» »

Fallout 4

Fallout 4

««
33 / 59
»»

oo7 ::

Na kateri težavnosti si igral?

Zmajc ::

Hard

Drugo igro sem štartal na very hard in se mi zdi začetek neizmerno lažji kot prvi na hard. :))

matobeli ::

Joj, dej vsaj na survival če greš že drugič. Že tako je lahek špil če se ne zaletiš takoj.

Zmajc ::

matobeli je izjavil:

Joj, dej vsaj na survival če greš že drugič. Že tako je lahek špil če se ne zaletiš takoj.


Ja bom verjetno dal.

Izi ::

Torej nič od tistega, "itak se bomo naučili vseh skillov" ;)
Ja, nekje pri level 300.
Bilo bi popolnoma vseeno, če bi dali level cap tam nekje okoli level 70, je pa občutek vseeno boljši, če veš da se da grindati v neskončnost, čeprav tega ne bo uporabil nihče.

Ko enkrat do 5. stopnje spraviš Riflemana in do 3. stopnje Lifegiverja si že Bog in Batina.
Poleg teh dveh so najmočnejši skilli še Sneak, Ninja in Mister Sandman. Vsi trije skupaj in nihče ne bo nikoli prišel niti blizu tebe.
Obvezen skill je praktično samo Locksmith, ker je vse bistveno v igri zaklenjeno.
Najbolj koristen od nebistvenih skillov pa je Scrounger, da se dobesedno utapljaš v municiji, kamor sodi tudi Fusion Cores.

Furbo ::

Jaz sem tudi mislil nabiti vse skile, pa se jih niti ne rabi. Ampak vseeno grem naprej, dokler me stvar zabava.

Res pa pobijam tudi legendarne sovrage z enim metkom iz stealtha, legendarne cunje mi dajejo toliko plusov, da imam agility nekje na 12 ves čas.
Dodal sem si še toliko vzdržljivosti, da me čofotanje po vodi ne obseva več.. zdaj mi manjka še en level in bom dodal še local leader, da se bom malce zabaval z gradnjo vsepovsod...

Če malce delaš queste leveli itak letijo gor, nisem še opazil, da bi se kaj zmanjšala hitrost pridobivanja le teh, torej tudi vse na max še ni izključeno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

V začetku 2016 naj bi prišel prvi DLC od štririh DLc-jev. Jaz mislim, da se bo eden od DLC-jev dogajal na dnu morja>:D mesto Rapture z Synthi :)

Berserker ::

Izi je izjavil:

Torej nič od tistega, "itak se bomo naučili vseh skillov" ;)
Ja, nekje pri level 300.
Bilo bi popolnoma vseeno, če bi dali level cap tam nekje okoli level 70, je pa občutek vseeno boljši, če veš da se da grindati v neskončnost, čeprav tega ne bo uporabil nihče.

Ko enkrat do 5. stopnje spraviš Riflemana in do 3. stopnje Lifegiverja si že Bog in Batina.
Poleg teh dveh so najmočnejši skilli še Sneak, Ninja in Mister Sandman. Vsi trije skupaj in nihče ne bo nikoli prišel niti blizu tebe.
Obvezen skill je praktično samo Locksmith, ker je vse bistveno v igri zaklenjeno.
Najbolj koristen od nebistvenih skillov pa je Scrounger, da se dobesedno utapljaš v municiji, kamor sodi tudi Fusion Cores.


Dodal bi še Bloody mess in Strong back.

Za ninja je tudi kul, če imaš 50.cal sniper, ki dela dvojni dmg na tarči s full healt, potem pa se pomnoži z sneak attack, takrat tudi legendary tarče na desnem koncu mape hitro padajo.

Najbolj nekoristen mi je perk za automatic weapons in melee orožja. VATS mi je tudi kr nekaj, pač nostalgičen relikt oz. poklon poteznemu igranju, ki ga osebno mrzim.

Če zaključim, polovica spodnjih perkov je čisto nepotrebnih, ker jih tudi folk z 50h ne bo dosegel, saj prekmalu zmanjka kontenta, da bi potreboval tako močen karakter.Moj karakter je 70lvl in imam odklenjeno komaj do stopnje 8.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Ja toliko je bilo govora o močnih sovragih, pa sem šel čisto do najbolj južnih južnjakov, pa še nič.

Res pa je, da bi nasrkal, če ne bi tiholazil. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Ja toliko je bilo govora o močnih sovragih, pa sem šel čisto do najbolj južnih južnjakov, pa še nič.

Res pa je, da bi nasrkal, če ne bi tiholazil. :)



Veliko uporabljaš power armor?

