» »

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

««
«
1 / 6
»»

Farystar ::

POE - Path of Exile najverjetnejši naslednik vseh RPG-jev za naslednjih 10 let, ampak verjetno več kot samo 10 :).

POE



------------------------------------------------------------
Patch 0.10 => Bo eden večjih, med drugim bo prinesel izboljšave tudi v grafičnem smislu(vidne izboljšave na same Charu), kot ga prikazuje ta slika.



------------------------------------------------------------
Uradna stran : http://www.pathofexile.com/

Najbolši Pro Gamer, ki že vse živlenje igra igre tega žanra, tu je njegov youtube kanal:

http://www.youtube.com/user/Kripparrian

Kripparianov uraden stream kanal za vse Hardcore igralce, ki želijo zvedet še kaj več :

http://www.twitch.tv/nl_kripp


------------------------------------------------------------
Path of Exile is an online Action RPG set in the dark fantasy world of Wraeclast. We're a small independent team of hardcore gamers based in New Zealand and have created Path of Exile as the game that we'd want to play ourselves. It is designed around a strong barter-based online item economy, deep character customisation, competitive PvP and ladder races. The game is completely free and will never be "pay to win". Path of Exile is currently in Closed Beta and will enter Open Beta on January 23, 2013.

Za vse, ki imate kakršna koli vprašanja, kar na dan z njimi. Jst sem zarad tega špila nehal igrat Wow, D3 ter SC2. TO je igra, ki vas neusmiljeno preizkusi poleg tega je zelo zapletena in ima zapleten sistem, ki zahteva veliko razmišljanja in preizkušanja. Trenutno se izključno financirajo iz donacij nas supporterjev, kasneje bodo pa potekale micro transakcije za kupovanje dodatkov. Igra je vredna vsake minute, če se le malo poglobiš vanjo ne boš želel igrati ničesar drugega. Več si oglejte na njigovi strani kaj vse ta igra že vsebuje pa je še vedno v zaprti beti.

Ne boste razočarani in še marsikaj zanimivega boste doživeli v prihodnjih patchi, ter do končnega relisa igre.

Upam, da se boste našli dobri ljudje iz Slo-Tech skupnosti, ki boste podprli to mojstrovino v nastajanju. Da vas malo motiviram:

Upam, da imamo tudi tukaj fane iger tega žanra. Če pozorno prebrskate po njihovi uradni strani, imate možnost dobiti ključ za Closed BEta.

Od 23 Januarja naprej bo igra prešla v Open beta verzijo in od takrat naprej bo testiranje možno zastonj. Tisti, ki smo pa že podprli igro z dodatnimi donacijami pa bomo imeli dostop vseskozi do uradnega izida in dodatne ugodnosti. Igra je vredna vašega časa in truda. Ne bo vam žal, skupnost je pa tudi izjemna in vam bodo pomagali, če česar ne boste razumeli.

Lep Pozdrav in se vidmo v igri, Alen aka Farystar (Wow,D3,SC2,POE) ^^.
  • spremenil: ahac ()

Farystar ::

Med konstruktivnimi odgovori in če bo zanimanje za igro pokazala tudi Slo_tech skupnost bom podelil Closed Beta Key in v prihodnjih dneh še kakšnega.

Izbral bom naključnega uporabnika in dobitnika seveda obvestil na pm in objavil tukaj kdo ga je prejel.

Lp Alen aka Farystar :)

vorantz ::

Ja kar se tiče tega open beta...tolk cajta se že vleče, da sem nehal jemat resno :D
Sicer pa poleti enkrat sm nabavu paket za 25$ pa mi ni žal
Čeprav že nekaj cajta nisem zalaufal zadevo

Farystar ::

Stvari se premikajo na bolje in kmalu pride težko pričakovani patch 0.10, priporočam da si ogledaš oz. prebereš. Odkar so začeli z temi RACE eventi, ki bodo v POE redno na sporedu je igra doživela neverjeten razmah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

m0f0x ::

