» »

Glasna muslimanska molitev na fužinah

Glasna muslimanska molitev na fužinah

««
9 / 10
»»

gazibo ::

na dalec smrdi po tvoji splosni nerazgledanosti

sirotka ::

gazibo je izjavil:

na dalec smrdi po tvoji splosni nerazgledanosti

Seveda, narejena imam 2 razreda OŠ, berem komaj kaj in imam samo še 2 zoba.

Sej tudi ti ne sprejemaš mojega mnenja očitno, kaj si potem ti?

bluefish ::

sirotka je izjavil:

Če se mora moja oblečt v müsli državah, če so prepovedal božič, naj se pa še oni prilagodijo, s tem, da smo mi tam turisti, oni pa novi državljani.
Aha, tako kot v Vatikanu, ki je podobno zadrt.

Malce si poglej, kake pravice imajo dejansko ženske v bolj razvitih arabskih državah.

sirotka ::

Vatikan je sedež cerkve, pa še vedno mislim, da bo bolje muslimanu s koranom v Vatikanu, kot tebi z biblijo v Meki.

amigo_no1 ::

bluefish je izjavil:

sirotka je izjavil:

Če se mora moja oblečt v müsli državah, če so prepovedal božič, naj se pa še oni prilagodijo, s tem, da smo mi tam turisti, oni pa novi državljani.
Aha, tako kot v Vatikanu, ki je podobno zadrt.

Malce si poglej, kake pravice imajo dejansko ženske v bolj razvitih arabskih državah.

Katere države bi to bile ?

bluefish ::

amigo_no1 je izjavil:

Katere države bi to bile ?
Za začetek, UAE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jype ::

Pa Katar, recimo.

Grumf ::

Na zadnje dve strani bedastih izpadov nestrpnezev. Pritozujete se v bistvu nad enakim obnasanjem muslimanov kot ga imate
sami in tako zelo vas moti, koliko, 10? 100? nestrpnezev muslimanske veroizpovedi.

No zdaj si pa predstavljate, za nekoga, ki so nestrpnezi, ne glede na vero, idioti, kako zelo me moti zivetimi med trumami
vam podobnih?
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Grumf ::

Pa poglejmo, koliko plemen je v zgodovini šlo preko tega koščka ozemlja? Koliko vojsk? Koliko duhovnikov? :))

Vsak je pustila za sabo kopico otrok, vas na enem koncu hriba komaj razume kaj govorijo na drugem koncu hriba
in zdaj se bomo pa sli neko nacionalnost? Ne bodi smešen no :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

boolsheat ::

bluefish je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Katere države bi to bile ?
Za začetek, UAE.


V Nemčiji je stopnja samomorov žensk rojenih v Islamskih družinah 5x večja kot žensk rojenih v družinah drugih skupnosti... UAE in Qatar? Haha. ;)

Grumf ::

"But the real problem is the fear of the white girl falling in love with the black man." :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

bluefish ::

boolsheat je izjavil:

V Nemčiji je stopnja samomorov žensk rojenih v Islamskih družinah 5x večja kot žensk rojenih v družinah drugih skupnosti... UAE in Qatar? Haha. ;)
Slovenija pa je po stopnji samomorilnosti pri vrhu lestvice. Tvoj point?

jype ::

USS Liberty> ...in potem res ni težko videti, katero pleme ima prihodnost, katero bo pa propadlo...

Jaz resnično ne razumem, kaj bi ti rad? Žepno jedrsko orožje, da nas ubraniš pred našo usodo?

USS Liberty ::

"But the real problem is the fear of the white girl falling in love with the black man."


ne, problem je ta, da po šeriji muslimanko čaka smrtna kazen, če se poroči z nemuslimanom... In take "vrednote" nam v imenu "multikulturnosti" nekateri uvažajo...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

bluefish ::

USS Liberty je izjavil:

ne, problem je ta, da po šeriji muslimanko čaka smrtna kazen, če se poroči z nemuslimanom... In take "vrednote" nam v imenu "multikulturnosti" nekateri uvažajo...
Aha, ti kar bluzi svoje. Tudi kanonsko pravo je kar nekaj, vendar daleč o realnosti.

