» »

Youtube

Youtube

opeter ::

OK, našel sem rešitev. Treba namestit Flash vtičnik in bo slika ponovno odlična:
YouTube™ Flash(R) Player 1.3.1 signed (zadnja verzija v času pisanja tega posta):

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

šajtriš ::

zakaj tale videoponetek dela v 1080p, ne dela v pa 700? kom ve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: šajtriš ()

donvito ::

Kva so spet čaral z nastavitvami, sploh ni več opcije za poznejše gledanje (ali je ne vidim) in kako spremeniš kakovost na 480 ali več?
Edit: za poznejše gledanje ti jo ponudi samo, če imaš v celozaslonskem načinu, ma svašta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

yoco ::

donvito je izjavil:

Kva so spet čaral z nastavitvami, sploh ni več opcije za poznejše gledanje (ali je ne vidim) in kako spremeniš kakovost na 480 ali več?
Edit: za poznejše gledanje ti jo ponudi samo, če imaš v celozaslonskem načinu, ma svašta.

Klikneš na "+Dodaj na-->oglej si pozneje"

The Player ::

ima še kdo težavo z ločljivostjo na youtubu v firefoxu?

Odkar mi je firefox se updatetal na različico 40, imam to težavo pri vseh videjih. Sem updatal flash vtičnik, izbrisal piškotke ipd. in restartal PC, a težava je še vedno prisotna.

V Chromu dela ok.

vostok_1 ::

Men pa sam HTML5 dela. Flash is dead na linuxu kot zgleda.

čuhalev ::

Meni pa se pojavljata dve težavi:
- med predvajanjem se enkrat in naenkrat spremeni jakost zvoka
- sredi predvajanja se včasih predvajanje zaustavi kot pokvarjena zgoščenka (elektronski enoličen zvok štekanja zzzzzzzzz)

Uporabljam Firefox 41, HTML 5 predvajalnik.

šajtrga ::

mene je včeraj presenetilo ko sem naložil 720p posnetek na yt in je kvaliteta skoraj obup proti 1080
ne vem ali je to normalno ker rendering je bil enak samo kvaliteta je bila 720p namesto 1080

Cemmac ::

A še komu youtube ne dela...


Anonymus se je ze spravil delati vidim..

avokado ::

Živjo,

na youtubu mi kaže samo tekst brez slik, prav tako mi ne odpre slo tech strani in še nakaterih drugih strani. Probal sem s Chromom, Firefoxom in Explorerjem. Posodobil sem flash, preveril sistemsko uro, ampak še vedno isto... Kaj naj še naredim?

avokado ::

Ponovno sem tudi namestil chrome in flash. Pobrisou piškotke, ampak še vedno nič. Portal mojvideo pa dela. Preko tablice, ki je povezana z wifijem pa dela vse normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avokado ()

avokado ::

Sm naredu še v cmdju ipconfig/flushdns in ne pomaga...

čuhalev ::

Se še komu zdi ,,autoplay" neučinkovit? Meni se zgodi, da po nekem času zabrede v nek lokalni minimum in mi izmenično predvaja ista dva posnetka. Poleg tega ne dojame, da nekaterih posnetkov npr. B, katere predvaja po posnetku A, nočem, a mi še vsakič po A predvaja B, čeprav vedno, ko zaznam B takoj zamenjam. ;((

Ko bi ,,autoplay" ostal za vselej izklopljen, ampak ne. Naj se ustvarjajo ogledi in veča založnikom e-pen*.

Nagi Bator ::

čuhalev je izjavil:

Ko bi ,,autoplay" ostal za vselej izklopljen, ampak ne. Naj se ustvarjajo ogledi in veča založnikom e-pen*.

E? Pri meni je, vsaj od kar sem ga izklopil, vselej izklopljen.

čuhalev ::

Blagor, je šele jutro in sem zopet v lokalnem minimumu z dvema pesmima ;((

šajtrga ::

briga mene autoplay ... zakaj za boga so uvedli uravnavanje zvoka?

Nagi Bator ::

čuhalev je izjavil:

Blagor, je šele jutro in sem zopet v lokalnem minimumu z dvema pesmima ;((

Si poskusil pobrisat youtube pa morda se kaksne google "kekse", pa potem ponovno izklopit?