Zgleda zanimivo. Glede na to, da sem LOL odvisnik, bi moral prvo sprobat, da bi kasneje tudi finančno podprl. Skill tree mi je pa najbolj všeč. Če ne dobim key-a, pa vsaj januarja nekaj napiši v temo, da me s tem spomniš na open beta ;).

ank ::

Pa bo spet šlo enega časa :)

morbo ::

Ta vikend sem malo sprobal tole - odličen špilčič! Obvezna zadeva za vse D2 nostalgike (ni zgolj kopija, ampak vsebuje precej edinstvene in zanimive mehanike).

btw, prvi pride prvi melje: FRK4G-FM44V-5BCWZ-HP9DF :)

(ko porabiš key, prosim obvesti tukaj)

SuperKobeD ::

u super, thx za key:)
[With the lights out]

69charger ::

Meni se zdi špil odličen, čeprav nisem ravno fan te zvrsti. Če ima še kdo kakšen beta key se priporočam.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Farystar ::

Tisti, ki imate možnost oz. kakšen EUR odveč le donirajte. Kupite supporter pack kot sem ga jst. Trenutno sem Gold Supporter upam, da pridem do Diamond čeprav bo to v tem momentu težko :P. Vedno več nas je donatorjev, ki pripomorem k nadaljnemu razvoju igre poleg tega, da lahko mi high end supporterji osebno komuniciramo z razvijalci in support ekipo iz GGG-ja.

Sam bom tudi, ker sem Gold supporter prejel podpisano majico, plakat, DVD in še ostale priboljške in da bo moje ime v Credits sekciji, je nekaj norega:P. Supporting prinaša veliko ugodnosti vsekakor, poleg tega da aktivno sodelujete na forumu itd.

Lp Alen, aka Farystar :)

Berserker ::

Mislim da sem septembra igral v beti. A se napredek od bete shrani ali morem vse jovo na novo, če doniram (kje ?).

mjolnir ::

Zle kmal bo open beta, kar pomen character wipe.

Ahiles ::

23.1.13 se začne open beta in bo totaln wipe(oz bol reset liki ostanejo sam lvl 1 in brez opreme tako da lahko ime obdržite) po tem nej nebi blo vec nobenga wijpa tud ko bo slo ven iz bete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

vorantz ::

Odkar js sledim so to rekli ene 2-3 whipe nazaj :P
Ne preveč sanjat in govorit o open beti dokler ne bo dejansko do nje prišlo, kr bo samo zmeri bol izpadlo kot zavajanje kar pa bo kvečjemu škodlo ugledu špila

swiftpwns ::

Špil me zelo vleče, rad bi ga igral čimtakoj, a bi rabo beta key.

vorantz ::

it's your lucky day
sm vidu da so mi očitno dali en beta key...maš na zs :P

m0f0x ::

Torej, 23. januar se začne open beta 8-)

swiftpwns ::

vorantz, na "žalost" sem včeraj kar kupil špil, tak da vseeno hvala, bom podaril nekomu na redditu key :D lahko me dodaš pod buddy, swiftpwns

m0f0x ::

swiftpwns je izjavil:

vorantz, na "žalost" sem včeraj kar kupil špil, tak da vseeno hvala, bom podaril nekomu na redditu key :D lahko me dodaš pod buddy, swiftpwns


Jebote, zakaj na redditu? Mi pa tu čakamo.

swiftpwns ::

m0f0x je izjavil:

swiftpwns je izjavil:

vorantz, na "žalost" sem včeraj kar kupil špil, tak da vseeno hvala, bom podaril nekomu na redditu key :D lahko me dodaš pod buddy, swiftpwns


Jebote, zakaj na redditu? Mi pa tu čakamo.



Maš pod zasebno :) pa dodaj me v špilu

vorantz ::

heh sm lih hotu pastat sm da se zgrabi folk :D

pol ko bo open beta se najbrž ne bo dalo več teh support paketov nabavljat?
mam kiwi zej pa bi rad vsaj do bronze prilezu, oz silver da bi dobil še dvd pol pa mi ta mesec ni za dat tolk dnarja :P

mjolnir ::

Jest sm si kupil tisto čisto osnovno verzijo, starter se mi zdi. S špilom sem res zadovoljen 8-)

Farystar ::

Lep sončen dan vam želim, pograbite dokler še lahko in upajte da že niso porabljeni. Kdor prvi pride prej melje. Drugače pa še 11 dni do Open Beta verzija in zadnjega Wipe-a.

