» »

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6

««
8 / 8
»
»»

Scorpia ::

To da je na presnji verziji boljse delalo. Ena od cvetk pri meni, iz programa gres na domaci zaslon, kliknes aplikacije in se ikone ne odzivajo, kot bi zamrznil telefon. Ampak obvestilna plosca normalno deluje, tam lahko delam kar cem. Prav tako na domacem zaslonu vcasih ikone ne delajo. Pomaga zaprtje programov, izklop zaslona, nato vse dela. Lahko bi se nastel cvetk, pa je prevec tega, kot tudi to da se mi zdaj v zepu zaslon vklopi in odklene, kljub geslu, ceprav imam funkcijo, da se v zepu zaslon ne prizge. Tega pred posodobitvijo ni pocel. Tovarniske ponastavitve niso pomagale, ene 5x naredil, ce ne pride popravek grem nazaj na Marshmallow...
Drugace kaj dosti novega ni, varnost naj bi bila boljsa, nekaj bonbonckov, predvsem v tej verziji je vecji nadzor nad aplikacijami. Pa tudi samsung ima zdaj neko tecno obvestilo o porabi baterije, kjer ti tezi o ukrepih za varcevanje. Manj % baterije imas, bolj je tecen. Na sreco se to da izklopiti :).
////

Sqrt2 ::

Telefon je že v letih vseeno pa želim, da bi zdržal še malo preden grem menjati baterijo/cel telefon.
Priporoča kdo kakšen ROM, da prihranim več baterije ali res ni vredno poskušati?

Zadetki na Googlu so prav tako že vsi povsem zastareli.

SumTingWong ::

Uf, koliko novih romov odkar vec nimam mobitela. Jaz sem bil zelo zadovoljen z XstreStoLite. Ravno prav funkcij in debloated.

Mare2 ::

CENA RABLJENIH s6 je padla že na 120€. Kam to vodi?

Glej male oglase.

LeQuack ::

Mare2 je izjavil:

CENA RABLJENIH s6 je padla že na 120EUR. Kam to vodi?

Glej male oglase.


Kako misliš kam to vodi? A ni to normalno za vse rabljene stvari.
PS: Razen za grafične kartice, te so zmeraj dražje rabljene.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Mare2 ::

p5877457 Kako misliš kam to vodi? A ni to normalno za vse rabljene stvari. PS: Razen za grafične kartice, te so zmeraj dražje rabljene.[/st.citat naj bi izjavil:



Že že, ampak je precej padla cena. Govorim, ker bom kmalu mojo s6-tko p


Že že, ampak je precej padla cena. Govorim, ker bom kmalu mojo s6-tko prodajal. :)

theStranger ::

Pozdrav,

zivjo dobil sem rabljen s6 ampak ima bolj slabo baterijo, ase splača kupit novo ali bolje zamenjat telefon?

Hvala!

Mare2 ::

theStranger je izjavil:

Pozdrav,

zivjo dobil sem rabljen s6 ampak ima bolj slabo baterijo, ase splača kupit novo ali bolje zamenjat telefon?

Hvala!


Baterije so čisto poceni. Če ne znaš zamenjat sam, glej youtube posnetek , pogooglaj za servisom, recimo neuradnim za Samsunge. :)

https://www.ceneje.si/Izdelek/7576451/t...

https://www.google.com/search?client=fi...

LeQuack ::

Vsi smartphoni imajo slabo baterijo.
Quack !

theStranger ::

Mja, ampak je kar razlika med Lg G3, ki sem ga uporabljal pred Galaxy S6.. In kok berem ima S6 ze po defaultu slabo baterijo... Upam da mi uspe mikrofon na Lg-ju zamenjat pa prešaltam nazaj..

c3p0 ::

Sam sem jo zamenjal z baterijo iz S7 Edge, je malo večja, tudi fizično. Namestil še Pie in telefon je spet kot nov.

theStranger ::

Kako paše v napravo, če je večja? So kakšne težave?

c3p0 ::

Malenkost debelejša, zadnji pokrovček ne prilega več tesno, rešiš z etuijem. Če ti več pomenijo mAh kot izgled.

Rias Gremory ::

Obujem temo ker moram zaradi kurčeve mDenarnice posodobiti S6 vsaj na 7.1.
Do zdaj sem samo enkrat posodabljal Androida (neka Xperia Ray mini). Je vseeno ali naredim OTA ali preko Kiesa?

Slike si lahko sam varnostno kopiram, kako je pa z imenikom in sporočili? Je zadosti če imam povezan Goolag račun in vklopljeno sinhronizacijo?

Custom ROM variante odpadejo ker je služben telefon, niti nimam živcev da bi se ukvarjal če kaj ne bo delalo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Han ::

Za backup imenika, sporočil ipd. uporabiš Samsung Switch, nadgradnjo pa mirno OTA. Trajalo bo kakšne pol ure.

theStranger ::

Kako posodobit ce pa ni updata za s6? Zanima me ker imam isti problem z mDenarnico..

Skylord ::

Zadnji uradni 7.0

Rias Gremory ::

Jaz sem se zanašal na https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy..., kjer piše "upgradable to Android 8.0 (Oreo)".
Sicer mi je važno, da pridem na 7.1.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Skylord ::

A na 7.0 pa ne dela?

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Skylord ::

Ja vem kaj piše. Toda včasih gre tudi čez. Ali imaš naložen 7.0

theStranger ::

Ne gre na 7.0
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49883709 (11352) Han
»

Samsung Galaxy S5 ali Samsung Galaxy J5 (2017)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
365555 (3611) blackbfm
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14038791 (28920) Mare2
»

Nakup telefona samsung galaxy s7/s8/iphone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8317074 (13761) next3steps

Več podobnih tem