» »

Kaj ali kdo je število 666

Kaj ali kdo je število 666

1
2
3

mchaber ::

tiste knjige ki jih je nekdo napisal...
samo še en stvar za naivne teistične potrošnike..|O

em Rutan, kaj sploh ti hočeš:8) :\
.

Zico ::

A lahko sam neki tule dodam. Kaj ni res, če verjameš v Boga potem tut verjameš v Satana?

In še nazadne:
- Najprej si pomagaj SAM in potem ti bo pomagal tudi "kdo drug"!!! Pod tole "kdo drug" pa lahko poimenujemo kot BOG, MAMA, ATA, konec koncev tudi SATAN ali pa čisto tretji.
-Spoštuj druge in potem bodo tudi oni tebe!!!

Pa brez zamere če sem koga s tem užalil.:)

jRk0 ::


cenjeni Mg.Pyssdati Materna,
presvetli monsignor Svezzati Yeben ,(bratranec od Yeben T. Boga)
in pa Dr. Aupichku M. Aterinu


:D


o veri pa ne bom bluzil, ker se nisem popolnoma verno zrel, al kako bi rekel:)


666 je pa stevilka, ki mi je zelo vsec. Prav tako kot 88. jebat ga. Enkrat sem se pogovarjal z enim kolegom, ki poslusa death pa black metal pa te fore in nam je razlagal malo o satanizmu in luciferju pa to. Do zdaj sem ze pozabil, ker smo mi s kolegi bli zakajeni, on pa je bil pijan:)
You fuck up once, you loose two teeth.

icek ::

Vsi smo lahko pametni in komentiramo, doben od nas pa se se ni tako zapletel kot Rutan. Tudi ni prvic, da slisim od koga, da se naj drzim cim dlje od magike. To kaj pise Rutan, se kako ima smisel, ki bi ga nekateri resili kar s psihiatrom. :)
Rider of Theli
www.air-tv.net

Yohan del Sud ::

MMMMMmmmm... Da...

Voham Wiccan deserterja...

Nekdo bo plačal to... S krvjo...


Mwahahahahahhaha....
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

MadMax ::

Tudi ni prvic, da slisim od koga, da se naj drzim cim dlje od magike.

Kaj pa, če je to le način poveličevanja samega sebe? (-->poveličevanje magije?)
Mar ni prepovedani sadež najslajši?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Avenger ::

Čisto možno. Prepovedano in neznano - zelo privlačno.

Kljub vsemu, možno pa je, da je stvar taka kot jo slika rutan, da je magija povsod okoli nas, da lahko nekdo nekoga začara, uroči, oh, spiking of which, mat je od bogvekje privlekla neko knjigo, v kateri sem prebral nekaj listov, notri so recepti za - kako pripravidi nekoga do nečesa, ampak point je, napisano je tako debilno, da tega nisem mogel brat, podobno kot ne morem gledat romantičnih komedij, enostavno me zvije od preobilice bulšita. Lahko pa je tudi vse res. Prav verjetno pa ni, vsaj ne v taki meri kot se bi komu zdelo. Lahko da je tudi negativna molitev, zakaj ne, dokazano je baje, da molitev za nekoga nanj poziitivno vpliva, (poiščte po googlu, menda je še kje o tem) torej verjetno tudi deluje če si fejst žleht in enmu hočeš blazno slabo. Kako to razložiti, pa nimam pojma.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

undefined ::

Avenger že podlega Rutanovemu uroku. :))

Valery ::

da je magija povsod okoli nas, da lahko nekdo nekoga začara,

No, Avenger :) , pri meni, da malo razložim, je tako, da ne verjamem, da človek lahko nekoga začara. Sploh ne verjamem v človeške nadnaravne sposobnosti, čeprav sem na dveh zaporednih seansah sevala ogromno količino toplotne bioenergije. Jaz zaradi nekih posebnih doživetij enostavno ne verjamem, da je bila vsa tista energija od mene, kajti bil je prav bedasti način, kako sem prišla do nje. Pa kaj naj pravim tu na forumu, od koga so bili tisti iskreči se prasketajoči žarki, ki jih je Mojster, ki jih je opazil pod mojimi dlanmi, čeprav mu nisem povedala, kaj doživljam, prišel potipat? Nima smisla. Vem pa, od koga so bili ti žarki ;(( , in še marsikaj vem.
Uroki obstajajo, te stvari se resnično dogajajo, čeprav je teh slučajev pri nas na srečo malo, vendar ne verjamem, da ima ČLOVEK moč nekoga uročiti. Vem pa, kaj se skriva za tem in kdo uroči človeka ;(( . Človek vsekakor nima te sposobnosti. Lahko sicer izreče urok, toda dejanja ne more osebno izvršiti. To stori nekdo drug. Vem kdo. ;((
Toda, kar človek drugemu slabo stori ali poželi, se rado kdaj kasneje v življenju povrne njemu nazaj v še hujši obliki. Dobro je biti samo dober. :)

Valery ::

IceMan pa res ne zna skrivati sovraštva do mene. :))

undefined ::

> IceMan pa res ne zna skrivati sovraštva do mene.

