» »

Samsung predstavil 6.3'' Galaxy Mega

Samsung predstavil 6.3'' Galaxy Mega

Samsung Mega 6.3

Samsung Mega 5.8

iPhone 7 :)

Gizmo Beast - Izjemno uspešni a ne več tako zelo rekordno prodajani družini moblnih naprav Galaxy se zdaj pridružujeta dva nova modela - 5.8- oz. 6.3-pačni Galaxy Mega. Pri tej velikosti gresta že kar težko v žep ali (eno) roko, vendar Samsung ne stavi toliko na ljubitelje telefonov kot na tiste, ki bi radi malo manjšo in predvsem lažjo tablico. Oba phableta tehtata vsega 200 gramov - za malo več kot 100 manj od konkurenčnega iPada Mini (308g) - kar se vsekakor pozna. Šlo naj bi za močno rastoč trg, vreden vsaj 34 milijard evrov samo letos, naslednje leto pa naj bi se vanj vključil celo Apple.

Specifikacije sicer niso ravno v samem vrhu. Namesto Galaxy S4-kinega Super AMOLED zaslona imata obe cenejši, lažji in malo manj svetli TFT LCD zaslon resolucije 1280x720 (223 dpi) pri večjem oz. 960x540 (190dpi) pri manjšem. Fizični prosto lahko dodobra izkoristite z že videno rabo dveh aplikacij hkrati skozi deljeni zaslon. Zadnja kamera zmore 8 megapikslov, prednja 1.9. Procesor je 1.7 GHz oz. 1.4 GHz dvojedrnik, delovnega spomina je 1.5GB, prostora na disku pa 16 oz. 8GB, v obeh primerih do še max 64GB skozi microSD razširitveno kartico. Operacijski sistem je Android 4.2 s Samsungovimi TouchWiz prilagoditvami. Večji podpira tudi 4G LTE.

Oba modela sta že naprodaj, cena pa je 668 dolarjev za večjega oz. 558 dolarjev za "manjšega". Samsung je s tem prevzel krono proizvajalca največjega telefona na trgu, kar naj bi trajalo nekje do septembra, ko izide še malo večja 6.44'' Sony Xperia Z Ultra. Podobne rešitve seveda pripravljajo tudi ostali Android proizvajalci.

85 komentarjev

«
1
2

JackOdpirac ::

šupki

to sploh ni več telefon. to je tablica. nakurac mi grejo ker telefona telefona z diagonalo zaslona nad 4.2 ne moreš niti z eno roko več upravljat

Smorny ::

Prevzel krono?!
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

nitro2 ::

JackOdpirac je izjavil:

šupki

to sploh ni več telefon. to je tablica. nakurac mi grejo ker telefona telefona z diagonalo zaslona nad 4.2 ne moreš niti z eno roko več upravljat


zakaj bi ga upravljal z eno roko
sej si se rodil z dvema....razen če si invalid...se oproščam

JackOdpirac ::

cepec. ker imaš lahko v drugi roki naprimer kaj drugega. bejbo ali dežnik

Dr_M ::

Nic posebnega ni tole. Predrago glede na to, kaj ponujata. Velikost ni vse.
Btw, kitajci imajo ze nekaj casa vse mozne velikosti do 6.5", kar postavi izjavo o najvecjem telefonu na laz.

MuadDib ::

Ne razumem zakaj ne dajo hitrih tipk na tel... ko se spomnim se navadnega tel. in kako sem tam poiskal stike, sem lahko kar na slepo tipkal... zdaj pa moras extra pogledat ce si zadel prav!

To je lahko ZELO nevarno med voznjo, saj moras zaradi tega pogled preusmerit na zaslon MED TEM ko stisnes nanj (se pravi ne kratek pogled ampak glej dokler ne izberes!)

Se vedno pravim da lahko vsak ki je koliko toliko pri stvari upravlja vozilo s telefonom na usesu (kot lahko jé za volanom ali pa si popravlja hlace, ogledalo, poznam celo zenske, ki se sminkajo MED voznjo)

Torej... hitre tipke kot je sprejem klica/zadnji klici in pa dostop do imenika zazeljene, pomik pa je lahko kar s tipkami za glasnost.

