» »

Kaj ali kdo je število 666

Kaj ali kdo je število 666

«
1
2 3

Valery ::

Zanima me, kaj kdo meni o številu 666. Kdo ga lahko izračuna? Kaj ali kdo dá izračun te vsote? Ne špekulirajte pri tem!
  • polepsal: Predator ()

Primoz ::

Število tvojih odgovorov * število tvojih tem (če odšteješ premike.. moram popravit statistiko)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Hehe - super. Rutan ti se vzdrži vseh nadaljnih komentarjev, dokler Primoz ne popravi statistike. Da bomo lahko občudovali ta enkratni produkt 3X222=666. Sicer pa mene najbolj impresionira, da je število deljivo s 37. Tako kot 111 ali 999. Kako večkratniki od 37 pridejo na 1 blizu 1000, in na manj kot ena blizu 2/3 od 1000.

Kar se tiče 666 kot beast number, pa zadeva izvira iz praktičnega političnega oportunizma 2000 let nazaj. Če si govoril kakšen prasec da je Neron, si riskiral glavo. Če si dal Nerotu kodo 666, si bil nekoliko varnejši.

Link in linki inside.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Valery ::

Če si dal Nerotu kodo 666, si bil nekoliko varnejši.

Zakaj varnejši? Kaj veš o tem? Ali znaš razložiti, kako se pride do tega števila?

mchaber ::

hmmm. ena pesem opisuje 666. to je od Iron maiden - The number of the beast... poišči besedilo:P
.

Thomas ::

Po latinsko napišeš CESAR NERON ampak s hebrejskimi črkami. Ker so oni označevali številke s črkami (razširjena navada v tistih civilizacijah), si lahko črke seštel in dobil 616. Ob neki običajni slovnični nedoslednosti pa 666. Over&Out.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

siegmund ::

Bom kr jst:

The Number of the Beast

"Wow to you, oh Earth and Sea, for the devil sends the beast with wrath, because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast for it is a human number, it's number is Six hundred and sixty six."
Revelations ch, xiii b. 18.
I left alone my mind was blank
I needed time to see to get the memories from my mind

What did I see can I believe that what I saw
that night was real and not just fantasy

Just what I saw in my old dreams were they
reflections of my warped mind staring back at me

Cos in my dreams it's always there the evil face that twists my mind
and brings me to despair

The night was black was no use holding back
Cos I just had to see was someone watching me
In the mist dark figures move and twist
was all this for real or just some kind of hell
666 the number of the beast
Hell and fire were spawned to be released

Torches blazed and sacred chants were praised
as they start to cry hands held to the sky
In the night the fires burning bright
the ritual has begun Satan's work is done
666 the number of the beast
Sacrifice is going on tonight

This can't go on I must inform the law
Can this still be real or just some crazy dream
but I feel drawn towards the evil chanting hordes
they seem to mesmerise me...can't avoid their eyes
666 the number of the beast
666 the one for you and me

I'm coming back I will return
I now possess your body and I'll make you burn
I have the fire I have the force
I have the power to make my evil take its course

mchaber ::

siegmund: kapo dol8-O

Thomas: si bom zapisal za uho:D (ampak ne dobesedno:) )
.

undefined ::

Rutan, a ti raziskuješ črno magijo pa te zadeve? :D

Double_J ::

Ja, samo ona je na svetli strani. A veš kakšna vrlina je to? To je največ kar človek sploh lahko doseže.

undefined ::

> Ja, samo ona je na svetli strani. A veš kakšna vrlina je to? To je največ kar človek sploh lahko doseže.

Personally I don't believe in bright and dark side. Verjamem le, da je vse to a big load of bullshit. Kaj pa s tem lahko človek doseže, so pa verjetno le neke iluzije. :)

Matek ::

Ice, ne se preveč šopirit, da te ne bojo začaral ;) .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Predator ::

666 + 1337 = 2003 super leto:)

undefined ::

> Ice, ne se preveč šopirit, da te ne bojo začaral .

Kar naj, nimam nič proti. :)

siegmund ::

siegmund: kapo dol


em, zakaj

BigWhale ::

Ko ste ze pri kapah...

Papez ima to stevilo 'zapisano' na svoji 'kapi', baje...
:)
Evo branje za precej casa...

|CyGNUS-x ::

Verjetno zato, ker si napisal besedilo od Maidnov.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Alec999 ::

Alec999-Alec333 == Alec666 ;)
al pa sam 999 pogledas iz druge strani

undefined ::

Mesto posamezne črke v abecedi...