Ja, veš, Rutan, sovraštvo do ljudi, katere še nisem nikoli videl in jih sploh ne poznam, je že od nekdaj moj fetiš. ;)

Valery ::

ampak point je, napisano je tako debilno, da tega nisem mogel brat,

Le ne beri nič takega! Prav zares ne! :) Ni modrosti v takih knjigah.

Valery ::

Jaz pa imam lahko rada ljudi, ki jih ne poznam, ker vem, koliko je vsako človeško bitje vredno ne glede na napake, ki jih ima. :)

Alec999 ::

Rutan mene pa full zanima kaj s mislila pod tem, da urok uresnici nekdo drug, ker osebno ne verjamem v magijo, misticne stvari etc. si jst razlagam pod tvoje besede neko drugo osebo, ki je podrejena ali placana iz strani tistega, ki "urok" izrece.

undefined ::

>> Ja, veš, Rutan, sovraštvo do ljudi, katere še nisem nikoli videl in jih sploh ne poznam, je že od nekdaj moj fetiš.

> Jaz pa imam lahko rada ljudi, ki jih ne poznam, ker vem, koliko je vsako človeško bitje vredno ne glede na napake, ki jih ima.

Rutan, upam, da si dojela, da je bil to sarkazem. :\

Valery ::

Sarkazem in sovraštvo sta nepotrebna šara človeku, ki najbolj škodi samemu sebi. Če imaš rad ljudi in jih spoštuješ, si bolj srečen.

Valery ::

Imeti rad ljudi se je treba naučiti. Za to je potreben čas, pri nekom krajši, pri drugem daljši, mnogo pa se jih tega nikoli ne nauči. :'(

undefined ::

Rutan, ti resno potrebuješ pomoč... pa se tukaj nič ne hecam.

Thrivial ::

Kakorkoli, ce pustim vnemar vso drugo saro te debate, ima Rutan zelo dober zivljenjski moto:

Dobro je biti samo dober.

:)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

undefined ::

> Dobro je biti samo dober.

Ni pa dobro za vsakega, čigar mnenje se razlikuje od tvojega, mislit, da je tvoj sovražnik. To je pa že zelo resen problem. :)

Zgodovina sprememb…

Valery ::

Rutan, ti resno potrebuješ pomoč... pa se tukaj nič ne hecam.

Pomoč srečnemu človeku? Pomoč človeku, ki vidi v ljudeh dragocen biser? :) Razmisli malo! Ali nisi tudi ti velikokrat potreben, da te imajo ljudje radi? Le ne taji! Vsak človeč želi biti ljubljen. Še žival si to želi. Pa ne reci, da bi ljudje morali biti v tem na slabšem od živali!
Obstaja pa še eno dejstvo. NEKATERI ljudje, ki so bili v otroštvu ali pa kasneje oropani ljubezni, začnejo dvomiti, da ljubezen do sočloveka v resnici obstaja na svetu. Pravim: NEKATERI.

undefined ::

> Ni pa dobro za vsakega, čigar mnenje se razlikuje od tvojega, mislit, da je tvoj sovražnik. To je pa že zelo resen problem.

To je bistvo, Rutan. Tvoje besede bodo "meso" postale... če boš kar naprej mislila in govorila, da te nekdo sovraži in te nima rad, se bo to tudi udejanilo. Nasprotno pa bo seveda vodilo do nasprotja. Sama si kontroliraš usodo, če te bo kdo mel rad al ne, je odvisno od tebe, ne drugih. :)

Valery ::

če boš kar naprej mislila in govorila

Se ti ne zdi, da malce pretiravaš? :)

Valery ::

Sama si kontroliraš usodo

Tudi v usodo ne verjamem. :\ V posledice pa!

če te bo kdo mel rad al ne, je odvisno od tebe, ne drugih.

