» »

tv+pc brez monitorja ?!

tv+pc brez monitorja ?!

branko_bm ::

Zanima me ce je mozno katerokoli graficno kartico priklopit na tv, tako da bi 1x vse lepo nastavil, nato pa bi recimo odnesel racunalnik k sosedu (brez monitorja) in potem bi ga tam priklopil na tv, zagnali bi se winsi in bi lahko gledal film, je to mozno, ali mora biti vedno (vsaj da se win nalizijo) monitro zraven? (ce ja s katero graficno)

Haval....!

kr3dn ::

hja monitorja ne rabis za to da se winsi nalozijo. zdej ce bos kisto nosu samo za filme gledat poj se da (z video izhodom seveda), samo slika na televizij (ce ne gledas filma) je zanic, vsaj jest tega ne bi delal svojim ocem.

kr3dn

Loki ::

Ce bos to uporabljal za resno delo, se lahko kaj hirto narocis h okulistu.

Bi se dal, ce ma graficna TV izhod (se najraje Matrox G400 dualhead).
I left my wallet in El Segundo

matevzm ::

Jaz imam ATI Rage Fury Pro ViVo (V glavnem ATI kartica s TV Outom). Ce je priklopljena na TV, se ze BIOS in vse kaze na TVju. Slika izgine, ko prestavi kartica v visjo resolucujo in diasblea TV out. Ce bi v Win nastavil TV Out, bi delalo lepo. Potem lahko skatlo primes in neses k prijatelju, kjer se bo zadeva zbudila na TVju. Samo mogoce si nastavi nekaj stvari prej 800x600 je majhna, pa na TVju se (vsaj mojem) vidi tekst obupno. Je tezko kaj prebrati brez napora.

branko_bm ::

...misljeno je samo za filme!

branko_bm ::

ok! je kaka taka kartica za okoli 18ksit?? pa da je dobra (da se jo da pohvalit), mora imet dobro sliko na tv-ju in da se bo dalo win nalozit brez monitorja, ce je ni, mi povejte kaksno boljso, ki pa naj bo res kul, tako da bo sekala v igrah in acadu (ceprav je ze ta, ki jo imam, ok za a acad), cena okoli 30.000sit.

aja comp.: D600@950, abit kt7 raid, ibm45GB, 128kb ram, in pa dobra stara riva tnt 16mb brez tv out

rabim pa za gledanje dvd-jev in divx-ov, risanje v acadu (in mogoce kaki spil)

matevzm ::

TV out je narejen vec ali manj na dveh, 3 cipih, se nisem zasledil kaksnega testa razlike v kvaliteti. Verjetno je skoraj ni. Odvisno je od televizije, ampak tekst bo vedno zanic. Zelo trpi slika zaradi preprletanja vrstic. Pa se refresh je majhen. Za filme fino, tekst pa res ne.
Ce rabis samo TV Out, vzames kaj poceni s TV outom, verjetno bos nasel pod 20k kaksnega ATIja ali TNT2 staro. Ce pa das malce vec denarja, pa dobis MXa za nekje 30+, ki ima TV out in je kot kartica za igrice super. Verjetno najboljsi nakup ta hip.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563337 (2666) anjica
»

Katera grafična za TV?

Oddelek: Kaj kupiti
201685 (1417) mamut
»

tv-out in 100Hz TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
171987 (1719) gumby
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505896 (4801) bbobst
»

Televizija namesto monitorja

Oddelek: Zvok in slika
211294 (959) ABX

Več podobnih tem