» »

kako se kliče duhove

kako se kliče duhove

«
1
2

DJ ROK ::

živjo mene pa zanima kako se kliče duhove.

Double_J ::

Ja pač rečeš, duhovi rad bi bil v vaši družbi...
Pol pa še mal počakaš in je.

BorisJ ::

Najbolj da se jim kar sam pridružiš - nebotičnik dela čudeže>:D ;) >:D :D

Thomas ::

:D :D :D :D :D

ampak če bolš premislim pa

:( :( :( :( :(

Mislim ... žalost ... kakšna tema.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> kako se kliče duhove

Težko. :)

matej97 ::

Kolikor vem jih ni težko poklicat.

Problem nastane, ko jih je potrebno odgnat. :\

IceIceBaby ::

prdneš pa maš duh

_marko ::

V trgovino idi, kupi liter viskija, ga spij ... pa boš mel še preveč duhovov.:D




The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Povok ::

Smoke a big joint and listen to the voices...

BlackHole ::

Dandanes to sploh ni več težko, saj zdaj imajo tudi duhovi gsm-e. Bi ti pomagal, samo žal ne vem njihove telefonske. Vprašaj na Debitelu al pa Vegi.

ABX ::

Probaj malo googlat, zadnje čase dobiš svašta na netu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Ziga Dolhar ::

Poskusi odpret temo, kjer boš povpraševal po warezu... >:D
https://dolhar.si/

the_unborn ::

al pa ce nebi bli vsi tko pametni;((

luzar: klik tukaj, ce hoces seanso s kozarcem, vse dobro nastudiraj, prepricaj se ce si res zelis tega, prvic ne poskusaj doma

good luck
:)

km- ::

pa kaj ste mogli odpret tako temo mene je ze strah it zdej spat
lol
duhh... ;>

the_unborn ::

...se nekaj, nisem sure kako koncas zadevo, mislim da ne mores kar it in odjebat vsega, ker lahko "nekaj" ostane s tabo, cesar si res ne zelis8-O

undefined ::

> ker lahko "nekaj" ostane s tabo, cesar si res ne zelis

Ja. Duhci hodjo s tabo spat. Potem se lahko zgodi, da sredi noči ostaneš brez odeje, ali pa se zbudiš na tleh (ko za duhce zmanjka prostora v postelji). :D

||_^_|| ::

al pa te zjutri fajn rit boli pa ne veš od česa...:D

mirage ::

Potem pa pokličeš ghost busterse :D :D >:D

upirna ::

Zdej k je pust se postavs nekam pa se deres DUHOVIIII...... sigurno kje kaksenga najdes......

:))

(sic) ::

Eni ste tak pametni glede tega, 90% pa vas verjame v Matrix...

Za tiste je tale link tukaj:

http://www.yk.rim.or.jp/~elieshoh/666.h...

BTW: Če pošlješ urok na tistega, ki si to ne zasluži (ti ni nič slabega naredil) se to tebi vrne 3 krat nazaj... Kolikor sem prebral ti lahko povem samo, da ne eksperimentiraj z pentagramom.

Fuck you all!!!

undefined ::

> 90% pa vas verjame v Matrix...

A to kar sebe šteješ za 90% večino? :)

(sic) ::

Ice Man;

Kaj ne razumeš? Sem rekel nas ali vas???
Fuck you all!!!

Gandalfar ::

IceMan: umiri se malo .. nadlezen postajas..

undefined ::

> Kaj ne razumeš? Sem rekel nas ali vas???

Potem pa naštej kateri.

Gandalf, jaz sem čisto miren. :)

the_unborn ::

(sic) ima cisto prav, nikar NE experimentirat s crno magijo ce tega ne znate in hocte le poskusit (sploh ce imate zle namene), ker vas lahko dobesedno UBIJE!!
Tudi duhov ne klicat kar tako za foro, ker te stvari sploh niso hec, predvsem pa moras vedet koga hoces pogklicat in kaj hoces zvedet, na odgovor moras bit pripravljen, ne smes spasevati tistega na kar ne zelis slisati odgovora. Preden se zacenete s cem ukvarjat si najprej preberte ustrezno literaturo, da boste vedeli s cim boste imeli opravka in v kaj se spuscate.
Good hunting in bodite cim manj haunted:)

undefined ::

Universe, daj povej, to govoriš iz izkušenj, al si le nekje prebral? :)

Thomas ::

> BTW: Če pošlješ urok na tistega, ki si to ne zasluži (ti ni nič slabega naredil) se to tebi vrne 3 krat nazaj...

