» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
34 / 55
»»

frenky119 ::

Tudi sam plačujem preko banke in ni nobenih problemov. Registriraš se z svojimi podatki v Sloveniji (naslov za izstavitev računa), hkrati pa lahko vpišeš tudi naslov za pošiljanje v Nemčiji. Sam sem se registriral tako in ni bilo problemov.

MrStein ::

Račun: tvoj naslov
Dostava: mailboxde naslov

Tako je bilo nazadnje, če se prav spomnim.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tin3x ::

Sem se registriral na MF s svojimi podatki in nato dodal Maillboxde naslov, sedaj izgleda takole:https://ibb.co/jiKiPf. Je tako vredu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tin3x ()

PrimozR ::

MrStein je izjavil:

Račun: tvoj naslov
Dostava: mailboxde naslov

Tako je bilo nazadnje, če se prav spomnim.

Jaz sem naredil tako.

EDIT: če te skrbi banka pa še vedno lahko odpreš N26, da dobiš nemški TRR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Dzhimen ::

Naročil sem komponente pri Mindfactory, med njimi tudi i5-8600. Zadevo dobim, sestavim, vse štima, razen CPU hladilnik malo brni, kar je moteče...
Vem da so ventilatorji pri Stock hladilnikih pač nižje kvalitete in glasnejši, ampak tu je neka napaka, ker tako glasno vseeno ne bi smelo biti. Pa ponavadi je pretok zraka tisti, ki povzroča "hrup", če ni kvalitetni ventilator, tu pa se sliši kot da bi bilo nekaj z ležajem...

Tu je posnetek, ne sliši se ravno dobro, ampak je opazno neko brnenje:
https://vocaroo.com/i/s1rczTaody2C



Montiran je 100% pravilno, preveril sem da žice od priklopa slučajno ne trkajo ob rezila ventilatorja, probal sem tudi ročno malo požokat ventilator, malo noter pritisnit, malo ven narahlo, ampak še vedno brni. In to je na "silent" profilu v BIOS-ih, drugače je še glasneje.

Moje vprašanje je če je slučajno kdo bil v podobni situaciji ko je naročeval pri Mindfactory? Ker drugače CPU dela, tud hladilnik dela, ampak je očitno neka majhna napaka v ležaju. Se lahko kaj uredi pri njih? Drug stock hladilnik ali pa mogoče dobropis, da si nabavim kak aftermarket hladilnik z mojim doplačilom? Kakšne so vaše izkušnje?

Vem da je najbolj očitna opcija da se s takimi malenkostmi ne ukvarjam in si kupim nek entry-level hladilnik za 25€ in je mir, ampak vseeno me zanima, kaj se da naredit v tem primeru?

PrimozR ::

Kupi hladilnik ter jim obenem pošlji mail.

Jaz sem dobil zvito Noctuo NH-D14 (na eni strani so bili heatpipi na polovici višine zviti navzven), MindFactory je želel zadevo najprej nazaj, kar bi pomenilo, da bi bil še par tednov brez novega računalnika. Istočasno sem mail poslal direktno Noctui, kjer so bili bistveno bolj odzivni (hitrejši), obenem so mi pa poslali nov hladilnik, kjer sem zadevo premontiral, starega pa poslal nazaj v paketu, s katerim so poslali novega.

Mogoče boš dobil kaj od MindFactory-ja, ampak daleč najmanj težav boš imel, če si kupiš v Sloveniji en nov hladilnik. Pa še tišji računalnik. S temle ne boš zgrešil: https://edigital.si/univerzalni-dodatki...

gustek_si ::

Noctua NH-D15S - kar soliden kuler

PrimozR ::

Ja ampak ni ravno 25 EUR, kajne? Pa tudi 'soliden' ne vem če bi rekel hladilniku, ki je top of the line zračni hladilnik in ki se kosa z vodnim hlajenjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Dzhimen ::

Haha, sem danes vseeno pisal na mindfactory (ob 11:52), razložil zadevo in končal mail z
"Is there any way you could perhaps send a replacement Intel stock cooler for the i5-8600?"

In dobim sedaj odgovor (ob 14:26):
"A new stock cooler is on the way to you. :) Kind regards, your Mindfactory Service Team".