Furbo ::

Povsem nič. Samo zbiram jih, so lepa dekoracija. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Osebno mi je pri lvl 56 ko mi je zmanjkalo mape za raziskovat postalo hudo nezanimivo in sem zaljučil playtrough ter šel končat zgodbo.

2. playtrough v igrah vedno igram kot evil female char. :))

matobeli ::

Jaz sem bil malo razočaran nad deathcalwi, z šrotarco je res hitro na tleh če si blizu, ali pa enako z snajpo iz razdalje. Edin pameten sovražnik je bil mirelurk queen ki nekaj bruha in nisem čist nič odporen na to. Pa na survival se res počas zdraviš.

So pa tokrat na razpolago res kul droge, pa mešas jih skupaj, celo izdelovanje je za razliko od prejšnih kar zabavno.

Berserker ::

Zmajc je izjavil:

Osebno mi je pri lvl 56 ko mi je zmanjkalo mape za raziskovat postalo hudo nezanimivo in sem zaljučil playtrough ter šel končat zgodbo.

2. playtrough v igrah vedno igram kot evil female char. :))


Res je, mapo celo hitreje obdelaš kot v Witcher3, splača se vsaj pogledat objekte, kr te lahk preseneti kakšen mini quest, kot je tale z mesnico.

Isotropic ::

kakšno mesnico

Joze_K ::

ta revizija pa je dosti zanimiva

http://www.racunalniske-novice.com/igre...
...
Nato pa ugotoviš, da je vsaka misija v igri je enaka. Pojdi do lokacije, tam se streljaj z nasprotniki, poberi nekaj ali reši nekoga, in pojdi ven. Ok, tako je v veliko igrah, boste rekli, ampak tukaj so nasprotniki vedno enaki, torej humanoidni roboti, mutanti ali pa dejanski ljudje (z izjemo par beštij tu in tam), ki stojijo v kotu in te včasih ustrelijo. Še bolj nadležno pa je, da so mehanike streljanja (čeprav izboljšane od trojke) vseeno slabe. Orožja so nenatančna in nerodna, sovražniki pa imajo veliko zdravja (bullet sponge), torej ga moraš petnajskrat ustrelit, da umre. In to je večinoma kaj počneš v tej igri.
...
oram še omeniti obupno grafiko in animacij, ki res ne spadajo več v profesionalno narejeno igro iz leta 2015. Je ena izmed grših iger, ki sem jih videl letos. Prav tako ima konstantne nalagalne ekrane (torej ko stopiš iz odprega sveta v naselje, in potem spet ko stopiš v majhno hišico), ki so dolgi od 20-30 sekund.
...
hm,... pa še RPG je... me počasi mineva volja, da bi jo nabavil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()

oo7 ::

Jaz imam 50 cal sniperco pa se mi zdi bolj švoh zaenkrat. Imam pa za neavtomatske pištole četrti perk in revolver z 200+ damage tisto pa trga vse po vrsti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

matobeli ::

Moja snajpa ima nekih 120dmg z lvl3 bolt action ( in -30% armorja!) ter lvl2 bloody mess. Pa niti nimam tiste ki bi 2x damage nardila na zdravem sovragu. Pol je pa še un 3.5x sneak faktor. Je pa ful natančna na velikih razdaljah in redko me sploh odkrijejo kar pomeni da je vse sneak.

Druga je pa pumparca z 200+dmg ( še iščem tisto z 2x damage) in neomejenim nabojnikom. Za ghoule in ljudi ni bolšiga, pridem v sobo in preden sploh kdo kaj reče je že vse razmesarjeno.

Sploh v kombinaciji z Power armorjam je kar zanimivo nardit kakšen frontalni napad in požgat vse živo.

Zmajc ::

Joze_K je izjavil:

ta revizija pa je dosti zanimiva

http://www.racunalniske-novice.com/igre...
...
Še bolj nadležno pa je, da so mehanike streljanja (čeprav izboljšane od trojke) vseeno slabe. Orožja so nenatančna in nerodna, sovražniki pa imajo veliko zdravja (bullet sponge), torej ga moraš petnajskrat ustrelit, da umre. In to je večinoma kaj počneš v tej igri.


Če je on sovraga moral vstrelit 15x da je umrl ne ve igrat igre ali jo je igral zelo površno toliko za opis. Ko si nabildan one shotaš legendarne sovražnike.

Če so za njega čisto vsi questi enaki ni razen par faction questov delal nic. igra je polna zelo dobro najrejenih side questov.

