» »

Vijolice začele cveteti...

Vijolice začele cveteti...

Zavo ::

Zdi se mi, da tako, kot vsako leto, kakor malo posije pomladansko sonce začnejo cveteti vijolice... Samo še 6 točk do 1. mesta!
Kaj mislite vi, kdo bo letos prvak?

Po moje Maribor, če pa nam spodrsne pa si želim da je to Publikum!

V-i-p ::

Sem kar istega mnenja, čeprav roko na srce, Vega Olimpija ni slaba, ampak, se razume, Maribor mora biti prvi, CMC Publikum pa tudi očitno cilja na vrh...:)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zheegec ::

Meni se tudi zdi pomlad lepa, samo brez navijaških skupin kot so GD ali Viole, ker so oboji...."#$"%#$/(......
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zavo ::

Prav maš, GD so ..#$#..$%%&.!!!

Zheegec ::

...in Viole so #&/%#
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

Zavo,ne se prehitro veselit kajti igra je še vedno na ravni kake pretepaške slo lige.Me pa je olimpija - presenetla zdaj,tako da 1.mesto je res na dosegu a če bodo vijolice hotle biti prve bo treba v 5 prestavit in nivo igre dvignit,da bodo lahko publikom premagali in olimpijo.Škoda da korotan ni v koper šel,ker mislim da koper ni več tako dober kot je bil jeseni.
Sem pa tudi iz Maribora in upam da bo prvenstvo še zelo napeto in upam da bo po 2/3 publikom 1., maribor 2. in olimpija 3. da bo zadnji krog v celju,pravi štajerski derbi.Mogoče bi se celo Celjani strinjali da bi v Ljudskem vrtu špilali zadnjo tekmo.:))

Navijači:a vi kaj spremljate ita navijače in angleške,tam so ljudje vsekani čez les.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Zavo ::

Vem boštjan, da igra še ni ta prava, ampak boljše da slabo igramo in zmagujemo, kot pa jeseni, ko smo slabo igrali in gubili tekme!
Upajmo na najboljše!
Na Štajerski derbi v zadnjem krogu, samo da bi to bilo v LV!

boštjan ::

to je res da je dobro da zmagujemo,samo dolgo ne bo šlo tako naprej,ker Mb nima kvalitetnih posameznikov,da bi lahko odločali derbije kot so z olimpijo in publikumom

R0K ::

Publikum bo itak zmagal :)

Prvestvo in pokal.

Publikum pač rulz :)

Zadnja tri leta so trdo trdo delal z isto ekipo in to se letos pač obrestuje. Pejte enkrat gledat eno tekmo publikuma (sm celjan, jih grem gledat dost) pa bote vidli da niso rezultati kot so 5:1, 3:1 nič extra za njih. Še kr precej priložnosti zapravijo pa še ziher kaka prečka/štanga prepreči pot v mrežo in izidi bi loh bli še mnogo višji v njihovo korist. Itak pa jim lohk že zdej čestitamo da so tko visoko s takim teamom. Sam poglejte razmerje Olimpija - Publikum. Dva igralca olimpije imata tak proračun ko cel team publikuma.

Maribor pa tudi res igra zlo zlo bolš k jeseni. koper je pa čist u slabi formi zdele. tko da prvenstvo bo še zlo napeto.

boštjan :

to je res da je dobro da zmagujemo,samo dolgo ne bo šlo tako naprej,ker Mb nima kvalitetnih posameznikov,da bi lahko odločali derbije kot so z olimpijo in publikumom

glej. a ma publikom enga k bi ful izstopal? ni enega k bi reku jaaa on je pa car. zlo so vse enakopravni, niso sebični ful držijo skupi. to jim pač prinaša dobre rezultate. lohk bi pa rekli da je za olimpijo lih drugače. trije, štirje k ful izstopajo se celo tekmo sam neki ven mečejo - nekak slovenski real madrid. slej ko prej se bo tut za njih zgodbica končala.

boštjan ::

saj vem da publikom nima igralca,ki bi se ven metal.zato pa sem rekel,da MB mora dvignit nivo igre,ker če maš dobrega individualista,lahko odloči tekmo,če pa je na igrišču 11 takih,ki so do zdaj zmagovali glede na navdih kakega posameznika ali pa je mela ekipa tisti dan srečn dan,pol se pa bo slej ko prej zmagovita pot končala,ko bodo naleteli na 11 razigranih fussbalerov.

Zavo ::

Saj ni tako, da bi imeli ekipo popolnoma v kur.., saj igralci kova Karič, Rakovič, Balajič niso začetniki. V jeseni smo največ tekem izgubili zaradi Šeremeta, ki ni brani ama nič!
Prej ko slej bo stroj začel mleti, potem bojo pa ljubljančani spet govorili:"boli me kita za fuzbal!":D

Zeberdee ::

ja violice bodo cvetele dokler jih ne bodo zmaji pohodili. Res: ko bo prvi polom bo slo vse navzdol.

Green Dragonsi smo pa cist pridni.

Alexius Heristalski ::

Jaz pa močno upam, da bo zmagal Publikum. Sem pa iz Ribnice na Dol., če vam to kaj pomeni:D .
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zavo ::

By Duro:
Green Dragonsi smo pa cist pridni.


Vem, ja. ;)

Alexius Heristalski ::

He, he, Zavo, za 1 sekundo sem te prehitel...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zavo ::

Hehe, ja cel koncept si mi zjeb....:))

boštjan ::

saj igralci kova Karič, Rakovič, Balajič niso začetniki.

ki te karo je,je pobegno spet kam drugam???
rakovič,odkar je pri MB,je nadomestil nerodnega šimundžo,pa še on ni bil tak neroden.Ne vem no,lani raztural pri olimpiji,letošnjo sezono pa podn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597802 (6875) RockyS
»

union olimpija:žalgiris prenos tekme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12010850 (8951) primozzzz
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343021 (2297) glinik
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44525038 (20935) boštjan
»

Kdo po prvak?

Oddelek: Loža
81032 (837) Zeberdee

Več podobnih tem