Dr_M ::

Hja, imas paciente z avtomobili za 40k+ eurov in jih vidis s telefonom v roki.
1. Ali se vozijo z drago greznico okoli, ki nima originalnega sistema za prostorocno telefoniranje ali,
2. so tej ljudje popolnoma nesposobni.

Uporaba telefona med voznjo je nevarna. Na cesti se z lahkoto opazi voznika, ki telefonira ze po nacinu voznje.

zee ::

To je lahko ZELO nevarno med voznjo, saj moras zaradi tega pogled preusmerit na zaslon MED TEM ko stisnes nanj (se pravi ne kratek pogled ampak glej dokler ne izberes!)


Prosim, da v dobro ostalih udelezencev v prometu deponiras voznisko dovoljenje na najblizji UE. Hvala.

Sicer sem tale Mega ze drzal v rokah pred nekaj tedni. Zadeva je resnicno ogromna, s cimer bi se se dalo ziveti, kar me bistveno moti, je trajanje Samsungove podpore, ki je tipicno zelo kratka. V splosnem se mi zdi, da Samsung trenutno zelo "tipa" in poskusa ugotoviti, katera velikost zaslona se najbolje prodaja, zato nakup kateregakoli Samsungovega phableta odsvetujem.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

nekikr ::

to sploh ni več telefon. to je tablica. nakurac mi grejo ker telefona telefona z diagonalo zaslona nad 4.2 ne moreš niti z eno roko več upravljat

Torej ta telefon ni zate. Kako enostaven je ta svet :) Sigurno se bo pa našel kdo, ki bo tole takoj pograbil (ko kolega "telefonira" z Note-om je tudi precej smešen, ampak če mu paše, pa naj).

MrStein ::

Zdaj?

To sem dva tedna nazaj videl na prodajnih policah (ne v Sloveniji).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sash69 ::

nekikr je izjavil:

to sploh ni več telefon. to je tablica. nakurac mi grejo ker telefona telefona z diagonalo zaslona nad 4.2 ne moreš niti z eno roko več upravljat

Torej ta telefon ni zate. Kako enostaven je ta svet :) Sigurno se bo pa našel kdo, ki bo tole takoj pograbil (ko kolega "telefonira" z Note-om je tudi precej smešen, ampak če mu paše, pa naj).


This. And this again. :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

floyd1 ::

Velikost pač kakor komu paše, ampak "telefona" sta glede na specifikacije kar draga.

WizmoTo ::

Teli touchi so modna muha. Znajo vse drugo, samo za poklicat nekoga so neuporabni. Tako ko so bile par 10 let nazaj moderne digitalne ure, s katerimi si lahko počel vse, samo čas je bilo problem prebrati.
Se strinjam s muadom (ne glede vožnje s telefonom, ampak glede feedbacka)

skika ::

WizmoTo je izjavil:

Teli touchi so modna muha. Znajo vse drugo, samo za poklicat nekoga so neuporabni. Tako ko so bile par 10 let nazaj moderne digitalne ure, s katerimi si lahko počel vse, samo čas je bilo problem prebrati.
Se strinjam s muadom (ne glede vožnje s telefonom, ampak glede feedbacka)


Touch telefoni so modna muha?

ahaha kaj vse na tem slo techu preberes

JackOdpirac ::

sash69 je izjavil:

nekikr je izjavil:

to sploh ni več telefon. to je tablica. nakurac mi grejo ker telefona telefona z diagonalo zaslona nad 4.2 ne moreš niti z eno roko več upravljat

Torej ta telefon ni zate. Kako enostaven je ta svet :) Sigurno se bo pa našel kdo, ki bo tole takoj pograbil (ko kolega "telefonira" z Note-om je tudi precej smešen, ampak če mu paše, pa naj).


This. And this again. :)

se strinjam.

To ne bi bil nikakršen problem, če bi bili flagship telefoni tudi majhni. Pa niso. Postajajo grotezkno veliki. Torej, če želiš nov fensi šmenski telefon ti ne preeostane drugega kot da kupiš S4 in podobne z 5 inčno diagonalo.