Furbo ::

Računalniške novice imajo proračun za recenzijo igre verjetno tam 5€ in ta opis je temu ustrezen.

15x sem rabil streljati le kakega legendarnega raka, ki me je presenetil, ko sem kam tekel, ko se je nenadoma pojavil iz zemlje.

Če pa rabiš v kaki misiji koga 15x ustreliti, si pa levak totalen. Pa igram na najtežji stopnji, ne na easy kot tale opisovalec verjetno.

Orožja so pa nenatančna in nerodna, ker je verjetno izdal svoj opis, še preden je prišel do dobrih orožij. To, da nimaš prvo sekundo v igri že najhujše snajpe, je pač nepredstavljivo za marsikoga dandanes.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Furbo je izjavil:

To, da nimaš prvo sekundo v igri že najhujše snajpe, je pač nepredstavljivo za marsikoga dandanes.


Hehe, si ga kar predstavljam ko luta po svetu z svojo pipe pistol.

lonewolf_ ::

Rifleman, Gun Nut in Science, pa dobiš si Gauss rifle in si gladko čez 500 dmga... Pač moraš jo pa nadgradit in vedno držat petlina do konca.. pa naj bo karkoli legendary, ko ga takoj pospravim...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

oo7 ::

Trenutno uporabljam ta orožja:

Za raiderje je dobro, ker se hitro zastrupijo.


Odlično za rešetanje goaulov :)


Res uporabna pištola za več vrst sovražnikov :)


To je moja 50 c sniperca. Za Raiderje je ponavadi 1 headshoot dovolj za super mutanta pa ne.


Pa še mini top :)



Orožja z 38 municijo sem že kakih 10-20 ur nazaj nehal uporabljati

Čakam na eno pametno orožje za municijo 308

Laserske pištole mi niso preveč zanimive čeprav imam en kup municije.

Kakšnega pametnega avtomata za 5.56 pa tudi še nisem našel.

MIHAc27 ::

Orožje (oziroma sama škoda) niti ni tako pomembna, kot je pomembno kaj z njem delaš.

Jaz sem v eni bitki ubil Legendary Raiderja zlahka z snipe pipe rifle (30Dmg) prvi strel ga je zadel nekam v telo in ga skoraj ni poškodoval, potem se je pa ustavil in me iskal... strel v glavo in boja je bilo takoj konec.

Malo pred tem je pa njegov kamarad z minigunom napadel moj grad. In sem se kar fino namučil, ker se je skoz premikal, metal granate...

Pač za blizu ga ni čez Combat shotgun, na daleč je pa itak miljon pušk z daljnogledi.

AndreAS ::

Zdravo, imam kr težave pri Cortega Power Plant quest-u. Sem nekje na lv. 6 ( hard ), in je tam na tone raiderjev. Orožja še nobenega pravega. Samo neki pistol rifle...

Pes je tudi nonstop na kolenih, me kr tamanijo. Šel sem podnevi. Bi raje šel sneak ponoči?
Ali naj naredim kaki proper gun prvo pa pol napadem.

Lp ,Andrej

Joze_K ::

Pesimist ::

Presotonu hocem dati bolsi laser rifle a dalje uporablja svojo fračo. Je pa neki pobral minigun skerim podgane pobija. WtF?

oo7 ::

AndreAS je izjavil:

Zdravo, imam kr težave pri Cortega Power Plant quest-u. Sem nekje na lv. 6 ( hard ), in je tam na tone raiderjev. Orožja še nobenega pravega. Samo neki pistol rifle...

Pes je tudi nonstop na kolenih, me kr tamanijo. Šel sem podnevi. Bi raje šel sneak ponoči?
Ali naj naredim kaki proper gun prvo pa pol napadem.

Lp ,Andrej



Tudi jaz sem prišel tja z nizkim levelom. Dobro je, da imaš kakšno orožje za na daleč z daljnogledom, da pobiješ raiderje na tistih stolpih potem pa še v notranjosti tovarne. Če greš ponoči potem je najbolje ctrl, da si v počepu hidden in te kasneje opazijo.
Pes je itak nesmrten, ko bodo psa zdelali se bodo spravili nate tako, da za psa ne rabiš skrbeti on se vedno zliže in še velikokrat bo na kolenih.

Pesimist je izjavil:

Presotonu hocem dati bolsi laser rifle a dalje uporablja svojo fračo. Je pa neki pobral minigun skerim podgane pobija. WtF?


Mu ne moreš vzeti tiste frače?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Pesimist je izjavil:

Presotonu hocem dati bolsi laser rifle a dalje uporablja svojo fračo. Je pa neki pobral minigun skerim podgane pobija. WtF?