:))

Vse super in prav, edin problem, na katerega nisem pomislil je, da mi bodo sedaj zadevo poslali na MailboxDE naslov in bom moral plačat še poštnino za preusmeritev v Slovenijo. Upam da bo bolj mila poštnina, glede na to da bo majhen paketek.

Kakorkoli, bom pač plačal teh par €. Drugače pa zelo pozitivna izkušnja z Mindfactory, sem zelo zadovoljen. :)

Sem imel eno podobno težavo z Computeruniverse kako leto nazaj, ko so mi poslali nedelujoč prenosnik z tovarniško napako in je bila zadeva ravno tako urejena hitro, učinkovito in brez kompliciranja.
Očitno Nemci obvladajo zadevo. :D

darkolord ::

Dzhimen je izjavil:

Očitno Nemci obvladajo zadevo. :D
Fino, da si imel dobro izkušnjo, ampak ne se zanašati na to

gremNaLinux ::

Pozdravljeni!
Zanima me, kakšno (če sploh kakšno) vlogo igra `Rechnungsadresse` ko nastavljaš svoj naslov na mindfactory-ju.
Kupujem preko Mailboxde.

gremNaLinux ::

Če sem bolj specifičen, zanima me, če je to moj naslov bivanja in ime ali naslov plačnika, ki se mora ujemati z npr. naslovom na paypal-računu. Če plačam preko UPN je ta naslov pomemben?
V mojem primeru ta naslova (in ime) nista ista.

PrimozR ::

En kup nas je naročalo prek Mailboxde, kjer smo za dostavo seveda dali njihov naslov, za račun pa osebni. En kup nas je tudi plačalo z bančnim nakazilom, ne vem pa, kako je, če se naslova ne ujemata... Načeloma bi jim moralo biti vseeno, samo da dobijo denar?

tomy5 ::

gremNaLinux je izjavil:

Če sem bolj specifičen, zanima me, če je to moj naslov bivanja in ime ali naslov plačnika, ki se mora ujemati z npr. naslovom na paypal-računu. Če plačam preko UPN je ta naslov pomemben?
V mojem primeru ta naslova (in ime) nista ista.


Pazi na sklic, knjiži se po sklicu

markoxxx ::

poštnina iz mindfactory če kupim pc?

darkolord ::

Poštnina je.

Dzhimen ::

gremNaLinux je izjavil:

Pozdravljeni!
Zanima me, kakšno (če sploh kakšno) vlogo igra `Rechnungsadresse` ko nastavljaš svoj naslov na mindfactory-ju.
Kupujem preko Mailboxde.



gremNaLinux je izjavil:

Če sem bolj specifičen, zanima me, če je to moj naslov bivanja in ime ali naslov plačnika, ki se mora ujemati z npr. naslovom na paypal-računu. Če plačam preko UPN je ta naslov pomemben?
V mojem primeru ta naslova (in ime) nista ista.



Jaz sem 3 naročila preko MailBoxDE opravil, vsa brez vsakršnih težav.
Rechnungsadresse sem dal svoj domači naslov, v Sloveniji.
Lieferadresse pa sem dal:
Mailboxde.com GmbH Janez Novak, ID 12345
02763
Äussere Weberstr. 57
02763 Zittau
Deutschland

Kot sklic sem na UPN-ju navedel Kundennummer in Vorgangsnummer, po mojem naslov plačnika na UPN-ju niti ni važen, važno je da je sklic pravi da se zadeva poknjiži.
Preko PayPala ne vem.


darkolord je izjavil:

Poštnina je.


Če oddaš naročilo po polnoči, je poštnina na Mindfactory zastonj. Tako da plačaš samo komponente. Plačati moraš pa seveda prepošiljanje iz MailBoxDE na tvoj domači naslov, ki pa je cca 13€ na paket. Tko da poštnine v bistvu ne plačaš Mindfactory-ju ampak samo posredniku.

egamad ::

Prvič bom naročal iz Mindfactory preko mailboxde, pa malenkost cvikam.

registriran sem pri mailboxde, naslednji korak je plačilo 5€ za automatic dispatch? Ali je to nekaj, česar ne rabim?

xardas ::

Ne rabiš

Tin3x ::

Kot sklic sem na UPN-ju navedel Kundennummer in Vorgangsnummer, po mojem naslov plačnika na UPN-ju niti ni važen, važno je da je sklic pravi da se zadeva poknjiži.