čuhalev ::

Jasno, še dobro, da nisem edini, ki se mu to dogaja, ampak pri takem podjetju, ki stoji za stranjo je takšen algoritem zaskrbljajoč. :P

Poleg tega se mi tudi dogaja, da je prikazno mesto (predvajalnik) v načinu WIDE, spletna stran pa v načinu NE-WIDE, kar pomeni, da je tam 35 % prikaznega mesta prekritega s povezavami (elementi) na desni strani. To se mi zgodi le, če v predvajalniku izberem WIDE, kar odmakne elemente na desni strani, ampak čez nekaj posnetko poostane kot opisano: predvajalnik še vedno na WIDE, elementi pa neodmakjeni. Groza. Firefox 42.0. :8)

dottor ::

Youtube Red omogoča "ogled video posnetkov brez povezave", kar pomeni, da si lahko posnetek pobereš in ogledaš kadarkoli. Zanima me kako se da to rešit za normalne smrtnike? Imam youtube playlisto z glasbo, pa bi rad to playlisto nekako dol cuknu, da dam na telefon, da bi lahko v nočni izmeni poslušal. Internet odpade, tako da rabim MP3 datoteke. En po en komad je malo smotan po travniku pobirat, zato me zanima če obstaja kakšna lažja rešitev - kej v stilu youtube downloader.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dr.Akula ::

PSA: Če komu youtube slučajno izgleda takole, v Adblocku kliknite Options in tam v Filter lists kliknite Update now.
ni podatka

Spajky ::

dottor je izjavil:

...kako se da to rešit za normalne smrtnike? Imam youtube playlisto z glasbo...
http://www.downvids.net/
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mailer ::

Ima še kdo od vas podobne težave?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Spajky ::

Se ponovi tudi, če komplet restartaš komp?
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mailer ::

Po restartu zadeva sicer nekaj časa deluje potem pa se napaka ponovi.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Spajky ::

Browser ali plug in imata bug zgleda, Probaj kaj drugega ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Kurzweil ::

Sicer vem, da je na slo-techu bilo odprtih že miljon tem, na temo kako downloadat video iz določene spletne strani, predvsem youtube-a, ampak bom raje tu vprašal, kaj je trenutno najboljše?

- downloadal bi videe v najvišji možni kvaliteti, torej običajno 1080p
- fino bi bilo, da program ni kakšna 3rd party navlaka

opeter ::

Kurzweil je izjavil:

Sicer vem, da je na slo-techu bilo odprtih že miljon tem, na temo kako downloadat video iz določene spletne strani, predvsem youtube-a, ampak bom raje tu vprašal, kaj je trenutno najboljše?

- downloadal bi videe v najvišji možni kvaliteti, torej običajno 1080p
- fino bi bilo, da program ni kakšna 3rd party navlaka


Poskusi Flash Video Downloader (vtičnik za Firefox, pa verjetno tudi druge brskalnike). Lahko shraniš v raznorazne format, npr. MP4.

Ostaja celo spletna stran (skratka, ne rabiš vtičnika):
http://www.flashvideodownloader.org/

Samo prilepiš naslov strani ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Kurzweil ::

Hvala, sprašujem zato, ker je teh vtičnikov, stand alone programov, spletnih storitev miljardo...

opeter ::

Kurzweil je izjavil:

Hvala, sprašujem zato, ker je teh vtičnikov, stand alone programov, spletnih storitev miljardo...


Res je. Ampak jaz uporabljam samo tega že ne-vem-koliko-let.

Tako pa izgleda to v praksi, če namestiš vtičnik:
 Gumb, ki se pojavi poleg videoposnetka

Gumb, ki se pojavi poleg videoposnetka


 Gumb poleg naslovne vrstice (na vrhu)

Gumb poleg naslovne vrstice (na vrhu)

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Hvala še enkrat... zgleda da rišeš anime....

razerznak ::




kaj vse najdeš na yt te dneve hahahahha


eating asses and drilling himself in the head hahahahahahah
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

negotiator ::

Že nekaj dni mi na nexus 5ki občasno zašteka youtube. Kaj so naredili s tem androidom? Ali je vzrok slučajno v sami youtube aplikaciji? Ima še kdo take težave? Večino časa lepo predvaja, potem pa kar nenadoma slika zablokira (vmes se vsake toliko "posodobi"), lahko pa tudi popolnoma zašteka, zvok pa deluje normalno naprej... Včasih, ko se to zgodi, se tudi spodnji del, s komentarji premika z zatikanjem.
All easy problems have already been solved.

razerznak ::

negotiator je izjavil:

Že nekaj dni mi na nexus 5ki občasno zašteka youtube. Kaj so naredili s tem androidom? Ali je vzrok slučajno v sami youtube aplikaciji? Ima še kdo take težave? Večino časa lepo predvaja, potem pa kar nenadoma slika zablokira (vmes se vsake toliko "posodobi"), lahko pa tudi popolnoma zašteka, zvok pa deluje normalno naprej... Včasih, ko se to zgodi, se tudi spodnji del, s komentarji premika z zatikanjem.


skoraj podobno na iphonu, resetiral fon pa dela dalje kot treba, enako z vsemi kar je video na fonu, insta, fb, itd
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

negotiator ::

@razerznak

Zanimivo. Hvala za nasvet

Lp
All easy problems have already been solved.

yoco ::