Svojim kompanjonom moraš poleg novega orožja dati tudi municijo, drugače orožja ne bo mogel uporabljati.
Edino njihovo osnovno orožje, ki jim ga ne moreš vzeti, je unikatno za vsakega spremljevalca posebej in strelja kar brez municije.
Včasih tudi sami poberejo kakšno boljše orožje, ampak samo če zanj najdejo tudi municijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Compare Fallout 4's locations to real-life Boston landmarks











Zmajc ::

Izi je izjavil:

Pesimist je izjavil:

Presotonu hocem dati bolsi laser rifle a dalje uporablja svojo fračo. Je pa neki pobral minigun skerim podgane pobija. WtF?

Svojim kompanjonom moraš poleg novega orožja dati tudi municijo, drugače orožja ne bo mogel uporabljati.
Edino njihovo osnovno orožje, ki jim ga ne moreš vzeti, je unikatno za vsakega spremljevalca posebej in strelja kar brez municije.
Včasih tudi sami poberejo kakšno boljše orožje, ampak samo če zanj najdejo tudi municijo.


Po mojih izkušnjah kompanjoni s tal non stop pobirajo orožja in municijo. Mi gre kr na jetra to.

oo7 ::

Zato pa jaz imam za kompanjona

matobeli ::

Zmajc je izjavil:


Po mojih izkušnjah kompanjoni s tal non stop pobirajo orožja in municijo. Mi gre kr na jetra to.


Huh? Meni še nikol ni noben nič pobral, vedno mu jaz tiščim opremo. Imam človeške spremljevalce že od začetka. Je pa res da ima vedno eno spedenano puško (.45) in kup nabojev, mogoče ni nikoli dobil nič boljšega od tistega kar ima. Oziroma nič boljšega z ustrezno municijo.

Izi ::

Spremljevalci imajo uporabne Perke in nekaj njih tudi odlične queste, zato imam jaz vsakega toliko časa, dokler me ne začne oboževati in dobim njegov Perk. To traja približno 10 ur. Se je pa treba vsakemu posebej prilagoditi in se izogibati stvarem, ki jih ne mara. So zelo različni, od pravih svetnikov do poosebljene zlobe.
Ko dobim njegov Perk ga zamenjam z novim spremljevalcem :D

Kar se tiče pa pobiranja stvari pa mislim, da pobirajo samo če najdejo kaj boljšega kot že imajo. Če jim vse sproti pobereš potem bodo seveda ves čas pobirali stvari, ker je vse boljše od njihove default opreme, ki je precej revna. Če pa jih dobro opremiš potem ne bodo nikoli več nič pobrali.
Junk robe ne pobirajo nikoli, vedno brskajo samo za boljšim orožjem in armorjem. Municijo pa pobirajo samo tisto ki paše k njihovemu orožju, ki ga trenutno uporabljajo ostale se ne dotikajo.

Furbo ::

A njegov perk potem dobiš za vedno??
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Še nekaj za tiste, ki gredo na visoke levele:
Število potrebnih izkušenj za vsak naslednji level se poveča za 75 XP.

Potreben XP za določen level:

1. 200 XP
2. 275 XP
3. 350 XP
4. 425 XP
5. 500 XP
6. 575 XP
7. 650 XP
8. 725 XP
9. 800 XP
10. 875 XP
...
20. 1.625 XP
...
30. 2.375 XP
...
40. 3.125 XP
...
50. 3.875 XP
...
264. 19.925 XP

Level 264. je menda tisti, kjer se da teoretično naučiti vse Perke in spraviti celotni SPECIAL na maximum. Vsaj tako so izračunali na Fallout Wikiju.
Za doseči level 264 pa moraš v celoti zbrati 2.636.576 XP.

Zanimivo je še nekaj glede skaliranja sovražnikov.
Opazilo se je, da večina sovražnikov skalira z našim levelom dokler prvič ne prideš na določeno ozemlje, potem pa se zaklenejo na tisti level za večno.
To pomeni, da če boš na začetku divjal čez cel Boston in nos vtaknil v vsako lokacijo bo igra kasneje hudo prelahka. Če pa boš raziskoval sproti, pa bo vsako na novo odkrito ozemlje izziv.
To je tudi pomembno za pridobivanje levelov, ker čim višji level je sovražnik, več XP boš dobil za kill. Sovražniki niskega levela dajo komajda omembe vreden XP, medtem ko za level 60 sovražnike dobivam okoli 300 XP.

