» »

sanje/čakre

sanje/čakre

«
1
2

tonic ::

zdravo,

imam eno vprašenje; ena moja kolegica fuuuul velik sanja in se potem s sanjami na "easy obremenjuje"; pa me zanima ali je to dobro, da se posameznik "obremenjuje" s sanjami al ne?

sam namreč redkokdaj sanjam (vsaj mislim da ne sanjam, mogoče se tudi sanj ne spomim; ampak včasih sanjam in se sanj spomnim; ampak to je redkokdaj) zato se s sanjami osebno ne obremenjujem

in pa še to me zanima; enkrat sem bral, da so sanje tesno povezane s čakrami; predvsem z drugo - spolnost; a lahko kdo kaj več pove o tem

hvala za kak odgovor, nasvet, misel in lp
  • spremenil: BigWhale ()

undefined ::

Ne, s sanjami se ne smeš pretirano zavestno obremenjevat. Z njimi se najbolj ubada podzavest in vsake sanje so pač dnevni 'log', na podlagi katerega te podzavest sili k napredovanju in osebnemu razvoju. Niso pa sanje nobeno skrito sporočilo ali vizija iz prihodnosti, to so pa preproste neumnosti. :)

Dr.Voice ::

Da, jaz imam nasvet zate oziroma tvojo prijateljico (pravzaprav oba):

Punca je seksualno frustrirana, kar je posledica senzualnih deficitov (za vas intelektualce: potrebna je kot Sahara vode, pa se noben ne spomni da bi jo dol dal).

Ponudi se ji, da jo enkrat prideš poštimat. Saj se mi zdi, da tudi ti cikaš v to smer. Če ne, pa ji priporoči kakega prijatelja (na katerega tovrstne spodobnosti se lahko zaneseš), da ji on pride malo "odpirat čakre".

Get it on!
:D
Dr. Voice for President!

undefined ::

LOL, Voice. Pa verjetno je še vse res. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

jetam ::

To Voice... Odlicen odgovor.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

dexter_II ::

fant ni dzabe Dr.:D

Thomas ::

Drugače pa, "čakra" je nespodobna beseda. Nekej brez veze.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

globoko grlo ::

Se strinjam z Dr.:D , ampak jo bo mogu kr orenk poštimat, da bo čakra ok funkcionirala, vsaj za neki cajta.

Thomas, heh, no comment

frenk ::

mene pa zanima če kdo slučajno ve kako lahko kontroliraš sanje...to se mi je že večkrat zgodil da sem se ujel na mejo med sanjami in realnostjo in sem se zavedel sanj, istočasno se pa nism hotu zbudit in sem naprej sanjal s to razliko da sem počel kar sem hotel...nekaj v stilu protokola oz. matrice...če bi znal kontrolirat sanje sploh nebi hotu več ustat s postle:D

Double_J ::

Astral sleep?

frenk ::

???...ne razumem:\

thramos ::

frenk ::

a mogoče kdo pozna tehnike za lucid dreaming...na netu so samo plačljive variante:|

tx-z ::

frenk: heh, to se je pa tut že men ene parkrat zgodil pa je prv fajn na en načni :),mislm da sm enkrat avto vozu pa mi nč ni blo če sm se kam zabil itd :) ; sam zdj pa že zelo dolg časa nism sanju (vsaj da bi se zavedu), že kr ene par mescev..ne vem..
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

frenk ::

no sej pr men je zadne cajte tud suša in upam da bom spet kej lepga sanjal:)...ko se mi je pa to u prvo zgodil in sm se po nekaj časa zbudu nism hotu iz postle in sm se pomatral in spet zaspal...to je blo ene trikrat...pol enkrat popoldne sm pa končn ustal:D

ker ponavad ko sanjam in sanj ne nadzorujem mi ne gre kaj preveč vredu...ponavadi ne morem zleteti če to hočem in enkrat se mi je zgodil da sm najdu nlp in ko sem hotel z njim poleteti sem opazil da je vse izginilo ostala je le lupina:|

zdej grem pa sanjat...pa lahko noč vsem in čimbolj kontrolirane sanje vam želim:D

Thrivial ::

Tukaj lahko izves precej uporabnega:

http://www.joker.si/mnenjalnik/viewtopi...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Dr.Voice ::

Sicer je thramos že nakazal, kako iskati preko googla o lucidnih sanjah, tu pa je direktna povezava na eno tako stran:

http://ld4all.com/

Nisem pa tega še poskusil, tako da ne vem, ali deluje ali ne... eksperimentirajte!
Dr. Voice for President!

globoko grlo ::

lahko greš pa na www.gape.org, ena slovenska stran/forum o takih zadevah

undefined ::

> lahko greš pa na www.gape.org

Zgubljene duše. ;)

Thomas ::

Hehe ... najbolj me zabava, ker se najverjetneje nekaterim zdim ravno tako zblojen, kot se tele gape zdijo zboljene meni, če ne še bolj! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Hehe ... najbolj me zabava, ker se najverjetneje nekaterim zdim ravno tako zblojen, kot se tele gape zdijo zboljene meni, če ne še bolj!

