» »

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Temo vidijo: vsi
««
12 / 14
»»

korenje3 ::

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Vedno se mi je zdelo zanimivo, kako drugi najbol vedo, kaj je dobro zame ;)
Lepo, da te skrbi zame ;)


Eh, to je tu stalnica, pa še kje drugje. Za druge ljudi vsi najbolje vemo, kako naj si uredijo življenje, le zase bolj slabo! Samski geek je nekaj povsem običajnega, samska ženska pa nevarnost za družbo. Oziroma za vezane, ki jih lahko potencialno zasrbijo...genitalije.:D


za vse obstaja orodje ali zelenjava ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

@nny ::

korenje3 je izjavil:

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Vedno se mi je zdelo zanimivo, kako drugi najbol vedo, kaj je dobro zame ;)
Lepo, da te skrbi zame ;)


Eh, to je tu stalnica, pa še kje drugje. Za druge ljudi vsi najbolje vemo, kako naj si uredijo življenje, le zase bolj slabo! Samski geek je nekaj povsem običajnega, samska ženska pa nevarnost za družbo. Oziroma za vezane, ki jih lahko potencialno zasrbijo...genitalije.:D


za vse obstaja orodje ali zelenjava ;)


Imam raje živo roko, čeprav svojo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

solatko ::

V vsakem primeru je roka lahko samo pomožno sredstvo. Nikoli nisem prisegal na roko (vsaj ne svojo).
Delo krepa človeka

kr1ženska ::

@nny, zakaj pa roka? Kaj pa tvoj dobri prijatelj in njegovo orodje? Ne deluje več? 8-O

guest #44 ::

Samska ženska je grozna nevarnost za družbo!


Naša družba postopoma propada prav zaradi tega, ker ženskam se ne da več it klasičnega štemplanja otrok. Medtem ko tradicionalisti pa veselo rojevajo.

Ne da se mi iskat statistike, ampak govora je, da ves novi prirastek prebivalstva na zahodu gre predvsem na račun tujcev, ki might or might not share our cultural values. Logical to me if not statistically proven.


Sicer je z osamosvojitvijo žensk postala družba enakopravnejša, je postala demografsko krhka.
Medtem ko se @nny poigrava do 35 leta in ne razmišla o naraščaju, soseda muslimanka pričakuje že svojega 4 otroka.

BTW, to ni nacionalistični bojni krik. Zgolj zanimiv in dokaj persistenten trend v današnji družbi.
Naslednjič ko si jo ročno obdelaš @nny boš na svoj majhen način pripomogla razkroju zahodne družbe ;)

kr1ženska ::

guest #44 je izjavil:


Naša družba postopoma propada prav zaradi tega, ker ženskam se ne da več it klasičnega štemplanja otrok. Medtem ko tradicionalisti pa veselo rojevajo.
]

@nny, mislim da nama hoče dopovedat, da morava čimprej naštepat 4otroke, s čimer bova dohiteli konkurenco :))

guest #44 ::

Nič ne dopovedujem, zgolj predstavljam konsekvence vašega nedejanja. ;)

Dejansko je neštemplanje otrok grožnja vašim pridoblejnim pravicam, namreč v kolikor bi tradicionalisti prišli na oblast se nedvomno bi ženskam slabo godilo.


Bog je očitno bil res jezen na Evo. :P

@nny ::

No, evo, spet sem vse kriva! Naj se ustrelim ali kar lastnoročno zakopljem?:))
BTW, ženske ne moremo nič brez moških, odkar je referendum o oploditvi padel. Kaj si pa ti naredil, da zahodna družba ne bi propadla? Koliko otrok? >:D

kr1a, vse deluje, samo ne v frekvenci, ki bi jo jaz želela!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

kr1ženska ::

@nny je izjavil:


BTW, ženske ne moremo nič brez moških, odkar je referendum o oploditvi padel. Kaj si pa ti naredil, da zahodna družba ne bi propadla? Koliko otrok? >:D

On bi jih veliko naredil. Ne vem pa, katera bi jih rojvala :))

@nny ::

Ja, in previjala, hranila, vzgajala, vzdrževala s svojo plačo...spet so ga sama usta. (ne bom rekla gobec, ker je grdo!)