SH9CE-NYLVJ-TPGLT-DTXDE
SHKBU-C6UC2-Z45EQ-7R6GM
SHDR8-PDY93-VNSJD-HHHRV
SHKSF-YP8GN-VSS3S-7CLAF
SH9CP-3ZPCC-PPMQG-LF68C


Lp Alen aka Farystar :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

Farystar ::

Pa lepo prosim, naj se javi tisti, ki je uspešno uporabil ključ. Da vidimo, če smo dobili srečneže ali srečneža. Za vse ostale informacije me pa lahko kontaktirate na sami POE skupnosti preko pm.

Moj nickname Farystar ne boste zgrešili, mam isto skoraj vsepovsod :).

Lp Alen :)

69charger ::

Sem aktiviral drugi key. Nickname: chargerbandit
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Farystar ::

69charger je izjavil:

Sem aktiviral drugi key. Nickname: chargerbandit



Čestitam :) in dobrodošel v POE. Verjamem, da boš užival za dodatne informacije mi pošlji sms, če te kaj zanima.


Lp Alen aka Farystar :)

meebo ::

Če kdo dobi key prosim PM :))

tx-z ::

Kaj je fora tega špila? Tm pridš najprej v uno "bazo", pol pa kamorkol greš naprej te takoj ubijejo. Uspel sm pridt tja še nekam naprej ampak te spet takoj ubijejo...Krneki?:P :) Igram pa prvič na tak način špil :)

p.s.: uporabu sm mislm da četrti al peti key :)
tx-z

69charger ::

Faystar: Sem igral PoE že od prvega open weekenda ampak nikoli nisem bil sprejet v beto.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mjolnir ::

Kaj je fora tega špila? Tm pridš najprej v uno "bazo", pol pa kamorkol greš naprej te takoj ubijejo. Uspel sm pridt tja še nekam naprej ampak te spet takoj ubijejo...Krneki?:P

Ni krneki, samo zanič si pač. Nevem kako lahko tako zgodej sploh umreš, resno! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

tx-z ::

Sej pravm da prvič igram tak špil :) Pač tm k greš iz une utrdbe kr naenkrat pride miljon unih zombijev in lih komi da pobegnš naprej :D Pol k pa pridejo še tisti pošastki je pa konc :D
tx-z

vorantz ::

očitno delaš neki narobe :|
sicer pa brezglavo bežat naprej je slaba ideja
boš samo še bol v drek rinu

Mipe ::

Kaj je zdaj to, še en Diablo klon? V čem se razlikuje od Diabla ter drugih klonov?

vorantz ::

ena prvih stvari, ki pride na to vprašanje je fucking huge passive skill tree
http://www.pathofexile.com/passive-skil...
ne kot diablo ki ma une par skillov pa tam nabijaš točke

pol maš aktivne skille ki so v obliki kamnov in jih socketaš v gear
http://www.pathofexile.com/skills
lahko jih med sabo kombiniraš in ustvarjaš čuda

v glavnem ful bolj zanimivo in taktično levelanje characterjev

mene je to precej pritegnlo

edit:
aja pa niso ga dali vn greedy publisherji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

69charger ::

Je zastonj, OGROMEN passive skill tree. Diablota sem probal pa mi ni bil všeč ampak tole me je pa res pritegnilo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Mipe ::

Pa sploh pride do izraza? Kajti če se zopet izkaže za slepo nabijanje enoličnih monstrumov v enoličnih krajih ter enoličnih kvestov, je vseeno, če ima neomejeno število skillov, ker repetitivnost vse skupaj ubije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

vorantz ::

očitno ti ta zvrst iger nasploh ni všeč...zakaj ne ignoriraš?