Thomas, temu se pa reče ironija. ;)

Sicer pa v nekaterih pogledih res sežeš na neko raven gape.orga, vsaj kar se tiče transhumanizma in religijske vernosti v ZDA. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

tec ::

tonic:
Cakre so tesno povezave z celim telesom in duhom, saj ti omogocajo krozenje energije po telesu, brez katerih ne bi mogel ziveti. Vsaka Cakra ima svoje delo in je tesno povezana z kaksnim delom telesa. Tocno za sanje ne vem, vendar bi po izkusnjah sodec dejal, da je to zmotno.

Poglej si forum na http://www.maat-sp.si

Thomas ::

Je hodila Resnica po Deželi. Kar se ustavi v neki gostilni in ljudem pove ... pač nekaj, s čimer se niso mogli sprijazniti, preveč divje je bilo za njihova ušesa. Zato vržejo babo ven. Kmalu za Resnico pridejo v tisto gostilno Pravica_do_lastnega_mnenja, Zmerna_pamet, Stara_narodna_modrost, Gospod_predsodek ... pa še cela horda podobnih. Ti so bili bistveno bolj prijazni, kot tisto suho ženšče Resnica.

Z njimi skupaj bluzijo še dandanašnji, Resnica pa spet sili skozi okna in vrata in kaže strašne zobe.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Thomas, zdaj si pa mal preveč povedal. Nisem tega pričakoval. (Glih tolk se pa res ne smeš izdajat, saj ti je ravno brez tega do sedaj fajn laufalo, le na kakšnega ugovornika si naletel, to je blo pa tud vse). :))

Thomas ::

Resnica je kot grdi raček. Začuda, gre le za lepega laboda v njenem primeru. IMHO. Mogoče niti ne tako začuda ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Thomas, zanimivo, da se imaš za takšnega strokovnjaka. Sam pol bi se človek vprašal, zakaj svoj dragoceni čas razodevanja edine pristne resnice potratiš na nekem forumu najstniških geekov? Človek bi namreč pričakoval, da bi napisal že o tem nekaj knjig, imel razne javne mitinge, kjer bi to Resnico razodeval širši publiki, morda celo po TVju. Skratka, preko medijev, kjer bi si dobil širše javno priznanje te Resnice... ali pa tudi ne, ko se primerjaš s črnim račkom, ki je v resnici lepi labod. Ampak če poznaš pravljico, črni raček ni tako hitro obupal. ;)

Thomas ::

Med temile "najstniški geeki" je Slovenska intelektualna elita. A mar misliš, da boš to elito našel kjerkoli drugje, tako skoncentrirano kot tukajle? I don't think so. Če se mi zahoče kakšne neslovenske - jo pa tudi znam poiskati. Don't worry IceMan, za kulisami pridno gradimo štalo. Na Aninem plesu v Rogaški Slatini ... jim pa nimam kaj dosti pravit. Politiki, športniki, gospodarstveniki ... živijo v nekem drugem stoletju. Zakaj bi jih vznemirjal?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Don't worry IceMan, za kulisami pridno gradimo štalo.

No, jest le upam, da bo pol vsaj dost mleka. ;)

Thomas ::

Mi tudi. Pa mesa, pa jajc, pa masla ... skratka vsega. Zato se pa matramo. Pa tudi zato, ker je fun.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Thomas, kdaj bo pojedina? :))

Thomas ::

Lejga! Zdej bo pa še prganou! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Seveda, jest sm že lačen, ko nam sam daješ za vohat, pa nikjer nč ni. ;)

Thomas ::

Bo, ko bo. Če bo šlo vse po načrtih - če ne, nič! Zdej pa treniraj stoičnost. Zadnja priložnost je morda.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Bo, ko bo. Če bo šlo vse po načrtih - če ne, nič!

Po moje ne bo nič. Tko kot tud od gape.orga ne bo. ;)

> Zdej pa treniraj stoičnost. Zadnja priložnost je morda.

Heh, to bi pa prej predlagal tebi. Jest sm že veteran v tem. :)

Thomas ::

Če bi bil res tak veteran Stoe, ne bi jamrov tolk. Ti kr še mau trenirej!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Kje pa mene vidiš jamrat? Ti si namreč tisti, ki se mu zdi mal za mal, če nekdo kaj reče proti tvojemu transhumanizmu in Ameriki. Heh. :\

Thomas ::

A jest se pa postavim za meni ljube reči! In to tko da renčim, ne da jamram da sem že lačen, kdaj bo kej, da nikol ne bo .. ipd. Kakor nekateri ... >:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> A jest se pa postavim za meni ljube reči! In to tko da renčim, ne da jamram da sem že lačen, kdaj bo kej, da nikol ne bo .. ipd. Kakor nekateri ...

