility karakterja z pod 25% teže in prstonom za dodatni acrobatics. Z polno stamino sm se lahko zarolal kake 6krat in med vsem tem časom sem bil nesmrten! Pa še vsak roll me je vrgel zelo daleč. V Dark Souls je možnost različnih buildov nenormalno enormna.

Berserker ::

Todman kaj Darklurkerja si že opravil?

Rolanje je najboljša opcija, včasih ti ščit poje preveč stamine.

HighBane ::

Super igra, samo "stats" bi lahko bili malo bolje narejeni. Da jih več veča določeno statistiko. Več Strength, več lahko nosiš, ampak manjši učinek od Vitality.

Sem na NG ubil vse šefe razen ancient dragona in velikanske podgane. Nashandra in Darklurker sta bili easy s par Sunlight speari. S štirimi giant souli sem rabil par poizkusev za Vendrick, ker močno kaznuje napake, čeprav sem po par poizkusih kar držal njegovega "blind spota". Melee Rotten je tudi težek, sam po sebi ne toliko, samo zaradi lave sem ga moral vabit na bolj odprta območja.
Igram pa težek oklep, strength weapon in miracles.
Zdaj pa ne vem ali NG+ ali Bonefire Astetics, da jo še malo preigram.

oo7 ::

Jaz pa Darklukerja sploh še nisem našel. Ni mi še uspelo ubiti Vendrika in Acient Dragona.
Mi pa nikakor ne rata v drugo ubiti Persuer-ja v Iron Keep>:D Tam v Forest of fallen giant sem ga ubil z balisto en strel in sem mu pobral 99% zdravja zdaj v Iron Keep pa mi ga kar ne rata. Problem je, ker je zelo hiter in ima zelo močne udarce in če imam ščit sicer blokira 2 udarca 100% potem pa zmanjka stamine in me z tretjim udarcem zadane. Ravno tako z umikanjem je problem, ker je zelo hiter.

todman74 ::

Berserker je izjavil:

Todman kaj Darklurkerja si že opravil?


Mislim, da ne, pa čeprav sem opravil z 30-timi bossi do zdaj...bom preveril, če imam slučajno dušo v inventarju...


Rolanje je najboljša opcija, včasih ti ščit poje preveč stamine.


Ni vseeno kaj uporabljaš za ščit, oziroma katerega. Mislim, da ima M-Power prav zato težave z Vendrickom , ker uporablja napačen (prelahek) ščit, rolat pa ni navajen (predvidevam). Lahki ščiti ne prenesejo niti dveh direktnih udarcev, medtem ko Havel prenese tri direktne od Vendricka...in ker ne čakaš, da ti jih šef poka direktno po teb in se kakšnemu udarcu tudi izogneš, ti ostane dovolj stamine še za kakšen udarec. Seveda ga pa moraš kdaj vmes tudi spustiti, drugače se ti stamina prepočasi regenerira.

Igram sedaj sorcererja, pa imam težave s Persuerjem...pol grem pa malo skrite sobe iskat s prvim karakterjem, za sprostitev.

Berserker ::

todman74 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Todman kaj Darklurkerja si že opravil?


Mislim, da ne, pa čeprav sem opravil z 30-timi bossi do zdaj...bom preveril, če imam slučajno dušo v inventarju...


Rolanje je najboljša opcija, včasih ti ščit poje preveč stamine.


Ni vseeno kaj uporabljaš za ščit, oziroma katerega. Mislim, da ima M-Power prav zato težave z Vendrickom , ker uporablja napačen (prelahek) ščit, rolat pa ni navajen (predvidevam). Lahki ščiti ne prenesejo niti dveh direktnih udarcev, medtem ko Havel prenese tri direktne od Vendricka...in ker ne čakaš, da ti jih šef poka direktno po teb in se kakšnemu udarcu tudi izogneš, ti ostane dovolj stamine še za kakšen udarec. Seveda ga pa moraš kdaj vmes tudi spustiti, drugače se ti stamina prepočasi regenerira.

Igram sedaj sorcererja, pa imam težave s Persuerjem...pol grem pa malo skrite sobe iskat s prvim karakterjem, za sprostitev.


Kaj si šel v Pilgrim of Dark covenant? Tak starec na stolu ti ga da. Ko ga trikrat srečaš, po različnih sitacijah, nazadnje tam pred Rottenom spodaj ko so taka vrata, ti izroči ta prstan.

Jupito ::

oo7 je izjavil:

Jaz pa Darklukerja sploh še nisem našel. Ni mi še uspelo ubiti Vendrika in Acient Dragona.
Mi pa nikakor ne rata v drugo ubiti Persuer-ja v Iron Keep>:D Tam v Forest of fallen giant sem ga ubil z balisto en strel in sem mu pobral 99% zdravja zdaj v Iron Keep pa mi ga kar ne rata. Problem je, ker je zelo hiter in ima zelo močne udarce in če imam ščit sicer blokira 2 udarca 100% potem pa zmanjka stamine in me z tretjim udarcem zadane. Ravno tako z umikanjem je problem, ker je zelo hiter.