I - 10
C - 3
E - 6
M - 14
A - 1
N - 15

49 (seštevek) * 6 (črk v imenu) = 294
294 + 354 (ID mojega nicka) = 648

Moja replika je v tej temi osemnajsta po zaporedju, torejsledi:
648 + 18 = 666. >:D

Zgodovina sprememb…

jRk0 ::

666:111=6
666:222=3
666:333=2

kako zanimivo:D
You fuck up once, you loose two teeth.

Double_J ::

Personally I don't believe in bright and dark side. Verjamem le, da je vse to a big load of bullshit. Kaj pa s tem lahko človek doseže, so pa verjetno le neke iluzije.


Ti, a veš, da jz mislim enako.

Valery ::

Po latinsko napišeš CESAR NERON ampak s hebrejskimi črkami. Ker so oni označevali številke s črkami (razširjena navada v tistih civilizacijah), si lahko črke seštel in dobil 616. Ob neki običajni slovnični nedoslednosti pa 666. Over&Out.

Thomasu!
Da, Thomas, imaš prav. RKC se opira prav na to razlago glede Nerona. Hebrejske črke so številke, kakor pri Rimljanih, Grkih in nekaterih drugih jezikih. Ker hebrejščina ni imela vokalov, razen redkih izjem, se za cesarja Nerona napišejo soglasniki KSR (KESAR), NRN (Neron), s tem da je med R in N vmes še "VAV" (V), ki igra vlogo vokala, ker stoji za soglasnikom (v tem primeru vokal O).

K (kof) = 100
S (sameh) = 60
R (reš) = 200

N (nun) = 50
R (reš) = 200
V (vav) = 6 (Vav je lahko vokal in samoglasnik)
N (nun) = 50

Če ta števila seštejemo, dobimo vsoto 666. Ko damo "VAV-u" piko nad njim, je O, če pa je pika na sredini, je U. Vav je soglasnik samo, kadar stoji za vokalom.

Valery ::

Rutan, a ti raziskuješ črno magijo pa te zadeve?

Ne raziskujem magije. Bežim od nje, kolikor je mogoče! Sem pa pred petnajstimi leti po nesreči malce stopila na njena tla. Takrat sem bila ateist, vendar sem nekoliko tudi poznala Sveto pismo, kaj dosti pa ne. Moj oče mi je v času komunizma večkrat govoril o sili (ustanovi s številom 666), ki bo v bližnji prihodnosti na žalost preganjala svete, kar je v preteklosti že delala. To se mi ni zdelo verjetno, saj je bila ta ustanova v tistem času precej zapostavljena in ni imela verskopolitične moči. Janezova apokalipsa (Razodetje 13. poglavje) govori, da bo sila s številom 666, ko si bo opomogla od zadanih ran, ki jih je prejela s strani Francije, zopet preganjala vse, ki se ji ne bodo priklonili. Ampak jaz takrat nisem verjela Svetemu pismu. Sveto pismo sem imela za pravljico. Ko sem na nekih vzhodnjaških seansah bila priča čudežom, ki smo jih vsak po svoje doživljali, sem začela verjeti v vzhodnjaško religijo. Skoraj bi postala bioenergetik. Udeleženci tistih seans smo brali razne duhovne knjige. Nekdo od njih se je pohvalil, da bere skrivnostno knjigo, ki je jaz naj ne bi bila sposobna razumeti, ker sem bila novinka. Mene pa je tako imelo, da bi jo brala, da sem si jo šla kupit. Na moje presenečenje je tam pisalo: "Sedaj je Nova doba (New age), doba Hada in Horusa, doba Zveri s številom 666 in človeka s tem številom." Skoraj so mi oči padle ven. Sveto pismo je obsojalo to število , tu pa se je zdelo, da je ravno obratno. Ni mi bilo jasno, ali ta knjiga poveličuje Zver in Človeka s tem številom, ali pa temu nasprotuje. Potem sem obrnila nekaj listov in našla nekakšno pesem z naslovom "Manifest Rožnemu križu". Bil je hvalnica Luciferju. Glede na čudeže, ki so se dogajali v tistem društvu, in ko sem z njimi povezala to knjigo, sem spoznala, da sem bila tistih 14 dni v satanovi skupnosti, ki se je skrivala pod plaščem vzhodnjaške religije, imenovala pa se je Društvo za psihofizično rekreacijo in sprostitev. Nedolžno ime! Toda povezava s temačnimi silami. Naj omenim še to, da je v knjigi pisalo: "Če si odkril resnico, je ne izdaj, kajti če izdaš..." Ne bom dokončala stavka. Grožnja je bila grozovita. Grozila mi je smrt, ker sem razvozlala skrivnost in jo izdala. Če preberete na internetu to (OPUS DEI), boste lahko dojeli, kaj mi je grozilo. Obstaja svetovna dobro organizirana mreža (pod mnogimi imeni), ki vodi versko-politične dogodke k uresničitvi svetopisemskih preroških napovedi, da se bo moralo človeštvo proti koncu zgodovine prikloniti zveri s številom 666. Ljudje, ki so bili dovolj omamljeni od seans in zaradi njih imeli oprane možgane, so bili po knjigi napoteni na grozljiva dejanja. A o tem ne bom pisala. Nikoli več se ne bom prepuščala neznanim energijam, ker danes vem, kaj stoji za tem. Zato sem se pač oklenila Boga, v katerem imam zaščito.
Glede izračuna števila 666 je nekaj znanega, se pa najde tudi kaka špekulacija, ki ni vredna upoštevanja. Če črke izračunamo po rimskih številkah, morajo črke biti resnično latinske (rimske). Enako velja za druge jezike.
Naj bo dovolj za zdaj! Upam, da nisem dvignila preveč prahu, ker mogoče nisem bila dovolj jasna in nisem zašla v podrobnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Valery ()