Grumf ::

jype je izjavil:

USS Liberty> ...in potem res ni težko videti, katero pleme ima prihodnost, katero bo pa propadlo...

Jaz resnično ne razumem, kaj bi ti rad? Žepno jedrsko orožje, da nas ubraniš pred našo usodo?




:))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

jype ::

Ja, na nekaj takega sem ciljal.

USS Nimitz je očitno prepričan, da bi bilo za nas bolje, da bi se obnašali še bolj nasilno in obsceno kot muslimanski skrajneži, ker potem nas njihova kultura ne bi ogrožala (bi mi njihovo, bržkone).

No, jaz se ne strinjam in želim, da se multikultianarholevičarski ultrarealsocioliberalizem nadaljuje in nadgrajuje - da bo v državi le čim manjši delež takšnih, kot je on!

amigo_no1 ::

bluefish je izjavil:

USS Liberty je izjavil:

ne, problem je ta, da po šeriji muslimanko čaka smrtna kazen, če se poroči z nemuslimanom... In take "vrednote" nam v imenu "multikulturnosti" nekateri uvažajo...
Aha, ti kar bluzi svoje. Tudi kanonsko pravo je kar nekaj, vendar daleč o realnosti.

Šeriatsko je dosti bližje kot kanonsko, da ne omenjam posledic prvega in drugega (sekanje udov, kamenjanje...).

bluefish ::

Kakorkoli, pri nas in drugod po Evropi tega ni. Če pa je, se obravnava kot vsak drug zločin.

first_line ::

jype je izjavil:

Ja, na nekaj takega sem ciljal.

USS Nimitz je očitno prepričan, da bi bilo za nas bolje, da bi se obnašali še bolj nasilno in obsceno kot muslimanski skrajneži, ker potem nas njihova kultura ne bi ogrožala (bi mi njihovo, bržkone).

No, jaz se ne strinjam in želim, da se multikultianarholevičarski ultrarealsocioliberalizem nadaljuje in nadgrajuje - da bo v državi le čim manjši delež takšnih, kot je on!


Samo da ne boš potem jokal ko ti bo zamorc ukradu bicikl. Pa mamile prodal otrokom.

bluefish ::

To ti že sedaj, pa ne zamorc ampak čistokrvni Slovenec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

boolsheat ::

bluefish je izjavil:

boolsheat je izjavil:

V Nemčiji je stopnja samomorov žensk rojenih v Islamskih družinah 5x večja kot žensk rojenih v družinah drugih skupnosti... UAE in Qatar? Haha. ;)
Slovenija pa je po stopnji samomorilnosti pri vrhu lestvice. Tvoj point?


Haha :D in kaj imajo slovenski samomori veze z vse prej kot lepimi odnosi islama do žensk? :D

first_line ::

Grem mimo osnovne šole (verjetno z otroci tam do četrtega petega razreda) in samo en zamorec s škatlo čikov pred šolo naokoli tala čike. Seveda je enega imel prižganega v ustih.

jype ::

boolsheat> Haha :D in kaj imajo slovenski samomori veze z vse prej kot lepimi odnosi islama do žensk? :D

Nič, imajo pa precej zveze z vse prej kot lepim odnosom slovenske kulture do žensk.

first_line> Samo da ne boš potem jokal ko ti bo zamorc ukradu bicikl. Pa mamile prodal otrokom.

Brez skrbi, bicikle kradejo predvsem slovenski fantje, mamila bodo pa otroci itak dobili v lekarni, ali pa jim jih bom zrihtal jaz.

first_line> Grem mimo osnovne šole (verjetno z otroci tam do četrtega petega razreda) in samo en zamorec s škatlo čikov pred šolo naokoli tala čike. Seveda je enega imel prižganega v ustih.