Zanima me samo kakšna je začetna št. pr slo je npr SI12 kaj pa tu daš? Pa potem samo še obe številki dodaš? Zanima me pa še kaj si potem pod namen napisal?

Drugače bom jaz nesel račun na banko damo tok da ji vem povedat kaj naj kam napiše.

Lp

gustek_si ::

SSD se splača. GPU gre gor za veseli december, Intel CPU je 50% nad realno vrednostjo, rami še vedno 30% previsoko. Ni rudarjev, treba nekje notri dobit izgube.

Han ::

gremNaLinux je izjavil:

Zanima me, kakšno (če sploh kakšno) vlogo igra `Rechnungsadresse` ko nastavljaš svoj naslov na mindfactory-ju.
Če želiš plačat s PayPal, moraš imet primarni nemški naslov.

gremNaLinux je izjavil:

Če sem bolj specifičen, zanima me, če je to moj naslov bivanja in ime ali naslov plačnika, ki se mora ujemati z npr. naslovom na paypal-računu.
V PayPal ti ni potrebno nič spreminjat - plačilo potrdiš z dostavo na predlagan nemški naslov...

gremNaLinux je izjavil:

Če plačam preko UPN je ta naslov pomemben? V mojem primeru ta naslova (in ime) nista ista.
Ni pomembno, paziti moraš le na sklic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

fireX88 ::

Han je izjavil:

gremNaLinux je izjavil:

Zanima me, kakšno (če sploh kakšno) vlogo igra `Rechnungsadresse` ko nastavljaš svoj naslov na mindfactory-ju.
Če želiš plačat s PayPal, moraš imet primarni nemški naslov.

gremNaLinux je izjavil:

Če sem bolj specifičen, zanima me, če je to moj naslov bivanja in ime ali naslov plačnika, ki se mora ujemati z npr. naslovom na paypal-računu.
V PayPal ti ni potrebno nič spreminjat - plačilo potrdiš z dostavo na predlagan nemški naslov...


Enkrat moraš imet, drugič ne - negiraš se. Verjetno misliš, da moraš imet naslov DE (se pravi od mailboxa) nastavljen samo na MindFactory?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Han ::

Nič se ne negiram. S PayPal lahko brez težav plačaš, če imaš MF v štartu nastavljen na nemški naslov.

fireX88 ::

pomanjkljive inf. si napisal v prvem delu citiranja...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Han ::

Dlakocepiš...

drzni86 ::

Han je izjavil:

Nič se ne negiram. S PayPal lahko brez težav plačaš, če imaš MF v štartu nastavljen na nemški naslov.



Naslov za račun ali naslov za dostavo? Sklepam, da tisti, ki imamo lastni naslov za račun in mailbox naslov za dostavo, lahko brez težav plačamo s paypalom.

fireX88 ::

drzni86 je izjavil:

Han je izjavil:

Nič se ne negiram. S PayPal lahko brez težav plačaš, če imaš MF v štartu nastavljen na nemški naslov.



Naslov za račun ali naslov za dostavo? Sklepam, da tisti, ki imamo lastni naslov za račun in mailbox naslov za dostavo, lahko brez težav plačamo s paypalom.


Kolikor spremljam temo... če plačaš s paypalom, na sami paypal-ovi strani nič ne spremijaš, samo klikneš pay. V vsakem primeru (neglede na to, ali je UPN ali paypal) pa moraš na mindfactory za naslov napisat naslov od maliboxde.

Izpolniš tako ko kot je m3k prilimal sliko:

https://slo-tech.com/forum/t584084/p606...

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

drzni86 ::

Sedaj testiram in nimam možnosti izbire paypala. Mam nastavljen moj naslov za račun in mailbox za dostavo. Sedaj sem spremenil še naslov v podatkih o mojem računu na MF, ampak sem dobil obvestilo, da bodo spremenjeni podatki po odobritvi MF-ja. Imena in priimka pa v podatkih o računu tako ali tako ne morem spreminjati.