undefined ::

> Ne raziskujem magije. Bežim od nje, kolikor je mogoče!

Dostikrat bežiš pred neobstoječim? Hmm. Žal ne najdem ustrezne psihoanalize za razlog tukaj. :)

Thomas ::

Ice je tokrat zadel. Opusti traparije, Rutan.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

Rutan, verjemi mi, da ti dobro hočem, ko ti toplo priporočam, da čimprej obiščeš psihiatra.

Bila si izpostavljena zelo napačnim pogledom na svet že v svoji mladosti, kar pa te je zaznamovalo tako močno, da ti je zameglilo razum.

Podrobneje ti bo razložil psihiater, skupaj bosta tudi odpravila psihične motnje, ki jih doživljaš.

P.S.
Upam, da ne zameriš ker ti pišem javno (in ne pod zasebnimi sporočili), ampak to sem naredil zato, ker tole utegne brati še kdo s hudimi duševnimi motnjami.

undefined ::

> Bila si izpostavljena zelo napačnim pogledom na svet že v svoji mladosti, kar pa te je zaznamovalo tako močno, da ti je zameglilo razum.

Gotovo bo nekaj na tem. Verjetno so vključeni tudi represirani spomini (neprijetni), zaradi teh si ponavadi človek začne ustvarjat (takšne in podobne) utvare. Hmm. Ja, nekaj bo na tem, zagotovo. :)

Valery ::

Oh, najlepša hvala za prijazne nasvete in ocenitev! Res ste nekristjani zelo dobri! To vam gre najbolje od rok. Ampak pustimo času priložnost! Moja zgodba je bila zelo skopo opisana. Kaj drugega ni bilo za pričakovati, zato sem omenila pričakovan dvig prahu.
Ali so tudi duhovniki, jezuiti, škofi in papež potrebni psihiatra, ker verujejo? Pa tisti, ki se klanjajo pred mrtvimi lesenimi kipi, tudi potrebujejo psihiatra? Pa verni psihiatri tudi potrebujejo psihiatra? Pa verni politiki? Verni kralji? Verni predsedniki? Pa tisti, ki se po kolenih plazijo, da bi jim bili odpuščeni grehi? In tisti, ki se v samostanih bičajo, da bi se odkupili? In še in še!?
Zgornjih linkov, ki so na temo o številu 666, pa si sploh niste prebrali. Tisto je bolj šokantno kot moja izkušnja.

undefined ::

> Oh, najlepša hvala za prijazne nasvete in ocenitev! Res ste nekristjani zelo dobri! To vam gre najbolje od rok.

Zakaj iz tega zgoraj čutim sarkazem in prezir do vseh, ki niso v tem "kristjanskem kultu"? Kaj ne uči vera sprejemanja drugačnih? Mi smo sprejeli tebe, zakaj tudi ti ne sprejmeš nas? Meniš, da smo manj vredni od tebe, ker ne verjamemo v isto stvar? Hmm.

> Ali so tudi duhovniki, jezuiti, škofi in papež potrebni psihiatra, ker verujejo?