Pomembno je, da med haluciniranjem ne upravljaš z motornimi vozili in delovnimi stroji.

Gladi ::

bluefish je izjavil:

To ti že sedaj, pa ne zamorc ampak čistokrvni Slovenec.

Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).

Grumf ::

Gladi je izjavil:

Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).


... zaradi neperspektive in odrinjenosti, ki jim jo nudi domača narodnost. Vse to je posledica vašega lastnega odnosa do njih.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

bluefish ::

Gladi je izjavil:

Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).
Hitro, zaprimo meje in postavimo zid. Aja, pa Slovenci so ponekod tudi tujci in stavim, da na kakem nemškem forumu folk benti nad tistimi z juga, ki kradejo ko srake in njihovim frocem prodajajo droge.

first_line ::

Grumf je izjavil:

Gladi je izjavil:

Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).


... zaradi neperspektive in odrinjenosti, ki jim jo nudi domača narodnost. Vse to je posledica vašega lastnega odnosa do njih.


Ha ha ha. Torej sem jaz kriv ker mi je južnjak ukradel avto radio?

Najbolje da se preselim v Bosno in tam kradem, ker me okolica zatira.

Eni imate res oprane možgane do kraja. Žalostno.

jype ::

first_line> Ha ha ha. Torej sem jaz kriv ker mi je južnjak ukradel avto radio?

Ti si kriv, ker stigmatiziraš ljudi iz šibkejših socialnih slojev, kar njihovo bedo in obup povečuje, namesto da bi ju zmanjševalo.

Gladi> Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).

Ne. Po statistiki večino kriminala naredijo ljudje s socialnega dna - narodnost na dovzetnost za kriminal praktično ne vpliva.

Gladi ::

Grumf je izjavil:

Gladi je izjavil:

Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).


... zaradi neperspektive in odrinjenosti, ki jim jo nudi domača narodnost. Vse to je posledica vašega lastnega odnosa do njih.

Seveda, mi smo krivi.:)). Seveda smo tudi mi krivi, da otroci po ljubljanskih OŠ ne znajo slovenskega jezika( določen procent) in jim zarad tega še kej druzga šepa. Krivi smo tud, da so morali oditi od doma, namreč tle so sam sužni, mi smo jih pa otrgali iz rok staršev in s cisternami pripeljali k nam. Ah, ta narobe svet.

bluefish ::

Gladi je izjavil:

Seveda smo tudi mi krivi, da otroci po ljubljanskih OŠ ne znajo slovenskega jezika( določen procent) in jim zarad tega še kej druzga šepa.
Ko bi ti videl, koliko otrok klenih Slovencev še v SŠ ne zna brati in pisati.

first_line ::

Vsi zaposleni smo krivi za to golazen. Plačujemo davke da lahko živijo na socialni podpori, za iPhone pa Galaxy trojke morajo pa postrani kaj zaslužiti.

Gladi ::

jype je izjavil:


Ne. Po statistiki večino kriminala naredijo ljudje s socialnega dna - narodnost na dovzetnost za kriminal praktično ne vpliva.

Kaj ne. Kar sem rekel je dejstvo, nisem pa trdil da ne prihajajo iz socialnega dnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

jype ::

first_line> golazen

Vidiš, ko te ne bo več, bo družba malce naprednejša.

Gladi> Kaj ne. Kar rekel je dejstvo, nisem pa trdil da ne prihajajo iz socialnega dnu.

Dna. Dejstvo je, da v Sloveniji belci povzročijo prek 99% prometnih nesreč s smrtnim izidom.

boolsheat ::

Multikulti...

V teoriji sta teorija in praksa enaki. V praksi pa ne.

Multikulti ne deluje. Skoraj ni primera na svetu kjer bi deloval brez težav. Neverjetno, da nekaterim to še vedno ni jasno.

first_line ::

jype je izjavil:

first_line> golazen

Vidiš, ko te ne bo več, bo družba malce naprednejša.

