» »

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6

hotlips ::

Na simobilu je možna posodobitev, men jo je ponudil, ko sem ročno iskanje vklopil (avtomatsko mam izklopljeno).

Mare2 ::

Jaz sem ravnokar kliknil, da se strinjam s posodobitvijo. Kakšne so novosti?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dj_uro ::

zanimivo... mi pri mobitelu pregovorno dobimo šele čez mesec dni :)):))
vw-klub.si

Mare2 ::

dj_uro je izjavil:

zanimivo... mi pri mobitelu pregovorno dobimo šele čez mesec dni :)):))

Jaz sem sicer pri Telemachu, ampak je bila šestka kupljena v prosti prodaji. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Scaramouche ::

Če malo kličeš kje se splača vzet ?

xda develope ::

Mogoce kdo ve kdaj pride na s6 edge+ simobil.

Mare2 ::

Na novi nadgradnji vse spremenjeno v imeniku. Dostop itd.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

profii ::

Super update, res spremenjen telefon. na bolje, edino..... polnenje.... Fast charge je 10% hitrejši od navadnega...

hotlips ::

Kje pa se po novem lahko izbira med navadnim in hitrim polnjenjem? Mam slovenščino pa ne najdem opcije.

Nesta ::

Super upgrade vse precej boljše edino pri meni je baterija katastrofalna. Pred tem mi je zdrzala slabe dva dni. Sedaj pa slab dan. Imam pa vklopljen nonstop bt, mobilni net, gps. Pa uklopljen tudi opcijo varcevanje z energijo. Sedaj imam obcutek kot da ne deluje ta opcijo. Ker mi je pred tem drzalo slab dan ce nisem imel te opcijo vklopljene. Ima kdo podobno izkušnjo oz. ima kdo kako rešitev?
Hvala

hotlips ::

Men od kar mam galaxy s6 še na misle ni prišlo, da bi lahko z njim 2 dni zdržal. Imam osvetlitev na avto in na polovici, črno ozadje, izklopljen nfc in večinoma izklopljen 4G. Večinoma pridem čez dan od 7 zjutri pa nekje do polnoči, s tem da ne igram iger na telefonu.
Nikakva avtonomija je največja hiba tega telefona, krivim zaslon, ki bi bil komot fHD.

aborko ::

No jst imam s7 edge na androidu 6, črno ozadje in tudi par blacked apps in že tu je baterija bolj boga. Prej sem imel Xiaomi Mi4, ki ima 20% manjšo baterijo in star, bolj požrešen proc, pa je vseeno baterija zdržala vsaj 20% dlje, v standby z wifi pa kar 40- 50% več. Pomoje je problem v požrešnih romih samsunga, ko bi le portali miui, sem prepričan, da bi baterija bolje držala...

Nesta ::

Opažam da je največja fora v tem da battery mode ne deluje tako kot je pri Android 6. Uporabljam MIghtytext in Pushbullet. In pri Android 6 je to delovalo tako:

Ce se imel uklopljen Battery mode sem dobil samo obvestilo o SMSih in obvasno z malo zakasnitvijo, vsa ostala obvestila se mi na PCju niso izpisala (Le če sem imel izklolljen battery mode)

Pri Android 7 pa tudi ce imam battery mode ukloljen se mi prikazejo na PCju vsa obsetila. In tudi pri igranju recimo igre Clash Royal, je mobitel precej bolj vroc in precej vec baterije pozre.

Kot da ne bi delale funkcije v battery mode torej

LeQuack ::

Vsak novejši update je slabši in bolj zoprn od prejšnjih. Vedno neka nova opozorila ki te morijo, vedno spreminjajo UI po nepotrebnem itd. Medtem pa še vedno nima pravega multiprocesiranja kot v navadnih OS-ih kot Linux, Windows itd., kjer lahko programe odpreš in ti brez problema tečejo v ozadju enako kot bi tekli v ospredju. Plus da lahko nek Windows s 4GB rama laufa vse možne programe naenkrat, telefonom pa kar zmanjka rama takoj. Čisto porazno.
Quack !

Mare2 ::

Sedaj vem, da mi CIA prisluškuje preko IGO aplikacije. Še komu? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Nesta ::

Mare2 je izjavil:

Sedaj vem, da mi CIA prisluškuje preko IGO aplikacije. Še komu? :)


nevem uporabljam samo google maps ;) Verjetno mi prisluškuje samo Google :P

Mare2 ::

Nesta, ta varnostni pregled od Samsunga je zaznal 1 zlonamerno aplikacijo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

sosed ::

Pozdravljeni,

ali je torej pametno posodobiti na nougat? Kako je z baterijo? Pri nougatu naj bi zdržala dlje. Jaz posodobitve sicer še nisem dobil, sem pa pri Telekomu.