Heheh, Thomas. Nepismenost pa od tebe nisem nikakor pričakoval. Si že kdaj slišal za Cinizem? Si? Ok, dobro potem. Zdaj pa to samo še poveži s tem, za kar misliš, da sem počel. ;)

Zlatko1 ::

tonic, kaj zdaj? Ste jo prešraufali revico ali še vedno nepotešeno bluzi po svetu?

Javi...:D

undefined ::

> tonic, kaj zdaj? Ste jo prešraufali revico ali še vedno nepotešeno bluzi po svetu?

Padla v depresijo, ker v tem času še ni našla dobro situiranega porjavelega športnika višje postave. ;)

bili_39 ::

Mogoče je pa punca naštudirala lucid dreams? Pol je šla ena po gobe - se ne bo pustla reševat nadobudnežem :D

Dr.Voice ::

Mogoče je pa punca naštudirala lucid dreams? Pol je šla ena po gobe - se ne bo pustla reševat nadobudnežem

Ampak tako hitro in preprosto najbrž ne gre. Sanje so več ali manj ponovitev že videnega/doživetega, zato bo najprej rabila vzorčni primer in ne bo šlo kar "na suho". (oho, kako ta izraz semle noter paše) :D

Sicer pa, bili39, nikar obupat - naivnic je še dosti. >:D
Dr. Voice for President!

Dr.Voice ::

U jebote, šele zdaj sem opazil tipkarsko napako v mojem postu z dne 23.10. in sicer bi na koncu moralo pisati "spoSobnosti" in ne "spoDobnosti". Sram me bodi...
Dr. Voice for President!

bili_39 ::

Sicer pa - glede na to, da se tonic nič več ne oglasi ... je mogoče problem že rešen

Dr.Voice ::

Sicer pa - glede na to, da se tonic nič več ne oglasi ... je mogoče problem že rešen

Da, mogoče že realizira moj nasvet... :)
Dr. Voice for President!

tonic ::

"terapija" v obdelavi... :D

undefined ::

> "terapija" v obdelavi...

Se je tonic kar lastnoročno lotil. ;)

ajin ::

"Niso pa sanje nobeno skrito sporočilo ali vizija iz prihodnosti, to so pa preproste neumnosti"


S tem se ne strinjam vem za primer ko je zenska v sanjah videla in potem nasledni dan ker jo je skrbelo vprasala sovjo sestro ce je vredu, kajti jo je grdo sanjala, da je bila mrtvo pijana, in celo opisala tocno tako kot je bilo, cel postopek. Kako so jo pobirali, in kako je bila pijana, opita.


Ocitno je med spanjem vstopila v "POLje" kjer je zabelezeno prihodnje, rpeteklo in sedanje hkrati..

JAz vem da sanje niso le nekaj, samo odraz nase zavesti, in le tra se lahko mocno razvije,
Telepatija Obstaja, sem preprican, in je vse to podobno, kot tudi prekognicija!

MadMicka ::

ajin, nek znanstvenik je za vesoljske ladje dejal, da si čeprav si še tako želi, da obstajajo, mora, kadar ljudje menijo, da so jih videli, najprej poiskati zemeljsko razlago.

Podobno velja za tole tvojo zgodbo. Možno je, da je tista ženska kronična pijanka, da ima dostikrat probleme s tem, kdo jo bo pobral ter da sestro skrbi zanjo. No, človek pogosto sanja o zadevah, ki ga skrbijo. Lahko velja moja razlaga, lahko pa tvoja o nekih "skrivnih poljih", kjer se skriva prihodnost. Vendar moja je bolj zemeljska, bi rekel tisti znanstvenik zgoraj. :)

Kar pa se kontrole stanj, je pa stvar takšna, da človek se lahko brez problema hitro tega sam nauči, kolikor ima vsaj tri pike v glavi. Osebno mi ni noben problem, če sanjam "težke" sanje, da najdem v zgodbi vedno takšen ali drugačen izhod. Npr. padam iz mosta v temno, globoko vodo, no kr naenkrat potegnem od nekod padalo in odjadram drugam. Tega je že dolgo časa, ko sem se nazadnje zbudil zaradi "težkih" sanj. Sedaj jih kar med spanjem pošlihtam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

keber ::

Da se vrnemo blizu teme ...

A obstaja kaka tehnika, da ne bi sanjal? Ker sanje itak samo škodijo dobremu spancu, sploh če so bolj intenzivne. Kaj pametnega od sanj pa tudi ni.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sanje

Oddelek: Znanost in tehnologija
285612 (3735) Duhec
»

Lucid Dreaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12621351 (17202) CleanPower
»

Igričarji sanjajo bolje

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4712201 (10566) Lonsarg
»

Naključja v sanjah

Oddelek: Loža
453336 (2279) Metulj1
»

Sanje

Oddelek: Loža
211934 (1651) jeti

Več podobnih tem