» »

Dark Souls II

Dark Souls II

1
2
3 4 5

Berserker ::

Lonsarg je izjavil:

Ja, ampak fora je, da ko imajo zadosti visok dmg/hp mora tvoja igranje postati perfektno, medtem ko na NG važno da se en določen procent izmakneš in to je to, čisto drug nivo težavnosti.

So pa skoki po NG+ zelo majhni, tko po 5%. Iz NG na NG+ pa je faktor2 in je zelo zabavno v drugo igrati, ker niti slučajno nisi 2krat boljši v statih in moraš z skilom kar močno kompenzirat.


Evo NG+, lahko rečem da je bil malce težji, ampak še vedno sprehod, ker skill pa oprema res svoje naredita. NG+ ti doda nove sovražnike, dobiš možnost za nove oklepe, določeni bossi ti invejdajo npc sovražnike kot je recimo Looking Glass Knight, pri katerem je zabavno to, da lahko tudi sam invejdaš in pomagaš bossu ubit druge igralce, lost sinnerja pa tista dva čarovnika zaposliš z prijateljskim npc-jem.

Da ne omenim določenih igralcev, ki igrajo z Hexerji, Pyromancerji ki so totalno OP.

Sicer pa si upam trdit da so Dark Soulsi ena izmed top iger, res nekaj čisto drugačnega kot smo deležni v drugih igrah. Komaj čakam da si sposodim še Demons Soulse in ps3.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Dark Souls 2 PC release date moved to May 2
http://www.vg247.com/2014/04/15/dark-so...

No 1 teden ni take sile>:D

Mitch ::

Upam, da se bo to dalo normalo špilat z mišem in tipkalom...

oo7 ::

So popravili zamuda bo samo v Angliji 1 teden

Mitch je izjavil:

Upam, da se bo to dalo normalo špilat z mišem in tipkalom...


Po moje bo čist super za igrat na Pc-ju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Berserker ::

Kaj je tak težko nabavit en kontroler, ki lahko služi tudi drugim igram. Kajti to je res eden izmed špilov ki je narejen za gamepad, tako kot fifa in fps za miško.

Egidij88 ::

Okej. Kaj to komplet jezik izbereš pri inštalaciji in igračkanju, ali so različne verzije in moraš pravo kupiti? Rabil bi, da je vse komplet po nemško. Nekaj berem, da spremeniš jezik v windowsih? I'm lost, ne igram jaz igric.

oo7 ::

Egidij88 je izjavil:

Okej. Kaj to komplet jezik izbereš pri inštalaciji in igračkanju, ali so različne verzije in moraš pravo kupiti? Rabil bi, da je vse komplet po nemško. Nekaj berem, da spremeniš jezik v windowsih? I'm lost, ne igram jaz igric.


http://store.steampowered.com/app/23643...

Tukaj piše Interface in Subtitles German full audio pa samo Ang.


Jutri izide igra za PC8-)

oo7 ::

Pa sem dobil igro:)
Kakšen nasvet preden začnem igrat?>:D

Zmajc ::

Prepare to die ....alot.

kmetek ::

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Pa sem dobil igro:)
Kakšen nasvet preden začnem igrat?>:D



Kot začetnik si izberi knight ter se raje bildaj v oklepnika. Strenght, vigor, dexterity, endurance, adaptability in vitality to si bildaj. Čim prej si kupi ščit, ter višaj si poise. Nevem katera tipka je na tipkovnici(gamepad je pritisk v RB) ampak si v boju zakleni kamero na tarčo.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pa sem dobil igro:)
Kakšen nasvet preden začnem igrat?>:D



Kot začetnik si izberi knight ter se raje bildaj v oklepnika. Strenght, vigor, dexterity, endurance, adaptability in vitality to si bildaj. Čim prej si kupi ščit, ter višaj si poise. Nevem katera tipka je na tipkovnici(gamepad je pritisk v RB) ampak si v boju zakleni kamero na tarčo.