V svoji okolici vidim, da ženske namerno štepajo otroke, da jih delodajalci ne morejo vreči iz služb. Koliko etična je pa ta oblika preživetja krize? 8-O
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

guest #44 ::

Komot ti lahko darujem seme na zakonsko neoporečen način ;)


Moj nasvet...uživaj dokler lahko.



Po mnenju nekaterih se nam to obeta v naslednjih 50 do 100 letih.

kr1ženska ::

@nny je izjavil:


V svoji okolici vidim, da ženske namerno štepajo otroke, da jih delodajalci ne morejo vreči iz služb. Koliko etična je pa ta oblika preživetja krize? 8-O

Iz kje si?

guest #44 je izjavil:


Po mnenju nekaterih se nam to obeta v naslednjih 50 do 100 letih.

Pretiravaš. Zelo!

guest #44 ::

PS...tradicija veleva od mene, da za ohranjanje kulture, v kolikor ne greš prostovoljno te s silo privedem do kuhinje.

Žal, tudi jaz bom prispeval na svoj majhen način k propadu zahodne družbe, s tem ko si bom sendvič sam pripravil :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

@nny ::

V bistvu nimam nič proti, če gre zahodna civilizacija zugrunt! Postali smo ouroboros, ki žre svoj rep, le da v negativnem smislu. Še pomagala bi kakšen žebelj zabiti v krsto.;) Dali smo svoj prispevek v dobrem in slabem, sedaj so na vrsti drugi.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

guest #44 ::

@nny je izjavil:

V bistvu nimam nič proti, če gre zahodna civilizacija zugrunt! Postali smo ouroboros, ki žre svoj rep, le da v negativnem smislu. Še pomagala bi kakšen žebelj zabiti v krsto.;) Dali smo svoj prispevek v dobrem in slabem, sedaj so na vrsti drugi.


You have a point there.

But i'd hate to be a woman or gay or atheist or ..., there.


Smešna ta človeška narava. Edino kar bi lahko ta cikel prekinilo je thomasov protokol.


PS...sorry za offtopic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Ramon dekers ::

jverne :: danes, 00:44:23

Komot ti lahko darujem seme na zakonsko neoporečen način


kr1ženska :: danes, 00:50:48

Iz kje si?



:))

Sicer pa:

divide et impera

Več otrok več delovne sile, seveda ko bo konec recesije in se bo Kitajska industrija preselila nazaj - huh upam da ubežim tem cunamijem in bom do takrat imel že dovolj pod palcem da se mi ne bo treba sekirat za penzije in ostale neumnosti, sicer pa malo mar mi je za slovensko butasto nataliteto, mortaliteto.

@nny ::

guest #44 je izjavil:


Medtem ko se @nny poigrava...


Jaz se poigravam? Aha, edina zveličavna pot je s kuhalnico za štedilnikom s 15 kilami preveč, z mladički na vsakem boku in zaležanim, zapitim dedcem na kavču. Ma ti se niti poigravaš ne, še za lastno eksistenco ne skrbiš. Priznavam pa, da ne družbi ne dajem učinka skladnega z mojimi sposobnostmi. My bad, nekaj bo treba spremeniti.

kr1a, poznam vsaj 5 takih žensk, ki že dalj časa načrtno štepajo otroke + še nekaj, ki so začele s to taktiko. Najprej so na bolniški, ker je nosečnost bolezen (menda?) nato na porodniški, otroke pa dojijo do 2 ali tretjega leta, ker se doječih mater prav tako ne sme odpustiti. In nato spet zanosijo. Krog sklenjen.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

kr1ženska ::

kr1ženska je izjavil:

@nny je izjavil:


V svoji okolici vidim, da ženske namerno štepajo otroke, da jih delodajalci ne morejo vreči iz služb. Koliko etična je pa ta oblika preživetja krize? 8-O

Iz kje si?

Sprašujem za to, ker je tole slišat kot tako očiten trol, da glava peče. :) Bi pa vseeno rada preverila info (da ne bom naivno prehitro sklepala) tko da lahko tudi po zasebnem pišeš iz kje si. Še to me zanima, o kako velikem številu teh žensk pa govorimo?

guest #44 je izjavil:

PS...tradicija veleva od mene, da za ohranjanje kulture, v kolikor ne greš prostovoljno te s silo privedem do kuhinje.