Mipe ::

Itak. Mi Torchlight II zadostuje ta tovrstno nabijanje.

mjolnir ::

Pa sploh pride do izraza? Kajti če se zopet izkaže za slepo nabijanje enoličnih monstrumov v enoličnih krajih ter enoličnih kvestov, je vseeno, če ima neomejeno število skillov, ker repetitivnost vse skupaj ubije.

Ignoriraj, tole ni zate. Nekak poanta teh arpg-jov stila diablo je ravno to, da grindaš skoz miljone pošasti zato da dobiš čimboljši gear.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Farystar ::

Mipe je izjavil:

Pa sploh pride do izraza? Kajti če se zopet izkaže za slepo nabijanje enoličnih monstrumov v enoličnih krajih ter enoličnih kvestov, je vseeno, če ima neomejeno število skillov, ker repetitivnost vse skupaj ubije.



Toole objavlam začetnikom v POE in nasplošno noobom v tej RPG oz. ARPG zvrsti. Ne da se mi prevajat, je v Angleščini seveda,verjamem pa da vas bo večina razumela.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Act IV is still in concept stage and will be added in Final release of the game client, they will add other acts or expansions every now and than, yes expect alot of support and updates in the future.

1] Check this guide for crafting, because it is a main part of this game created by our nice hardcore player

=> @Invalesco Material Guide http://www.pathofexile.com/forum/view-t...

2] There will be one more charcater, which is yet unknown at this stage and it is located in the middle of a skill tree.

3] Eveyrthing you paid for so far stays with you including all the microtransactions you did or you will do.

4] After 23rd there will be complete wipe of database and after this Final wipe, everything you will do and find ingame will stay with you forever.

5] There will also be some secret level, yet unknown when or where, could be more of them. Nobody knows yet, but they will or will be added.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

F1 for checking your ping and latency status !

F8 Bug report and screenshot !

How to report Bug etc. => http://www.pathofexile.com/forum/view-t...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Best regards, Fary :)

Sources please.


Sure here you will find most Info, between Chris and our famous Kripparian 4 hour Q&A.

=> http://www.twitch.tv/nl_kripp/b/3481066...


This is my final post about this i hope...Chris clearly said many times now, that Physx engine will be implemented in the future and it is not a problem to add. Main problem is, that it costs shit loads of money and if they get more and more donations like thgey are getting now, they will implement it.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Check out this clip. This is when your build works. Everything is slow at the beginning.
=>

He will probably find out about that and it is correct. And i am sure most of these newcomers, still now the difference between the game, who can afford Physx engine asap or like GGG who will implement it in the future, when finances will be much stronger.

Get it again.



Enjoy :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

m0f0x ::

Sem si potegnil dol in sprobal. Je kar kul ampak nekak ni za mene. Lahko pa dam komu na ZS podatke od accounta in lahko igra naprej.

Berserker ::

No jaz sem v takih igrah res noob. Enchanting delam po skyrim logiki. Od loota dam vedno nase najbolšo robo, smao da je čim več dmg. Uporalbjat znam zgolj mano ter stamina napoje. :)) Sicer igram trenutno tourchlight 2.

Meizu ::

špil je totalno kul me pa moti ena večja stvar in sicer to, da si v svetovih sam, razen če se povežeš v party. Vsaj do koder sem igral je blo tako.

vorantz ::

to je tko nrjeno
če hočeš spoznavat folk greš v mesta

Farystar ::

Open beta Trailer January 23rd, be ready !!!

http://www.gametrailers.com/videos/eeht...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

m0f0x ::

Všečen trailer. Late game skilli so kulski.

Farystar ::

Trenutno eden najbolših ingame trailerjev, ki ni CGI animiran.


Lp Alen aka Farystar :)

mjolnir ::

Damn, kok dobr narrator, epsko! 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Kockica ::

FRXUV-YPE8G-TVYR4-LPTBN

First come, first served.

TehDucky ::

Če ima še kdo kakšn beta key, bi se priporočal na ZS. Hvala
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67771012 (2345) oo7
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114153 (1380) CSCCA
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811959 (4870) drvo
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830380 (9958) yoco
»

Torchlight II

Oddelek: Igre
264118 (3201) Berserker

Več podobnih tem