Če pa želiš nekaj manjšega in bolj telefonastega pa nimaš izbire. Lahko kupiš razne "mini" telefone, ki so mnogo slabši od prejšnje generacije flagship-ov. Reeees fuuul dobr stari

RejZoR ::

Čakam na Samsung Über z 32 inčno digonalo... kreteni so čist obsedeni z velikimi telefoni, normalno velikih kot je Galaxy S2 pa kar ni več. Tisti, ki pa so, so pa dejansko enaki kot SGS2, samo v novi preobleki. What's the point then!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

JackOdpirac ::

Sej ravno o tem govorim. Čez leto ali dve nam bodo začeli prodajat tablice v velikostihi TVja:D

GGGGG ::

Galaxy S4 ni bistveno večji od S2. Dober centimeter je višji, zanemarljivo širši in celo malenkost tanšji. Tudi ostali proizvajalci delajo podobne ali manjše telefone.

125.3 x 66.1 x 8.5 mm
136.6 x 69.8 x 7.9 mm

Dr_M ::

Hja, ce zelis majhen telefon, imas pravzaprav precej veliko izbiro.
Samo ne bos dobil "petarde" v velikosti vzigalnika.
Sicer pa, kaj rabis najmocnejsi soc, ce imas locljivost 800x480?

Pa razne kretenske izjave o 32" telefonih in tablicah tudi niso na mestu. Ce vi ne najdete uporabnosti v velkih telefonih (5" in vec), se ne pomeni, da smo vsi tako nesposobni.

RejZoR ::

Ja pa kupi pol "Note" telefon, ne pa da nam VSEM vsiljujejo te galaktično velike telefone.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

GGGGG ::

Komu kaj vsiljujejo? Če rabiš telefon velikosti Galaxy S2 imaš izbire ogromno. Tudi manjši telefoni z odličnimi specifikacijami se najdejo.

Očitno imate nekateri resne probleme, ker se definicija "flagship" telefona razlikuje od vašega pogleda na svet.

c00L3r ::

Jaz bi raje videl, da naredijo 4" flagship aparat, konkurenčen iPhone-u. Ne pa da moraš imet 5" kravo, če hočeš zmogljivost.

MuadDib ::

Ce gres na kitajsko ni blema, si lahko nabavis kakega huawei-a ki je mocen, ima moznost dveh sim in je vseeno 'majhen' :D

bojsi ::

JackOdpirac je izjavil:

Sej ravno o tem govorim. Čez leto ali dve nam bodo začeli prodajat tablice v velikostihi TVja:D

Kako to misliš, čez leto ali dve? To imamo že zdaj :)

flyersmokac ::

Nekateri ste res še v kameni dobi...eni pač rabimo telefon za brskanje po internetu,maile,gledanje filmov,gledanje tv-ja..itd. in RES ne bi nosil manjši telefon+tablica....why?? Jaz imam pa drugačne poglede na vas,ki imate manjše telefone: ZAKAJ DAJETE TOLIKO DENARJA ZA MANJŠE TELEFONE,ČE JIH IMATE SAMO ZA KLICAT!!!??? Whos the kekec??

MuadDib ::

kdaj bo google glass zunaj? :P

Phantomeye ::

Jaz mam tablico, pa včasih niti ne vem za KAJ jo imam :D Pa še mal draga je bla.

Mi je pa recimo UBER nerodno telefonirat z 8" tablico. It's fucking weird :D

jst tud cakam na google glass. sam kaj ko so prvi modeli narejeni za ljudi, ki ne nosijo očal, tisti, ki jih pa nosimo, se pa lahko pod nosom obrišemo za nekaj casa :D. upam, da bodo modeli za takšne, ki imamo očala, snemljiva (oz še bolje, takšna ki pašejo na katerikoli okvir).

zakaj snemljiva? recimo prideš nekam, kjer ne dovolijo met očal gor. Kaj boš storil, dal gor in v trenutku postal nesposoben gibanja v RL? :D

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

JackOdpirac je izjavil:

Sej ravno o tem govorim. Čez leto ali dve nam bodo začeli prodajat tablice v velikostihi TVja:D

:)

Dr_M ::

c00L3r je izjavil:

Jaz bi raje videl, da naredijo 4" flagship aparat, konkurenčen iPhone-u. Ne pa da moraš imet 5" kravo, če hočeš zmogljivost.