LOL!

Tebe pa ne jemljem več resno. Nikjer v forumu.

:))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Tebe pa ne jemljem več resno. Nikjer v forumu.

Sem tudi sam hotel napisat isto. Pa bi se potem spet našel kak Gandalfar, ki bi mi velel, naj se umirim. :)

the_unborn ::

ze 1x se nimam izkusenj, bodo ko bom dovolj vedu o teh zadevah, da se bom lahko spustu to delat
(sic): dober link si dal:)

Thomas ::

Tale opazka na račun IceMana se mi zdi čist odveč.

IceMan pač goni svojo - in če se strinjam z njim ali ne - IceMan dela to čisto dostojanstveno.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

fRiK0 ::

Mislm sam kako ste lahka tako prismuknjeni??? Človk vas neki vpraša in vi ga zabijete nazaj z enimi GLUPIMI štosi. Če o tem nič ne veš ne PIŠI ampak pejd male oglase brat ne pa da se pametnega tuki delaš kjer ti ni mesto!!!
Hvala

LP Tadej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

the_unborn ::

ce vas zanima vse o onostranstvu, dusah, itd, skocte v knjiznico po Dnevnik Faustine Kowalske, kjer boste zvedeli vse in se vec kar je mozno
veselo branje:)

Thomas ::

Za zjokat! Kakšne traparije klamfate vi trije.

8-O
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

Za zjokat! Kakšne traparije klamfate vi trije.

Thomas kot moderator ves da taki komentarji niso ravno konstruktivni in koristijo mogoce le tvojemu egu.

Te ni noben prosil da beres to temo tako da te prosim, da se jih vzdrzis.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

Thomas ::

O jest sem bil pa z moderatorstva skinjen na Slotechu. By bwana Sergio himself.

Tko da se, kar se tega tiče, lahko oddahneš Binji.

Mislim pa še vedno, da tale tema je crap. Totalni.

Moderatorji bi mar takele teme zapirali, namest da težijo za malenkosti.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

Eh.

Tem ne zaklepamo, ker se ne stapljajo lepo s Thomas-worldom.

Žaljenja ni, wareza niti, največje odmike od teme pravzaprav ustvarjaš ti, Thomas 0:).

Tema ostaja. Bomo združili prijetno s koristnim. >:D
https://dolhar.si/

undefined ::

Ziggga je nepoboljšljiv diplomat. >:D

Thomas ::

Tema je neumna - to je jasno.

Oziroma bi ostala na ravni traparije, če bi se pogovarjali za šalo o tem.

Če pa nekateri to jemljejo resno - je pa šokantni pokazatelj stanja duha. Oziroma je žalitev razuma.

Kar pa seveda tukaj ne šteje.

>:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

fRiK0 ::

Thomas misli sm sa si pri svojih letih pametnejši ampak trenutno deluješ kod da jih imaš 13! Če ti kaj ni všeč naredi temo Duhovi - nesmisel, v to temo se pa ne vtikaj če nimaš nič pametnejšega povedat...
Hvala

LP Tadej

DSmidgy ::

Thomas se žaljivo obnaša - tako kot vedno.
Samo ma pa prou. Duhovi, vedeževalke, horoskopi so traparije - s poizkusi je dokazano, da ti ljudje samo ugibajo na podlagi verjetnosti. Mal bo treba matematiko študirat pa fiziko - pa bo bolj jasno kako svet deluje: energija, moč, grav. in elekt. polja, relativnostna teorija, ... Da pa kr rečeš da duh in recimo bog obstajata brez dokazov (samo zao ker tako mislijo že nekaj 1000 let) je pa neodgovorno. Dokaži da obstaja - ali pa naredi poskus, ki bo to potrdil. Vse se da dokazat - je pa res da vsega še ne znamo (in mogoče tudi ne bomo).