Han ::

drzni86 je izjavil:

Han je izjavil:

Nič se ne negiram. S PayPal lahko brez težav plačaš, če imaš MF v štartu nastavljen na nemški naslov.

Naslov za račun ali naslov za dostavo? Sklepam, da tisti, ki imamo lastni naslov za račun in mailbox naslov za dostavo, lahko brez težav plačamo s paypalom.
Jaz pravim, da mora biti za plačilo s PayPal naslov za račun nemški. Tako preverjeno deluje.

Če pogledaš malo nazaj, boš videl, da je 9.2.2018 anzex1, 12.3.2018 pa Izak postavil vprašanje glede možnosti plačila s PayPal. Vsaj do takrat je bil očitno PP onemogočen, če nisi imel nemškega naslova za račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

drzni86 ::

Okej sedaj mi pokaže tudi možnost Paypal. :) Hvala Han. Bodo kakšni problemi z morebitnim uveljavljanjem garancije, če dam isti naslov kot za dostavo (naslov mailbox-a)?

Han ::

To pa (še) ne vem, čakam pošiljko... ;)

drzni86 ::

aja, si ti na enak način uredil? :D

Han ::

Jep.

markoxxx ::

se splača kupiti ryzen 5 pc ali naj počakam še kaj časa?
a če naročiš več komponent ti pride vsaka posebej al samo en paket? za poštnino bi blo to velik €

Han ::

Manjše komponente spakirajo v eno škatlo. Ohišje, monitor ipd. je ločen paket...

Tr0n ::

frenky119 je izjavil:

Tudi sam plačujem preko banke in ni nobenih problemov. Registriraš se z svojimi podatki v Sloveniji (naslov za izstavitev računa), hkrati pa lahko vpišeš tudi naslov za pošiljanje v Nemčiji. Sam sem se registriral tako in ni bilo problemov.

Hmm, ne razumem.

Jaz sem na Mindfactory narocal preko paypala (slovenski mastercard) direktno na slovenski naslov.

Ali se je vmes kaj spremenilo?

Han ::

Ja, že dve leti ne pošiljajo več v kokoško, razen če si pravna oseba.

e-marko ::

Nazadnje sem naročal 1/2016 in dobil po naročilu na mail dokaj hitro novi račun brez ddv. Včeraj sem ponovno nekaj naročil in še vedno čakam na novi račun. Sem takoj po oddaji naročila poslal podatke za ddv, tako kot nazadnje.
Sem upal, da bom dobil še ta teden. Na ta način že ne...
Kakšne imate izkušnje tisti, ki naročate na firmo?

Lp
...somebody, somewhere...

antiz ::

Preko podjetja, ki je v Avstriji bi rad naročil en računalnik pa me zanima kaj vse potrebujejo, da naročiš kot podjetje in ti odbijejo davek? Sploh pošiljajo v Avstrijo, oz. je možno, če je sedež podjetja v Avstriji, da se pošlje paket na naslov v Sloveniji? Kako je s tisto poštnino med 24-6? Vsaka informacija je dobrodošla!

Machete ::

e-marko je izjavil:

Nazadnje sem naročal 1/2016 in dobil po naročilu na mail dokaj hitro novi račun brez ddv. Včeraj sem ponovno nekaj naročil in še vedno čakam na novi račun. Sem takoj po oddaji naročila poslal podatke za ddv, tako kot nazadnje.
Sem upal, da bom dobil še ta teden. Na ta način že ne...
Kakšne imate izkušnje tisti, ki naročate na firmo?
Lp


Predračun dobim v roku pol ure. So pa to zneski od 500 do 2000.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Han ::

antiz je izjavil:

Preko podjetja, ki je v Avstriji bi rad naročil en računalnik pa me zanima kaj vse potrebujejo, da naročiš kot podjetje in ti odbijejo davek? Sploh pošiljajo v Avstrijo, oz. je možno, če je sedež podjetja v Avstriji, da se pošlje paket na naslov v Sloveniji? Kako je s tisto poštnino med 24-6? Vsaka informacija je dobrodošla!
Na MF se registriraš kot podjetje, kasneje pa vneseš še podatke za drugi naslov, katerega pri oddaji naročila izbereš za dostavo. Kot pravna oseba moraš MF poslati ustrezno potrdilo davčnega urada, iz katerega so razvidni podatki o registraciji podjetja in davčna številka. Brezplačna poštnina med 24-6 velja le znotraj Nemčije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

PrimozR ::

Dzhimen je izjavil:

Če oddaš naročilo po polnoči, je poštnina na Mindfactory zastonj. Tako da plačaš samo komponente. Plačati moraš pa seveda prepošiljanje iz MailBoxDE na tvoj domači naslov, ki pa je cca 13€ na paket. Tko da poštnine v bistvu ne plačaš Mindfactory-ju ampak samo posredniku.