In kaj bi s tem telefonom pocel? Po riti cohal? Za kej vec ni uporabno, zal.
Aja, vazn da je na papirju hud.

skika ::

Dr_M je izjavil:

c00L3r je izjavil:

Jaz bi raje videl, da naredijo 4" flagship aparat, konkurenčen iPhone-u. Ne pa da moraš imet 5" kravo, če hočeš zmogljivost.



In kaj bi s tem telefonom pocel? Po riti cohal? Za kej vec ni uporabno, zal.
Aja, vazn da je na papirju hud.


Uporabljal ga z eno roko.

Jst ::

>eni pač rabimo telefon za brskanje po internetu,maile,gledanje filmov,gledanje tv-ja

Brskanje po spletu: na telefonu nekaj na hitro pogledaš. Če pa uporabljaš telefon za več kot 15 min, potem ste mazohisti.

Maili: GMail aplikacija čisto lepo sede na 4".

Gledanje filmov: WTF??? A gledate filme na telefonu? Ajde, za kakšen TED talk je super, ampak gledanje dvo urnih filmov? Neki tu ne štima...

Gledanje TVja: Spet pogojno uporabno. T-2 tv2go za pogledati kakšen dnevnik, OK.


---

Treba pa povedati, da zgornje načine uporabe, ne uporablja 90%+ ljudi.

Glede telefoniranjem med vožnjo: ste mogoče kdaj opazovali človeka, ki se pogovarja po telefonu in HODI? Ja, tudi pešci so lahko nevarni, da za kolesarje ne govorim - sem ravno par dni nazaj sem jaz telefoniral in povozil mačko s kolesom, nato pa padel - še dobro, da ni bilo prometa. Sicer pa nisem edini: videl kolesarja, ki se je po bluetooth slušalki pogovarjal in zaletel v avtomobil, ki je upočasnil na križišču.

Ljudje ne znamo (dobro) paralelno opravljati dela. Raziskav kolikor hočeš. Seveda se bo sedaj oglasilo več ljudi, ki med telefoniranjem rešujejo matematične probleme, pa še kakšen delovni stroj zraven upravljajo... Saj vam verjamem, geniji ste. Mi povprečneži, pa one task at the time.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

GGGGG ::

Vse to, kar si napisal zgoraj, se da povsem udobno delati na telefonu. Browsanje na Note2 je enostavno in z uporabo oken je lahko precej produktivno. Sem nekajkrat imel odprt skype in browser naenkrat na telefonu in podobno. Na 4" je pa zadeva res bolj žalostna ja.

Gledanje filmov? Na letalu se mi ne da vleči ven laptopa, pa tamali dam tudi kakšno risanko za pogledati v avtu itd. Trenutno imam 4.3" pa je kar malo žalostno. Ne morš verjet koliko se pozna 1" pri tako majhnih ekranih.

Me hočeš prepričati, da naj neham uporabljat telefon tako, kot ga uporabljam?

Treba pa povedati, da zgornje načine uporabe, ne uporablja 90%+ ljudi.


90% ljudi ne rabi high end quad core procesorja, 2gb rama in podobnih specsov. V tem razredu se pa najde več kot dovolj odličnih telefonov z ekranom okoli 4". Pa še cenejši so od 5" zverin.

V čem je torej problem?

Rias Gremory ::

Vir energije je pa verjetno bundlan avtomobilski generator.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Map ::

Počasi bojo vsi imeli povno rit teh velkih ciglov in bojo spet v modo pršli majhni telefoni. No, blo bi lepo, ampak ne res majhni, mal na 4" je čist dobr.

GGGGG ::

Vir energije je pa verjetno bundlan avtomobilski generator.


Note2 npr. je med boljšimi telefoni, kar se tiče avtonomije. Tale Mega ima še malenkost boljšo baterijo, verjetno bo avtonomija podobna.

amacar ::

GGGGG je izjavil:

Vse to, kar si napisal zgoraj, se da povsem udobno delati na telefonu. Browsanje na Note2 je enostavno in z uporabo oken je lahko precej produktivno. Sem nekajkrat imel odprt skype in browser naenkrat na telefonu in podobno. Na 4" je pa zadeva res bolj žalostna ja.