Lp

Mare2 ::

Kaj je to nougat? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Dimnik ::

Android

Mare2 ::

Regularni ali rotan?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

sosed ::

Mare2 je izjavil:

Regularni ali rotan?


Nougat je uradno ime za Android 7.0.

Mare2 ::

Aha, meni piše različica 7.0. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Dimnik ::

To je to.....

sosed ::

Ali se splača posodobiti na 7.0? Kako je z baterijo?

SumTingWong ::

Baterija ne bo nič boljša. Na Nougat pojdi, če ti je všeč nov vmesnik, drugače pa lahko preskočiš.

AndreAS ::

Pri meni še nič na vidiku o nougat-u. Galaxy s6 Izimobil.
kaj imate 7.0 že res vsi skoraj? ?

slodreamer ::

Jaz na Telekomu še tudi nimam :O

dj_uro ::

Iz sammobile si ga potegni...
vw-klub.si

sosed ::

dj_uro je izjavil:

Iz sammobile si ga potegni...


Samo potem se vse ponastavi.

dj_uro ::

In s tem ni nic narobe...
Stike imas lahko sinhronizirane z gmailom, smse lahko kopiras prek npr. Sms backupa in jih nato ponovno nalozis, slike se ti uploadajo na dropbox, aplikacije se lahko samodejno nalozijo nazaj ipd... drugace pa s kablom povezes celoten telefon in si vse skopiras na pc... v cem je problem? 1h dela...
vw-klub.si

sosed ::

dj_uro je izjavil:

In s tem ni nic narobe...
Stike imas lahko sinhronizirane z gmailom, smse lahko kopiras prek npr. Sms backupa in jih nato ponovno nalozis, slike se ti uploadajo na dropbox, aplikacije se lahko samodejno nalozijo nazaj ipd... drugace pa s kablom povezes celoten telefon in si vse skopiras na pc... v cem je problem? 1h dela...


Zanima me že nekaj časa, če flashas z odinom, ali s tem izgubiš garancijo?

dj_uro ::

pojma nimam... ko še ni bilo KNOX zaščite sem non stop flashal pa restoral pa resetiral števce ipd...
sedaj pa nisem več v tem, tako da ne bi vedel s prve roke...
malo povprašaj na slo-android...
vw-klub.si

Zeko ::

Pozdrav. Zanima me če ste bili/ste zadovolni s samsung galaxy s6 32gb..verjetno grem jutri po njega na simobil oz. zdaj A1 SI. V glavnem me zanima kako vamvje telefon sluzil in ali ga priporočate. Lp.

slodreamer ::

Jaz ga imam sedaj ravno 2 leti, na začetku so bile hardwarske težave, ki so jih na servisu odpravili, od takrat pa brez kakršnih koli težav in super telefon, tudi sedaj mu še prav nič ne manjka, pa lep je :D

Nesta ::

Jaz nimam pripomb. Od začetka nakupa sem zadovoljen. Tud po 2 letih zgleda ko nov.

Mare2 ::

Zeko je izjavil:

Pozdrav. Zanima me če ste bili/ste zadovolni s samsung galaxy s6 32gb..verjetno grem jutri po njega na simobil oz. zdaj A1 SI. V glavnem me zanima kako vamvje telefon sluzil in ali ga priporočate. Lp.


Daj prej preveri, koliko košta 7-ka. :)

Sicer je moj S6 res ok zadevca.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Dimnik ::

Ali pa malo rabljen od operaterjev, jaz bi raje vzel s7......

Nesta ::

Ce ze zbira med S6 ali novejsemu... potem S8 definitivno.

ce je pa faktor cena pa S6

LeQuack ::

S6 je boljši kot S7 in S8, tako da go for it.
Quack !

doctor78 ::

Zdej ali je S6 boljši od S7 je debatable. Da je boljši od S8 govorijo tisti, ki si S7 in S8 ne morejo privoščit. Definitvni pa je trenutno TOP izbira saj ga dobiš za dobrih 200 eur na bolhi in to brezhibnega. Telefon je fantastičen v vseh pogledit. Pač ni več najjači na trgu ampak je vrhunski. Kupi. Ne bo ti žal.