Magical flying birdman. Vsi ga cheesate z balisto. :))

On hoče pa samo plesat z vami.

Resno, bolje ne nastavljati ščita, razen če je smrtonosen zadetek neizogiben (če se znajdeš ob zidu) ali pa si Havelov ata osebno. Če ga blokiraš, bo tudi začel klatiti po tebi s svojim ščitom, kar ti pobere skoraj vso stamino takoj.

Lock on, počakaš, da pride do tebe, ko zamahne, se zakotališ desno in proti njemu - mimo njegovega ščita, pristaneš ob njem in imaš dovolj časa, da ga enkrat kresneš. Potem bo ali odskočil in te ponovno "naciljal", ali pa se (dokaj ležerno) zasuknil in spet napadel.
Če izvaja trojni combo, se je najbolj varno začeti odmikati po tistem, ko se prvič odkotališ in se odkotaliti proč (priložnost za estus), razen če se uspeš pravočasno zakotaliti pod njim, ko se dvigne v zrak, pristaneš za njim, in imaš priložnost, da ga kresneš.
Oni napad, ko mu meč zažari in te poskuša zabosti, je najboljša priložnost za estus: če si zelo blizu, se zakotališ desno, sicer pa proč in... chug!
In pa vedno šparaš stamino za izogibanje (udariš samo 1x, tudi če imaš priložnost za 2x).

Prvič sem pri njem skoraj znorel in hotel že klicati fantome na pomoč, da bi ga sesuli z balistami, ampak takole gre relativno enostavno, čeprav počasi. Ko ga enkrat pogruntaš, postane bolj nadležen kot nevaren.

!SPOILER! Vsaj do NG+ , kjer se v sobi s prestoloma nadte spravita 2 Pursuerja naenkrat!

Da pa sploh lahko prideš lurkerja moraš bit frend od onega dedata na kolicama (resno, ima invalidski voziček). :D
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

oo7 ::

Bom sprobal tole tvojo taktiko glede Pursuerja>:D
Tista strica na invalidskem vozičku sem že srečal ampak se je samo pogovarjal potem pa ni bilo nič.

Edino ni mi še jasno kako se odprejo tista vrata, ki imajo ketno in ključavnico v tistem gradu predno se boriš z Guardian dragonom tam kjer so tiste kletke.

todman74 ::

Berserker je izjavil:

Kaj si šel v Pilgrim of Dark covenant? Tak starec na stolu ti ga da. Ko ga trikrat srečaš, po različnih sitacijah, nazadnje tam pred Rottenom spodaj ko so taka vrata, ti izroči ta prstan.


Ne nisem...starca sem srečal že dvakrat ali trikrat, problem pa je, da sem "delal" Rotten pred Iron keepom....mogoče moraš delat po vrstnem redu, tako kot so si razvijalci igre zamislili (ugibam).?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

oo7 ::

todman74 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Kaj si šel v Pilgrim of Dark covenant? Tak starec na stolu ti ga da. Ko ga trikrat srečaš, po različnih sitacijah, nazadnje tam pred Rottenom spodaj ko so taka vrata, ti izroči ta prstan.


Ne nisem...starca sem srečal že dvakrat ali trikrat, problem pa je, da sem "delal" Rotten pred Iron keepom....mogoče moraš delat po vrstnem redu, tako kot so si razvijalci igre zamislili (ugibam).?


Jaz sem ga tudi prvič srečal tam pri Rotten-u tam v votlini kjer sta dva velikana, kjer ti pustita ključ.
Drugič pa mislim, da v Drangleic gradu pri drugem Bonfire v tisti sobi kjer so Sentineli.

oo7 ::

Project beast po vsej verjetnosti Demon Souls 2 ali pa kaj novega od razvijalcev iger Demon Souls in Dark Souls:)

todman74 ::

Evo padel še Darklurker....za "tanka" skoraj misija nemogoče, za "clerica" pa šala mala.

oo7 ::

Dark Souls II in 20:14>:D


Ta je končal v 20 minutah jaz sem pa rabil 100 ur:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

medenko ::

to je četal.

oo7 ::

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King is the first DLC episode in From Software's three-part Lost Crowns add-on series. Publisher Namco has just released the trailer.

Dark Souls II Crown of the Sunken King

Berserker ::

medenko je izjavil:

to je četal.