Furbo ::

Butast sistem, jaz sem prav v iskanju izziva rinil v južne kraje. Morda bo kak patch/DLC kaj popravil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

A njegov perk potem dobiš za vedno??

Ja, tudi ko ga zamenjaš z drugim spremljevalcem ti njegov perk ostane 8-)
Perk pa dobiš šele ko popolnoma pridobiš njegovo zaupanje. To poteka v več stopnjah, vsakič sledi nov pogovor, pa večinoma tudi kakšen poseben quest. Na koncu sledi dolg oseben pogovor in dobiš obvestilo, da si dobil nov zelo poseben Perk.

Lahko še omenim, da questi spremljevalcev potekajo večinoma na posebej zaklenjenih območjih, ki jih drugače ne bi mogel nikoli obiskati in notri je skoraj vedno kakšna od dragocenih revij za prebrati in se naučiti česa novega.


Furbo je izjavil:

Butast sistem, jaz sem prav v iskanju izziva rinil v južne kraje. Morda bo kak patch/DLC kaj popravil.
Ampak glede na to, da je okoli 320 lokacij ti jih ne bo zmanjkalo prav kmalu :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

lonewolf_ ::

Moj trenuten arsenal

 Shotgun

Shotgun



 Laser "pistol"

Laser "pistol"



 Gauss rifle-sniper

Gauss rifle-sniper



 Pray for enemies

Pray for enemies



 Škoda, da ne gre .50 receiver nardit kot upgrade

Škoda, da ne gre .50 receiver nardit kot upgrade

R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

oo7 ::

Kje pa si našel Gaus puško?

Pesimist ::

Izi je izjavil:

Pesimist je izjavil:

Presotonu hocem dati bolsi laser rifle a dalje uporablja svojo fračo. Je pa neki pobral minigun skerim podgane pobija. WtF?

Svojim kompanjonom moraš poleg novega orožja dati tudi municijo, drugače orožja ne bo mogel uporabljati.
Edino njihovo osnovno orožje, ki jim ga ne moreš vzeti, je unikatno za vsakega spremljevalca posebej in strelja kar brez municije.
Včasih tudi sami poberejo kakšno boljše orožje, ampak samo če zanj najdejo tudi municijo.


Tudi ce laser gun nuca isto municijo ko njegova lesena puska?

Izi ::

Pesimist je izjavil:

Tudi ce laser gun nuca isto municijo ko njegova lesena puska?

Tudi. Sicer pa kakšno je njegovo osnovno orožje niti ne moreš videti, ker ga ni v njegovem inventarju. Isto je z obleko, spremljevalcev ne moreš sleči ali razorožiti.

matobeli ::

S tem da velja dodatek da spremljevalcem lahko zamenjaš obleko in bodo trenutno slekli. Če je med nami kakšen začetnik.

Lahko jim tudi ukažeš da uporabijo power armor.

oo7 je izjavil:

Kje pa si našel Gaus puško?


Jaz sem jo videl naprodaj v eni izmed trgovinic. Lahko pa da je odvisno od levela igralca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

lonewolf_ ::

oo7 je izjavil:

Kje pa si našel Gaus puško?




Mislim da od PAM.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zmajc ::

Furbo je izjavil:

Butast sistem, jaz sem prav v iskanju izziva rinil v južne kraje. Morda bo kak patch/DLC kaj popravil.


Fallout 4 je perfekten za New Game+

lahko le upamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Do zdaj so bili še čisto vsi Fallouti perfektni za new game + :) jaz sem preigral F3 in F NV najmanj trikrat res pa, da sem imel vmes kakšne pol leta pavze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

FALLOUT 4 BATTLE #9 - 300 Brotherhood of Steel VS. 30,000 Deathclaw



.

MIHAc27 ::

lonewolf_ je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kje pa si našel Gaus puško?


Mislim da od PAM.


Jaz sem našel eno pod letališčem, ko sem delal nalogo za Brotherhood, zakaj izginevajo zaloge. V čisto zadnji sobi, kjer je mladenič, ki mu slediš.

Zmajc ::

Jaz sem ga pri višjih levelih pogosto našel v rokah Gunnerjev.

matobeli ::

matobeli je izjavil:


oo7 je izjavil:

Kje pa si našel Gaus puško?


Jaz sem jo videl naprodaj v eni izmed trgovinic. Lahko pa da je odvisno od levela igralca.


Moja trgovina z orožjem jo prodaja. Tista najdražja.
««
33 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921158 (869) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769395 (4713) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250650 (2592) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123690 (9637) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350682 (14817) oo7

Več podobnih tem