PS: Sem spregledal, da kupuješ novega. Če je tako, naj ti povem, da za moje pojme dela S6 boljše slike in tudi filme kot S7. Ostalo pa ne opazim razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: doctor78 ()

Dimnik ::

S7 je sigurno boljši od s6, imam s7 edge in če primerjam z kolegovim s6edge, je razlika očitna pri bateriji in tako pri samem delovanju in odzivnosti telefona.

Če bi se jaz odločal v budgetu s6, bi raje vzel honor8, telefon je res nenormalno hiter in še novejši model je od s6, govorim iz izkušenj in primerjave z s6 edge..

r3dkv1c4 ::

Dimnik je izjavil:

S7 je sigurno boljši od s6, imam s7 edge in če primerjam z kolegovim s6edge, je razlika očitna pri bateriji in tako pri samem delovanju in odzivnosti telefona.

Če bi se jaz odločal v budgetu s6, bi raje vzel honor8, telefon je res nenormalno hiter in še novejši model je od s6, govorim iz izkušenj in primerjave z s6 edge..


Wait.....a to govoriš o stotinkah sekunde al o več sekundah?

Ker to bluzenje o odzivnosti in oh in sploh so navadne buče.

Pa še razliko samega delovanja mi opiši prosim?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Dimnik ::

Bluzenje si predstavljaš ti, daj telefona skupaj in ju uporabljaj...pa boš videl razliko.....problem je ko enkrat sprobaš nekaj hitrejšega, nisi navajen in je prepočasno....seveda odvisno za kaj in koliko uporabljaš telefon

Če nisi prebral vsega, sem lepo napisal iz izkušenj....zato najprej sprobaj in potem pametuj o bučah...

Scorpia ::

Dimnik je izjavil:

Bluzenje si predstavljaš ti, daj telefona skupaj in ju uporabljaj...pa boš videl razliko.....problem je ko enkrat sprobaš nekaj hitrejšega, nisi navajen in je prepočasno....seveda odvisno za kaj in koliko uporabljaš telefon

Če nisi prebral vsega, sem lepo napisal iz izkušenj....zato najprej sprobaj in potem pametuj o bučah...


Tudi sam nisem opazil kakskne razlike v delovnaju samega os-a, pri s6 in s7. Ce primerjas z zadnjim nexusom, ki je procesorsko nekak na nivoju s6, po odzivnosti daleč oba prekaša. Dokler ima samsung svojo navlako touchwiz, bo sam na benchmark testih izstopal...

Zdaj pa moje vprašanje za prihajajoči s8. Zanima me ali bo kaj boljše snemanje v 4k ločljivosti. Pri s6 in s7 nekak ne snemata lepo in se video kr (za nekatere ne) malo zatika. Meni moteče, ker pri HD 30fps je video veliko bolj tekoč, tudi ko imam vse posnetke na računalniku, opazim razliko.
////

Zeko ::

Mare2 je izjavil:

Zeko je izjavil:

Pozdrav. Zanima me če ste bili/ste zadovolni s samsung galaxy s6 32gb..verjetno grem jutri po njega na simobil oz. zdaj A1 SI. V glavnem me zanima kako vamvje telefon sluzil in ali ga priporočate. Lp.


Daj prej preveri, koliko košta 7-ka. :)

Sicer je moj S6 res ok zadevca.


s6 imam za 14e na mesec 24 obrokov, a7 pa 20e 24 obrokov...

AndreAS ::

Galaxy S6 , prenaša se nougat 7.0 na Izimobil.

Namestit ali ne?
Lp

slodreamer ::

Jaz sem namestil (sicer ni več moj glavni telefon) pa je lepo delovalo, fajn improvement :) Res pa nisem testiral, kako recimo sedaj drži baterija itd. Ampak po moje je za namestit :P

SumTingWong ::

Go for it. Ne da se mi hecat vec z Custom ROMs in sem gor vrgel debloated original Nougat in res lepo deluje + battery life.

Mare2 ::

Danes sem naredil Update. Pa se mi ni dalo prej pogledaj, kaj vse se spremeni. Sedaj pa nimam več možnosti pogledat. Kdo ve?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49883709 (11352) Han
»

Samsung Galaxy S5 ali Samsung Galaxy J5 (2017)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
365555 (3611) blackbfm
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14038791 (28920) Mare2
»

Nakup telefona samsung galaxy s7/s8/iphone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8317074 (13761) next3steps

Več podobnih tem