Gledanje filmov? Na letalu se mi ne da vleči ven laptopa, pa tamali dam tudi kakšno risanko za pogledati v avtu itd. Trenutno imam 4.3" pa je kar malo žalostno. Ne morš verjet koliko se pozna 1" pri tako majhnih ekranih.

Me hočeš prepričati, da naj neham uporabljat telefon tako, kot ga uporabljam?

Treba pa povedati, da zgornje načine uporabe, ne uporablja 90%+ ljudi.


90% ljudi ne rabi high end quad core procesorja, 2gb rama in podobnih specsov. V tem razredu se pa najde več kot dovolj odličnih telefonov z ekranom okoli 4". Pa še cenejši so od 5" zverin.

V čem je torej problem?


Hočem flagšipa z velikostjo ekrana do 4.3". Trenutno je to le iphone 5, fajn bi bilo malo konkurence v tem segmentu. Sem se že spogledoval z xperio Z, ampak je to prevelik cigel.

Lion29 ::

glupo mi je, da naredijo vecji telefon, ki je sibkejsi po specifikacijah... wtf?

jaz se nebi branu enga 6" telefona, ki je zelo mocen in ima veliko baterijo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Map ::

Eni bi meli pa velik ekran, ampak ne rabjo neke moči recimo za filme gledat al pa za kake maile.

GGGGG ::

Hočem flagšipa z velikostjo ekrana do 4.3"


Kaj je narobe z Blackberry Q10, HTC 8X, Lumio 820 (ni flagship, je pa decent telefon, ima praktično vse, kar imajo "veliki"), Razer i, Xperia L (če se ne motim je ta tamala) pa še kaj bi se našlo. Poleg iPhona seveda.

Če se zadovoljiš z dovolj hitrim namesto top hardverom imaš pa izbire kolikor res kolikor hočeš.

jaz se nebi branu enga 6" telefona, ki je zelo mocen in ima veliko baterijo


Note2, Note3 (prihaja), Xperia Z Ultra, LG Optimus nekaj...

Meni res ni jasno kako vam pri vseh teh telefonih ne uspe najti primernega. Čisto vse kombinacije se da dobit.

Lion29 ::

se salis? noti imajo lih tako dvojederni proc in slabo resolucijo...

jaz bi specifikacije flagship sgs4 v vecjem casu, z vecjim zaslonom in vecjo baterijo... tega se zal ne da dobit, ali?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

blackbfm ::

Če hočeš eno top komponentno, naj bo kamera, proc ali karkoli moraš pač kupit flagship tel. Navidez res zgleda da je en ogromno enih kombinacij, realno pa so lepo cenovno segmentirani. Za malo ceno dobiš zanič kamero, proc itd..za povprečen denar povprečne komponente, za najvišjo ceno pa top.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

amacar ::

GGGGG je izjavil:

Hočem flagšipa z velikostjo ekrana do 4.3"


Kaj je narobe z Blackberry Q10, HTC 8X, Lumio 820 (ni flagship, je pa decent telefon, ima praktično vse, kar imajo "veliki"), Razer i, Xperia L (če se ne motim je ta tamala) pa še kaj bi se našlo. Poleg iPhona seveda.

Če se zadovoljiš z dovolj hitrim namesto top hardverom imaš pa izbire kolikor res kolikor hočeš.

jaz se nebi branu enga 6" telefona, ki je zelo mocen in ima veliko baterijo


Note2, Note3 (prihaja), Xperia Z Ultra, LG Optimus nekaj...

Meni res ni jasno kako vam pri vseh teh telefonih ne uspe najti primernega. Čisto vse kombinacije se da dobit.


Blackberry odpade, ker na mrtvo področje ne grem. Sicer pa trenutno imam iphone 5, če nočem iti na slabše je edina opcija 920 na WP strani, na android pač htc one, sgs4, xperia z. Da mi pa ponujaš Xperio L, pa je tudi absurd, to je še slabša kot sgs2, ki je na trgu že 2 leti, prav tako Razer i, resolucija je za današnje čase obupna. Očitno bom čakal iphone 5s...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

GrimReaper ::

Sam sem na angleškem ebayu zdej kupil Galaxy Europa/5/i5500.
To je telefon idealne velikosti. Prej sem imel Champa in je bil še manjši, ampak ta je bil že skoraj premajhen.
Brat ima Galaxy S in je res ogromen. Takega nebi imel če bi ga dobil zastonj.