fRiK0 ::

Ja sam tle se ne gre za to a obstajajo al ne ampak je naslov teme "kako se kliče duhove" tko da je to izven teme lahko pa nardite temo "ali duhovi obstajajo" pa se tam kregate... Žalitve pa tle nimajo kaj delat...
Hvala

LP Tadej

the_unborn ::

Thomas,
nihce te ne prepricuje da verjami v duhove in nadnaravno, samo ti si zgleda po naravi tak clovek, da se moras vtikat v vsako zadevo, ki se te nic ne tice in moras vsako stvar, ki ti ne ustreza skurcat in zanikat, zato raje ostani pri svojih alienih in kaj modrega pogruntaj na svojem podrocju, tko da...adijo
:)

(sic) ::

haha Thomas. Daj pejd v eno drugo temo iskat nezemljane...

luzar:

Bom ti jutri poiskal enih par dobrih linkov. Zdaj sem preveč zaspan. Pa povej kaj konkretneje te zanima (kaj rabiš, uroke,...)?

EDIT:

Vsi drugi, ki vas tale tema NE ZANIMA IN NIMATE KAJ PAMETNEGA POVEDATI -> si odprite svojo temo pa tam deljate kar hočete...

Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

the_unborn ::

po moje smo luzar-ja tko prestrasli, da ga je vse minilo:)

Double_J ::

Sej je človeka res strah, ko tole bere.
Sem najprej pomislil, da sem v srednjem veku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

DSmidgy ::

friko: Ja sam tle se ne gre za to a obstajajo al ne ampak je naslov teme "kako se kliče duhove" tko da je to izven teme lahko pa nardite temo "ali duhovi obstajajo" pa se tam kregate...
Kako se kliče duhove - težko, ker jih ni. Saj ne v takem smislu kot vi mislite. Duh bi edino lahko bila zavest (jaz). Da pa takega pokličeš se pa lahko zadereš, uporabiš telefon, pismo, ...

OwcA ::

En dobronameren nastvet. Vsem, ki bi radi stopili v stik z duhovi, priporočam, da se ne ozirate na komentarje ostalih, torej da se ne date sprovucirati. Kajti če se bo tole sprevrglo v spopad (trenutno že tako kaže) med "vedeževalci" in "ghostbusterji" bo ta tema odplavala v onostranstvo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

DrSergioDJ ::

hum, mi smo se v 1. letniku na smucanju "zezal" z "magijo" (koncentracijo), pa so 3 tipi dvigoval mizo (kaj jst vem, 20kg), na kateri je bil stol (tud nekih 10kg), pa je slo na izi (pozor, z 1 prstom!), pol sm pa se jst gor sedel, sam en ni mogu, tko da so me skor dol vrgl :D (2 sta dvignla, en je reku, da se ni mogu skoncentrirat, pa je zanihal valda).

Ko smo pa sosolko gor posedl, pa sm jo hotu slikat z digitalcem, se je pa le-ta (fotic) vsakic ugasnu k sm prtisnu, da bi sliko naredu, pa je "peep-peep" (pac zvokec, ko se ugasne), pa so po 3-eh neuspelih poskusih obupal, da bi slikal, ker jih je vedno zmotu zvokec.

Pa niso ble prazne baterije v fotiču....


še "dokaz"



p.s.

v zelenem puloverju nastopa velecenjeni Slaine :D
...

Zgodovina sprememb…

DrSergioDJ ::

in vsi so utihnili...???

:D :D
...

undefined ::

Duhovi sigurno nimajo nič pri tem, kar si ti prilepil, DrSergio. :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sanje/čakre (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
734707 (3601) dav

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844396 (23909) kuglvinkl
»

Kaj ali kdo je število 666 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1067142 (5524) undefined
»

Zakaj je kloniranje in ubijanje napačno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
524642 (4049) Thomas
»

(inteligentno) razmišljanje?

Oddelek: Loža
411850 (1433) Koci

Več podobnih tem