Ne posplošuj. Cena poštnine je hudo odvisna od velikosti in teže paketa. V mojem primeru so bile med cirka 15 in 25 € za 4 pakete, skupaj cirka 90 €. Torej definitivno ne 13 € na paket.

Toliko, da ne bo kdo presenečen.

Realno poštnino itak izveš šele, ko paket pride v Mailboxde, ker ne veš, kako težke so komponente (to bi se še dalo izvedeti), niti kako veliko škatlo so uporabili.

antiz ::

Han je izjavil:

antiz je izjavil:

Preko podjetja, ki je v Avstriji bi rad naročil en računalnik pa me zanima kaj vse potrebujejo, da naročiš kot podjetje in ti odbijejo davek? Sploh pošiljajo v Avstrijo, oz. je možno, če je sedež podjetja v Avstriji, da se pošlje paket na naslov v Sloveniji? Kako je s tisto poštnino med 24-6? Vsaka informacija je dobrodošla!
Na MF se registriraš kot podjetje, kasneje pa vneseš še podatke za drugi naslov, katerega pri oddaji naročila izbereš za dostavo. Kot pravna oseba moraš MF poslati ustrezno potrdilo davčnega urada, iz katerega so razvidni podatki o registraciji podjetja in davčna številka. Brezplačna poštnina med 24-6 velja le znotraj Nemčije.


Najlepša hvala za pojasnilo. Samo to še me zanima, trenutno mi iz košarice meče ven vse naprave za shranjevanje (SSD, HDD, NVMe, vseh možnih firm) z obrazložitvijo, da ne pošiljajo teh artiklov v Avstrijo, je imel kdo ta problem?

Dzhimen ::

PrimozR je izjavil:

Dzhimen je izjavil:

Če oddaš naročilo po polnoči, je poštnina na Mindfactory zastonj. Tako da plačaš samo komponente. Plačati moraš pa seveda prepošiljanje iz MailBoxDE na tvoj domači naslov, ki pa je cca 13€ na paket. Tko da poštnine v bistvu ne plačaš Mindfactory-ju ampak samo posredniku.

Ne posplošuj. Cena poštnine je hudo odvisna od velikosti in teže paketa. V mojem primeru so bile med cirka 15 in 25 € za 4 pakete, skupaj cirka 90 €. Torej definitivno ne 13 € na paket.

Toliko, da ne bo kdo presenečen.

Realno poštnino itak izveš šele, ko paket pride v Mailboxde, ker ne veš, kako težke so komponente (to bi se še dalo izvedeti), niti kako veliko škatlo so uporabili.



Sem šel zdaj pogledat in sem res malo premalo napisal...
Mislim da imajo celo nek kalkulatorček oz. tabelo, kjer okvirno vidiš koliko te bo prišlo.
V mojem primeru je do sedaj bilo tako:
- samo ohišje je bilo 18,84 € (mini-ITX ohišje je bilo, za kak tower bi najbrž več prišlo)
- komponente isto 18,84 € (CPU, matična, RAM, napajalnik, SSD in HDD)
To dvoje sem naročil 1.6.2018.

Potem pa prejšnji teden za CPU, matično, RAM, napajalnik, SSD in dva 120mm ventilatorja je bilo pa 13,11 €. Po spominu ni bil bistveno lažji oz. manjši paket kot pred parimi meseci. Nevem zakaj cena toliko nižja.

Potem pa so mi včeraj na Mindfactory poslali še nadomestni CPU ventilator, ker je tisti, ki sem ga dobil, brnel. To pa je bilo 11,39 €. Pa bo predvidevam čisto mali paketek (Stock Intel CPU Fan).

