» »

Zvočniki do 50 evrov

Zvočniki do 50 evrov

Excalibrus ::

Odločil sem se za nakup novih zvočnikov za računalnik. Pregledal sem veliko zvočnikov, testov itd. in nakoncu se mi še najbolj dopadejo Genius SP-HF 1800A.
Resda sem meu prioritete Logitech in 2.1 sistem, vendar so se mi ti nekak povideli. :)

Kaj si mislite oz. kake druge zvočnike priporočate?

Hvala, lp

flbroker ::

jaz mam taki isti model samo da so za pol manjši (imajo en boben) in so 30W za 30€, ni boljšega nakupa, si lahko mislim kako šele tile 50W sekajo

Janac ::

boben imajo zvočniki?

Excalibrus ::

flbroker je izjavil:

jaz mam taki isti model samo da so za pol manjši (imajo en boben) in so 30W za 30€, ni boljšega nakupa, si lahko mislim kako šele tile 50W sekajo

skrbijo me edino mal low toni, ker ni posebej wufferja, kak se to obnese v praksi tak stolp?

Excalibrus ::

Excalibrus je izjavil:

flbroker je izjavil:

jaz mam taki isti model samo da so za pol manjši (imajo en boben) in so 30W za 30€, ni boljšega nakupa, si lahko mislim kako šele tile 50W sekajo

skrbijo me edino mal low toni, ker ni posebej wufferja, kak se to obnese v praksi tak stolp?


gledal sem tudi model SP-HF 2020A, vendar ga nisem zasledil nikjer pri nas.

Robi :P ::

http://www.mimovrste.com/artikel/190002... dobijo se tut za 50e sam ne pr mimovrste ;)

Meizu ::

Pač od 50€ ne moreš pričakovat dosti, oz. ne moreš pričakovat nič.

Delali bojo ok, glej vsaj, da imaš zraven woofer enoto in to je to.

V vsaki temi o zvočnikih je pa (žal) potrebno povdarjat eno in isto: Moč zvočnikov, ne pomeni, da bojo bolj "sekali", imeli "bolj čist ton, ker so močnejši" ipd. neumnosti.

Glej na kvaliteto zvoka, ne pa na jakost zvočnikov. 50W zvočnik ima na koncu itak 10W RMSja al pa še manj verjetno, kar se teh poceni variant tiče.

Spajky ::

Oni predlagani Genius ne morejo bit slabi, posebej še za ta denar !!! Jest bi jih na tvojem mestu vzel ;) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Excalibrus ::

Sej najbrž jih bom vzeu, razen če ne dobim jutri ene Logitechove x-530 za 20€ pol bom obdržo. ;)

Spajky ::

Mam občutek, da bi oni prvi generalno bolje delali (vsaj za muziko, ne bum bum igre) ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Excalibrus ::

Vem ja, sam sem nakonc vseen dobo "x-230" in ne x530 kot sem najprej napiso za precej nizko ceno in sem jih kar vzeu. :) Upam da bom zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44189547 (42022) staher
»

Nakup zvočnikov za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
102180 (1931) bfgamer871
»

Verjetnost pri kroglicah

Oddelek: Šola
61544 (1241) Math Freak
»

Alpine cda-117ri

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5941 (898) int47

Več podobnih tem