Ock, bom upoštevala tvoj nasvet in bom vse svoje bodoče hčerke (upam da bodo vse 4punčke) vpisala na tečaj karateja. To bo rešilo propad civilizacije.;)

guest #44 ::

@ @nny

Žal, če tvoja dejanje ne doprinesejo k povečanju natalitete ali kultiviranje potencialnih tujih otrok potem gre za poigravanje. V kolikor ti je za eksistenco naše družbe sploh mar. Če ti ni, pa kar svobodno.


@kr1a

Kuharski tečaj bi bil prava naložba :P

kr1ženska ::

guest #44 je izjavil:


@kr1a

Kuharski tečaj bi bil prava naložba :P

Čez 100 let bodo to delo moje hčerkice, oziroma vnkinje naložile robotu medtem ko se bodo one učile kun-fu ;)

@nny, preverla zakon. Jp, v času dojenja žensk ne smejo odpustit. Kjub temu me pa zanima, v katerem kraju izključno iz tega razloga štepajo otroke

guest #44 ::

@kr1a

Tako je draga moja soforumašica. Roboti (oz korak dlje=protokol) je edino kar bo rešilo zahod pred propadom.
Problem je ker tega (in onega) še ni na obzorju. Do takrat pa nas lahko kdo povozi.

No sej če nam ne uspe bo pa indijcem ali kitajcem edino kolektivno trpljenje bo nažalost podaljšano.

------------------

Glede štemplanja otrok za službo...jah to je tudi ena "vrednota", ki jo ne bi želel v družbi. Kako se bo otrok počutil ko mu bo mati rekla, da ga je spočela zgolj zato da je obdržala službo, nevem.

@nny ::

jverne, za kulturizacijo tujih otrok, tudi tistih iz socialnega dna, sem storila več, kot si lahko sploh predstavljaš in to v glavnem prostovoljno. Zadnji, ki mi lahko kaj očita je nekakšen forumski zajedljivež, nezadovoljen z lastnim življenjem in čakajoč na neobstoječo tradicionalno vzgojeno princesko. Kot rečeno storila v pretekliku, ker razen v redkih primerih nimam več namena spodnašati riti neodgovornim in nesposobnim staršem. Sedaj pa dovolj OT.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

kr1ženska ::

@nny je izjavil:

jverne, za kulturizacijo tujih otrok, tudi tistih iz socialnega dna, sem storila več, kot si lahko sploh predstavljaš in to v glavnem prostovoljno. Zadnji, ki mi lahko kaj očita je nekakšen forumski zajedljivež, nezadovoljen z lastnim življenjem in čakajoč na neobstoječo tradicionalno vzgojeno princesko. Kot rečeno storila v pretekliku, ker razen v redkih primerih nimam več namena spodnašati riti
neodgovornim in nesposobnim staršem
. Sedaj pa dovolj OT.

Se v naprej opravičujem, če bo tole zvenelo spet kot da te ne maram (to ni res), argunetiram ti ponavadi za to, ker se zelo hitro rada zakvaškaš in je to tako preprosto (da ne rečem mamljivo).:)

Kaj ni tvoj oče genij? Sedaj je že nesposoben genij.;((
Kako jim pa ti spodnašaš rit? so brez službe in jih preživljaš?

@nny ::

kr1ženska je izjavil:


Kako jim pa ti spodnašaš rit? so brez službe in jih preživljaš?


Zelo preprosto. Veeeeliko opravka sem imela z otroci iz socialnega dna. Ne trdim, da moje delo ni imelo učinka, a veliko teh "revežev" je namazanih z vsemi žavbami in obvladajo izkoriščanje sistema ter ljudi v nulo, kar nimam namena podpirati. Otrok joka v vrtcu, brezposelna mama pa sedi na klopi pred vrtcem in bere tračarsko revijo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Invictus ::

@nny je izjavil:


Jaz se poigravam? Aha, edina zveličavna pot je s kuhalnico za štedilnikom s 15 kilami preveč, z mladički na vsakem boku in zaležanim, zapitim dedcem na kavču. Ma ti se niti poigravaš ne, še za lastno eksistenco ne skrbiš.

Kako veš da je dec zapit in da leži na kavču. A je ketna predolga ;((?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

@nny ::

Invictus je izjavil:


Kako veš da je dec zapit in da leži na kavču. A je ketna predolga ;((?


