» »

2 zaslona

2 zaslona

Teya ::

Kot drugi zaslon imam plazmo povezano s hdmi (Win 7 32bit).
V nastavitvah Screen Resolution - Display je raćunalniški monitor 2.SyincMaster plazma pa 1.Panasonic-TV.
Kako zamenjati da bo 1.SyincMonitor in 2.Panasonic-TV

Senitel ::

V istem oknu imaš checkbox za "Make this my main display" (seveda moraš najprej označit monitor, ki ni trenutno main).

Teya ::

Ko označim drugega, desnega, 1.Panasonic-TV sploh ni opcije da se vstavu kljukca na Make this my main display kar pa niti nočem main je v redu, ni pa v redu številka pred zaslonom.
Saj načeloma vse deluje samo je trapasto ker mi funciji Projector only in Disconet projector delujeta ravno obratno.

broken/link ::

številki 1 in 2 ti pokažeta, kateri je primarni in kateri sekundarni monitor. kot je senitel zapisal.
če bi rada pa menjala pozicijo monitorja, torej obrnila lev in desni monitor, pa lahko narediš to tako, da dejansko povlečeš z miško monitor tja, kjer ga hočeš :)
link: http://techie-buzz.com/tips-and-tricks/...

Teya ::

Pri meni je levo 2(in pravilno main , rač. monitor) desno pa 1.TV
S premikanjem kot je z linkom lepo prikazano pa ne gre, levi se sicer premika desni pa ne, do apply ni mogoče.

ender ::

Poizkusi nadgradit gonilnike - na ATIjevi grafični kartici sem že videl, da se ni dalo spreminjat osnovnih nastavitev.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Teya ::

Gonilniki posodobljeni, vse isto. Vse normalno ko pa vtaknem HDMI v TV pa je to Desktop 1 PC monitor pa 2.
In se nikjer ne da menjat, čudno. Fimi se predvajajo v redu, resolucija prilagojena (iz 4:3 na 16:9 ), ni da ni samo namizji sta zamenjani.

vorantz ::

če te moti številka določenega monitorja zamenjaj priključka (recimo tam ko je priklopljeno v grafično, dej 1. nad 2. izhod in 2. na 1. izhod)

edit: aja hdmi...pol dvomim da lahko kej
ta fora vem da deluje z dvi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

ally12 ::

Računalnik sem priklopil na cca. 5 let star LCD Gorenje. TV ima samo en HDMI vhod, zato sem rabil HD razdelilec. Predtem sem imel na tem vhodu STB z IPTV.

Po priklopu mi signal z računalnika (HP laptop, win7) dela BP, zataknilo pa se je s signalom s STB-ja. Ta signal je močno moten in ga ves čas "meče ven". Slika se pojavi na vsake 5 sek za kratek čas z nekimi zelenimi črtami, nato zgine (črn ekran).

A je problem v razdelilcu ali morda v HD kablu, ki ga že nekaj let uporabljamo za povezavo STB-ja na LCD?

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579356 (18685) Dominator
»

FulHD TV kot monitor

Oddelek: Strojna oprema
373920 (1670) Silck
»

Ni slike na monitorju preko MiniDisplay porta.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171846 (1466) crniangeo
»

CES: Prvi OLED-televizorji z ločljivostjo 4K iz Sonyja in Panasonica

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4814444 (11932) BaToCarx
»

TVji in Herzi

Oddelek: Zvok in slika
71414 (1251) janezJ

Več podobnih tem