Njim je to več ali manj služba oz. njihovo življenje. Oni od tega živijo. :)

> Pa tisti, ki se klanjajo pred mrtvimi lesenimi kipi, tudi potrebujejo psihiatra?

Nedvomno. ;)

> Pa verni psihiatri tudi potrebujejo psihiatra? Pa verni politiki? Verni kralji? Verni predsedniki?

Ne. Vera sama po sebi ni problematična, problematičen zna bit le posameznikov dojem le-te. :)

> Pa tisti, ki se po kolenih plazijo, da bi jim bili odpuščeni grehi? In tisti, ki se v samostanih bičajo, da bi se odkupili? In še in še!?

Nedvomno, zopet. ;)

> Zgornjih linkov, ki so na temo o številu 666, pa si sploh niste prebrali. Tisto je bolj šokantno kot moja izkušnja.

A si si prebrala moj post zgoraj in mojo povezavo s številom 666? Se me bojiš? Bwahaha. >:D

Barakuda1 ::

Rutan :)

Saj ne, da stvari ne poznaš bolje kot mnogi od diskutantov.

Ampak, a nisi prišla sama z sabo malce v navzkrižje :\

Nekaj podobnega se ti je že zgodilo v podobnih temah :)

Barakuda

p.s.

Vabilo na kavico (sok, ker mi kave tko ne privoščiš, ker mi škodi :) ) še zmer velja:)

undefined ::

Barakuda1, tvoj wind-spinning (in seveda ass-kissing ter sedenje na dveh stolih) talent res ne pozna meja. Sploh je zanimiv ta tvoj način, ko nekomu poveš, da se istočasno moti in ima prav. ;)

Vsekakor ti primanjkuje dosti samozavesti in predvsem talent za izražanje lastnega iskrenega mnenja. :)

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Ko si enkrat teist - potem je že konec in prepozno. Potem si Rutan.:\ Ko je postavljena ta diagnoza, potem pa niti Rugljeve fašistične metode ne pomagajo več.:)

Hujš kot alkoholizem. Alkoholiki globoko pri sebi vejo, da so ničvredni. Teisti pa obratno, lastno početje jih navdaja z globokim občutkom lastne plemenitosti in dobrote! Pa dvomim, da je to upravičeno. Angažiranje v kakšni drugi smeri bi bilo za vse bolj koristno.

No, no...kak preprost programček jih bo zlahka zdebagiral. Tudi tebe Rutan. Ne glede na to, da misliš, da "moja vera bo vedno trdna in neomajana." Bomo vidl kako se bo upirala nanomašincam.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

the_unborn ::

malo ste skrenili s poti (ako se ne motim:) )

se en link o magicni cifri - klik!
(upam da govorimo o isti cifri:) )

Thomas ::

Citat iz unbornovega linka:

eventually translated by the biblical scholar and poet Dr. Yeben T. Boga.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Avenger ::

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!11111 crknu bom... :D :D :D :8) Gfffffhahahahahahahaha :D :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BigWhale ::

> Rutan, verjemi mi, da ti dobro hočem, ko ti toplo priporočam, da čimprej obiščeš
> psihiatra.

Hm, obtozevati nekoga, da je zrel za psihiatra je v bistvu precejsnja diskriminacija. In se niti ne bi smela dopuscat na forumu. Pa kdorkoli je ze to in karkoli ze pocne.

Meni se tudi zdi, da je tukaj precej prevec bebcev, ne, cepcev, totalnih idiotov, ki nimajo pojma kaj govorijo, pa ne kazem s prsti na njih... Pa na Marjana niti slucajno ne bi pokazal. Zato je ta post se tolk bolj blesav... *shrug*

Ce je pa tole kaka sala, pol je pa hm, cudna pa je jest ne zastopim :P

Vanich ::

Fantje, ne se zajebavat !
Za Rutan je to resna stvar....pphhhhmmmmahahahahahaa...

To ime je samo naključje, Thomas, ti si nevernik, kva pa ti veš gdo je to Dr. Yeben T. Boga. :D

Zanimivo bi bilo pa poiskati še nekatera dela istega avtorja. A je že gdo kej iskal ?