Super hvala za nasvet bom začel igrati danes zvečer. Do zdaj sem samo probal in grafika je super edino škoda, ker ne piše tipk za tipkovnico ampak se bom že navadil.

Berserker ::

Če imaš možnost igraj raje z xbox gamepadom. Špil je narejen za to. Pa ne obupaj takoj. Idi prvo spodaj pod tistimi ruševinami je en tak prehod. Še ena informacija, vsakič ko umreš se ti zniža življenska črta za 10%. =)

Zgodovina sprememb…

Bolf3nk ::

A interface ne znajo naredit bolj fancy? zgleda kot 20 let star špil. Kontrole za pc so še vedno v kurcu. res potrebuješ gamepada za tole. Škoda, da ne znajo naredit špila za pc kot se spodobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Če imaš možnost igraj raje z xbox gamepadom. Špil je narejen za to. Pa ne obupaj takoj. Idi prvo spodaj pod tistimi ruševinami je en tak prehod. Še ena informacija, vsakič ko umreš se ti zniža življenska črta za 10%. =)


Kontrole so res malo čudne ampak se bom navadil ali pa bom kupil gamepad.

Ko si napisal naj grem tam pod ruševinami. Prvo sem bil v tisti hiši kjer so se tiste stare babice potem sem bil v tistih jamah tam sem umrl ene 3x potem sem pa prišel v eno vas pri morju? Tam je en kovač, ki išče ključ, trgovina, in ena govoreča lisica. Na hribu je ena pot pa je nisem izbral potem vodnjak in dve poti, ki vodita v podzemlje. Sem srečal pa tudi enega viteza in dva okostnjaka in nek kip, ki blokira stikalo.

Pri borbi sem našel tipko lock. a je bolje meč držati z eno roko ali dvema?
Pa takrat, ko sem umrl se mi je spremenil obraz pa sem ga potem pozdravil. Kakšne učinke ima če se ne bi pozdravil in hodil okoli s tisto zeleno glavo?

V glavnem mi sploh ni jasno kam točno naj grem>:D igra je pa težka za znoret:P

Lonsarg ::

Ko umreš postaneš undead al nekaj tazga, drugače si pa človek. Dodatno vsakič ko umreš izgubiš 10% max hpja, ugibam da samo do neke meje naj nekdo potrdi?

In če je stvar enaka kot v enki, potem pred boss fajti srečavaš pomočnike, ki ti pomagajo, če si človek, drugače pa se sploh ne pojaviji, so to pustili v dvojki ugibam?

Vglavnm te itemi, da postaneš spet človek so zelo dragoceni in jih izrabiš ponavadi samo pred boss fighti, ki si jih že prakrat probal zmagat in probaš ne umret, da ne izgubiš. Poleg tega lahko iste iteme uporabiš za izboljševanje ognjev, kjer dobiš več healing moči, če so izboljšani.

Sem prav povedal?

Setsuno ::

oo7 ::

Kdor igra na Pc-ju mi lahko pove kako se skoči? Čisto malo za skočit pa je samo dash in vedno pade v vodo in umre:|

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

Ko umreš postaneš undead al nekaj tazga, drugače si pa človek. Dodatno vsakič ko umreš izgubiš 10% max hpja, ugibam da samo do neke meje naj nekdo potrdi?

In če je stvar enaka kot v enki, potem pred boss fajti srečavaš pomočnike, ki ti pomagajo, če si človek, drugače pa se sploh ne pojaviji, so to pustili v dvojki ugibam?

Vglavnm te itemi, da postaneš spet človek so zelo dragoceni in jih izrabiš ponavadi samo pred boss fighti, ki si jih že prakrat probal zmagat in probaš ne umret, da ne izgubiš. Poleg tega lahko iste iteme uporabiš za izboljševanje ognjev, kjer dobiš več healing moči, če so izboljšani.

Sem prav povedal?



Hvala:)
Sem šel novo igro, ker sem delal ravno obratno kot si napisal ti sem že dobre predmete porabil za brez veze.

