» »

Lords of Fallen

Lords of Fallen

oo7 ::



Developer: Deck 13, CI Games
Release date: 2014
Genre: Action role-playing
Mode: Single-player
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Lords of the Fallen Debut Trailer


Gameply se začne pri 2 minuti in 38 sekund:)
Seven Minutes of Developer Gameplay - Lords of the Fallen

oo7 ::



Dokaj podobno Dark Souls?>:D

oo7 ::

Next gen Dark souls???:D



Lords of the Fallen is a difficult game, and stressed, "It's not a franchise," so the game's world and lore needs to be memorable, just as its combat must be fluid. First impressions - as they say - are everything. He explained, "Lords of the Fallen is a game that is not a game about - and I don't want to get this wrong because we do have storyline, we do have characters, NPCs and quest - but this is not a game where you would like to take out 100 hours of storyline and a thousand side-quests. This is a game about you crossing the gap, and the difference and distance between being a random noob at the beginning, and skilled pro player at the end. This crafting of your skill is what this is about, and I thought Dark Souls was exactly about the same thing.


Pre-alpha version gameplay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Lords of the Fallen gameplay


To bom sigurno nabavil, ker je zelo podobno Dark souls =)

yayo ::

Razvijalci so poljaki, vsaj eden je delal pri CDPR na Witcher igrah. In ja, so veliki ljubitelji Dark Souls.

oo7 ::

31 Oktober 20148-)



Tale next gen Dark souls bom definitivno kupil:D

oo7 ::

Lords of the Fallen - World Trailer


Konec Septembra pride zadnji DLC za Dark Souls 2 konec Oktobra pa Lords of the Fallen ravno prav:)
Samo ne vem še ali bi igral na PC ali PS4 je pa tole zame obvezen nakup, ker je zelo podobno Dark Souls. Dark Souls je pa itak mojstrovina od igre;)

oo7 ::

Danes sem kupil tole igro pri Kinguin.net.
Dobil sem kodo za igro za Steam in zdraven še 2 Voucher kode. Za kaj sta ti dve Voucher kodi?>:D



Gamespot: http://www.gamespot.com/reviews/lords-o...
IGN : http://ca.ign.com/articles/2014/10/28/l...


Pa še malo primerjave med Dark Souls in Lords of Fallen

medenko ::

Lords of The Fallen + The Monk's Decipher + Demonic Weapons Pack PRE-ORDER EU Steam Key

?

oo7 ::

medenko je izjavil:

Lords of The Fallen + The Monk's Decipher + Demonic Weapons Pack PRE-ORDER EU Steam Key

?


To nič ne piše samo voucher code.

Bom eno vpisal v Steam pa, da vidim, kaj bo.

sajmonmofo ::

zgleda dobro, ceprav mi ds2 nikakor ne sede (prevec lesen, kontrole v pizdi)

Izi ::

Ocene so dobre.

IGN - 7.4/10
Polygon - 7.5/10
IncGamers - 7/10
GameSpot - 8/10
GameTrailers - 7.3/10
Twinfinite - 3/5
GameInformer - 8.5/10
Eurogamer - 7/10

Sem že mislil nabaviti pa povsod primerjajo igro z Dark Soul serijo, ker me je odvrnilo. Čeprav sem velik ljubitelj Akcijskih RPGjev sta mi bili DS in DS2 katastrofalno slabi, kar se tiče igralnosti in RPG elementov in slabega porta za PC.
Kdor je probal, ali je PC verzija v redu in se večino opravil da opraviti z miško? In da ni spet popolna arkada z zaguljeno težavnostjo in konzolnim shranjevanjem pozicije kot DS?

oo7 ::

Izi je izjavil:

Ocene so dobre.

IGN - 7.4/10
Polygon - 7.5/10
IncGamers - 7/10
GameSpot - 8/10
GameTrailers - 7.3/10
Twinfinite - 3/5
GameInformer - 8.5/10
Eurogamer - 7/10

Sem že mislil nabaviti pa povsod primerjajo igro z Dark Soul serijo, ker me je odvrnilo. Čeprav sem velik ljubitelj Akcijskih RPGjev sta mi bili DS in DS2 katastrofalno slabi, kar se tiče igralnosti in RPG elementov in slabega porta za PC.
Kdor je probal, ali je PC verzija v redu in se večino opravil da opraviti z miško? In da ni spet popolna arkada z zaguljeno težavnostjo in konzolnim shranjevanjem pozicije kot DS?