Da in ne. Za nekaj takega ni ne vem kakšnega zagotovila. Ni namreč odvisno samo od ene strani. ;) To zagotovo tudi veš. Kajne?

undefined ::

> Da in ne. Za nekaj takega ni ne vem kakšnega zagotovila. Ni namreč odvisno samo od ene strani. To zagotovo tudi veš. Kajne?

Odvisno je od tvojih dojemanj, dejanj in razumevanja. Ti določajo kako bodo drugi do tebe delovali. :)

Sergio ::

Rutan, tukaj se pa strinjam s tabo :). Sarkazem, cinizem in ironija so postala neporabljena orodja, saj samo grenijo življenje, ne samo nam samim, ampak tudi drugim. Čeprav se ne strinjam s teboj v pogledu magičnosti števil, moram priznati, da je lepo vsake toliko videti osebo s tako mero pozitivizma v sebi.

Tudi do ateistov ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

Thomas ::

Sergio sicer ne ve, kaj to pozitivizem je. Vendar v pomenu besede, kot jo uporablja on, je tudi on pozitivist. :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> moram priznati, da je lepo vsake toliko videti osebo s tako mero pozitivizma v sebi.

Zate je pozitivizem to, ko si umišlja, da jo nekdo preko net žice sovraži? Pa ja da si ti ne umišljaš podobnih utvar, Sergio? :))

Zgodovina sprememb…

Thrivial ::

Pozitivizem v filozofiji je res nekaj drugega... :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

undefined ::

pozitivizem -zma m (i)
1. filoz. filozofska smer, ki zanika vsako spoznanje, ki ga ni mogoče dokazati
2. metoda, ki se zavestno omejuje na podatke, dejstva, ki jih je mogoče dokazati, preveriti

'Nuff said. :)

Sergio ::

Pustite moji laični miselnosti lasten pomen pozitivizma. :D

Ne, Ice, tega spet nisem rekel. Rekel sem le, da je zatekanje k tem trem prvinam (sarkazem, ironija, cinizem) od človeka zelo šibko. Težko se je oddaljiti od tega, ko si enkrat v objemu takih reakcij, a ko se tega rešiš, je osvobajajoče. Z lepo besedo ubiješ še tako žaljivko.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

Že dve leti opazujem, kako je bila beseda "pozitivizem" nekako ugrabljena za drug pomen. Nisi edini, ki jo tako uporabljaš. Link.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Težko se je oddaljiti od tega, ko si enkrat v objemu takih reakcij, a ko se tega rešiš, je osvobajajoče.

Poznamo dve vrsti sarkazma: en, ki izhaja iz agresije in drug, ki izhaja iz truda, da bi nasprotnik malo začel misliti. No, jaz sem se poslužil slednjega. :)

> Z lepo besedo ubiješ še tako žaljivko.

Hmm... čudno. Praviš, da je Rutan namenila le lepe besede, medtem ko bi jaz rekel, da je bila ta obtožba, da jo sovražim, kar precej huda osebna žaljivka. Kako protislovno, kajne? ;)

Sergio ::

Mnja, jaz nikoli ne referiram več kot 5-7 postov dlje ;). Sem pa ciljal na Rutanine pripombe glede sarkazma in ljubezni.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

Iskrenost je še težja, kot sama opustitev sarkazma, kajne, Sergio? ;)

Double_J ::

Rutan, nekaj časa nazaj bi te vrgli levom, sedaj se pa zgolj norčujemo iz tebe. To je civilizacijski napredek. Ne vem pa, kaj te pri tem moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Valery ::

Čeprav se ne strinjam s teboj v pogledu magičnosti števil,

Sergio, da ne bo pomote - tudi jaz ne verjamem v magičnost števil. Toda kdaj kasneje, ko bom utegnila pripraviti material, bom o naslovnem številu nekaj pokazala, z namenom, da zvem, kako si to razlagajo drugi. Ne mislim koga kaj prepričevati, temveč samo slišati mnenje in videti odziv. No, bomo še videli, kaj bo iz tega. Pričakujem pa B U M M M M M !!! Upam, da mi bo ostala glava cela. :)) :)) :))

Valery ::

Rutan, nekaj časa nazaj bi te vrgli levom, sedaj se pa zgolj norčujemo iz tebe. To je civilizacijski napredek.

Double_J

Počakaj še nekaj let ali kako desetletje ali dva. Boš videl civilizacijski napredek. Zgodovina se ponavlja. :(

Avenger ::

Ni res da sarkazem izhaja iz agresije, sarkazem je pač produkt obupanosti in/ali nepotrpežljivosti in/ali prepotentnosti in/ali samoprepričanosti in/ali nenazadnje absolutne prepričanosti v svoj prav recimo če nekdo nikakor ne dojame da je 3x2=6.

