» »

cheaper & more

cheaper & more

1
2
»

kixs ::

Lahko recem, da je zaenkrat se vse bilo tako kot je za pricakovati. Preko njih narocam od 2017 in do danes dobil cca 30 zdruzenih paketov.

Jancheq99 ::

Da ne odpiram nove teme - je kakšna opcija za naročilo iz ZDA - žal ne pošiljajo v SLO (samo France, Germany, Greece, Italy, Luxembourg, Portugal, Spain in United Kingdom). Verjetno je problem, ker je vmes carina? Na C&M imajo sicer napisano "Z veseljem sprejemamo tudi pošiljke iz trgovin izven EU, vendar samo v angleški logistični center" - kako naj si to razlagam? Sem jim sicer ravnokar pisal, pa vseeno vprašam še tu, če ima kdo kakšne izkušnje iz prve roke.

kixs ::

Angleski center so zaprli ob Brexitu. Ce sprejemajo v DE, pa nimam pojma.

Imas pa tudi v ZDA packet forward storitve, ki ti potem posljejo na tvoj naslov v SLO. Pogooglaj malo...

jocoj ::

Jancheq99 je izjavil:

Da ne odpiram nove teme - je kakšna opcija za naročilo iz ZDA - žal ne pošiljajo v SLO (samo France, Germany, Greece, Italy, Luxembourg, Portugal, Spain in United Kingdom). Verjetno je problem, ker je vmes carina? Na C&M imajo sicer napisano "Z veseljem sprejemamo tudi pošiljke iz trgovin izven EU, vendar samo v angleški logistični center" - kako naj si to razlagam? Sem jim sicer ravnokar pisal, pa vseeno vprašam še tu, če ima kdo kakšne izkušnje iz prve roke.


https://www.shipito.com/en/
Izberi seveda skladišče v Avstriji

V-i-p ::

Da ne odpiram nove teme - je kakšna opcija za naročilo iz ZDA - žal ne pošiljajo v SLO (samo France, Germany, Greece, Italy, Luxembourg, Portugal, Spain in United Kingdom). Verjetno je problem, ker je vmes carina?
Kakšna pa je razlika med makaronarji, nami in švabi? ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OK.d ::

One so evropske države, mi smo pa še vedno Balkan.
LPOK.d

Invictus ::

Boli kurac nekega Američana za državo, ki je manjša od njihovega predmestja.

Še po EWvropi cel kup folka ne ve, da Slovenija sploh obstaja, kaj šele da bi vedeli kje je...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kixs ::

Vedno se cudim, ko vidim koliko tujcev je pri nas na pocitnicah - ma, kje nas najdejo :lol: Manjsi kraj, par K prebivalcev, poleti pa skoraj vsak drugi avto ali iz Nizozemske ali Francije, seveda tudi DE in A. Hja, morda mislijo, da so na HR :lol:

V-i-p ::

OK.d je izjavil:

One so evropske države, mi smo pa še vedno Balkan.

Ne bo držalo. Smo polnopravna članica in pika.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kixs ::

Jancheq99 ::

Dobil odgovor, tudi C&M omogoča pošiljanje iz ZDA preko nemškega skladišča, če bo še koga kdaj zanimalo.

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

Omogoča že, vendar kakšne so tarife. Ko sem nazadnje rabil to storitev je bil shipito najcenejši, res pa je, da je šlo za malce težjo pošiljko. Tako, da preveri tarife pri vseh ponudnikih.

Steinkauz ::

C&M je full drag, če imaš večjo/težjo pošilko.
Eskiro bi me pršu skor 100eur.

Sm pol ponucal tole in sm dal 23eur:
https://paket-slovenija.com/
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3456684033 (556) akulp
»

Spisek trgovin katerih robo je mogoče dobiti, le preko posrednikov

Oddelek: Kaj kupiti
285981 (3034) pe3c
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220412 (15267) kronik
»

Cheaper&More

Oddelek: Kaj kupiti
122257 (1508) SimplTech

Več podobnih tem