» »

Postavitev optike v Mariboru (Kdo ?)

Postavitev optike v Mariboru (Kdo ?)

Netrunner ::

Od T-2 sem izvedel da je planirana postavitev optike na ferkovi ulici v Mariboru, pa sem jih vprašal kdaj ...kar mi pa po telefonu niso znali povedat. Poslal sem jim tudi email in so mi odgovorili da se bodo pozanimali in sporočili ...odgovor je bil da oni tega ne vedo, saj je to odvisno od tistega ki polaga optiko. Poklical sem ponovno na t-2 in vprašal katero podjetje polaga optiko in ona tam mi ni znala odgovoriti !!?? ..

Kakorkoli ... ali mogoče kdo ve katero podjetje polaga optiko po Mariboru? ..da jih lahko kontaktiram in povprašam malo?

hvala
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

St235 ::

A ni bila optika del veledogovora Kanglerja z Iskro? Glede na vse jokanje okrog tega, pomoje lahko pozabite na optiko.

Vanadium ::

povprašaj na neuradnem t-2 forumu, boš prej kaj zvedel, načeloma gradbena dela gratel, mogoče tudi rešet ali teleg-m

fosil ::

Ja ob radarjih naj bi Iskra postavila tudi optiko.
In sicer po sistemu, da se gradnja plača s kaznimi od radarjev, kasira pa potem Iskra, ki ima čisti zaslužek brez kakršnegakoli vložka.
Tako je!

ank ::

Mogoče Gratel

Vanadium ::

No glede zaslužka je treba omenit tudi da bo iskra v 4 letih obnovila celetno elektroniko semaforjev v mariboru ker ta je namreč v totalnem dreku

floyd1 ::

Vanadium je izjavil:

No glede zaslužka je treba omenit tudi da bo iskra v 4 letih obnovila celetno elektroniko semaforjev v mariboru ker ta je namreč v totalnem dreku

Jp, ampak to je bil projekt za 6 milijonov (predvsem zato, da se je izrinilo ostale ponudnike), ki je zdaj narastel na 30 mio. Vedno bolj se kaže, da je tu veliko žepov, ki jih morajo (poleg županovega) napolnit in v tej luči je ta znesek vedno bolj razumljiv. Tej (za nekatere) perfektni enačbi manjka le to, da tisti, ki naj bi vse to financirali, nismo zato. In to že tudi kažemo. Kanglerju se je zgodila ulica z razlogom. Še vsakemu diktatorju se je. Saj veste - gotof je ;).

Vanadium ::

Se strinjam floyd1, sej poglej tisto tretje razredno prireditev ki ni uspela koliko je najprej stala pol pa bi za več kot pol manj jo priredili, vendar me nič nebi čudilo če bo model dobil še en mandat. Pol bo Maribor gotof :P

floyd1 ::

Ja, tudi so delali precej po domače s financami.

Sicer že čisto offtopic - kako se tu dela z denarjem, so novinarji (in vsi mi) videli prejšnji teden - na novinarsko vprašanje, kdo je podpisnik enega izmed aneksov (z Iskro) za ca. 5 mio eur, je direktorica občinske uprave MOM Milica Simonič Steiner pogledala dokument in pojasnila, da tudi ona ne ve čigav podpis je to. In temu pravijo oni aneks k pogodbi ;(( - ne ve se niti, kdo je bil podpisnik. Niti nerodno ji ni bilo. Za 5 milijonov. Če bi šlo za njen denar bi prav gotovo vedela...

Bakunin ::

kolikor vem bo iskra polagala optike v MB samo po cestiščih in do križišč.
Od tam pa do objektov pa si mora ponudnik (ISP) urediti sam.

St235 ::

Kar bolj težko storil glede na to, da mariborčani deloja vse da bi preprečili izvedbo dogovra.

Sims ::

Ah, ja, če bo optika, pa naj bo za vsako ceno ne? "Ofce" site, in vse je ok. In ja naj jo delajo Mariborčani, ki nimajo služb. Pa naj naredi OM firmo in zaposli in da delo. Kurac. Kje so firme v Mb. Kaj se dela na tem, da bi ostale? Še nisem slišal vzpodbudnih besed vodilnih. Zrihtajmo to gospodarstvo ... Kaj naj bomo pa vsi s.p. Prosim lepo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52962130 (9514) morosito
»

Optika za vogalom (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Omrežja in internet
2095158323 (34188) Vanadium
»

Nemci milijarde od koncesij vlagajo v optiko

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
327770 (6279) BlueRunner

Več podobnih tem