Thomas, tistle komentar na Sergiovo zlorabo termina je bil pa cleverly funny, hehe :D

Iceman, zdej si pa začel lovit svoj rep, kot se ti je tudi drugič rado dogajalo :)) Rutan postaja čedalje manj čudaška in čedalje bolj človeška, jaz ji ne bi mogel svetovat prisilnega jopiča, pomirjeval in zaprtega oddelka, res ne vem zakaj bi ji... Očitno jo je nekaj prestrašilo in v tem primeru je reakcija normalna. Ne moreš pa je obsodit, da se ji je začelo fecljat in je zato prestrašena in verjame v nevemkaj - geeez, saj ne da ni možno, ampak ni prav verjetno. Tretja možnost je pa, da nas malo nateguje, ampak tega pa sploh ne verjamem, ni motiva. Bodi bl konstruktiven in pozitivističen (Sergiova verzija) :D in... chill. 8-)

Sicer sem pa o eni taki hecni sekti že nekaj poslušal enkrat. Model je razlagal ene pol ure, povedal ni pa praktično nič, razen tega, da je not polno znanih ljudi, mislm, javno znanih...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

undefined ::

> nenazadnje absolutne prepričanosti v svoj prav recimo če nekdo nikakor ne dojame da je 3x2=6.

No, pa naj bo iz tega. Drugač pa glede tiste postavke o agresiji, si oglej mal Anger Management filmček, pa boš morda videl mojo poanto. ;)

> Iceman, zdej si pa začel lovit svoj rep, kot se ti je tudi drugič rado dogajalo

Hmm, nope. Ne lovim jest svojga repa. Opažam pa vsekakor druge pri tem početju. ;)

> Rutan postaja čedalje manj čudaška in čedalje bolj človeška, jaz ji ne bi mogel svetovat prisilnega jopiča, pomirjeval in zaprtega oddelk

Tudi po tem ne, ko je prepričana, da jo vsak z drugačnim mnenjem osebno sovraži? :)

Double_J ::

Hmm, nope. Ne lovim jest svojga repa. Opažam pa vsekakor druge pri tem početju. ;)


Tebi je uspelo izblebetati, to si ti, kaj sem pa jaz, večkrat kot vsem otročičkom v vrtcih skupej.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Valery ::

Tudi po tem ne, ko je prepričana, da jo vsak z drugačnim mnenjem osebno sovraži?

O, IceMan, daj mi že enkrat oprostit, če se nisem pravilno izrazila ali te razumela. Velja? Pa se ne sekiraj več zaradi tega! Lahko noč! :)) :)) :))

undefined ::

> Tebi je uspelo izblebetati, to si ti, kaj sem pa jaz, večkrat kot vsem otročičkom v vrtcih skupej.

Potemtakem je vsekakor nekaj na tem. Morda še celo kaj zate. ;)

> O, IceMan, daj mi že enkrat oprostit, če se nisem pravilno izrazila ali te razumela. Velja? Pa se ne sekiraj več zaradi tega! Lahko noč!

Sploh ti nisem zameril ali se sekiral, ker sploh nisem nikoli vzel, ampak sem se zavestno distanciral, da lahko ohranim debato na zmernem nivoju s tabo. Vidiš, ponovno sodiš napačno, sama ponavljaš svojo zgodovino. Kdaj se boš ustavila? :)

Daedalus ::

Samo odgovor na naslov teme: zasedenost d particije na mojem kompu. Glejte slikico:D Me evil>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Dr_M ::

ah ti mas 6.66 :) jest sm meu 666mb. pa error666:D :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boyan64 ::

Tukaj nekdo dokazuje da je sedanji predsednik ZDA povezan s tem številom.

Thomas ::

Še za vsakekga ameriškega predsednika so prišli do 666. Link na oslarije.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

ah bushman je tok glup da se ve ne za to :)) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Thomas ::

Čist tko Dr_M - ti mi deluješ (še) bolj glupo od Bushmana.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Vanich ::

Marjan, kje si ? Busha žaljo. Koj zbriš.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jezus je vstal od mrtvih. Kaj misliš ti? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Loža
171661272 (18782) Bananovec
»

Kaj bi (bo), če bi (bo)...

Oddelek: Loža
101040 (755) tx-z
»

Svetopisemska prerokovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
648379 (7275) Valery
»

Folk a ste porajtal to?

Oddelek: Strojna oprema
131829 (1591) sinko999

Več podobnih tem