Nameravaš resno kandidirati za kakšen naziv tukaj?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Mipe ::

No, no, na ST-ju smo. Dec sedi pred računalnikom in "zmaguje" spletne argumente.

bigbada ::

ženske in njihovo pametovanje na slo-tech forumu. Bolše da se spravite dol.

kr1ženska ::

bigbada je izjavil:

ženske in njihovo pametovanje na slo-tech forumu. Bolše da se spravite dol.

Yes sir! Že grem ;)

@nny ::

Tudi jaz! Uživajte v moških debatah.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Super Sonic ::

Hit ste užaljene, tko da za sam naziv teme zgleda, da ne drži vode.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

guest #44 ::

@nny je izjavil:

jverne, za kulturizacijo tujih otrok, tudi tistih iz socialnega dna, sem storila več, kot si lahko sploh predstavljaš in to v glavnem prostovoljno. Zadnji, ki mi lahko kaj očita je nekakšen forumski zajedljivež, nezadovoljen z lastnim življenjem in čakajoč na neobstoječo tradicionalno vzgojeno princesko. Kot rečeno storila v pretekliku, ker razen v redkih primerih nimam več namena spodnašati riti neodgovornim in nesposobnim staršem. Sedaj pa dovolj OT.


Jaz ti nič ne očitam. Malo bolj me moreš spoznat. Jaz sem zgolj spisal potencialno end-of-the-world zgodbico, glede na podatke ki sem jih imel o tebi.
Če premisliš malo, veš da sem proti tradiciji. Loosen up girl, you're too tight.


Jaz sem nedvomno veliko prispeval k propadu naše družbe...zadnjič sem punci skuhal kosilo, jo zmasiral in jo brez ugovorov pustil, da gre vn žurat s kolegi.
V afganistanu bi jo že čakala šiba, če ne kamenje.
-----------------------------------


Oj, oj. Ne podit žensk dol!

Če bi se vsakič ko se kdo prime šli dol, bi ST bil prazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

kr1ženska ::

Super Sonic je izjavil:

Hit ste užaljene, tko da za sam naziv teme zgleda, da ne drži vode.

Ne ne, jaz se povsem strinjam z bigbadajem. Trenutno res nisem na slo-teh za to, da bi kaj pametnega prebrala oziroma sem z namenom, da nadaljujem trolanje od včeraj ki pa je ratalo že dolgočasno in je čas da grem kaj koritnega storit. Trenutno res nimam kaj iskat na tem forumu.

Papa**

gzibret ::

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Kako jim pa ti spodnašaš rit? so brez službe in jih preživljaš?


Zelo preprosto. Veeeeliko opravka sem imela z otroci iz socialnega dna. Ne trdim, da moje delo ni imelo učinka, a veliko teh "revežev" je namazanih z vsemi žavbami in obvladajo izkoriščanje sistema ter ljudi v nulo, kar nimam namena podpirati. Otrok joka v vrtcu, brezposelna mama pa sedi na klopi pred vrtcem in bere tračarsko revijo.


Ufff... to je pa še kako res! Brezposelnim bi morali nujno ukint zastonj vrtec! Lapsus brez primere! Pa raznim kmečkim ženam tudi. OK, študenti ga naj imajo, pod pogojem, če res študirajo. Takoj, ko zgrnejo letnik, jim ga je treba pa nemudoma ukinit.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Machete ::

Te 'razne kmečke žene' imajo dela verjetno za dve zaposleni.. tako da ne ne podcenjuj dnevne obremenitve in ne žali kar iz rokava, ker je pač izi napisat iz svojega kukona..

Mipe ::

Lapsus brez primere so študente, ki delajo otroke, namesto da bi se piflali! Ne rečem nič, če se matere in očetje odločajo za študij... ampak da to postanejo med študijem, je pa neodgovorno.

Ramon dekers ::

kr1ženska je izjavil:

Super Sonic je izjavil:

Hit ste užaljene, tko da za sam naziv teme zgleda, da ne drži vode.

Ne ne, jaz se povsem strinjam z bigbadajem. Trenutno res nisem na slo-teh za to, da bi kaj pametnega prebrala oziroma sem z namenom, da nadaljujem trolanje od včeraj ki pa je ratalo že dolgočasno in je čas da grem kaj koritnega storit. Trenutno res nimam kaj iskat na tem forumu.