Gladi> Kaj ne. Kar rekel je dejstvo, nisem pa trdil da ne prihajajo iz socialnega dnu.

Dna. Dejstvo je, da v Sloveniji belci povzročijo prek 99% prometnih nesreč s smrtnim izidom.


Se strinjam, bo eden manj ki bo finančno podpiral to golazen in bo tako bližje izumrtju.

Gladi ::

jype je izjavil:



Gladi> Kaj ne. Kar rekel je dejstvo, nisem pa trdil da ne prihajajo iz socialnega dnu.

Dna. Dejstvo je, da v Sloveniji belci povzročijo prek 99% prometnih nesreč s smrtnim izidom.

Point?

Sicer pa zagovorniki multikulturne družbe, pokažite mi eno uspešno evropsko državo, kjer je asimilacija imigrantov bila uspešna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

first_line ::

Gladi je izjavil:

jype je izjavil:



Gladi> Kaj ne. Kar rekel je dejstvo, nisem pa trdil da ne prihajajo iz socialnega dnu.

Dna. Dejstvo je, da v Sloveniji belci povzročijo prek 99% prometnih nesreč s smrtnim izidom.

Point?

Sicer pa zagovorniki multikulturne družbe, pokažite mi eno uspešno evropsko državo, kjer je asimilacija imigrantov bila uspešna.


Brazilija!

boolsheat ::

Goreči levaki so pač skrajneži. Enako kot verski skrajneži in iz škatle žal ne znajo pokukati.

krneki0001 ::

first_line je izjavil:

Gladi je izjavil:

jype je izjavil:



Gladi> Kaj ne. Kar rekel je dejstvo, nisem pa trdil da ne prihajajo iz socialnega dnu.

Dna. Dejstvo je, da v Sloveniji belci povzročijo prek 99% prometnih nesreč s smrtnim izidom.

Point?

Sicer pa zagovorniki multikulturne družbe, pokažite mi eno uspešno evropsko državo, kjer je asimilacija imigrantov bila uspešna.


Brazilija!


Brazilija je pa res v evropi. Ena največjih evropskih držav, če ne kr največja.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

first_line ::

Nisem vedel da je tako velika. A ni kitajska večja?

PaX_MaN ::

Gladi je izjavil:

Po statistiki večino kriminala naredijo ravno ljudje tuje narodnosti( pri nas predvsem ljudje, ki prihajajo iz držav bivše Jugoslavije).

Kera statistika pa je to?
Oz. drugače povedano, URL PLZ.

amigo_no1 ::

PaX_MaN ::

Neh trolat pa raj odgovor na vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Grumf ::

amigo_no1 je izjavil:

Gre za take osebke:
http://www.dnevnik.si/novice/kronika/10...


Ali pa takele, vrhunec slovenske kulture ravnanja z ženskami...
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

boolsheat ::

-io- trobec je ni bil psihopat... Enačiti muslimane s psihopati je skrajno rasistično.

amigo_no1 ::

Katerih je več :) ?

Grumf ::

boolsheat je izjavil:

-io- trobec je ni bil psihopat... Enačiti muslimane s psihopati je skrajno rasistično.

Ne enačim muslimane s trobcem ampak dokazujem, da je neumna primerjava pač neumna primerjava.

Sicer pa konec koncev, tipi so preprodajali droge in še usmerili so se v izvoz, kaj sploh tarnate, država je sama
kriva da ne zna pobrati davka.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Gladi ::

Pa davki na preprodajo organov, to je to. *clap clap*

Grumf ::

Gladi je izjavil:

Pa davki na preprodajo organov, to je to. *clap clap*


Hm, verjetno DDV to ze pokriva.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Črnuče - zvonjenje cerkve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10214746 (12791) Miha 333

Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonjenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26245865 (40955) bluefish

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274228656 (206201) Truga

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448185 (44509) Ziga Dolhar
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626660 (24798) ahac

Več podobnih tem