Niti ne. Izkoristil je zgolj ingame glitche in itemse, brez third party orodij.

oo7 ::

Še dva dni>:D


Crown of the Sunken King

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Dark Souls 2: Crown of the Sunken King Video Review



V opisu pravi, da je še bolj težka kot Dark souls 2 in, da ima najtežjega šefa v vseh Soul serijah:O
Zdaj se pa psihično pripravit in v napad>:D

oo7 ::

Končal prvi DLC in je super tako kot cela igra Dark Souls 2.
Šefi so zelo težki ostali nasprotniki pa so dober iziv posebno, ker so vsi prepojeni z strupom.
Edino težave imam z nekateri igralci, ki ti udrejo v igro. Imam ščit na +8 in mi z dvema udarcama razbije gard s tretjim pa pobere pol zdravja pa sem level 218.

točke imam razdeljene takole

VGR 45
END 46
VIT 39
ATN 4
STR 58
DEX 29
ADP 41
INT 3
FTH 6

Ali je problem v opremi, da mi tako hitro poberejo stamino in razbijejo gard? Ker ščit npr pri šefu Smelter Demon mi blokira skoraj 100%.

Se pa zelo splača farmat duše v Iron Keep pri prvem Bone fire, kjer so tisti vitezi z katanami in puščajo zelo veliko duš. Zdaj delam Iron Keep pri prvem Bone fire že petič res, da so čedalje močnejši ampak tudi puščajo veliko duš tako, da se, da kar lepo farmat. Čeprav trenutno potrebujem za dvignil 1 level okoli 90000 duš>:D

todman74 ::

Edino težave imam z nekateri igralci, ki ti udrejo v igro. Imam ščit na +8 in mi z dvema udarcama razbije gard s tretjim pa pobere pol zdravja pa sem level 21


Če uporabljaš lahek ščit, ti tudi +8 ne bo dosti pomagalo....osebno raje uporabljam "Havela" na + 5, pa lažji oklep zato, kot pa obratno.

So pa nekateri res n******i do kraja, imajo več tisoč ur prakse, še iz DS1, tko da ni nič čudnega, če te takole razbijejo.

oo7 ::

todman74 je izjavil:

Edino težave imam z nekateri igralci, ki ti udrejo v igro. Imam ščit na +8 in mi z dvema udarcama razbije gard s tretjim pa pobere pol zdravja pa sem level 21


Če uporabljaš lahek ščit, ti tudi +8 ne bo dosti pomagalo....osebno raje uporabljam "Havela" na + 5, pa lažji oklep zato, kot pa obratno.

So pa nekateri res n******i do kraja, imajo več tisoč ur prakse, še iz DS1, tko da ni nič čudnega, če te takole razbijejo.



Moja standardna oprema je :

Meč
Lost Sinner sword +5 - 460 udarca



Ščit
Drakekeeper's great shield +5


Oklep
Vengarl s Armor +5

Z to opremo imam 70,9 kg / 103,5 - 68,6%

S to opremo lahko delam brez problema tekoče prevale če pa vzamem Great Sword +10 pa že težje naredi preval naprej.



S tistim, ki imam probleme imajo bolj DEX orožja kot pa STR. Z kako sulico ali katano mi takoj poberejo stamino in zgubim gard in takrat pade:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

todman74 ::

Ne vem no...se boš moral odločiti, ali boš tank, ali pa boš rolal, nekaj vmes ne gre. Tisti, ki uporabljajo katano dvoročno, imajo praviloma lahek oklep, na hrbtu pa ščit, ki pospešuje stamina recovery, uporabljajo še green blossom in se spretno izmikajo udarcem s prevali.

Če boš uporabljal še naprej ščit in meč, priporočam Havela, ki je najtežji ščit v igri in generalno nudi najboljšo začito + srednje težak meč ala claymore, ali kaj podobnega, nikakor pa ne uporabljaj kakšen ultra greatsword, ker z eno roko ne boš nikogar zadel.

oo7 ::

No ja čeprav Lost sinner sword je med lažjimi in povzroča največ škode. Green blossom uporabljam non stop.

Kje pa dobiš havel ščit?

todman74 ::

Mislim, da ti v Black gulchu giant dropne ključ, s katerim potem odpreš ena vrata, ki se nahajajo v The gutter, če se prav spomnim.

XsenO ::

Za duše farmat se ti splača it v giant memory (tam kjer je šef), in njega z bonfire reseti farmat
1 + 1 = 1

Berserker ::

todman74 je izjavil:

Mislim, da ti v Black gulchu giant dropne ključ, s katerim potem odpreš ena vrata, ki se nahajajo v The gutter, če se prav spomnim.


Tista vrata so za Darklurkerja.

oo7 ::

Dark Souls 2: Prepare to YO ADRIAN! Feat. Apollo Creed



Hud video:)):)):)) no o tem sem govoril zgoraj npr kaj dela ta drugim samo z pestmi drugi pa sami tanki8-)

phantompoop ::

oo7 je izjavil:

Edino težave imam z nekateri igralci, ki ti udrejo v igro. Imam ščit na +8 in mi z dvema udarcama razbije gard s tretjim pa pobere pol zdravja pa sem level 218.