Ravno tako bi bilo dobro prebrati dela avtorjev, ki se ukvarjajo z isto tematiko in ki so vodilni na tem področju, kot so:

cenjeni Mg.Pyssdati Materna,
presvetli monsignor Svezzati Yeben ,(bratranec od Yeben T. Boga)
in pa Dr. Aupichku M. Aterinu

Še gdo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Daedalus ::

Pa nekateri se tako pokroviteljsko vedejo do drugih, da ti kr slabo rata zraven:\ :P

Sem offtopic, se oproščam :8)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Valery ::

Zdi se vam smešno in noro. Pa se vam morda zdi noro tudi to, da me to ne boli? Nisem občutljiva na to, ker sem preveč prepričana v svoj prav. Do svojega prepričanja imam absolutno pravico, kakor ima pravico vsaka oseba. Moja odločitev: "NIČESAR IMETI Z MAGIJO" je absolutno boljša, kot bi bila odločitev "NIČESAR IMETI S CERKVIJO". To sem vam hotela povedati. Toda vam so temačnosti očitno privlačne in povsem normalne in verjetne, vera pa HA-HA-HA. Kdor veruje, a ni pristaš državne vere, oziroma katolicizma, je a priori norec. Vloga posmehovanja vam je izredno ugodna in v naslado ter vam lepša življenje. Pa se nasmejte še nadaljevanju moje zgodbe:
Ime ji je bilo Milena. Bila je iz Novega Sada. Toda nekaj let je živela z družino v Sloveniji, v mestu, kjer živim jaz. Njeni starši so bili verni (iste vere, kot sem sedaj jaz), ona pa se jim je zaradi tega posmehovala. Življenjska pot jo je potegnila tja, kamor je potegnilo mene. Toda ko je ugotovila, na kakšna tla je stopila, se je hotela umakniti. Zagrozili so ji, da jo bodo umorili, če jih bo izdala. Preplašena je prišla domov. Strah na njenem obrazu je bil takšen, da ga je lahko vsakdo opazil. Nadlegovali so jo z vprašanji, kaj se ji je zgodilo, a je rekla, da ne sme povedati. Vsa vprašanja so bila zaman. Tako se tudi ni posvetovala s starši, kaj naj stori v svojo zaščito. Namesto tega je odšla v katoliško knjižnjico in iskala knjige, verjetno z vsebino, ki bi govorila o zaščiti, ki jo je potrebovala njena preplašena duša. Ko je prišla v službo s tistim strahom na obrazu, se je vsula spet kopica vprašanj. Pritisk z vprašanji je bil velik. Ni jim odgovarjala. Naslednji dan, ko je bila spet pod hudim pritiskom vprašanj, je kolegici zaupala samo del resnice, a je to takoj obžalovala in rekla, da se zdaj še bolj boji. Naslednje jutro se je normalno odpravila v službo, toda tja ni prišla . NIKOLI. Tudi domov ne. Nihče je ni več videl. Njeni osebni dokumenti so ostali doma. Nje pa ni bilo več - NIKOLI VEČ.
To je resnična zgodba, ki je bila leta 1987 dvakrat objavljena v reviji Aura. Bilo je le nekaj mesecev, preden sem zašla na njeno pot še jaz. Zdaj pa si privoščite smeh zaradi Milene, da vidim, kakšno srce imate.
Moj službeni kolega je bil v istem društvu kot jaz, le da kar celo leto (jaz - samo 4 obiske). Posledice, ki jih nosi on, so takšne, da je bolje biti mrtev kot živ. Ne bom govorila o njem. Tudi on je objavil svojo dramatično zgodbo v Večerovem tedniku 7D nekje spomladi leta 1988 (mislim, da jo je v njegovem imenu napisala njegova žena), manj kot leto dni po objavi o Mileninem izginutju. Še vedno hranim fotokopijo tega članka.

kopernik ::

Ahhh Rutan. Tvoji posti so praktično neberljivi. Bolje je, da vsaj malo členiš po odstavkih ... Tako bo več forumašev dejansko prebralo, kaj hočeš povedati. Pa ne vzemi tega kot mojo zajebancijo, temveč bolj kot konstruktivno kritiko.:)

Valery ::

Kopernik, namerno ne odkrivam popolne skrivnosti v svojem pisanju, pa zato ne razumeš. Prepuščam namreč, da do odkritja skrivnosti pridete sami. To pa se vam še ni posrečilo, in bolj težko, da se vam bo. Morda pa bo kakšnemu naključnemu bralcu kliknilo, o čem govorim, in bo razmišljal o tem. Če bo le eden, sem dosegla svoj cilj.

kopernik ::

Sploh ne iščem skrivnosti v tvojem pisanju. Ampak, prebrati nečlenjeno besedilo je precej težje kot členjeno. Ne zaradi razumevanja, temveč zaradi utrujanja oči.