Setsuno ::

oo7 je izjavil:

Kdor igra na Pc-ju mi lahko pove kako se skoči? Čisto malo za skočit pa je samo dash in vedno pade v vodo in umre:|


Jst sm na PC-ju meu na kontrolerju šprint + LS stick da prtisneš pol sm si spremenu na šprint pa še enkrat šprint prtisneš, na tipkovnici se mi zdi da je tipka F med šprintop

oo7 ::

Setsuno je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kdor igra na Pc-ju mi lahko pove kako se skoči? Čisto malo za skočit pa je samo dash in vedno pade v vodo in umre:|


Jst sm na PC-ju meu na kontrolerju šprint + LS stick da prtisneš pol sm si spremenu na šprint pa še enkrat šprint prtisneš, na tipkovnici se mi zdi da je tipka F med šprintop


Hvala za skok moraš pritisnit space in F:)

Mitch ::

Ma ta igra kakšno zgodbo al je sam šponaj naprej do konca?

oo7 ::

Tudi zgodba je:)

Še nekaj me zanima. Zdaj sem hodi iz Maule v Giant forest in pobijal tiste ljudi in z dušami pri tisti ženski dvigoval stopnje predvsem Strenght, endurance, adaptibility in vitality tako kot je zgoraj rekel Berserker.
Zanima me ali je boljše na začetku ulagati v te sposobnosti ali tudi kupiti kako opremo tam v tisti vasi?

Zmajc ::

Za vse novince in veterane.


Dark Souls 2: The Comprehensive Beginner's Guide

Toplo priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Egidij88 ::

Jap, daš winse na german in dela. Ker foter zna bolje nemško kot angleško... stara garda. Geeka Dark Souls, Call of Ktulu ipd. :D

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Za vse novince in veterane.


Dark Souls 2: The Comprehensive Beginner's Guide

Toplo priporočam.



Hvala:) to sem rabil.

oo7 ::

Samo zanima me če sem na pravi poti>:D

Izbral sem knight in sem do zdaj dajal točke v:

Vigor : 13
Endurance : 10
Vitality : 11
Attunenent : 6
Strenght : 15
Dexterity : 8
Adaptabitllity : 12
Inteligence : 6
Faith : 6

Imam pa v dobrem še 2 levela. Zanima me če se mi splača zvišati Attunemenet na level 10, da se mi odpre 1 slot? Namreč kupil sem soul Arrow in če hočem pri tistem camp fire zmešati ta urok rabim vsaj 1 slot. Ali naj uporabim ti dva levela za kaj drugega?

Hvala

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Samo zanima me če sem na pravi poti>:D

Izbral sem knight in sem do zdaj dajal točke v:

Vigor : 13
Endurance : 10
Vitality : 11
Attunenent : 6
Strenght : 15
Dexterity : 8
Adaptabitllity : 12
Inteligence : 6
Faith : 6

Imam pa v dobrem še 2 levela. Zanima me če se mi splača zvišati Attunemenet na level 10, da se mi odpre 1 slot? Namreč kupil sem soul Arrow in če hočem pri tistem camp fire zmešati ta urok rabim vsaj 1 slot. Ali naj uporabim ti dva levela za kaj drugega?

Hvala


Mislim, da ne. Sem skoraj prepričan, da je isto kot pri DS1 in bi ti te "puščiče" delale na začetku pol manjši damage, kot meč, pa še omejeno število jih imaš. Vlagaj rajši v Vigor, Endurance, Strenght, pa mogoče par pik v dexterity...pa vsekakor nekaj tudi v nadgradnjo opreme.

Sem tudi sam začel igrati dvojko...in po treh ubitih bossih in petih počiščenih območjih, mi igra deluje malo slabše, kot enka, kljub boljši grafiki. Vse skupaj je bolj poenostavljeno...razen težavnost je mogoče malo višja, sploh, ker imaš močno zmanjšan HP, če parkrat zaporedoma krepneš.

oo7 ::

todman74 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Samo zanima me če sem na pravi poti>:D

Izbral sem knight in sem do zdaj dajal točke v:

Vigor : 13
Endurance : 10
Vitality : 11
Attunenent : 6
Strenght : 15
Dexterity : 8
Adaptabitllity : 12
Inteligence : 6
Faith : 6

Imam pa v dobrem še 2 levela. Zanima me če se mi splača zvišati Attunemenet na level 10, da se mi odpre 1 slot? Namreč kupil sem soul Arrow in če hočem pri tistem camp fire zmešati ta urok rabim vsaj 1 slot. Ali naj uporabim ti dva levela za kaj drugega?