Papa**



Sam če se slučajno vrneš trolat, pusti moj nick zunaj. OK? Pridna.

jype ::

Vzgoja, ne proizvodnja.

gzibret ::

Machete je izjavil:

Te 'razne kmečke žene' imajo dela verjetno za dve zaposleni.. tako da ne ne podcenjuj dnevne obremenitve in ne žali kar iz rokava, ker je pač izi napisat iz svojega kukona..



Hmmm... v mislih sem imel "kmečke žene" in ne kmečke žene.
Vse je za neki dobr!

Mipe ::

To je še vedno žaljiv odnos do pravih kmečkih žena, ki si lomijo hrbet, da vsak dan poskrbijo za kmetijo in družino. Raje uporabi drug naziv za žene, ki ne delajo ničesar in samo gledajo telenovele.

guest #44 ::

Kmetavzarske žene?

D3m ::

Žene z kmetavz?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mipe ::

Ne, te se najde tudi v mestih. Nasploh bi lahko opustili "kmet" kot žaljivko.

z00s ::

Se strinjam z Mipetom, da kmet ni žaljivka.

Smo pa malce tudi dobili odgovor na temo (majhen vzorec je sicer;) - če dec argumentirano odgovarja (torej manjši kot je kreten), dama reče dost te mam (ker ne more biti najbolj pametna) in gre --> kreteni ne odgovarjajo/argumentirajo -> dame so pametne in se pocutjo srecne;) Tkole mal z rezervico tole vzet;)

Pozdrav.

Super Sonic ::

Ni bilo vzorca, ker je večina oseb "non grata", "rudis", tko da sta se punčari mal igrali, bi bilo pa zanimivo, če bi imel vsak svojo sliko gor in bi bili brez oznak, kako bi potem potekala debata. Pa mal več žensk bi rabu, vseen. Ampak potem si se lahko že kam drugam selil...
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

korenje3 ::

@nny je izjavil:

Ja, in previjala, hranila, vzgajala, vzdrževala s svojo plačo...spet so ga sama usta. (ne bom rekla gobec, ker je grdo!)

V svoji okolici vidim, da ženske namerno štepajo otroke, da jih delodajalci ne morejo vreči iz služb. Koliko etična je pa ta oblika preživetja krize? 8-O


kaj živiš v ghettu?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

D3m je izjavil:

Žene z kmetavz?

Kmetica.

Super Sonic je izjavil:

Ni bilo vzorca, ker je večina oseb "non grata", "rudis", tko da sta se punčari mal igrali, bi bilo pa zanimivo, če bi imel vsak svojo sliko gor in bi bili brez oznak, kako bi potem potekala debata. Pa mal več žensk bi rabu, vseen. Ampak potem si se lahko že kam drugam selil...

Dvomim, da bi bilo kaj drugače. Če se nekdo heca niti nima veze kako lušten je oziroma kak naziv ima. Ga pač, če se ti da, zafrkavaš nazaj. Oziroma to storiš, če BaToCarx ukaže, da je treba popestrit dogajanje ;) Bi pa gotovo malo pazila kako trolam, če bi bila napisana v ovirčku leta.


Ramon Dekers Sam če se slučajno vrneš trolat, pusti moj nick zunaj. OK? Pridna.

Vredu. Ga bom zaprla ven. Kar tam naj bo. Upam da ga bo ujela kaka huda nevihta, da ga bo zadela kaka močna strela ker mislim, da je res potreben poštenega šokantnega tuša. Al kaj si mislil s tem, da naj ga pustim zunaj??

p.s. Impressed, da moderatorji pustijo to temo odprto tako dolgo 8-)

Zgodovina sprememb…

BaToCarx ::

Mene pa lahko kar omenjaš še naprej.;) Slike "Kmetic" so pa tud ble fajn. 8-)

Blinder ::

A kdo osvaja punce na plaži? A ni vdor v njihovo zasebnost, če greš do njih ko so skoraj nage in jih geldaš? A se ne punce prestrašijo, da jih hočeš posilit?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Rias Gremory ::

A se ne punce prestrašijo, da jih hočeš posilit?

Ne, saj jih vendar prej omamiš in so čisto mirne, dooh.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.
««
12 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827161055 (132593) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945976 (39820) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976271 (70740) Ziga Dolhar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77689105 (76021) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159607 (52177) noker

Več podobnih tem