» »

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6

Mare2 ::

kickboxerka je izjavil:

Živjo.

Mi zna kdo pomagat kako se ta Gear VR usposobi? Katere programčke potrebujem pa to?

Lp


Kje pa se zatakne? :)

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kickboxerka ::

Mare2 je izjavil:

kickboxerka je izjavil:

Živjo.

Mi zna kdo pomagat kako se ta Gear VR usposobi? Katere programčke potrebujem pa to?

Lp


Kje pa se zatakne? :)



Hvala, samo to že sem sestavlja te paščke pa telefon not prklopla. Zdj samo nevem a obstaja kakšen program ki ponuja več teh VR zadev, ali si samo snamem kakšen rollercoaster dol, res se ne spoznam, ker googlestore pod gear vr najde cel kup zadev?
En na youtubu je rekel da se registriraš na Oculus strani samo ne najdem kaj pa kako :/

Imam sedaj Google CardBox program naložen na Galaxy S6.

miraldi ::

Nabavu Galaxy S6 + Gear VR :)

Telefon je super, Vr očala tudi, samo nevem kako to da ni nobene free aplikacije na Oculus store.
Nekaj me pa moti. Sem si z google playa snel par VR aplikacij in nevem kako naj jih zalavfam(brez Oculus sprograma). Vedno ko S6 vtaknem v Gear VR mi zažene Oculus ;(.

Kakšne pametne aplikacije/igre za VR(brez kontrolerja?) :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Pesimist ::

prav vidim da samsung foni ne podpirajo h265 playback?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

miraldi ::

Obstaja kakšen trik kako sprožit upgrade androida iz 5.1.1 na novi 6.0.1 Marshmalow?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

LeQuack ::

miraldi je izjavil:

Obstaja kakšen trik kako sprožit upgrade androida iz 5.1.1 na novi 6.0.1 Marshmalow?


Ni to Apple, da bi bilo kar tako lahko.
Quack !

miraldi ::

LeQuack je izjavil:

miraldi je izjavil:

Obstaja kakšen trik kako sprožit upgrade androida iz 5.1.1 na novi 6.0.1 Marshmalow?


Ni to Apple, da bi bilo kar tako lahko.


Nerazumem kako mi še ne ponudi Marshmallow za Galaxy S6, če je ta že 2 tedna zunaj, nekdo v tej temi pravi, da ga že ima naloženega.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Mare2 ::

Klikni Preveri posodobitve. Prej naredi dovolj placa.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

miraldi ::

Mare2 je izjavil:

Klikni Preveri posodobitve. Prej naredi dovolj placa.


Sem že večrat preveril pa je vse posodobljeno.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Scorpia ::

Simobil uporabniki so dobili posodobitev, Mobitel pa še čakamo... tukaj imaš seznam, kdo vse je dobil posodobitev http://www.sammobile.com/firmwares/data...

Lahko pa si prek kies naložiš... vsaj pri s3 se je dalo, pri tem nisem imel še časa niti volje se hecat ali brat po forumih, kaj se vse da narest...
////

miraldi ::

Po enem tednu lastništva Galaxy S6 še vedno nič od Marshmallow Androida ;( Kaj to ta tuš/telemach kej j*be al v čemu je fora?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Scorpia ::

Slovenski lastniki s6 so dobili samo od Simobila in tisti iz proste prodaje. Kolikor sem gleda rom-e po državah, so vsi pripravljeni že od 16 do 18feb... tako da pač bo treba čakat v vrsti ko Samsung pripravi OTA za tvojo verzijo. Lahko si pa naložiš prek odin-a če si neučakan.
////

Mare2 ::

Kako v Samsung Galaxy S6 narediti, če je v wordu vpisana telefonska številka, jo lahko samo klikneš in že kliče to številko.

V s4 mi je to delalo.

Hvala.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Scorpia ::

Ne gre, vcasih je delalo npr. v chromu da je slo direkt klicat ce je bila telefonska na strani. Po zadnjem popravku je nehalo. Tako da upam, da bo po nadgradnji spet delalo.
////

miraldi ::

Scorpia je izjavil:

Slovenski lastniki s6 so dobili samo od Simobila in tisti iz proste prodaje. Kolikor sem gleda rom-e po državah, so vsi pripravljeni že od 16 do 18feb... tako da pač bo treba čakat v vrsti ko Samsung pripravi OTA za tvojo verzijo. Lahko si pa naložiš prek odin-a če si neučakan.