Hvala


Mislim, da ne. Sem skoraj prepričan, da je isto kot pri DS1 in bi ti te "puščiče" delale na začetku pol manjši damage, kot meč, pa še omejeno število jih imaš. Vlagaj rajši v Vigor, Endurance, Strenght, pa mogoče par pik v dexterity...pa vsekakor nekaj tudi v nadgradnjo opreme.

Sem tudi sam začel igrati dvojko...in po treh ubitih bossih in petih počiščenih območjih, mi igra deluje malo slabše, kot enka, kljub boljši grafiki. Vse skupaj je bolj poenostavljeno...razen težavnost je mogoče malo višja, sploh, ker imaš močno zmanjšan HP, če parkrat zaporedoma krepneš.



Imam en artefakt Soul Vessel pa me zanima če je varno, da ga uporabim in na novo razdelim točke?
Sem pa tudi že jaz ubil enega velikana The last Giant, ki pa ni bil težek.

oo7 ::

Sem resetiral točke in jih razdelil drugače>:D
A je The Pursuer težak šef? Sem ga že srečal kmalu, ko sem prišel v Forest of giants in me je sesul za šalo. Zdaj pa je tam na gradu pa piše, da je njegova šibka točka magija.

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Zdaj pa je tam na gradu pa piše, da je njegova šibka točka magija.


Igra ponuja ogromno možnosti, ni treba bit sorcerer, da "nekoga" ubiješ z magijo.

oo7 ::

todman74 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zdaj pa je tam na gradu pa piše, da je njegova šibka točka magija.


Igra ponuja ogromno možnosti, ni treba bit sorcerer, da "nekoga" ubiješ z magijo.



Sem ga premagal>:D
The last Giant je bil počasen in sem ga z lahkoto premagal. The Pursuer je pa hiter in ima zelo močne udarce. Zato najbrž magija boljša kot meč, ker ga lahko z daljave streljaš. Jaz sem umrl ene 10x potem sem se pa spravil ustrelit s ballista in mu je z enim strelom pobralo 99%8-) potem pa še 2x z mečom in je umrl.


Sem pa opazil, ko sovražnika ubiješ tam okoli 10x ga potem ni več. Če je močan nasprotnik ga ubijem in hitro bonefire, ko je zadosti duš takoj v nabavo po točke ali opremo:)) in potem ponovi vajo.
Je pa res, da sem na tak način tudi izgubil že kar nekaj duš, ker mi jih ni uspelo povrniti.

Sicer prvega dela Dark Souls nisem igral lahko pa rečem, da je Dark Souls 2 daleč najtežja igra kar sem jih kdaj igral pa tudi v vseh igrah, ki sem jih kdaj koli igral bi lahko pomnožil z 10 pa nisem umrl tolikokrat kot v Dark Souls 2:P

kmetek ::

imaš to na pc ali ps3?

oo7 ::

Igram na Pc-ju. Na začetku so me motile kontrole na tipkovnici zdaj, ko sem se navadil ne bi zamenjal tipkovnice in miške za gamepad se, da zelo lepo igrati to igro na Pc-ju:)

Berserker ::

Odvisno je tudi katero orožje igraš, sploh veliki meči so strenght orožja, medtem ko so katane in tisti rapierji dexterity orožja. Imaš pa orožja ki se z obema statistikama gor bildajo, recimo Claymore je en tak popularen meč, ker ima tudi dober move set udarcev in se ga da igrati v eni in obeh rokah. Če ti je pretežko se gor bildaj. Pa nagradi orožja in oklep pri kovaču. Do prve tretjine bo to zadosti, potem dalje pa že najdeš boljši oklep (oz tam dalje od Pursuerja najdeš enega boljših oklepov -draenglic armor se). Za ščit ti priporočam double dragon shield, ker ima za začetek dober poise in stability.

