» »

Mestno redarstvo obcine Koper

Mestno redarstvo obcine Koper

pinkylover ::

Dober vecer. Imam eno zelo hitro vprasanje za vas.

pred kakimi dvemi meseci sem posodil avto kolegu ki ga je vozil cirka dva mesca. danes sem v svoj nabiralnik dobil obvestilo redarstva da
je bil storjen prekrsek napacnega parkiranja in globa 80e. dejansko je ta avto on vozil ko je bil prekrsek storjen.

Ko sem ga poklical je rekel da tega ne bo placal ceprav sem poslal redarstvu njegov naslov saj je on storil prekrsek.

Vprasanje je naslednje. v bistvu nimam nobenega dokaza da ga je on vozil saj je redar pustil samo obvestilo sem pa lastnik avta jst.
kaj bom globo js moral poravnati ceprav je on storil prekrsek v primeru da ne bo priznal in se bo naredil nicvednega ali bo zanikal da je vozil ta avto.

Hvala

Hayabusa ::

Moraš dokazati da si bil v času prekrška nekje drugje.
Prehitra vožnja z mojim vozilom, šofer drugi

St235 ::

pinkylover je izjavil:

Dober vecer. Imam eno zelo hitro vprasanje za vas.

pred kakimi dvemi meseci sem posodil avto kolegu ki ga je vozil cirka dva mesca. danes sem v svoj nabiralnik dobil obvestilo redarstva da
je bil storjen prekrsek napacnega parkiranja in globa 80e. dejansko je ta avto on vozil ko je bil prekrsek storjen.

Ko sem ga poklical je rekel da tega ne bo placal ceprav sem poslal redarstvu njegov naslov saj je on storil prekrsek.

Vprasanje je naslednje. v bistvu nimam nobenega dokaza da ga je on vozil saj je redar pustil samo obvestilo sem pa lastnik avta jst.
kaj bom globo js moral poravnati ceprav je on storil prekrsek v primeru da ne bo priznal in se bo naredil nicvednega ali bo zanikal da je vozil ta avto.

Hvala


Če ne boš mogel "dokazat", da nisi ti vozil ti pravno gledano ostane samo še civilna tožba zoper voznika. Je pa to fina lekcija zakaj se avta ne posoja kar tako na lepe oči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazen iz tujine (Italija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8113540 (785) PINki
»

Prehitra vožnja z mojim vozilom, šofer drugi (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
766143873 (26085) solatko
»

Partnerko dobil radar (z mojim avtomobilom) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30187652 (52648) Darko!
»

Plačilo kazni za prometni prekršek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6725531 (12846) Aston_11
»

Prekršek - obtožen, ne samo obdolžen - lastnik. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11726518 (22348) solatko

Več podobnih tem