A to je ta fora, tnx :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

M-XXXX ::

Aleluja, končno dobil Android 6 na S6 Edge plus :)

Scorpia ::

Ja in so se vrnile dolocene funkcije, npr da ce je stevilka na spletni strani, samo 2x tapnes, pa ti vrze v klicanje. Torej to kar smo prej omenjali.

Zaenkrat ok dela, ceprav mi je danes delno zastekala samsungova aplikacija za klic in se nisem mogel oglasiti oziroma ni znalo vzpostaviti povezave, pa je zvonilo v tri krasne... folk pa me gleda zakaj se ne oglasim.
////

slodreamer ::

Mene pa blazno moti siv notification bar v novi verziji, le kaj so razmišljali :O sm poskusil najt kakšno drugo temo, pa mi tudi nobena ni všeč :(

jusv ::

Se strinjam, tuki so malo mimo brcnili...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

dj_uro ::

siv je kul, če bi imel npr. temno sive gumbe...ne pa neke kvazi modre...
vw-klub.si

Mare2 ::

Danes mi je posodobilo program. A kdo ve, kake so spremembe?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bauci ::

Pred posodobitvijo mi je pokazalo sliko tistega, ki me klice, po posodobitvi pa ne. A se da to urediti?

slodreamer ::

Jaz pa sedaj opažam, da mi Endomondo ne beleži gps pozicije, ko ugasnem zaslon. Ko je aplikacija aktivna, piše GPS signal excellent, ko ga dam v žep in grem tečt pa ne zabeleži nobene razdalje, samo čas. Je mogoče še kdo opazil tak problem? :S

Nesta ::

Meni spila vse OK,
Vmes je prisla se ena nadgradnja(fix)

--MiRaLdInJo ::

Zdravo.

Za konkretno zaščito displaya je kakšna dobra alternativa PanzerGlassu? Google res najde svašta samo je kaj res vredno?

Lp

Nande ::

Pozdravljeni,
lastniki S6 (operater Simobil) prosim za pomoč. V omrežnem načinu LTE/3G/2G mi ob prekinitvi klica oz. pogovora signal za nekaj trenutkov popolnoma izgine. V načinu 3G/2G je signal vedno prisoten. Zanima me, če se to dogaja še komu... Hvala!

dj_uro ::

ja...za sekundo ali dve (operater Telemach)
vw-klub.si

Mare2 ::

Pri meni je še celo tako, da mi sporočilo o nedosegljivosti pošlje čez 30 minut.

Pa ne morejo zrihtat. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Nande ::

Vidim, da je zadeva skoraj "normalna"... :)
Najprej na to nisem bil pozoren, kasneje pa sem celo pomislil, da je z napravo kaj narobe. Očitno se bom moral navaditi na prečrtan krogec... :)
Lp!

bauci ::

Imam S6 in posodobitev na ta zadnji android. Baterija mi je zdrzala en dan, ce sem pazil tudi dva. Zadnje 14 dni pa se mi je baterija zacela nenormalno hitro prazniti. Cez noc mi jo pobere tudi do 60%. Najvecji porabnik je Sistem Android (od 50 do 70%). Nisem namescal nobenih novih programov in karkoli spreminjal na telefonu. Ali ima kdo kaksno idejo kaj bi lahko bilo narobe?

dj_uro ::

Si kaksno aplikacijo na novo instaliral??
vw-klub.si

Mare2 ::

Imaš opcijo varčna poraba. Zvečer zapri vse aplikacije na levi funkc. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bauci ::

Nic nisem instaliral na novo. Aplikacije vedno zapiram.

Mare2 ::

Noč je lahko dolga 12 ur. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dj_uro ::

ne zapiraj aplikacij; to android sam dela že vsaj 5-6let!!!
če ne bo nič boljše, vse shrani (stiki na gmail, smsi na bakcup, slike sinhroniziraj s dropboxom ipd...) in nanovo tovarniške nastavitve...

pa bo takoj bolje! =)
vw-klub.si

PINki ::

Za začetek poskusi restart. Pomaga preverjeno.

bauci ::

Ce pod restart misliš "ugasni in prižgi" - ne pomaga.

bauci ::