Vseeno je kako igraš, ker si lahko magician, cleric in hexer tudi v oklepu ter s primarnim melee karakterjem.

Port na pc je odličen, kontrole so takšne zaradi mehanike špila in je kontroler tako obvezen kot joystick za letalske simulacije in volan za dirkalne igre.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

A kdo ve kje se da dobit DSfix za ta špil? Menda ga je naredil isti model kot za prvo igro.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Odvisno je tudi katero orožje igraš, sploh veliki meči so strenght orožja, medtem ko so katane in tisti rapierji dexterity orožja. Imaš pa orožja ki se z obema statistikama gor bildajo, recimo Claymore je en tak popularen meč, ker ima tudi dober move set udarcev in se ga da igrati v eni in obeh rokah. Če ti je pretežko se gor bildaj. Pa nagradi orožja in oklep pri kovaču. Do prve tretjine bo to zadosti, potem dalje pa že najdeš boljši oklep (oz tam dalje od Pursuerja najdeš enega boljših oklepov -draenglic armor se). Za ščit ti priporočam double dragon shield, ker ima za začetek dober poise in stability.

Vseeno je kako igraš, ker si lahko magician, cleric in hexer tudi v oklepu ter s primarnim melee karakterjem.

Port na pc je odličen, kontrole so takšne zaradi mehanike špila in je kontroler tako obvezen kot joystick za letalske simulacije in volan za dirkalne igre.



Trenutno najabolj uporabljam Broadsword +4 se mi zdi, da naredi še največ škode všasih uporabljam pa tudi Bastardsword ampak pri tem meču gre veliko stamine in je prevelik za ozke hodnike sem pa danes dobil Greatsword, ki pa je večji kot moj lik in ga nosi na rami>:D
Pri večini sovražnikov imam meč v obeh rokah, ker dela večjo škodo pri tistih zelo nevarnih pa imam v eni roki meč in v drugi ščit in uključen guard.
Imam pa tudi draenglic armor in je najboljši kar jih imam trenutno.


Trenutno imam tako razdeljene točke

Vigor 17
Endurance 15
Vitality 12
Attunement 4
Stenght 30
Dexterity 17
Adaptability 19
Inteligence 6
Faith 6

Trenutno imam odigranih 32 ur>:D in piše you have unlocked 4/38 (11%) imam občutek, da bo tole še zelo dolga igra.


Še eno vprašanje.
Danes sem ubil četrtega šefa Flexile Sentry. Dobil sem njegovo dušo in ponavadi sem porabil te duše za nadgradnjo lika ali opreme. Zdraven šefovske duše pa piše: Use this soul to acquare inumorous souls or to create something of great worth.
Kaj je mišljeno s tem (create something of great worth)?:)

Lonsarg ::

yoco je izjavil:

A kdo ve kje se da dobit DSfix za ta špil? Menda ga je naredil isti model kot za prvo igro.

Wtf, zakaj bi pa dvojka rabila fix? Pri enki je šlo z en spacan port, dvojko je ločen studio razvijal/portal.

yoco ::

Lonsarg je izjavil:

yoco je izjavil:

A kdo ve kje se da dobit DSfix za ta špil? Menda ga je naredil isti model kot za prvo igro.

Wtf, zakaj bi pa dvojka rabila fix? Pri enki je šlo z en spacan port, dvojko je ločen studio razvijal/portal.

http://www.gamespot.com/videos/dark-sou...

Lonsarg ::

Aha večja resolucijo so uspel shekat, fajn. Jaz sem najprej mislil, da govoriš o kakem fixu za miško/tipkovnico. Ta tu ni potrebna, je proper PC igra, kar se kontrol tiče.