Thomas ::

Jest mislim, da Rutan lahko (lahko?), prav dobro shaja s svojim pogledom na svet. Ni pač noben velik racionalist, ampak deluje po nekih drugih tirnicah, ki so se v evoluciji očitno obnesle.

Kar se dobrega doktorja Yebena tiče - ga lahko zgooglaš. Se mi zdi precej verjetno, da je nek Balkanski zajebant. Ni pa nujno. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Valery ::

Rutan, verjemi mi, da ti dobro hočem, ko ti toplo priporočam, da čimprej obiščeš
> psihiatra.

Potem pa res ne poznaš stališča večine psihiatrov, da so enako odklonilni do magije kakor jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Valery ()

jk ::

Naj kdo prebere članek v Mladini pol pa komentira kaj govori Rutan! Sej ne pravim da ima Rutan prav :\ :P ampak članek je pa kar zanimiv.

undefined ::

Voodoo magic... hmm. Da ni imela Rutan kaj pri smrti 3dfxa. :D

Vanich ::

Ker člank u Mladin ?:\

jk ::

Link je dala Rutan, sicer pa Opus Dei

Avenger ::

Prav z veseljem bi napisal, da je Rutan napisala čisti bulšit. Ampak recimo, da sem človek odprtega uma, etc. etc. Kot se boste strinjali, so nekatere stvari v svetem pismu metafore, druge pa so dejanske in jaz sem prepričan, da Zver spada med metaforične, lahko bi predstavljala recimo denar. A se kdo mogoče denarju ne klanja? :D Nekje je bil tudi en rahlo bulšitast članek, ki je med drugim navajal da ima EAN (črtna) koda eno krepko povezavo z našo omiljeno številko 666. Skratka, v takih stvareh se mogoče res skriva kšna žlehtnoba, ki bo vodila v pogubo...?

Tisto o čemer govori Rutan pa, če gre za satansko skupnost, ki naj bi bila že itak močna, hej, sej imajo Satana na njihovi strani, ki je, kolikor vem, precej bolj aktiven kot Bog, zakaj vraga morajo biti tiho kot miške???????????? Ne kapiram. Ali pa... mogoče gre pa zato, da imajo liderji teh skupnosti en cilj, ki nima baš velike veze s podzemljem in potem oni 'sanirajo' varnostne luknje.

Glede čudežev pa, naj mi tisti ki v njih.... hm... če čudeži obstajajo, zakaj bi nekdo moral VERJET vanje, a vi verjamete v tipkovnico? Jaz vem da zdele tipkam na eno. Kaj pa čudeži, mistika? Torej, naj mi tisti, ki ve da to obstaja in je, oprosti, če sem neverjetni.. er.. nejeverni Tomaž in v to ne verjamem.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

DSmidgy ::

Toda vam so temačnosti očitno privlačne in povsem normalne
Ke od teb ta ideja. Te zadeve se isto obravnava kot "tasvetla stran". Spada pod kateorijo neobstoječe - kot je IceMan reku.

Glede Milene:
Mogoče jo je pa kap od strahu pa je v reko padla ... kaj pa vemo. Kaj je pa policija rekla?

Posledice, ki jih nosi on, so takšne, da je bolje biti mrtev kot živ.
Mogoče bi moral k psihiatru. Lahko da je njegov problem rešljiv, ali pa je vsaj možno oblažiti posledice. Nekaterim vojnim veteranom (tistim, ki so izkusili borbo, pokole, ...) je tudi hudo in imajo tudi verjetno občutek da je biti boljše mrtev kot živ - pa psihiater pomoje večini tudi lahko pomaga. Če je pa bolj veren pa mogoče obstaja za takšne stvari specializiran duhovnik - tak da se z njim pogovori, ne da gre iz njega izganjat hudiča.

Potem pa res ne poznaš stališča večine psihiatrov, da so enako odklonilni do magije kakor jaz.
Seveda. Da reši problem pacientov jim mora ponavadi razlagati na njim razumljiv način.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jezus je vstal od mrtvih. Kaj misliš ti? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Loža
171661543 (19053) Bananovec
»

Kaj bi (bo), če bi (bo)...

Oddelek: Loža
101045 (760) tx-z
»

Svetopisemska prerokovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
648420 (7316) Valery
»

Folk a ste porajtal to?

Oddelek: Strojna oprema
131838 (1600) sinko999

Več podobnih tem