Je še komu od danes subscription list viden samo v "grid" načinu in ni možno zamenjat v "list" način?

galimim ::

Yup. In precej nadležno je
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Qcube ::

Najprej so ukinili All activity gumb in zdaj še s tem nekaj serjejo. Po tujih forumih pišejo da naj bi bil začasen bug.

razerznak ::

sm že hotu comp skozi okno vreč , tok mi gre na živce ta grid način gjoj
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Kurzweil ::

Na celem kupu forumov in portalov se zadnje dni pojavlja problem, da se ne da več embeddad videa iz youtubea. Na partisu naprimer vidim, da vsi ki objavljajo videe imajo črnino, isto velja recimo za forum Paranoida. Poskusil sem vse možnosti embedda, ki jih predlaga/omogoča youtube. Komu znano, če obstaja kakšna rešitev?

BorutK-73 ::


Works just fine.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Na slo-techu že ves čas dela normalno. No vmes je stvar spet začela delovati in so od Partisa dalje vidni vsi videi, kot prej.

Machete ::

Od kje take razlike v cenah med filmi?
A se je kdo že poslužil tega?

https://www.youtube.com/channel/UClgRkh...

*aja vidim sedaj. Določene se da samo kupiti, ostale tudi izposodit.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

negotiator ::

Vidim, da imajo zdaj tudi predogled posnetkov na yt, sem se že nekaj časa nazaj spraševal, če bo kdaj tako. Osebno se mi to zdi super, da lahko na hitro pogledaš, kaj se v posnetku dogaja, brez, da ga klikneš.
All easy problems have already been solved.

next3steps ::

Machete je izjavil:

Od kje take razlike v cenah med filmi?
A se je kdo že poslužil tega?

https://www.youtube.com/channel/UClgRkh...

*aja vidim sedaj. Določene se da samo kupiti, ostale tudi izposodit.

Če se ti da, uporabi kitajske VOD ponudnike. Mesečna naročnina je tam nekje 3 evre.

čuhalev ::

Odkar ima Youtube ta ,,Autoplay" se mi večkrat dnevno zgodi (se dogaja že pol leta), da (po recimo petih posnetkih) konča v nekem lokalnem minimumu, ko se izmenjujeta dva posnetka. Tečno za popizit. ;(( Sem edini?

Ali pa, vsakič po točno določenem posnetku pride točno določen posnetek. Recimo za Severino pride vedno Jelena Rozga. Tečno za popizit. :))

Nagi Bator ::

čuhalev je izjavil:

Odkar ima Youtube ta ,,Autoplay" se mi večkrat dnevno zgodi (se dogaja že pol leta), da (po recimo petih posnetkih) konča v nekem lokalnem minimumu, ko se izmenjujeta dva posnetka. Tečno za popizit. ;(( Sem edini?

Ali pa, vsakič po točno določenem posnetku pride točno določen posnetek. Recimo za Severino pride vedno Jelena Rozga. Tečno za popizit. :))


Ta avtoplay na YT ima samo eno dobro uporabno opcijo. Da se ga izklopit.

yoco ::

Danes sem ugotovil, da mi mi nekateri playlisti, ki sem jih shranil, na Galaxy S7 ne delajo. Izpiše samo "videoposnetek ni na voljo". Če probam na kompu je vse v redu. Isto je pri sestri, ki ima S5. Je to bug?

dr.Akula ::

yoco je izjavil:

Danes sem ugotovil, da mi mi nekateri playlisti, ki sem jih shranil, na Galaxy S7 ne delajo. Izpiše samo "videoposnetek ni na voljo". Če probam na kompu je vse v redu. Isto je pri sestri, ki ima S5. Je to bug?

Nekateri uploaderji disejblajo playback na mobilnih napravah. (I think)
ni podatka

johan05 ::

Ko si želim pogledati video, je slika črna, tipka za začetek pa se ne odziva. Nato osvežim celo stran in zadeva deluje. To se mi dogaja zadnje 2 ali 3 dni. Enako na Operi in Chromu. Prej je bilo normalno, pa v tem času nisem spreminjal nastavitev.

shadeX ::

Googlovo poročilo o kakovosti storitev v okolici vaše lokacije. Prikaz pri katerih ponudnikih na vaši lokaciji je kakovost pretakanja najboljša. Lep prikaz grafa.

Prav tako, lahko preverite in razumete kako YT pretaka videoposnetke in kako pridejo do vaše naprave.

Video Quality Report

Na območju vipavske doline po HD pretakanju vodi Telekom, Amis skoraj ne zaostaja. T2, najslabši na tem območju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26920016 (2431) KTr1sk
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32727900 (5995) Mato989
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16710635 (3337) Zimonem
»

youtube oglasi

Oddelek: Loža
355640 (4291) bf4ed
»

android youtube v ozadju je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
497290 (4326) AštiriL

Več podobnih tem