Tako da cene malo varirajo, ampak še vedno je ceneje kot takrat, ko so še v Slovnijo pošiljali, ko je bila poštnina 20€ na paket... :D

PrimozR ::

Verjetno so prejšnji paketi padli pod klavzulo velikih paketov. Moji so bili mislim da vsi takšni. Sicer pa dve ohišji (eno ITX, vseeno relativno veliko, Define Nano S) sta bili mislim da prav tako pod 20 EUR, dva paketa polna komponent (tiste slabe 4 jurje robe za 3 računalnike, kjer je bil v eni škatli še ASRockov DeskMini) pa bolj 25 EUR.

Mene bi poštnina načeloma prišla 60 EUR, torej ceneje, po drugi strani sem pa na 4 jurje prišparal dobrih 100 EUR na davku :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

e-marko ::

Machete je izjavil:

e-marko je izjavil:

Nazadnje sem naročal 1/2016 in dobil po naročilu na mail dokaj hitro novi račun brez ddv. Včeraj sem ponovno nekaj naročil in še vedno čakam na novi račun. Sem takoj po oddaji naročila poslal podatke za ddv, tako kot nazadnje.
Sem upal, da bom dobil še ta teden. Na ta način že ne...
Kakšne imate izkušnje tisti, ki naročate na firmo?
Lp


Predračun dobim v roku pol ure. So pa to zneski od 500 do 2000.


Saj predračun sem tudi sam dobil. Vendar potrebujem takšnega brez ddv. Zato sem jim kar odpisal tako kot 2016 in priložil dokazilo, da sem zavezanec za ddv.

Kako pa ti izpelješ postopek?

Lp
...somebody, somewhere...

egamad ::

Namen imam naročit tele komponente:


Naročil bom preko mailboxde. Ali mi bojo zaračunali pošiljanje vsake komponente posebej ali pošljejo kot en paket?
Ali je DE layout na tipkovnici bistveno drugačeno od SLO ali gre samo za oznake na tipkah? Vidim, da manjka knof za < > poleg levega shifta oz. je na drugi strani. Ne vem, ali me naj moti ali ne.
Je smiselno počakat na december, lahko pričakujem kakšne popuste?
Mimogrede še kakšno mnenje glede builda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: egamad ()

Tr0n ::

Han je izjavil:

Ja, že dve leti ne pošiljajo več v kokoško, razen če si pravna oseba.

To pa nisem vedel. Skoda.

youPlonker ::

egamad je izjavil:

Namen imam naročit tele komponente:


Naročil bom preko mailboxde. Ali mi bojo zaračunali pošiljanje vsake komponente posebej ali pošljejo kot en paket?
Ali je DE layout na tipkovnici bistveno drugačeno od SLO ali gre samo za oznake na tipkah? Vidim, da manjka knof za < > poleg levega shifta oz. je na drugi strani. Ne vem, ali me naj moti ali ne.
Je smiselno počakat na december, lahko pričakujem kakšne popuste?
Mimogrede še kakšno mnenje glede builda?


Če bo mindfactory poslal vse skupaj v enem paketu, ti bodo zaračunali samo enkrat (glede na karakteristike tega paketa). Ampak glede na to, da si vzel zraven tudi ohišje, predvidevam, da bo poslano vsaj v dveh ali več delih in te zna tole ohišje kar drago stati... prečekiraj v temi o mailboxde je en napisal, kolk ga je prišlo pošiljanje ohišja iz Nemčije do Slovenije. Na tvojem mestu bi kenslal in kupil ohišje v Sloveniji ali v trgovini kot npr. computeruniverse, ki pošilja direktno v Slovenijo (za computeruniverse stane poštnina v Slovenijo 14€ nazadnje ko sem gledal).

Glede builda: odlična plošča, odličen cpu, jaz bi sicer plačal več in vzel 2 palčki rama (ker se Dual Channel kar dost pozna v gamingu) ter namesto klasičnega SSD vzel M.2 (ki ga našraufaš direktno na ploščo in se znebiš dveh kablov, posledično polepšaš build).
««
34 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774246 (918) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365547 (554) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389663 (56260) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242789 (1497) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352989 (2469) Han

Več podobnih tem