Potem, baterija, dvomim da kateremu od velikih zdrži en teden. Čeprav Galaxy 5 bo pomoje še dlje zdržala. Res pa da je v vsakem primeru dobro imet avtomobilski polnilec.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

blackbfm ::

drži en teden, če potegneš simko ven, sd, airplane mode vklopiš in ga ne pipaš:))

Formula 1 ::

GrimReaper je izjavil:

Sam sem na angleškem ebayu zdej kupil Galaxy Europa/5/i5500.
To je telefon idealne velikosti. Prej sem imel Champa in je bil še manjši, ampak ta je bil že skoraj premajhen.
Brat ima Galaxy S in je res ogromen. Takega nebi imel če bi ga dobil zastonj.

Potem, baterija, dvomim da kateremu od velikih zdrži en teden. Čeprav Galaxy 5 bo pomoje še dlje zdržala. Res pa da je v vsakem primeru dobro imet avtomobilski polnilec.

Kje v času si se ti zataknil, da ti je 4" ogromno :D.

GrimReaper ::

Glede telefonov sem že od skos zadaj, nimam časa še za to. Zdej imam vsaj tolk da je uporaben za navigacijo, poslušat musko in klicat, drugega ne rabim.
Ma sej folk je čuden, za telefon jim ni nikol dost, za monitor jim je pa že 19" dovolj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

GGGGG ::

se salis? noti imajo lih tako dvojederni proc in slabo resolucijo...


Note2 ima quadcore 1.6ghz A9 procesor. Resolucija ni ravno top za 2013, ampak telefon je iz 2012. Ampak, če ne kupuješ telefona na podlagi specifikacij ti bo čisto OK služil.

V jeseni verjetno pride Note3, ki bo po hitrejši, večji, boljši, tanjši... Do takrat ti pa ostane Xperia, ki ima vse, kar iščeš, tudi full hd display.

Blackberry odpade, ker na mrtvo področje ne grem. Sicer pa trenutno imam iphone 5, če nočem iti na slabše je edina opcija 920 na WP strani, na android pač htc one, sgs4, xperia z. Da mi pa ponujaš Xperio L, pa je tudi absurd, to je še slabša kot sgs2, ki je na trgu že 2 leti, prav tako Razer i, resolucija je za današnje čase obupna. Očitno bom čakal iphone 5s...


Očitno si precej izbirčen pri telefonih, pa si vseeno našel pravega zase.

gendale ::

Formula 1 je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

Sam sem na angleškem ebayu zdej kupil Galaxy Europa/5/i5500.
To je telefon idealne velikosti. Prej sem imel Champa in je bil še manjši, ampak ta je bil že skoraj premajhen.
Brat ima Galaxy S in je res ogromen. Takega nebi imel če bi ga dobil zastonj.

Potem, baterija, dvomim da kateremu od velikih zdrži en teden. Čeprav Galaxy 5 bo pomoje še dlje zdržala. Res pa da je v vsakem primeru dobro imet avtomobilski polnilec.

Kje v času si se ti zataknil, da ti je 4" ogromno :D.

moj trenutni ma 4.3", stari je mel pa 3.7" in mi je bla velikost zaslona na starem bolj všeč
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

amacar ::

GGGGG je izjavil:

Očitno si precej izbirčen pri telefonih, pa si vseeno našel pravega zase.

To sem res, zato mi tudi ni problem vsako leto ali manj menjati telefona, ampak ko menjam bom vzel boljšega od trenutnega, in v tem segmentu do 4.3" pač ni izbire, tako da sem omejen.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49883867 (11510) Han
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37187868 (30042) theStranger
»

Septembra iPhone 5S in cenejši iPhone 5C (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5422377 (18341) blackbfm
»

Ostre besede v kalifornijskem sporu med Applom in Samsungom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22662124 (53731) Icematxyz
»

Pregled napovedi za iPad 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7621580 (15181) Icematxyz

Več podobnih tem