» »

šumenje zvočnikov logitech

šumenje zvočnikov logitech

afroangel123 ::

lp imam neki problem in sicer.,
imam prenosnika. prenosnik je novejši. na njem so naloženi win8.
težava se pojavi, pri zvočnikih.
kupil sem nove zvočnike logitech z313-niso ne vem kaj, ampak za domačo uporabo ter za gledanje filmov so dobri.
skratka, problem je šumenje zvočnikov, ko so na minimum. je to možno kako urediti,ker je rahlo moteče?
primer: sem v windowsih, priklopim zvočnike. zvočniki so na minimumu, in šumijo, šumita pa satelita. ko predvajam film, ali glasbo, moram dati do 1/2 glasnosti, da se šum skrije. oz.da poneha da je zvok čist...
je mogoče potrebna kaka dodatna namestitev kakega programa?
kaki predlogi?
sumim kak driver za zvoč ali zvočnike, kati ko imam aktivirane zvočnike na laptopu,delujejo brezhibno, brez sumov,...

gendale ::

dost integriranih zvočnih rahlo šumi
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

afroangel123 ::

rahlo? pri prejšnih zvočnikih mi ni nič šumelo,.... pri teh logitechovih pa je kr moteče. kot da bi poslušal električni tok, pod električnim vodom,.... bom poiskusil še na kolegovem laptopu pa hišnem računalniku, . če bo ista zgodba tam, so očitno v okvari zvočniki,... bomo videli pa bom javil...

gendale ::

rahlo ja, če ti orenk šumi pomoje ni to to

recimo meni je pri enem starem prenosniku šumelo, če si imel zvočnike na glas in si hkrati premikal miško, ampak je bilo opazno samo če nisi imel nobene glasbe/filmov/...
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

afroangel123 ::

če uporabljam zvočnike na laptopu deluje oz.je zvok čist,tako kot mora biti, ko priklopi stare zvočnike, deluje tudi lepo, ko pa priklopi te logitechove, pa mi zvočnika šumita,kar je nadležno. se bom malo poigral še z kakih programom, če bo šlo,če ne drugače bom pa instaliral na novo windowse, p se bo potem videlo,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187966 (40441) staher
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353343 (2873) connel
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
272809 (2311) Bananovec
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016084 (10023) FlamE#7
»

Altec Lansing 5021

Oddelek: Zvok in slika
111481 (1142) selan

Več podobnih tem