Zaenkrat sem samo sprobal začnem igrati zvečer.
Drugače pa kontrole na tipkovnici dosti boljše razporejene kot v Dark souls 2 grafika je lepa ampak če ti Dark souls igra ni všeč dvomim, da ti bo tudi ta.

Poglej si ta video pa ti bo malo bolj jasno za kako igro se gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Ja, grafika je fenomenalna, ampak igra verjetno res ni zame.
Izgleda bolj frustracija kot zabava. Ob smrti izgubiš vse pridobljene izkušnje od zadnje posnete pozicije. Ob tem pa te igra še provocira, da pozicije sploh ne shraniš, ker tako dobivaš več izkušenj čim dalj nisi shranil pozicije. Seveda prej ali slej umreš in bolj ko tvegaš več izgubiš.
Pa magija je močno zapostavljena. Nekaj magije sicer je ampak je vse skupaj samo pomoč mahanju z meči. Pa precej počasna igra je tole, jaz sem bolj navdušen nad hitro akcijo.
Bom kar na Diablu ostal za naslednje 3 tedne dokler ne pride Inkvizicija :D

sajmonmofo ::

 :D

:D

človek zver ::

Jest igram tole na ps4 pa morm rečt da je zlo dobr špil!

oo7 ::

človek zver je izjavil:

Jest igram tole na ps4 pa morm rečt da je zlo dobr špil!


Jaz pa igram na PC in se popolnoma strinjam s tabo8-)
Kateri razred si izbral na začetku? Kam najbolj vlagaš točke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

človek zver ::

Mam wariorja ...večinoma v streinght endurence pa vitality....drgač pa mam anninhilatorja še za ubit...sm se mal zgubu mislm...a kej veš kak je kej NG+ pa NG++? Bom pa šel pol še z klericom pa rougom.

oo7 ::

človek zver je izjavil:

Mam wariorja ...večinoma v streinght endurence pa vitality....drgač pa mam anninhilatorja še za ubit...sm se mal zgubu mislm...a kej veš kak je kej NG+ pa NG++? Bom pa šel pol še z klericom pa rougom.



Sem se odločil, da ne igram te igre dokler jo ne popravijo. Danes sem igral in se mi je igra kar sesula in jaz nisem imel nič shranjeno;(( Sem bral na forumu na Steamu in ima zelo veliko ljudi ta problem. Zaradi piratov so naredili zaščito, ki naj je še ne bi zlomili ampak to se pozna tudi pri nas, ki smo kupili igro.

Mi je že žal, da sem jo kupil za PC in ne za PS4.

Kolikor sem jo pa igral je pa super igra zelo lep svet super vzdušje in zabaven boj edini minus crash za crashom.

človek zver ::

človek zver ::

Prodam igro lords of the Fallen za PS4.

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

medenko ::

med oglase daj.

oo7 ::

Nazadnje sem igral igro Novembra, ker je bil crash za crashom sem jo nehal.
Včeraj sem jo na novo posnel na Steamu in igral okoli 3 ure in še nobenega crasha kot kaže so jo popravili zdaj dela super:D

Gameplay je super podoben kot v igri Dark souls. Grafika je zelo lepa tudi zgodbe je več kot v Dark Souls. Igra je težka ampak vseeno malo lažja kot Dark Souls.
Tako, da ljubiteljem ige Dark Souls priporočam igro Lords of the Fallen8-)




scipascapa ::

še do danes jo niso skrekal? ;)

jaz sem si jo naročila na zavviju 25EUR za ps4 :)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

še do danes jo niso skrekal? ;)

jaz sem si jo naročila na zavviju 25EUR za ps4 :)



Mislim, da jim še ni ratalo skrekati te igre.

Si že sprobal igro?

Pesimist ::

Kaj res folk kupuje to zvrst igre tolko da jih je prava poplava v zadnjem cajtu? Jaz sem probal dark souls samo zarad bloodborna in nikakor ne pridem not zato nisem nikol bloodborna naroco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

Kaj res folk kupuje to zvrst igre tolko da jih je prava poplava v zadnjem cajtu? Jaz sem probal dark souls samo zarad bloodborna in nikakor ne pridem not zato nisem nikol bloodborna naroco.


Stvar okusa če ti ni všeč ti pač ni =)

scipascapa ::

nisem še dobil oziroma sploh še poslali niso hehe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45790639 (1691) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768578 (1331) oo7
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621942 (1391) 2dark
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833462 (3069) dronyx
»

The Surge (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
688533 (4137) scipascapa

Več podobnih tem