Guard je drek za PvP, če hočeš bit kokr tok dober proti drugim igralcem = roll roll roll (paz da maš vsaj medium roll). Resno, vsakič ko sem videl kakega v PvPju, ki je držal sčit gor in blokiru sm vedu da bo free kill, če ne prek stamina draina pa tko da sm ga guard breakal pa pol ripostu za 1500+ z daggerjem.

todman74 ::

Berserker je izjavil:

todman74 je izjavil:

Mislim, da ti v Black gulchu giant dropne ključ, s katerim potem odpreš ena vrata, ki se nahajajo v The gutter, če se prav spomnim.


Tista vrata so za Darklurkerja.


Ne razumem, kaj s tem misliš...

oo7 ::

phantompoop je izjavil:

oo7 je izjavil:

Edino težave imam z nekateri igralci, ki ti udrejo v igro. Imam ščit na +8 in mi z dvema udarcama razbije gard s tretjim pa pobere pol zdravja pa sem level 218.


Guard je drek za PvP, če hočeš bit kokr tok dober proti drugim igralcem = roll roll roll (paz da maš vsaj medium roll). Resno, vsakič ko sem videl kakega v PvPju, ki je držal sčit gor in blokiru sm vedu da bo free kill, če ne prek stamina draina pa tko da sm ga guard breakal pa pol ripostu za 1500+ z daggerjem.



To ja me zanima kako se naredi, ko mu razbiješ gard ali pobereš stamino kako in katerim nožem ga dokončo zaštihaš?

todman74 je izjavil:

Berserker je izjavil:

todman74 je izjavil:

Mislim, da ti v Black gulchu giant dropne ključ, s katerim potem odpreš ena vrata, ki se nahajajo v The gutter, če se prav spomnim.


Tista vrata so za Darklurkerja.


Ne razumem, kaj s tem misliš...



A niso vrata za Darklurkerja v Drangelic castlu kjer je tisti ata na vozičku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

phantompoop ::

oo7 je izjavil:

To ja me zanima kako se naredi, ko mu razbiješ gard ali pobereš stamino kako in katerim nožem ga dokončo zaštihaš?


Jaz zamenjam iz main weapona na navadn dagger +10 - http://darksouls2.wiki.fextralife.com/D... Zahtihaš ga pa tko, da ko ga breakaš pridš blizu njega in sam prtisnš attack (navadn). Mal je treba se navadt, ker če si prehitrš al pa predalč ne bo šlo, poleg tega pa če se prou spomnm se morš čist ustavt predn prtisnš attack. Drgač pa ni težko.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

oo7 je izjavil:

phantompoop je izjavil:

oo7 je izjavil:

Edino težave imam z nekateri igralci, ki ti udrejo v igro. Imam ščit na +8 in mi z dvema udarcama razbije gard s tretjim pa pobere pol zdravja pa sem level 218.


Guard je drek za PvP, če hočeš bit kokr tok dober proti drugim igralcem = roll roll roll (paz da maš vsaj medium roll). Resno, vsakič ko sem videl kakega v PvPju, ki je držal sčit gor in blokiru sm vedu da bo free kill, če ne prek stamina draina pa tko da sm ga guard breakal pa pol ripostu za 1500+ z daggerjem.



To ja me zanima kako se naredi, ko mu razbiješ gard ali pobereš stamino kako in katerim nožem ga dokončo zaštihaš?

todman74 je izjavil:

Berserker je izjavil:

todman74 je izjavil:

Mislim, da ti v Black gulchu giant dropne ključ, s katerim potem odpreš ena vrata, ki se nahajajo v The gutter, če se prav spomnim.


Tista vrata so za Darklurkerja.


Ne razumem, kaj s tem misliš...


A niso vrata za Darklurkerja v Drangelic castlu kjer je tisti ata na vozičku?


Ja ampak tega človeka moraš trikrat srečat, zadnjič naj bi ga ravno za temi vrati v The Gutter, kjer ti da ring, potem te transportira in moraš trikrat zmagat proti botom. Za tem dobiš boj z darklurkerjem.

Probaj igrat pvp z poisoned richards rapierjem, nekaj časa je bilo dokaj OP orožje, moveset ima tudi kul. Smešno je bilo opazovat folk ko panično skače, ker si zaradi zahtevanega premora ne upa vzet estus flaske.

Zgodovina sprememb…

1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1515163229 (2135) oo7
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45790426 (1478) oo7
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621890 (1339) 2dark
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114918 (6900) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275518 (4388) scipascapa

Več podobnih tem