Napravil sem tovarniški reset, nalozil nisem nobene aplikacije. Po dveh normalnih dneh mi je tretji dan Sistem Android spet na 59%. Ker ima žena enak telefon sem pogledal še njeno porabo baterije in tudi pri njenem telefonu je poraba Sistem Androida okoli 60%.
Ali se pri nobenem od vas ne pojavlja podobna nenormlna poraba baterije? Na netu nisem našel rešitve ali to pomeni, da je edina rešitev servis čeprav ne vem kaj naj bi tam naredili razen tovarniškega reseta?

dj_uro ::

nevem, jaz ga ''spičkam'' do poznega popoldneva, s tem, da ga imam v pisarni in v avtu na infuziji...
vw-klub.si

bauci ::

Ali lahko pogledaš v nastavitve baterija koliko porabe ti kaže pri Sistem Android?

bauci ::

Imel telefon dvakrat na servisu. Ponovno so mi samo namestili sistem in rekli, da je vse OK. Telefon je po servisu še vedno porabil cca 50% baterije čez noč čeprav sem izklopil Wi-fi in data prenos.
Včeraj sem pa na telefonu zagnal upgrade, ki mi je bil ponujen in glej čudež. Poraba baterije čez noč ob vklopljenem wi-fi in data prenosu samo 5%.
Upam, da bo tako tudi ostalo.

klinker ::

Mah, oni sistema niti ne namestijo na novo ampak samo factory reset nardijo.
Sistem si na novo lahko tudi sam namestis po povsem uradni poti in ne vem zakaj zaradi tega sploh nosite na servis telefone, ker je itak sw napaka, kjer pa oni lahko samo v luft gledajo in glumijo da so nekaj nardili.
Pa kot sem vidu, ni nobena platforma imuna na to, da se mu nekaj sfuzla in zacne zret baterijo za salo. Vidu to na raznoraznih droidih, iOSu in tudi WPju. VecX pomaga factory reset, vcasih pa je zal treba pocakat na popravek bodisi sistema, bodisi kake blesave aplikacije ki se obesi na baterijo.

Mare2 ::

bauci je izjavil:


Včeraj sem pa na telefonu zagnal upgrade, ki mi je bil ponujen in glej čudež. Poraba baterije čez noč ob vklopljenem wi-fi in data prenosu samo 5%.
Upam, da bo tako tudi ostalo.

Kateri update imaš sedaj?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bauci ::

Android je 6.0.1.
Ko grem pa na posodobitev pa napiše, da so najnovejše posodobitve že bile nameščene. Trenutna različica:
G920FXXU4DPGW/
G920FMOT4DPH2/
G920FXXU4DPGW.
Stanje baterije je po 24 urah od polnjenja 69% z bolj malo uporabe (10 minut telefona, 5 minut SiolTV in cca 10 minut interneta). Pred updajtem je ob podobni uporabi baterija crknila po cca 14 urah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bauci ()

Nande ::

Pozdravljeni,
jaz pa imam po zadnji posodobitvi (september 2016) precej slabšo izkušnjo glede porabe baterije. V desetih minutah prižganega telefona (brskanje po nastavitvah) se je odstotek iz 100 znižal na 93. Za moje pojme presenetljivo veliko, glede na izklopljena wifi in podatkovno povezavo, svetlost ekrana pa na tretji stopnji. Trenutna različica programske opreme je G920FXXS4DPIR/G920FVFG4DPHB/G920FXXS4DPIF.

Lp!

Scorpia ::

Kako pa zdrzi do konca dneva? Pri meni isto po posodobitvi iz 100 po hitrem postopku pade na 90%, ampak do konca dneva isto zdrzi kot pred posodobitvijo. Tako da se s temi procenti nebi prevec ukvarjal vsaj ne primerjal s presnjo verzijo.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

Mare2 ::

Na dandanašnjih GSM-jih istočasno laufa toliko aplikacij, da ni čudno. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Nesta ::

Danes dobil upgrad za Android 7.0 Nougat.
Upam da bo zakj

Mare2 ::

Kako dobil? Je to redna posodobitev?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

SumTingWong ::

Na sammobiles še ni verzije 7.0, da bi flashal. Ampak mislim da bom ostal kar na xStreSoLite (6.0.1). Baterija je vrhunska na tem ROM-u (za to velikost).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49883710 (11353) Han
»

Samsung Galaxy S5 ali Samsung Galaxy J5 (2017)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
365555 (3611) blackbfm
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14038791 (28920) Mare2
»

Nakup telefona samsung galaxy s7/s8/iphone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8317076 (13763) next3steps

Več podobnih tem