Čudno da so grafiko namenoma pogršali/približali konzolam sicer....

oo7 ::

Eno vprašanje glede šefovskih duš?

Pobil sem že nekaj šefov(The last Giant, Pursuer, Dragonrider, The ruin sentinels in Flexile Sentry) in porabil njihove duše za nadgradnjo.
Imam pa še nekaj duš v inventoriju od drugih šefov, ki jih še nisem uporabil( Lost Sinner, Belfry Gargoyles, Executioner's Chariot, Rotten in Skeleton lords) zanima me kaj lahko še narediš z temi dušami, ker zdraven duše piše : Use this soul to acquare inumorous souls or to create something of great worth. Kaj je mišljeno z create something of great worth?

Hvala:)

Lonsarg ::

Iz vsake duše je možn en meč narediti al pa kak sčit tut mogoče. Za Dark Souls 1 si pogledal na wiki, da si videl, kaj se splača imeti, za Dark Souls 2 se bo pa treba potruditi z Googlom ali pa sam ugotoviti, če se da kak hud kos orožja naredit, torej jih šparati, dokler ne prideš do koga, ki ti ponuja kovanje mečev iz teh zadev:)

oo7 ::

Nisem še srečal kovača, ki bi mi naredil z duše meč ali ščit:|

Šefe ponavadi potolčem sam če mi ne uspe v 10 poiskusu se spremenim v človeka pokličem še dva fantoma in potem je mala malica>:D

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Šefe ponavadi potolčem sam če mi ne uspe v 10 poiskusu se spremenim v človeka pokličem še dva fantoma in potem je mala malica>:D


Jaz pa kar solo vztrajam, pa tud če 30krat crknem...

oo7 ::

todman74 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Šefe ponavadi potolčem sam če mi ne uspe v 10 poiskusu se spremenim v človeka pokličem še dva fantoma in potem je mala malica>:D


Jaz pa kar solo vztrajam, pa tud če 30krat crknem...



Pravilno>:D

Jaz sem uporabil pomoč pri Sentinels kjer so trije šefi nikakor mi jih ni uspelo premagat.

Kako pa naprimer, da bi šel jaz pomagat drugemu v šefovski dvoboj? Kako pustiš tisti znak na tleh?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zemljevid :)


Dve great souls imam že še dve rabim, da grem lahko potem v Shrine of Winter>:D
Danes sem se namučil z šefom Royal Rat Authority zaenkrat še najtežji.

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Kako pa naprimer, da bi šel jaz pomagat drugemu v šefovski dvoboj? Kako pustiš tisti znak na tleh?


Za online igranje je najbolje , da si pogledaš kaj na Twitchu.

oo7 ::

Zanima me če moraš imeti v inventoriju giant souls, da znižaš Vendriku obrambo? Imam 4 giant souls pa, ko ga udarim se mu skoraj nič ne pozna:|

todman74 ::

Nimam pojma, še nisem tam...

Igram že preko 100 ur, sem okol lvl 130, vseskozi solo, poleg tega pa "pregledam" vsak kotiček vsaj dvakrat, zato sem bolj počasen. Če si površen pri raziskovanju, lahko precej igre izpustiš...

Lahko pa malo "poguglaš"...maš strani, kjer so na široko opisane strategije za boss "fajte".

oo7 ::

Sem pogledal na Google glede tega pa nisem našel.
Tudi jaz raziskujem vse sobe edino The Gutter mi je zoprn za raziskovat. Edino se mi zdi, da je malo Pharaor losckstones in veliko od njih sploh ne naredi nič pametnega.
Najhujša stvar v igri mi je pa Mimika tista skrinja prvič sem mislil, da me bo kap:))

Jaz pa imam odigranih 95 ur in sem level 160. V nekaterih sobah sploh ni več sovražnikov, ker mislim, da ko ga ubiješ 10x ali malo večkrat se ne pojavijo več.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1516164272 (811) oo7
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45790586 (1638) oo7
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621932 (1381) 2dark
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114956 (6938) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275531 (4401) scipascapa

Več podobnih tem